صفحه 48 از 105 نخست ... 38454647484950515898 ... آخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

در فنوال مشهود است که فروشنده در کوتاه‌مدت تمام شده. ته کشیده.
    ولی هنوز خریداری وجود ندارد. خریداری نیامده.
    از سوی دیگر دو تا حمایت خوب در 1500 ریال و 1400 ریال وجود دارد که شاید دوست داشته باشد برود به آن‌ها یک سری بزند.

اگر می‌خواهید بخرید پیشنهاد من این است که صبر کنید ببینید واکنش بازار (تابلو) به حمایت‌ها (در 1450 ریال یا 1500 ریال) چگونه می‌شود.

https://vgy.me/r6m8T1.jpg

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    دستاورد انتهای روز
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
    نخست این را بگویم که در فهرست، کمنگنز بسته و احتمالا یکی دو روز دیگر که بازگشایی شود می‌شود خرید. و نیز شسم که ۴۲۲۲ در بالا قیمت خورده بود را هر چقدر نشستیم در آن قیمت ندادند و در انتهای روز هم ۵۰۰۰ ریال داد و ستد شد اگر اشتباه نکنم. البته باز هم می‌نشینم ببینم روزکاری آینده می‌دهند یا نه؟ (که برای بازار ج می‌شود دو روز دیگر و اگر اشتاه نکنم شسم بازار ج است)
    مسئله دیگر هم اینکه با اینکه تصویر زیر دستاورد انتهای روز است و در انتهای روز چون ما داده‌ها را از TseClient می‌گیریم و TseClient داده‌ها را تعدیل می‌کند باید طبیعتا و تبیعتا دجابر و قصفها حذف شده باشند... ولی می‌بینیم که باز این دو تا در تصویر زیر هم هستند. حالا جریانش چیست نمی‌دانم. انگار TseClient هم مانند TseTmc مرگ گرفته.
    دیگر اینکه... امروز یک مقدار رفاه و فوکا خریدم.
    http://i65.tinypic.com/16ld7km.jpg

بالا انگار تی اس ای کلاینت مشکل داشته... کامل داده‌ها نیامده. در زیر بار دیگر داده‌ها را گرفتم و آمار را به‌روز کردم.
    https://vgy.me/tvZHWG.jpg
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

در فنوال مشهود است که فروشنده در کوتاه‌مدت تمام شده. ته کشیده.
    ولی هنوز خریداری وجود ندارد. خریداری نیامده.
    از سوی دیگر دو تا حمایت خوب در 1500 ریال و 1400 ریال وجود دارد که شاید دوست داشته باشد برود به آن‌ها یک سری بزند.

اگر می‌خواهید بخرید پیشنهاد من این است که صبر کنید ببینید واکنش بازار (تابلو) به حمایت‌ها (در 1450 ریال یا 1500 ریال) چگونه می‌شود.

https://vgy.me/r6m8T1.jpg

جناب محمد حسین عزیز سلام
    نشانگر کمکی یکم که روی شکل هست فک میکنم خیلی خوب سیگنال خرید و فروش رو میده که.مشکلش چی هست؟؟؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

اندک اندک جمع مستان می‌رسد...
    انگار دیگر زمان نمادهای گند و مزخرف تمام شد و نمادهای خوبی مانند اخابر و پرداخت و شیران و وتوشه و حسینا دارند می‌آیند در تور.
    خدا بخواهد انگار قرار است روزهای گند تمام شود و دوباره بازار پر جنب و جوشی داشته باشیم.

ددام هم با اینکه نمودارش و خودش مزخرف است ولی قابلیت خرید می‌تواند داشته باشد. (البته چند روز دیگر که یک مقدار بیشتر افت کرد بهتر است.)

پرداخت هم منتظر یک تکان است که برود بالا و در این دو روز از یک مقداری پایین تر نرفته.

