صفحه 70 از 105 نخست ... 20606768697071727380 ... آخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

در زنگان یا طرف خیلی حرفه‌ای است. یا اینکه جنگ است. ۴۵۰ هزارتا تا این ساعت خریده که خیلی خوب است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وکار بسیار خوب داد و ستد می‌شود. نمودارش هم مورد تایید است. برای خرید پیشنهاد می‌شود بررسی‌اش کنید.

ویرایش: دارند صف خریدش هم می‌کنند!!!
    البته من کلا پیشنهاد نمی‌کنم از صف خرید آدم خرید بکند. (هر چند گاهی خودم این کار را می‌کنم.) در مورد وکار به خصوص با توجه به اینکه رهبر گروه، وبصادر، منفی است و نیز پایانی و آخرین دو درصدی با هم اختلاف دارند پیشنهاد خرید در بالا را ندارم. خودم هم پایین نشسته‌ام.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/07/10 در ساعت 11:09
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

حکمت و وکار
    ???
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

۱- سلام.
    ۲- بازار یک‌جوری شده. عین شکم آدمی شده که خربزه و ماست و ترشی با هم خورده. هر آن هم احتمال بالا رفتن دارد و هم احتمال پایین آمدن. عین دریای مواج شده که هم بالای شدید دارد و هم پایین شدید...
    پیشبینی بازار سخت است برایم. (با وجود ادله‌ی زیاد!)
    ۳- این افت‌های شدید اخیر باعث شده بسیاری از نمادها در تور ما بیایند. ببینیم از این بابت صیدی می‌توانیم داشته باشیم؟
    ۴- امروز داشتم نمادها را نگاه می‌کردم به نمادی برخوردم به نام سخند! این دیگر چیست؟ نامش هست: صندوق س. سپهر خبرگان نفت. برخی وقت‌ها آدم نام‌هایی می‌شنود که تا به حال به آنها بر خورد نکرده... (با اینکه ۲۴ ساعته در بورس هستیم و چندین سال است همین‌جور مشغولیم...)
    ۵- خکاوه را بردند بازار پایه... انتظار داشتم پایین بازش کنند و حسابی رویش سفته‌بازی کنند... پایین باز کردند ولی سفته بازی.. چرا سفته بازی نکردند؟ به هر روی... دارد بسیار جذاب می‌شود.
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,789 بار در 12,931 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    ۱- سلام.
    ۲- بازار یک‌جوری شده. عین شکم آدمی شده که خربزه و ماست و ترشی با هم خورده. هر آن هم احتمال بالا رفتن دارد و هم احتمال پایین آمدن. عین دریای مواج شده که هم بالای شدید دارد و هم پایین شدید...
    پیشبینی بازار سخت است برایم. (با وجود ادله‌ی زیاد!)
    ۳- این افت‌های شدید اخیر باعث شده بسیاری از نمادها در تور ما بیایند. ببینیم از این بابت صیدی می‌توانیم داشته باشیم؟
    ۴- امروز داشتم نمادها را نگاه می‌کردم به نمادی برخوردم به نام سخند! این دیگر چیست؟ نامش هست: صندوق س. سپهر خبرگان نفت. برخی وقت‌ها آدم نام‌هایی می‌شنود که تا به حال به آنها بر خورد نکرده... (با اینکه ۲۴ ساعته در بورس هستیم و چندین سال است همین‌جور مشغولیم...)
    ۵- خکاوه را بردند بازار پایه... انتظار داشتم پایین بازش کنند و حسابی رویش سفته‌بازی کنند... پایین باز کردند ولی سفته بازی.. چرا سفته بازی نکردند؟ به هر روی... دارد بسیار جذاب می‌شود.
    خکاوه ممکنه زیر 50 را هم تجربه کنه
    ولی بازی زیاد داره مثلا شنبه شاید مثبت هم بزنه
    بازار باید چند روزی در جا بزنه تا لقمه درشت پارس هضم بشه
    ولی واقعا در زمان بدی پارس عرضه
    به زودی ستاره خلیج فارس هم عرضه میشه
    و دیگه رمقی برای بازار نمیمونه

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    خکاوه ممکنه زیر 50 را هم تجربه کنه
    ولی بازی زیاد داره مثلا شنبه شاید مثبت هم بزنه
    بازار باید چند روزی در جا بزنه تا لقمه درشت پارس هضم بشه
    ولی واقعا در زمان بدی پارس عرضه
    به زودی ستاره خلیج فارس هم عرضه میشه
    و دیگه رمقی برای بازار نمیمونه
    جو (آتی) بازار

سلام تمام گرامی،
    حرف شما درست است ولی بر خلافش هم ما دلیل داریم.
    همین کار را برای بررسی (من) دشوار می‌کند.
    هم از این سو دلایل قوی‌ای هست و هم از آن سو.
    (روی همین حساب هم گفتم بازار مانند شکم کسی شده که ترشی و ماست و شیرینی را با هم خورده باشد...)

