صفحه 4 از 105 نخست 12345671454104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سصوفی
    _______

http://i64.tinypic.com/mhd1f8.jpg

چهل و پنج که نه... ولی 32 درصد احتمال کف بودن دارد.
    شاید برای آزمایش هم که شده فردا یک مقدار خریدم. البته احتمالا در منفی سه.
    حقوقی فروشنده دارد.
    و یک حقیقی خارجی. که تازگی ها خرید نداشته و فروش داشته.
    دوست عزیز با سلام و تشکر بابت راه اندازی این سیستم معاملاتی جدید، امیدوارم به نتیجه دلخواه برسی. در مورد سصوفی خواستم نظرم رو اعلام کنم.
    احتمال زیاد کف نهایی سهم در این مرحله یکی از محدوده های 154.5-156.5 یا 146-148 باشه که از نظر زمانی 29 کندل دیگه باید سپری بشه تا دیده بشه.
    البته انتهای این اصلاح احتمال زیاد موج 3 اصلاحی باشه و بعد از یک دوره رشد در قالب موج 4 وارد موج 5 اصلاحی میشه که در اینصورت اهداف پایین تری رو می بینه.
    البته این در تایم روزانه و دیدگاه میان مدتی است. اما در تایم زمانی پایین تر بنظر میاد که کف سهم حوالی 162 باشه که ممکنه یک شنبه دیده بشه. در این حالت بین 175 تا 190 میتونه نوسان مثبت بده. بعد دوباره ریزش بعدی... خلاصه این نوسانات انقدر ادامه پیدا میکنه تا اینکه به محدوده زمانی و قیمتی ابتدای عرایض برسیم.
    پس کوتاه مدت خرید هر چی به 162 نزدیک تر کم ریسک تر، فروش هم بسته به قدرت روند بین 175 تا 190.
    ویرایش توسط mehdi 1000 : 2018/04/28 در ساعت 00:54

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

پکویر
    _____

چند وقت پیش پکویر خریدیم و جزء نمادهایی بود که خوب بود و در سبدمان مانده... بگذار ببینیم تا کجا باید نگهش داریم...

خوب...
    یک) اینکه حجمش آرام دارد می رود بالا... ???
    دو) اینکه خبر افزایش نرخ را یک جایی اگر اشتباه نکنم خواندم... (ولی همه اش اگر اشتباه نکنم 5 درصد بود انگار! خخخ)
    سه) اینکه کل گروه انگار دارند حرکت می کنند و پکویر تنها نیست و نیز اینکه پیشتر بنده نگاه می کردم (در جستار کارگاه) می دیدم که کل گروه در یک کف بسیار عالی قرار داشتند و نوید رشدهایی بسیار عالی و بلند مدت را می دادند...
    چهار) اینکه فردا پس فردا می خورد به یک مقاومت!
    پنج) اینکه مکدی کوتاه مدتش هنوز حال تغییر به خودش نگرفته! و هنوز دارد روند کاهشی خود را دنبال می کند... حتی با این رشد های عالی ای که پکویر داشته...

(گفتم رشد عالی... یک چیزی... کارگزاری من جلوی درصد سود و زیان من در هر سهم -برای پکویر- زده 5 درصد سود! چرا؟؟؟؟ من چون در بهترین کف خرید کرده ام تا اینجا باید دست کم 10-15 درصد در سود باشم... حالا 1.43 درصد هم ازش کم کنیم باز بالای 10 درصد یا بالای 5 درصد باید در سود باشم... آهان.... اکنون نگاه کردم دیدم یک روز انگار زود یا دیر خرید کرده ام... اصلا پکویر هیچ گاه پیشنهاد قوی نبوده... من همین جوری خرید کرده ام... به هر حال... بد که نبوده خدا را شکر... فقط یک مقدار دیر و زود داشته... )

