صفحه 94 از 105 نخست ... 448491929394959697104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 931 به 940 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط mor_dell نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان كسي هست درمورد سامانه سجام توضيحي بده واگر ثبت نام نكنيم چه اتفاقي مي افتده وتا كي وقت داريم . باتشكر.
    سلام. اگر اشتباه نکنم همین امروز در جستار «جو بازار» هم یک عزیزی این را پرسید و پاسخش را هم دوستان گفتند.
    گفته‌اند تا دی (اگر اشتباه نکنم) باید همه ثبت نام کنند و اگر کسی ثبت نام نکند ممنوع‌المعامله می‌شود. یعنی نه می‌تواند بخرد و نه می‌تواند بفروشد...

پی‌نوشت: ولی از آنجا که اینجا ایران است معلوم نیست چقدر حرفشان حرف باشد.
    نشان به این نشان که کسانی که اکنون ثبت نام کرده‌اند هنوز به مرحله معرفی به دفاتر پیشخوان نرسیده‌اند!
    و اما و اگرهای بسیاری هم این وسط هست... مثلا اینکه آیا اگر از اکنون آغاز کنند به معرفی به دفاتر می‌رسد تا موعد مقرر همه بروند و ثبت‌نام‌هایشان کامل شود؟
    اگر کسی نرود واقعا نمی‌تواند سهامش را بفروشد؟ و این کار در این صورت قانونی است؟
    با این کار حدود سه روز تا سه ماه بازار افت شدیدی خواهد داشت. هم از دید قیمت‌ها و شاخص دروغینشان (آن هم در این اوضاع و احوال! که سگ می‌زند و گربه می‌رقصد!)
    و هم از دید حجم داد و ستدها و هم از دید درآمد شرکت‌های وابسته‌ای چون سپرده‌گذاری و اداره‌مالیات و...
    پیشبینی: پیشبینی می‌کنم این نیز مانند کارت ملی و انتخابات و ... تمدید شود... شاید تا یکسال دیگر تمدید شود!
    پیشنهاد: توصیه می‌کنم حتما ثبت نام کنید. خرجی که ندارد... ۱۰۰ هزار ریال است ثبت‌نامش... و یک کار اینترنتی است...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

جناب محمدحسین،

نظرتون راجع به گروه غذایی چیه؟ امروز آخرای بازار کلا صعودی شدن و بعضی تا مثبت تمام رفتن! (از این گروه غشوکو رو دارم)
    گروه ساختمان و انبوه سازی هم بررسی کنید لطفا. (ثقزوی و ثعتما دارم از این گروه)

سپاس فراوان

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
    جناب محمدحسین،

نظرتون راجع به گروه غذایی چیه؟ امروز آخرای بازار کلا صعودی شدن و بعضی تا مثبت تمام رفتن! (از این گروه غشوکو رو دارم)
    گروه ساختمان و انبوه سازی هم بررسی کنید لطفا. (ثقزوی و ثعتما دارم از این گروه)

سپاس فراوان
    سلام و عرض ادب. نخست عرض می‌کنم که من این‌گونه بررسی کردن را مدت‌هاست کنار گذاشته‌ام و مهارتی هم در این خصوص ندارم. (اکنون کار تخصصی من پیدا کردن کف‌های مطمئن است.)

گروه غذایی زیاد وضع مشخصی ندارد. فشار اصلی تخلیه شده و با یک نوسان (از اول آبان) خریدارها یک حرکتی هم نشان داده‌اند. بخش اعظم فروشنده‌ها تخلیه شده‌اند. و شرایط برای رشد هست... ولی معلوم نیست خریدار اینجا را برای بالا بردن انتخاب کند یا ولش کند که نوسان بخورد و بیاید پایین و آنجا ببرد بالا.
    بگذارید این‌گونه بگویم: در این چند روز آتی (یکی دو هفته) اگر احساس کردیم در گروه حرکتی وجود دارد (روی تابلو) به حجم مراجعه می‌کنیم. اگر حجم گروه بالای ۴۵ میلیون بود (یا سه روز بالای ۲۲ میلیون بود) نشان می‌دهد که روند ایجاد شده. وگرنه صبر کردن شاید بهتر باشد.
    من غشوکو را هم نگاه کردم. (ابتدا باز دوباره تبریک می‌گویم به شما به خاطر انتخاب‌های بسیار عالی‌تان) در غشوکو یک حجم زیاد خورده شده دیروز (یعنی ۲۷ام). اکنون خریدار یک لحظه دست نگه داشته ببیند چه به چه است. در حقیقت اکنون در حالت بلاتکلیفی به سر می‌برد.