حسینا با رشدی که کرد دیگر از فهرست خرید من خارج شد. حواسم نبود... نخریدم. و با این رشدی که کرد دیگر برایم خرید ندارد. هرچند اگر یک نفر اهل بالابخر باشد احتمالا حسینا برایش عالی است همچنان. و در میان‌مدت هم اگر اشتباه نکنم پیشنهاد خرید خوبی است.
    آری حسینا رشد کرد...
    دسینا اما جایی نرفته.
    ددام هم همین‌جور.
    کلا یک زمانی به گروه دارو خیلی بدبین بودم. چون خیلی رشد کرده بودند. چندین سال...
    اما اکنون با اینها ارتباط دارم برقرار می‌کنم. (چون یک سال افت خوبی داشتند.)
    دارویی‌ها را که نگاه می‌کنی یا دارند در کوتاه‌مدت رشد می‌کنند یا اینکه مستعد رشد هستند. کلا وضع کوتاه‌مدتشان بد نیست. یا دست کم من به اینها خوش‌بینم. به خصوص با بهره‌ی خوبی که در کوتاه‌مدت از دلقما و دتماد گرفتم.
    آری...
    علاوه بر دسینا و ددام چندتای دیگر هم مستعد هستند. دفارا، شاید دیران، دزهراوی، دتولید...

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
    در ضمن، در بالا، پرداخت هنوز جایی نرفته، خیلی این چند وقت وسوسه شدم که بیشتر از آن درصد مجاز خرید بکنم. ولی تجربه‌ی وکوثر ملعون به من گفت که حواسم باشد. و بیش از اندازه‌ی استاندارد خرید نکنم که بعدا اگر آمد پایین بتوانم آسان میانگین کم کنم.
    میانگین کم کردن هم این‌گونه است که هر ۵ یا ۱۰ درصد که آمد پایین به اندازه‌ی همان پله‌ی نخست دوباره خرید بکنم.
    مثلا در وکوثر ملعون باید یک‌بار که در 670 ریال خرید کرده بودم، یک‌بار در 630 ریال و یک‌بار هم در همین 560 ریال خرید می‌کردم. یا نه، کلا یک بار که در آن 670 ریال خرید کرده بودم تنها یک‌بار در 600 ریال خرید می‌کردم و می‌ایستادم اگر پایین‌تر می‌آمد در 536 ریال خرید می‌کردم... ولی اشتباه کردم و از برنامه‌ی خودم تخطی کردم و یک‌باره آمدم چندین پله را یک جا خرید کردم... این شد که دیگر نتوانستم درست میانگین کم کنم... و اکنون مانده‌ام همین‌جور که چه کنم و چه نکنم... در صورتی که اگر تنها یک پله خرید کرده بودم آسان می‌توانستم باز هم خرید کنم... بگذریم... باز خدا را شکر که از جاهای دیگر دارد سودی که می‌آید زیان این را جبران می‌کند... وگرنه حالم از این هم گرفته‌تر می‌شد...
    «محمد حسین» هستم.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    جناب محمد حسین عزیز سلام
    نشانگر کمکی یکم که روی شکل هست فک میکنم خیلی خوب سیگنال خرید و فروش رو میده که.مشکلش چی هست؟؟؟
    سلام و عرض ادب،
    مشکلی ندارد. فقط ضعیف‌تر است.
    قوی‌ترینشان همان نشانگر اصلی است که روی تصویر بزرگ گذاشته‌ام. بعدش نشانگر کمکی یکم و بعدش نشانگر کمکی دوم.
    در درصد زیادی از موارد هم این سه با هم هم‌نگر هستند و یک حرف را می‌زنند. فقط این کمکی‌ها یک مقدار عجول‌تر هستند.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/06/12 در ساعت 01:43
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد 1135

«محمد حسین» هستم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام؛
    کمنگنز به نگر من اصلا خوب نیست.
    همان‌گونه که جناب آباد در جستار مربوطه‌اش اشاره کرده‌اند کمنگنز در یک سال! از ۲۰۰۰ ریال! به ۹۰۰۰ ریال رسیده!
    !!!!
    پس اگر خدای‌نکرده قرار باشد اصلاحش آغاز شود در بلند مدت حسابی می‌تواند اذیت کند.
    در کوتاه مدت هم افتی که داشته بد نیست ولی خوب نیست. اگر سه چهار روز دیگر همین‌جوری افت کند احتمالا من می‌خرمش. ولی فقط به دید کوتاه‌مدت.
    امروز پایانی‌اش روی حمایت ناشی از دره‌ی گذشته بسته شد. روی ۶۰۰۰ ریال (۵۹۵۰ ریال-۵۸۵۰ ریال) هم یک مقاومت دیگر ناشی از قله‌ی پیشینش دارد.
    احتمال دارد به خاطر همین حمایت جدید یک واکنش نشان بدهد و برود بالا. ولی پیشنهاد خرید نیست. ای بسا اگر برگردد پیشنهاد فروش هم باشد.
    در زیر این دو تا حمایت را نشان داده‌ام:
    http://i68.tinypic.com/2rp8oc9.jpg