شش) اینکه با اینکه حجم رشده کرده ولی هنوز کم است!
    هفت) اینکه روی تابلو می دیدم وضعیتش بد نیست... شبیه حالتی است که انگار بازیگر دارد... یعنی اگر در گروه لاستیکی ها تنها این بود که رشد می کرد حتما می گفتم بازیگر دارد آن هم چه بازیگری... ولی از آنجا که امکان دارد این حرکت تنها انعکاسی از رشد گروه باشد ممکن است بازیگر نداشته باشد... به هر حال وضعیت تابلویش در این چند روز که دست من بوده بد نبوده...
    هشت) اینکه در گذشته یک موقعیت بسیار عالی داشته برای رشد که سرش به سنگ خورده و دقیقا یک حالت یو_وی از دلش در آورده
    نه) اینکه وضع شمع های نمودار بسیار بسیار بد و بیمارگونه است... ???????? شاید بررسی نموداری اصلا روی این نمودار خوب جواب ندهد.
    ده) اینکه مشابه این رشد کمتر وجود داشته... شاید مثالی از آن در 950725 باشد ... که با پرش یک روزه ی ارزش داد و ستدها (قیمت ضرب در حجم) از 666 میلیون به 7 میلیارد ریال کار رشد یک سره شده... اکنون نیز ارزش داد و ستد روزانه در پکویر از 666 میلیون به یک میلیارد ریال رسیده و اگر بخواهد فردا روز پر عرضه ای باشد و تا ظهر به بالای 1.5-2 میلیارد ریال برسد... شاید باید بگوییم: خداحافظی.
    این وضعیت ها انگار دقیقا برای نمادهای همگروه هم هست.
    یازده) اینکه حقوقی های درصدی انگار به تازگی افزایش داده اند. البته پیش از این رشد. و احتمالا به خاطر حمایت از قیمت بوده...
    من حیث المجموع... فردا احتمالا وضع خوب باشد... دست کم تا میانه ی روز... و از آنجا به بعد معلوم نیست... در هر صورت احتمال رشد بلند مدت زیاد است و حتی اگر بریزد هم احتمالا آن افت اصلاح زمانی است و مانند یک موج دو است...

http://i68.tinypic.com/531gcy.jpg

ولی چون من دارم آزمایش می کنم و نمادهای زیادی باید در سبد همواره داشته باشم و نمی توانم تمرکز کنم روی آنها دیگر تا آنجا نمی توانم صبر کنم و اگر فردا خواست بازی در بیاورد یا حجم بیش از اندازه بخورد همان فردا ردش می کنم برود.
    اما در مورد پکویر. 280 و 286 مقاومت های پیش رو هستند که از دید بنده الان شکسته نمیشه. با توجه به خط روند حمایتی و امواج نیاز هست که یک اصلاح دیگه در حدود 245 انجام بده. در این حالت میشه گفت اصلاح طولانی مدت این سهم که از 17 اردیبهشت پارسال و از 400 شروع شده به اتمام میرسه. در این حالت در گام اول تا 330 و در گام بعدی 430 رو خواهد دید.

پس کوتاه مدت بالای 280 باید فروخت و برای ورود باید منتظر دیدن 245 موند به دید اهداف مذکور، البته بشرطی که حد زیان 238.5 فعال نشه.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

خلاصه نتایج دستاورد

بنده امروز به یکی از عزیزان در خارج از اینجا (در اینستاگرام) صحبت می کردم و آدرس اینجا را داده بودم... گفتم بیایند ببینند کارم چگونه است که اگر خواستند در بورس ادامه دهند و اگر از این شیوه ی کار بنده خوششان آمد بتوانم در خدمتشان باشم...

داشتم با خودم می گفتم اگر این عزیز (که نامش هم فراموشم شد) بخواهد عملکرد من را (سامانه ی اختراعی ام را) بسنجد باید چه کند؟
    روی همین حساب تصمیم گرفتم یک جدول ایجاد کنم که در آن نتایج این جا (دستاوردهای این دستاورد!) ثبت شود تا هم خودم بتوانم دقیق بفهمم با خودم چند چند هستم و هم آن دوستمان هم دیگر دوستان...

