صفحه 37 از 105 نخست ... 27343536373839404787 ... آخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

امروز:
    روز خوبی نبود. خاک بر سر بازار. اصلا راکد راکد راکد راکد است. خیلی وقت است بازار این گونه شده. اصلا حال نمی دهد. دو سه روز خوب بود دوباره برگشت سر جایش. آن روزهایی هم که خوب بود هم زیاد خوب نبود! حقیقتش! بازار پویا نیست. زنده نیست. مرده است. شکاف قیمتی بین سفارش های خریداران و فروشنده ها بسیار زیاد شده. این یعنی تو بازار نیستند. یعنی عرضه/تقاضا مشکل دارد. یعنی بازار بیمار است. مرده است.
    جالب اینجا است که گروه قند هم که باید ماه رمضان راه بیافتند منفی شدید دارند.

به نگر من اگر این روزها آدم بتواند پولش را حفظ کند شاهکار کرده. افزایش پیش کش.

امروز دلقما و سصوفی و اپرداز را فروختم. دیگر دست از نسیه فروشی برداشتم و همه را فروختم. ماه رمضان است و آدم حوصله ندارد.
    و از آن سو هم امروز وکار خریدم.

امروز فرآور رو دست به من زد. یادم باشد بروم بعدا ببینم جریانش چیست.

دتماد هم انگار تقسیم سود یا افزایش سرمایه داشته.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/05/22 در ساعت 16:04
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نکته:
    سامانه برای بیشترین هماهنگی با گروه خودرو طراحی شده.
    (چون خودرویی ها بهتر هم هستند کلا... بماند...)
    (البته این چند وقت هیچ کدام از خودرویی ها تشریف نیاوردند زیارتشان کنیم.)
    ولی این چند وقته در دو گروه دیدم که انگار سامانه دارد عالی کار می کند: 1- دارویی ها و 2- بازار پایه
    «محمد حسین» هستم.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امروز هر چند یک روز فوق العاده گندی بود... ولی دوست دارم باز هم شادی کنم...
    بگذار شادی امروز را بریزیم به پای دلقما.
    دلقمای عزیزی که امروز آخرین روزش بود و دیگر با ما نمی ماند.
    سیزده روز با دلقما بودم... و در تمام این سیزده روز، هر روز به ما حال داد و در سبد ما درخشید.
    یادش شاد و نامش گرامی.

?????
    «محمد حسین» هستم.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    اندازه ی این جدول هایی که قرار می دهم دارد هر روز بزرگتر می شود.
    شاید از این به بعد کمتر کارنامه بگذارم، شاید هر روز یک بخش از کارنامه را گذاشتم...
    البته با توجه به اینکه بخش «سبد» کارنامه، یعنی آنهایی که در حال نگهداری هستند، همواره کوچک تر است، شاید آن را گذاشتم و آن یکی دوتای دیگر را هر هفته گذاشتم...
    یا شاید اصلا از این به بعد فایل اکسل را (اصلش را) گذاشتم... که البته هیچ گاه مانند تصویر نمی شود...
    به هر حال...
    ناامید نیستم.
    احساس می کنم از طریق وگردش و وتعاون و شصفها (و شاید هم وکوثر و سصفها و وکار) این بخش را هم درست کنم...
    البته این بخش آن قدر ها هم مهم نیست... در حقیقت سبد به هیچ وجه مهم نیست... چون زمانی که خوب می شوند اینها، می روند در بخش فروخته شده ها. برای همین همواره اگر دقت کرده باشید عملکرد اینها از دو بخش دیگر بدتر است.
    «محمد حسین» هستم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    نکته:
    سامانه برای بیشترین هماهنگی با گروه خودرو طراحی شده.
    (چون خودرویی ها بهتر هم هستند کلا... بماند...)
    (البته این چند وقت هیچ کدام از خودرویی ها تشریف نیاوردند زیارتشان کنیم.)
    ولی این چند وقته در دو گروه دیدم که انگار سامانه دارد عالی کار می کند: 1- دارویی ها و 2- بازار پایه
    دیروز من 20 هزار تا خریخت در حدود 74 تومان برای تمرین ( آزمایشی ) خریدم امروز صف خرید بود
    نقدینگی هم کم دارم دو تا سهم تمحرکه و ثتوسا منتظر رشدشان هستم ولی مرتب ادا در می یارن.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