گروه انبوه‌سازی اگر یک مقدار دیگر اصلاح می‌کرد یک کف خوب می‌توانست بسازد. اکنون کف و سقف کوتاه مدتش برایش شده دو آستانه مهم. اگر ۷۷۷ واحد را رو به پایین بشکند وضعش بد می‌شود و اگر ۸۵۳ واحد را رو به بالا بشکند وضعش خوب می‌شود.
    ثقزوی خیلی زیبا دارد همین‌جاها کف‌سازی می‌کند. تقریبا همه فروشندگانش را خالی کرده و اگر یک خریدار برسد قشنگ می‌تواند بالا ببردش. یک موج سی به سمت بالا می‌تواند بزند. ۴۰۰۰ ریال یک مقاومت مهم و در عین حال محکم برای این نماد است. که حتی اگر هم شکسته شود من این جور تفسیر می کنم که یک دستی وجود داشته که می‌خواسته جمع کند و به زودی وضع خوب می‌شود. در کل وضعش خیلی خوب است و نیمی از قضیه (تمام شدن فروشنده) حل است و منتظر خریدار است که یک حرکت خوب رو به بالا داشته باشد.
    ثعتما هم وضعش بسیار عالی است. همین‌جا یک کف بسیار ضعیف دارد. (بسیار ضعیف یعنی اینکه من نمی‌توانم با احتمال ۷۰٪ بگویم بر می‌گردد... اینجا ۳۰٪ است مثلا...) یک الگوی مهم (پرچم) را شکسته یا دارد می‌شکند متاسفانه. این شاید برای شما بد باشد... ولی برای منی که مانند مرده‌خور‌ها منتظر کف‌های مطمئن هستم خیلی خوب است... چون خیلی وقت‌ها دیده‌ام که همچنین الگوهایی که می‌شکند سریع یک افت کوتاه و شدید داریم و سپس می‌توان خرید به دید یک رشد خوب... (با عرض معذرت) بهترین حالت (برای کف مطمئن در این نماد) این است که دو روز ۲۰ درصد منفی بخورد و تا ۳۳۰۰ ریال بریزد... صفحه tsetmc اش را نگاه کردم دیدم آخرینش منفی ۶ بوده و منفی‌تر از پایانی‌اش بوده... این، این احتمال را تقویت می‌کند که بازیگر خواسته از قصد این الگو را بشکند که فروشنده‌ها را تحریک کند همین‌جاها سهامشان را بدهند و سپس حرکتش را بزند. به هر روی... چیزی که من می‌توانم بگویم این است که اینجا با قدرت ۱۹ واحد (۳۰ درصد) اینجا کف است و هر یک روز که افت شدید داشته باشد این احتمال ۲۰ درصد تقویت می‌شود.

باز هم معذرت می‌خواهم اگر خوب بررسی نکردم. (همان‌گونه که گفتم دیگر زیاد این‌گونه بررسی نمی‌کنم.)
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و وقت به خیر.
    سصوفی از میان نمادهای در پیت جای خوبی قرار گرفته.
    دجابر هنوز رشدش را نکرده. حتی ۵ درصد هم رشد نکرده و روی حمایت است.
    کازرو هم جای خوبی است.
    وبیمه جای حساسی است ولی احتمال رشدش مقداری بیشتر از احتمال افتش است.
    فرآورده‌های نفتی باید حجمشان بررسی شود. امروز اگر حجم خوبی بخورند یعنی همچنان عالی هستند. شپنا تا ساعت ۱۰ حدود ۵۰ درصد از حجمی که باید بزند را زده. باید ببینیم تا آخر کار چه می‌تواند بکند. شاوان همچنان خوب است. شپاس همچنان خوب است. شپاس همچنان بسیار خوب است. شبریز در زمانی که بقیه روی صفر و اندکی مثبت بازی می‌کنند منفی ۱٫۲ درصد است... این نشان می‌دهد که در افزایش هم نمی‌تواند مانند بقیه و پا به پای بقیه بدود... شبهرن هم خوب است. ببینید... در این خانواده کت تن شپنا است انگار... یک زمانی شتران پیش قراول بود. هم در افزایش‌ها و هم در کاهش‌ها. شتران پیش قراول بود و شبندر حجیم و اصلی... ولی اکنون شپنا با این حجم‌هایی که دارد می‌خورد هم بنیان کار را دست گرفته و هم خودش پیش‌قراول شده. کت تن شپنا است. رهبر شپنا است. اگر هم پیشنهاد خریدی روی این گروه باشد بهتر است از همان شپنا خرید کنیم.
    دکیمی نماد در پیت عالی‌ای است.
    کشرق با درگیری‌ای که دو روز اخیر داشته گیج شده و معلوم نیست افت بکند یا رشد. و هر چیزی که نامعلوم باشد از دید ما یعنی خرید ندارد و فروش دارد.
    سخزر یک نماد در پیت است و با اینکه قیمتش نسبتا پایین است، تا زمانی که نمادهای درست و حسابی افت کرده در بازار هستند به این نگاه نمی‌کنیم.
    فاما وضعش خوب است ولی صف خرید است.
    قشهد در یک روز یا نیم‌روز بار گذشته سودش را داد. دوباره می‌خواهد به یک جای خوبی برسد! باشد گوشه چشممان. البته جزء در پیت‌ها است و تا زمانی که نمادهای خوب وجود داشته باشند این را همان گوشه چشممان نگه می‌داریم.
    میهن بسیار عالی و با نموداری خوب دارد بر می‌گردد.
    خودکفا هم در پیتی است که دارد به جای خوبی می‌رسد.
    بنیرو جای خوبی است. خیلی جای خوبی است. نمی‌دانم چرا پیشنهاد خرید ضعیف نیست امروز. ولی دیروز/پریروز بوده اگر اشتباه نکنم. امروز مثبت ۱٫۵ درصد است. اگر منفی پنج می‌دادند یک مقدار می‌گرفتم. مثلا یک پله از سه پله‌ای که در کل می‌خواستم بگیرم.
    وکار از زمان پیشنهاد خرید تا کنون ۵ درصدش را عملا پر کرده و دینی به گردن ما ندارد. تابلو این را حتما نگاه کنید. سفارش‌های بسیار سر راست ۱۰۰ هزارتایی و ۲۰۰ هزارتایی و ۳۰۰ هزارتایی می‌گذارند. البته ذات وکار در پیت بودن است. ولی کلا خوب است. همین‌جا هم خوب است.
    وگستر امروز ۱۵۰۰ ریال هم می‌دادند... پیشنهاد خرید ضعیف است وگستر. نمودارش بسیــــــــــــــــــــار زیباست.
    واحیا هم جای خوبی قرار گرفته. (ولی انصافا زمانی که وگستر هست واحیا نمی‌خریم... وکار هم نمی‌خریم...)
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ (میانه روز)