بگذارید همین‌جا یک جمع بندی بکنم...
    از این سو چه داریم؟؟؟
    ۱- جو چند روزه‌ی بد که هر چه بازار خورده بود را آورد پس داد.... و حال همه را گرفت... (پس از آن حال خوشی که به همه داده بود...)
    ۲- عرضه‌ی وحشتناک پارس که چند روز دوباره همین هم کار را خراب‌تر کرد... و باز هم ممکن است کار را خراب کند. (همان گونه که گفتم تمام نشده و امکان دارد باز هم اذیت کند.)
    ۳- احتمال عرضه‌های سنگین دیگر... به خصوص با توجه به حرف‌های روحانی و عرضه‌ی دوشنبه‌ی زقیام... کلا انگار خصوصی سازی و سازمان بورس موتورشان با اسم‌رمز یا کلید حرف‌های روحانی تازه راه افتاده...
    ۴- قیمت‌های جهانی هم یک افت کوتاه‌مدت زیادی داشته‌اند. (البته نگاه نکردم... در سایت همسایه یکی می‌گفت قیمت‌ها دوباره رشد داشته‌اند... شب یک نگاهی بیاندازیم.)

از آن سو چه داریم؟
    ۱- یک موج بسیار عالی از ورود نقدینگی‌های سرگردان که مال دم‌کلفت‌ها بود... پس از اینکه بازار مسکن و سکه را یک حالی دادند آمدند به بورس و یک کوچولو یک حالی به اینجا دادند...
    ۲- ورود دوباره‌ی همان پول‌ها در نمادهای مطرحی مانند خساپا و فولاد و فارس و رمپنا* و خصدرا و ... که می‌تواند این‌گونه تعبیر شود که آن موج پیشین یک موج یک بوده که موج سوم ورود قدرت (ورود نقدینگی‌ِ دم‌کلفت‌ها) در راه است.
    ۳- احتمال اینکه حرف‌های آقای روحانی یک اسم رمزی بوده که دم‌کلفت‌ها بیایند در بورس و یک حالی بکنند. (کلا حرف آقای روحانی خیلی دو پهلو بود و هم می‌توان از آن آینده‌ی فوق درخشانی برای بورس تصور کرد و هم آینده‌ای بسیار سخت و تاریک و گنگ و مبهم) اگر ورود قدرت ناشی از اثر تورم بخواهد روی بورس تثبیت شود، بگذارید خیالتان را آسوده کنم، کار به جایی می‌رسد که اگر دولت تمام سهامش را، یعنی هر چه دارد و ندارد را، بیاورد در بورس و عرضه کند باز پاسخگو نخواهد بود! و قیمت است که همین‌جور می‌رود بالا.

بگذارید یک بار دیگر احتمالات را با هم مرور کنیم:
    ۱- بازار از فردا به خاک و خون کشیده می‌شود.
    ۲- بازار از فردا فوق‌العاده عالی می‌شود. سبز. گل و بلبل.
    ۳- بازار از فردا کج‌دار‌ و مریز نوسان می‌کند.
    کدام محتمل‌تر است؟
    احتمال به خاک و خون کشیده شدن کم است. حتی اگر برخی نمادها به خاطر قیمت‌های جهانی کلیت بازار را خراب کنند. باز اشتیاق سهامداران حقیقی دم‌کلفت به بورس می‌تواند جاهای دیگر بازار را رشد دهد.
    احتمال سبز شدن یک دست و یا نوسانی بودن بازار، هر دو هست.
    فردا خیلی‌ها دوباره می‌فروشند که بروند پارس بخرند! تا زمانی که پارس ۳۰ درصد رشد نکرده همین‌جور مطمئن باشید گردش زیادی در این نماد خواهیم داشت و همان‌قدر که گردش در آنجا خواهیم داشت این گردش از سایر اجزاء بازار کم خواهد شد! (های‌وب که خاطرتان هست! های‌وب کذایی! که مدت‌ها حال بازار را گرفت...)
    روی این حساب باز احتمال نوسانی بودن کلیت بازار به نگر من بیشتر است تا احتمال یک‌دست سبز بودن بازار.
    و از آنجا که عرضه‌های دیگر هم در راه است این دوره احتمالا همین‌جور تکرار خواهد شد... چند روز مثبت چند روز نوسانی دوباره چند روز مثبت چند روز نوسانی... که پس از هر مثبتی هم یک موج اصلاحی دارد.
    هی بازار یک رشد (تورمی/دم‌کلفتی) می‌کند (همراه با استراحتش) و دولت با یک عرضه سرکوبش می‌کند و دوباره چرخه‌ی پس از آن...
    (فعلا احتمال این گزینه بیشتر است. هر چند کلیت بازار بسیار مبهم شده.)