دتماد 800 ریال! سود نقدی داده!
    نمی دانم خوشحال باشم یا ناراحت؟
    دقیقا شد مانند دالبر.
    احتمالا با توجه به این سود نقدی بسیار بسیار بالایی که تقسیم کرد با قیمت خوبی باز کند که فروشش «سود» شود برایم.
    در روی کاغذ آدم سود می کند. احتمالا.
    ولی...
    حالم از این جور سودها به هم می خورد و اگر می دانستم قرار است مجمع برود اصلا نمی خریدم.
    معنی ندارد که...
    این جور نقدی از حسابت کم کنند و آن جور پس از چندین ماه به صورت نسیه و بدون حتی لحاظ شدن سود بانکی بروی پولت را پس بگیری...
    این وسط هم هزارتا اما و اگر وجود داشته باشد...
    نمی شود که...

به هر حال...
    دتماد 800 ریال تقسیم کرده که نسبت به 4500 ریال قیمت پیشینش و نسبت به 3700 ریال قیمت کنونی اش مناسب است. خیلی مناسب است.
    4500/800 = 5.5
    3700/800 = 4.5

توجه کنیم که این ای پی اس نیست و دی پی اس است. که خیلی خوب است. 17 درصد سود داده است. خیلی خوب است.
    دتماد در 4500 ریال خریداری شد و آن زمان پیشنهاد خرید بسیار ضعیف 35 درصد بود... ولی چون دو چراغ دیگرش روشن بود و نمودارش را هم نگاه کردم و خوشم آمد خریدم...
    «محمد حسین» هستم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    بحث من ضریب اهمیت گروه است که یکی از آیتم هاش می تواند از روی شاخص گروه باشد یعنی همان که شما در بالا اشاره دارید. این ضریب بعد از طراحی باید توسط افراد خبره نظر داده شود ( یعنی متغیر در میان مدت و ثابت در کوتاه مدت ) این کار برای حذف نماد هایی است که در کف هستن ولی مدت ها می توانند در کف باشند و بعد در بالا خدمت شما گفتم وصل آن به مطلب بالا بخر . ارادت
    سلام جناب آباد؛
    منظور شما این بود که نمادهایی که از گروهشان جا مانده اند را شکار کنیم؟ یا آنهایی که بتای منفی با گروه دارند؟
    منظورتان زیاد برای من واضح نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    دیروز من 20 هزار تا خریخت در حدود 74 تومان برای تمرین ( آزمایشی ) خریدم امروز صف خرید بود
    نقدینگی هم کم دارم دو تا سهم تمحرکه و ثتوسا منتظر رشدشان هستم ولی مرتب ادا در می یارن.
    این خریخت هم مربوط به همان بود؟
    اگر می شود یک مقدار بیشتر توضیح بفرمایید.
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    سلام بر دوست پرتلاش جناب محمد حسین عزیز
    برای فروش یک راهی مد نظر من هست که خود من هم از روش ابتدایی خودم هم واقعا روش کار میکنم و الان که مدرسه ها تعطیل شده اند میخوام فقط بشینم پشت بازار و....
    سلام رضا جان؛
    خوشحالم که موقتا راحت شدی و وقت آزاد آوردی.
    راستی، یک پرسشی: شماها که معلم هستید، زمانی که بچه ها درس هایشان تمام می شود چه می کنید؟ هنوز شاغل حساب می شوید و پول می دهند به شما؟ یا اینکه نصفه پول می دهند؟ یا اصلا نمی دهند؟
    در هر سه حالت خنده دار می شود. چه زمانی که آدم کار نکند و حقوق بگیرد، چه اینکه چند ماه کار کند و چند کار بی کار بماند، چه اینکه بین این حالات معلق باشد.