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    چافست
    سصوفی
    کازرو
    وگستر
    قشهد

توضیحات:
    فن‌آوا - ریشمک - خصدرا - خزر هم باشند برای بررسی بیشتر.

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    چافست

پیشنهاد خرید ضعیف:
    وگستر
    سصوفی
    دکیمی
    دجابر
    کازرو
    قشهد

توضیحات:
    اینها هم باشند برای بررسی بیشتر: فن‌آوا - ریشمک - خصدرا - خزر - چکاپا - سشمال - حفاری - سخزر - کمرجان - دانا - وسرمد - زنگان - ولبهمن - وپارس - گپارس - داراب - سمازن - فلوله.
    قشهد و سصوفی و دکیمی و خیلی دیگر از نمادهای گفته شده از نمادهای مزخرف هستند.
    که دوستان خودشان با اینها آشنایی دارند و من نگویم... سشمال روی حمایت است و یک حمایت هم زیرش است ولی نماد مزخرفی است. دیگر تصمیم با خودمان است... ولی من پیشنهاد می‌کنم زمانی که نمادهای عادی هستند سراغ این‌جور چرت و پرت‌ها نرویم... هم خریدشان مصیبت است و هم فروششان... که واقعا در هنگام فروش اشک آدم را در می‌آورند... به خصوص اگر روند منفی پیدا کنند و آدم با آستانه زیان بخواهد پیاده شود یک وقت می‌بینی چندین روز در صف فروش مانده‌ای و روزی ۲۰۰۰ تا دانه سهم فقط خرید و فروش می‌شود و آخر هم می‌رود به گره! یعنی هر چه خورده بودی یک چیزی هم باید بگذاری رویش پسشان بدهی... چه کاری است... آدم تا آنجا که می‌شود سراغ این جور نمادهای کم داد و ستد (کم معامله، کم نقدشونده، کم شناور، کم خریدار و فروشنده) نرود.