پی‌نوشت: رمپنا را اکنون یادم افتاد... این هم یک زمانی جزء شاخ‌های اینستاگرام که نه، ولی جزء شاخ‌های بورس بود. و بازار روی اسمش قسم می‌خورد... اصلا یک زمانی نان توی این‌جور شرکت‌های خدماتی و فنی مهندسی بود... خصدرا بهترین بود. بهترین! حالا... این روزها باز دوباره خوب رتکو و رمپنا و خصدرا و فاراک و از این جور چیزها می‌خرند! حواس‌ها جمع.
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دیروز مجمع جم بودم. دو تا مسئله می‌تواند خیلی به جم کمک کند: یکی طرح افزایش تولید اتانول به میزان ۱۵ درصد و دیگری بازگشت ذخایر ناشی از مسائل و دزدی‌های گذشته.
    به تجربه ثابت شده که بازار از این جور اخبار و شایعات خوشش می‌آید.
    البته سال گذشته جم ۵۰ درصد رشدداشته... اگر تا ۱۰۷۰۰ ریال افت کند گمان کنم برای خرید بد نباشد. (البته کلا من همین‌جوری گفتم و ذائقه‌ام با دنبال کردن این گونه نمادها جور در نمی‌آید.)
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,789 بار در 12,931 ارسال

به نظر من بازار در صورت عدم حمایت حقوقی ها چند هفته منفی خواهد بود
    مگر انکه حقوقی ها فردا سنگین بازار را جمع کنند

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

برای اندیشه
    _________

چه چیزی باعث می‌شود قیمت یک نمودار (یک نماد) در یک زمانی چنان رشدی بکند که همین‌جور یک کله ۳۰ درصد یا ۱۰۰ درصد بدهد؟
    و چه چیزی باعث می‌شود قیمت یک نمودار (نمودار قیمت یک نماد) در یک جایی با اصلاحاتی بالا برود؟

(حالت اول این‌گونه است که موج یک و دو و سه و چهار و پنج انگار یکی شده‌اند و همه شده‌اند یک موج یکم بسیار قدرتمند.)

می‌دانم... حتما می‌گویید:
    * انتشار یک خبر
    * یا تغییر قیمت کالاهای جهانی (فاسمین مثلا)
    * یا افت بیش از اندازه‌ی گذشته (شصفها مثلا)
    * یا ورود سفته‌بازان (دلقما و دتماد مثلا در مدت اخیر و خودرویی‌ها به عنوان نمونه‌ی شاخص چندین ساله)
    یا...

ولی این پاسخی نیست که ما در پی‌اش هستیم.
    پرسش ما بیشتر باید این‌گونه باشد که: چگونه بفهمیم اکنون یک نمادی قرار است تیز برود بالا یا آهسته؟ بفهمیم تغییر قیمت کالای جهانی تاثیر شگرف روی نماد می‌گذارد یا اینکه اصلا این تاثیر پیش‌خور شده؟ بفهمیم افت یک نماد طبیعی بوده و باز هم ادامه دارد یا اینکه هرچند طبیعی بوده ولی دیگر زمان افت تمام شده و زمان رشد است؟ چگونه بفهمیم که سفته‌باز اکنون دارد جمع می‌کند؟ یا می‌خواهد بالا ببرد؟ یا می‌خواهد بازی بدهد؟
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در مورد رمپنا یک ‌چیزی بگویم... این نماد از آنهایی است که آهسته و پیوسته است... آن‌قدرها که من دوست دارم شاد و پر جنب و جوش نیست. روی نمودار رشدهایش را که نگاه کنید می‌بینید همه‌ی شمع‌هایش تو هم است! این یعنی رشد اعصاب خردی... یعنی بدون صف خرید! (البته سال ۹۲ استثناء است... آنجا درست است که ده دوازده شمع صف خریدی داریم... ولی آن زمان همه چیز و همه جا صف خرید بود! یعنی باز جای تعجب دارد که چرا شمع‌های صف خریدش کم است.)
    من برای خودم موج شماری خاص خودم را دارم.
    روی رمپنا به نگر من موج یک کوچک زده شده. همین تک شمعی که در روز هفدهم همین تیر ماه زده شده موج یکمش بوده. و موج دوم هم ممکن است بیاید پایین‌تر از موج یکم! که البته بسیار محتمل است. و پس از آن ان‌شاءالله یک موج سوم زیبا از رمپنا می‌بینیم.

در مورد خکاوه هم این را بگویم که من در نگر دارم تا به محض اینکه خکاوه آمد نشانه‌های برگشتش (روی تابلو به خصوص) هویدا شد ازش مقداری بخرم. (اگر پولم را جاهای دیگر خرج نکرده باشم.) که احتمال زیادی دارد همین فردا این نشانه‌ها را ببینم! روی نمودار مثلا شاید این‌جور بشود که یکی دو ساعت بتواند خودش را بالای ۶۸۰ ریال نگه دارد.
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)