روشی که میگم رو یه کوچولو روش فک کن و ببین آیا جواب میده یا نه؟
    وقتی سهمی رو خریدی و توی سود رفتی هر روزی که حجمش نسبت به روزهای دیگه بالاتر رفت روز بعد اول وقت بفروشش.این که حجم معاملات نسبت به روزهای قبلی بیشتر شده این دست خودت هست و این یه کار تجربی هست.
    اما یه چیزی که به ذهن من میرسه و شاید خیلی خنده دار باشه رو میگم شاید با گفتن من یه ایده تازه ای در ذهنت ایجاد بشه.
    فرض کن تکمبا رو روی میانگین 70 تومن تعداد 100هزار تا میخری(ارزش خرید میشه7 میلیون تومان). نگه میداری وقتی روزی که حجم معاملات نسبت به روزهای قبلی بالاتر رفت روز بعد اول وقت میفروشی.
    مثلا قیمت تکمبا بعد چهار پنج روز میرسه به 81تومان.
    خب من اگر برای تست روش بخوام اقدام کنم این حرکت رو میکنم.
    من با 7 میلیون تومان 100هزارتا تکمبا خریدم.
    روزی که حجم بالا رفت روز بعدش تعداد 88 هزار تا رو میفروختم تا همون مبلغ 7 میلیون تومن من (با درصد مالیات و کارگزاری شده 88هزارتا) دوباره بهم برگشت داده بشه.
    حالا تعدادی که میمونه میشه سود من.
    اگر با این روش دیدم که خب عالی هست و روزهای دیگه قیمت از81 تومان برگشت داده شد تقریبا این روش رو میذارم روش کاری من و اگر دیدم که قیمت داره بالاتر میره حد سود رو هر روز به یه میزان دلخواهی از قیمت پایانی(مثلا 4درصد بالاتر از قیمت پایانی امروز) میذاشتم.حالا حتی اگر قیمت سهم هم بشه صفر من اصل پولم رو حفظ کردم.
    این روشی هست که من همیشه حتی اگر یک روش دیگه ای ببینم که شاید نسبت به روشی که تقریبا باهاش دارم معامله میکنم بهتر باشه امتحان میکنم.
    بسیار عالی؛
    متشکرم از مشارکتتان؛
    ولی این روش به درد اکنون ِ من نمی خورد. در آینده شاید؛ و البته رویش فکر هم کرده ام؛ به هر دو مطلبی که شما فرمودید مقداری اندیشیده ام؛ هم به اینکه با خوردن حجم های بالا کلا یا مقداری خالی کنم؛ و هم به اینکه اصل پول را از نماد خارج کنم و بگذارم سود سر جایش بماند...
    ولی اکنون نه.
    اکنون، ما بسیار بسیار حرفه ای و کوتاه مدت داریم کار می کنیم.
    دیدید که...
    کار به جایی رسیده است که من دارم حتی به نوسان گیری روزانه می اندیشم!
    چندین مورد تا کنون داشته ایم که همان میانه ی روز که پیشنهاد خرید آمده همان جا از صف فروش به صف خرید داشته ایم... آخرین نمونه اش هم وتعاون و شصفها و شمواد و فباهنر و و و
    یعنی من حتی در برخی موارد به فروش نیم روزه یا روزانه هم می اندیشم... با این وصف، اصلا آزمایش کردن اینکه حجم بالا رفته یا نه تقریبا برایم غیر ممکن است.
    اینها همه 1.

2. خیلی وقت ها حجم بالا خوب است... در بسیاری از موقعیت ها حجم که بالا می رود اصلا زمان ورود است... نباید خارج شد. این هم هست. (البته اکنون نوشته ی بعدی تان را نگاه کردم دیدم خودتان هم اشاره کردید.)

3. بدتر از همه این است که اصلا جایی حجم نمی خورد و بر می گردد پایین. این در راهبرد شما دیده نشده. مثلا فرض بفرمایید یک جایی دو بار حجم بخورد و شما بخرید و میانگین هم کم کنید، بعد دیگر حجم نخورد و همین جور بیاید پایین. یا من با روش خودم (پیشنهادهای اختراعم) بخرم، ولی پس از اینکه خریدم بدون اینکه حجم بخورد ده درصد برود بالا و باز بدون اینکه حجم بخورد حسابی افت کند... (این موارد هم زیاد اتفاق می افتد.)
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری
    _________
    در ماه مبارک رمضان (بلکه همواره در همه ماه ها) انسان دو حالت است:
    یا ضعیف است و ناتوان و قدرت تمرکز ندارد.
    یا شکمش پر است و مشتاق رختخواب و قدرت تمرکز ندارد.

کلا آدمی زاد قدرت تمرکز ندارد.
    «محمد حسین» هستم.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)