خوب...
    بگذار ببینم...
    آری...
    این شد:

http://i68.tinypic.com/2cgeudy.jpg

در مورد این «خلاصه نتایج دستاورد» باید عرض کنم که:
    برای آغاز بد نیست. ولی اگر بتواند همیشه همین را ادامه دهد فوق العاده است. برای من فوق العاده است. راضی هستم. در 6.5 روز 2.5 درصد متوسط سود خوب است.
    منتها دو تا مسئله اینجا وجود دارد:
    1- آیا استثنائا ابتدای کار این نتایج به دست آمده؟ یا همیشه قابل تَکرار است؟
    2- آیا در آینده به واسطه ی کسب تجربه ی بهتر می توانم فروش های بهتری داشته باشم؟
    3- چون شمار داد و ستدها کم نیست می توان اندکی به نتایج اطمینان کرد.

امیدوارم که نتایج در آینده بهتر هم (بتواند) بشود!

آهان!!!
    یک چیزی...
    اگر آن دوستمان اینجا را می بیند عرض کنم که کار دو ساله ی بنده اینجا ضبط است که اگر یک نفر حوصله داشته باشد و بخواهد یک سال وقت پایش بگذارد می تواند آن را دنبال کند:
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454
    و نیز یک جستار بسیار فشرده ی آموزشی هم اینجا ایجاد کرده بودم (مدت ها پیش) که پیوندش از این قرار می باشد:
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3359
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/04/28 در ساعت 10:35
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خلاصه نتایج دستاورد

1- اکنون ما در وضعیت بدی هستیم. (برجام و تثبیت دستوری ارز)
    2- بسیاری از خریدها از میان پیشنهادهای ضعیف انتخاب شده! که اگر آنها نبودند میانگین بهتر هم می شد!!! (البته باز هم چون می خواهم آزمایش کنم تمایل دارم از همین درصد پایین ها مانند سصوفی خرید کنم.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد 970208 - ۰۹:۳۶
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

http://i63.tinypic.com/2rd7l8n.jpg

در ابتدا یا میانه ی روز اعتبار پیشنهاد کم است.
    در فهرست بالا هم هیچ پیشنهاد خریدی وجود ندارد... (باید از 45 بیشتر باشد که پیشنهاد خرید بدهیم...) ولی با این حال من برای آزمایش هم که شده یک مقدار فرآور در نزدیک پایین ترین قیمت سفارش گذاشتم.
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد 970208 - 10:00

http://i66.tinypic.com/28it3md.jpg
    «محمد حسین» هستم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد 970208 - 10:45

http://i65.tinypic.com/j5z57d.jpg
    «محمد حسین» هستم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد 970208 - 10:45

http://i65.tinypic.com/j5z57d.jpg
    هنوز هیچ نمادی (قیمتش) به محدوده ی خرید نیامده...
    بیشترین قدرت پیشنهاد 39 درصد است... و کمترین قدرت پیشنهاد قابل قبول برای «پیشنهاد خرید» تلقی شدن 45 درصد است.
    البته من گمان کنم تمام آنهایی که امروز بالای 35 درصد قدرت پیشنهاد گرفتند خوب باشند...
    «محمد حسین» هستم.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد 970208 - 11:15

http://i64.tinypic.com/2irniif.jpg

صف فروش تکمبا و فرآور و فاسمین و صفر تابلو بنیر و منفی سه درصد در سصوفی جذاب به نگر می رسند.
    خنصیر یک باره چگونه آمد اینجا؟ و پرسش مهم تر اینکه چگونه پایانی اش این همه رفت پایین و دوباره آخرینش رفت بالا؟؟؟ (به خاطر همان شکاف قیمتی است که عرض کردم. بین صف فروش و صفر تابلو که در حقیقت بالاترین سفارش خرید و پایین ترین سفارش فروش باشد 5 درصد اختلاف قیمت است!!!)
    در مورد خنصیر با اینکه نزدیک 45 درصد آورده... ولی پیشنهاد خرید به خودم و دیگران نمی دهم. امکانش هست باز هم یک بار دیگر بخواهد یک افت 5 درصدی داشته باشد. (البته برای آزمایش بد نیست...)

بازار خیلی خراب شده.

«محمد حسین» هستم.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فرآور بالاخره صف فروش شد! و بنده هم خرید کردم.
    اکنون هم هنوز صف فروش است. (گفتم یک وقت یک نفر نگوید داری با ارائه ی آمار گذشته مخاطبین را گول می زنی...)

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 105 نخست 12345671454104 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)