یا علی

پی‌نوشت: خدا را شکر باز هم پیشنهاد خرید اصلی داشتیم... بازار تا زمانی که نوسانی و سر در گم باشد این جستار کارایی‌اش بیشتر و بیشتر می‌شود. (البته در زمان افت هم کارایی دارد... تنها در زمان رشد کارایی ندارد. رشدهای شدید دست‌جمعی.)
    «محمد حسین» هستم.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان اگر چیزی به ذهنشان می‌رسد در مورد قدرت بالا رفتن این نمادها لطفا بگویند. احتمال بالا رفتن را من می‌توانم تخمین بزنم. ولی وقتی خریدم واقعا آچمز هستم! باورتان نمی‌شود! واقعا واقعا بی‌سواد بی‌سواد می‌شوم... گاهی گیج می‌شوم... که آیا این وبیمه ۵ درصد قرار است رشد کند یا ۵۰ درصد؟ این شپنا و شپاس و کلا فرآورده‌های نفتی همین سودی که دادند مورد نگر بود؟؟؟ یا اینکه رشدشان (به نگر شما) ادامه دار است؟ اینها را واقعا من متوجه نمی‌شوم. می‌توانم حدس بزنم که شپنا و شپاس به احتمال فلان درصد فردا بر می‌گردند... ولی نمی‌توانم حدس بزنم آیا ۵ درصد بر می‌گردند؟ یا ۵۰ درصد؟ یک نیم روز بر می‌گردد؟ یا یک ماه همین‌جور برگشتش ادامه دارد؟ نمی‌توانم... اصلا نمی‌توانم...
    اگر دوستان در مورد نمادهای معرفی شده اطلاعات بنیادی‌ای داشت لطفا بگوید.
    از چند وقت دیگر هم گمان کنم دوباره از حالت رایگان و عمومی درشان بیاورم اینها را... حالا یا با تاخیر درج کنم یا اصلا درج نکنم...
    یا علی
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/11/21 در ساعت 00:36
    «محمد حسین» هستم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پیشنهاد خرید اصلی:
    چافست

سلام پیشنهاد شما در مورد چافست به احتمال بالا درست است ، بررسی بیشتری خواهم داشت .

Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    چافست

پیشنهاد خرید ضعیف:
    وگستر
    سصوفی
    دکیمی
    دجابر
    کازرو
    قشهد

توضیحات:
    اینها هم باشند برای بررسی بیشتر: فن‌آوا - ریشمک - خصدرا - خزر - چکاپا - سشمال - حفاری - سخزر - کمرجان - دانا - وسرمد - زنگان - ولبهمن - وپارس - گپارس - داراب - سمازن - فلوله.
    قشهد و سصوفی و دکیمی و خیلی دیگر از نمادهای گفته شده از نمادهای مزخرف هستند.
    که دوستان خودشان با اینها آشنایی دارند و من نگویم... سشمال روی حمایت است و یک حمایت هم زیرش است ولی نماد مزخرفی است. دیگر تصمیم با خودمان است... ولی من پیشنهاد می‌کنم زمانی که نمادهای عادی هستند سراغ این‌جور چرت و پرت‌ها نرویم... هم خریدشان مصیبت است و هم فروششان... که واقعا در هنگام فروش اشک آدم را در می‌آورند... به خصوص اگر روند منفی پیدا کنند و آدم با آستانه زیان بخواهد پیاده شود یک وقت می‌بینی چندین روز در صف فروش مانده‌ای و روزی ۲۰۰۰ تا دانه سهم فقط خرید و فروش می‌شود و آخر هم می‌رود به گره! یعنی هر چه خورده بودی یک چیزی هم باید بگذاری رویش پسشان بدهی... چه کاری است... آدم تا آنجا که می‌شود سراغ این جور نمادهای کم داد و ستد (کم معامله، کم نقدشونده، کم شناور، کم خریدار و فروشنده) نرود.

یا علی

پی‌نوشت: خدا را شکر باز هم پیشنهاد خرید اصلی داشتیم... بازار تا زمانی که نوسانی و سر در گم باشد این جستار کارایی‌اش بیشتر و بیشتر می‌شود. (البته در زمان افت هم کارایی دارد... تنها در زمان رشد کارایی ندارد. رشدهای شدید دست‌جمعی.)
    وگستر با استاپ 150 موافقم برای یه نوسان خوب

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

شپنا و شاوان چپه کردند... بیا... می‌گویم در بخش فروش واقعا بی‌سواد هستم... همین‌ است... (البته شپنا را با یک روز تاخیر خریدم.)
    وبیمه هم همین‌جور...

من گمان کنم کلا باید هر چیزی که می‌خرم را تنها به دید یک روزه بخرم...

اکنون همین‌هایی که خریده‌ام را هم باید تند بفروشم احتمالا. بلافاصله اگر ۵ درصد دادند بفروشمشان. اگر هم ندادند و در جا زدند باز هم خدانگهدار. (تا زمانی که یاد بگیرم.)

پی‌نوشت: راستی... پارسی ِ احتمالا چه می‌شود؟ اکنون نگاه کردم در تارنمای به‌پارسی نوشته:
    شاید - چه بسا - گاس که - گاسم - گمان می‌رود - گمانم - انگارکه ولی هیچکدام خوب نیست.

پی‌نوشت دوم: از امروز اگر خدا بخواهد می‌خواهم یک بررسی روی پیشنهادهای خریدی که از آغاز جستار تا کنون داده‌ایم (چه ضعیف و چه نیرومند) داشته باشم.... بگذار اصلا باقی‌اش را در یک نوشته کامل بنویسم.
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)