من هم دارم کمنگنز می‌خرم. خیلی بازی جالبی هم در این نماد شکل گرفته.
    خیلی جالب و عجیب است. هم حقیقی قوی داشت می‌فروخت و هم حقیقی خریدار قوی پیدا شده.
    بعد که دعوایشان تمام شد حقیقی‌ها انگار رفتند کنار و کار به حقوقی‌ها کشید!
    ابتدا حقوقی خریدار ۵۰ هزارتا خرید و سپس سر و کله حقوقی فروشنده پیدا شد.
    انگار خریدار می‌خواهد قیمت را بالا ببرد و فروشنده هم می‌خواهد بالای ۶۰۰۰ ریال یک عالم بفروشد.
    خیلی زیباست این بازی. از دستش ندهید.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/06/12 در ساعت 10:08
    «محمد حسین» هستم.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در جهرم اگر خاطرتان باشد چند وقت پیش نوشته بودم می‌خواستم اگر روند گرفت افزایش دهم.
    پریروز روند گرفت و دیروز می‌خواستم بخرم. روی ۵۵۵ هم سفارش‌هایی گذاشته بودم... ولی وقتی فروشنده با سرعت تا آنجا فروخت یک لحظه با خودم گفتم انگار پایین‌تر هم می‌خواهد بیاید و این شد که سفارش خریدم را برداشتم و پایین‌تر گذاشتم... ولی در عین ناباوری با اینکه زیرش خالی بود دیگر فروشنده پایین نیامد که نیامد...
    دیروز بالاتر هم حاضر بودم بخرم ولی نشد...
    می‌خواستم امروز در همان قیمت‌ها یا حتی بالاتر (تا ۵۶۶ ریال) هم خرید کنم که دیر بیدار شدم و نشد...
    خلاصه اینکه اکنون حتی حاضرم ۵۷۲ یا حتی ۵۸۰ هم خرید کنم ولی خریدار حرفه‌ای است و دوست دارد قیمت را هم تند بالا ببرد...
    انگار از دستم پرید.

یک ایده هم این است که این را بفروشم بزنم به همتایانش... داراب و فسا و شستان. (شستان البته انگار مانند اینها نیست. ولی شبیه است مقداری.)
    که نه...
    هم از یک سو ما فقط جهرم را از سامانه خریدیم و دوست داریم کانامه‌مان از روی سامانه‌مان تنظیم شده باشد.
    و هم از سوی دیگر اکنون نگاه کردم دیدم زیر آنها هم زده‌اند... (دارند می‌زنند!)
    پس دیگر نه افزایش می‌دهیم و نه کاهش...

فقط من نمی‌دانم... چه حسابی است؟ آنهایی که کم می‌خرم خوب رشد می‌کنند... و آنهایی که زیاد می‌خرم (مانند وکوثر) می‌خورد تو سرشان؟ انگار خدا می‌خواهد حالم را بگیرد.

آهان! این نکته را هم بیافزایم که چند وقت پیش در سامانه «
    شیمیایی‌ها» به عنوان «کف» شناسایی شدند.

ویرایش: اکنون در گوگل یک جستجو کردم دیدم، اینکه قصد داشته‌ام در جهرم افزایش سهام داشته باشم هم انگار هیچ‌جایی نگفته‌ام و تنها در ذهن خودم بوده که گفته‌ام.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/06/12 در ساعت 10:53
    «محمد حسین» هستم.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد ۱۱۵۰
    ـــــــــــــــــــــــــ ـ
    https://vgy.me/fpDG7Z.jpg

«محمد حسین» هستم.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)