صفحه 88 از 105 نخست ... 38788586878889909198 ... آخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

عید غدیر خم بر شما عزیزان مبارک

از علی آموز اخلاص عمل/ شیر حق را دان مطهر از دغل
    در غزا بر پهلوانی دست یافت/ زود شمشیری برآورد و شتافت
    او خدو انداخت در روی علی/ افتخار هر نبی و هر وَلی
    آن خدو زد بر رخی که روی ماه/ سجده آرد پیش او در سجده گاه
    در زمان انداخت شمشیر آن علی/ کرد او اندر غزایش کاهلی
    ...ای علی که جمله عقل و دیده‌ای/ شمّه‌ای واگو از آنچ دیده ای
    تیغ حلمت جان ما را چاک کرد/ آب علمت خاک ما را پاک کرد
    گفت من تیغ از پی حق می‌زنم/ بنده حقم نه مامور تنم
    شیر حقم، نیستم شیر هوا/ فعل من بر دین من باشد گوا

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاوردهای گذشته

روز 1397/05/24:
    دستاورد پایان روز:

https://vgy.me/dFVtdw.png

غگلستا و وپخش کم حجم و بدنمودار هستند و به درد نمی‌خورند. (امروز آمدم غگلستا بخرم دیدم این‌جوری است منصرف شدم.) انرژی۱ هم که به درد نمی‌خورد. سصفها هم بد نمودار است ولی خیلی بد نیست. فوکا هم اشتباه است و مزخرف.
    امروز هیچ پیشنهاد خریدی نبود... ولی دو تا مورد خوب داریم...
    خفنر بسیار عالی است ولی جا دارد باز هم منفی بخورد. شاید یکی دو تا.
    خنصیر از خفنر بهتر است. بسیار عالی است. امروز هم تقریبا پیشنهاد خرید ضعیف بوده. فردا پس‌‌فردا (کاری) پیشنهاد خرید نیرومند می‌شود. در خنصیر این‌جور از آمار به نگر می‌رسد که یک بنده خدایی گیر کرده و دارد به اشتباه می‌فروشد! من پیشبینی می‌کنم هرجا فروشش پایان یافت یا هر جا که خریدار زورش به فروشنده چربید رشد خوبی آغاز شود. به عبارت دیگر هر جا اولین پایانی مثبت را داشتیم. که می‌شود امروز یا فردا یا پس فردا. (به شرط اینکه همین‌جور منفی ۵ حجیم بخورد.)

در این روز خنصیر بسیار جالب بود. به دوستان هم گفتم. ولی خودم نخریدم.دقیقا از همین روز برگشت خنصیر. آن بنده خدایی که هر روز سنگین هم می‌فروخت دیگر رفت که رفت! اگر اشتباه نکنم در این نماد حقوقی هم می‌فروخت که اگر اشتباه نکنم حقوقی فروشنده اصلا خود بازارگردان بود که در صف فروش می‌فروخت! البته همان‌گونه که گفتم خودم نخریدم. چون منتظر بودم فردایش در منفی پنج بخرم... اگر خریده بودم با ۱۵ درصد سود بیرون می‌آمدم... چون نمی‌دانم وضعیت بنیادی‌اش چگونه است. (کلا من در خرید خیلی با چشم باز و عالی عمل می کنم... ولی در زمان فروش نمی‌دانم باید چه کنم و خراب می‌کنم.)

خفنر هم دقیقا مانند خنصیر شده و ۱۵ درصد سود داده. با این تفاوت که خفنر همان ابتدای کار یک موج یک و دوی کوچولو داشته که اگر من بودم مطمئن باشید فروخته بودم! یعنی اگر در خنصیر این بالا روی ۱۵ درصد سود می‌فروختم، در خفنر اگر خریده باشید آن پایین با زیان فروخته بودمش! بگذریم... داستان سرایی نکنم.

غگلستا هم در بالا گل کاشت. مانند خنصیر و خفنر. با این تفاوت که غگلستا به جای ۱۵ درصد ۲۰ درصد سود داده! یک چیزی! من اکنون که نگاه کردم دیدم غگلستا با وجود رشد بسیار از کف باز هم انگار جذاب است و گذاشتمش در فهرستم که بیشتر بررسی‌اش کنم برای خرید. (الگوی سر و شانه دارد که من خیلی دوست دارم.)

دزهراوی را بالا نگفتم... نمی‌دانم چرا؟ ولی در همین جستار بلند بلند فریادش کردم... یادم است یکی از دوستان هم آمد همین‌جا در این جستار از من پرسید چه بخرم... (که من هم می‌دانستم به حرفم گوش نمی‌دهد و با حالت کنایه هم درآمد گفت اینهایی که تو می‌گویی را من هم خودم بلدم!) که من هم به او چندتا نماد معرفی کردم که یکی‌اش یادم است دزهراوی بود... که گفتم هر وقت پایانی‌اش منفی نخورد بخر... که خودم اتفاقا این را خریدم... و خوب هم داد... مانند موارد بالا... شاید از آنها هم بهتر... (اگر گیرش آوردم نقل قول می‌گیرم.)

چون مطلب طولانی شد ادامه‌اش باشد در نوشته‌ی بعدی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط احمدخان نمایش پست ها
    آقای بورسی
    ضمن خسته نباشید ، مختصر و مفید بفرمائید برا خرید چی خوبه ؟ والا بیسوادی مثل این حقیر هم میتونه مثل مطلب شما بگه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام.
    آن متن بالا هیچ کدام پیشنهاد خرید نبود. جایی که پیشنهاد خرید باشد به وضوح می‌نویسم پیشنهاد خرید است. یا می‌نویسم از فلان چیز خریدم.
    .
    از خشرق نیم‌پله خرید کردم. چون دقیق نمی‌دانم امروز مناسب است یا فردا.
    فردا هم احتمالا از خشرق و خشرقح خرید می‌کنم.
    (این را من پیشتر خریدم و به محض خرید ۵ درصد رفت بالا و دوباره ۵ درصد آمد پایین و در نهایت به قیمت خرید فروختم.)
    از افرا هم امروز مقداری خرید کردم.
    دزهراوی کم کم دارد زمانش می‌شود.
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آری... داشتیم فهرست را بررسی می‌کردیم...
    غذایی را که دیدید... چه رشد عالی‌ای داشتند... این قدرت نشانگرش همه‌اش ۲۹ درصد بوده! ولی ۲۹ درصد برای غذایی برابر است با ۳۵ درصد روی نمادهای معمولی! توضیحش زیاد است بگذریم.
    سصفها را می‌بینید که صف خرید است... ولی حقیقتش را بخواهید من بالاخره فروختم... خسته‌ام کردند و فروختم... دیگر حوصله‌ام ته کشید... و البته از فروشم هم راضی‌ام... حالا مثلا سصفها گره برود چند باز می‌شود؟ من همان سود را جای دیگر کردم... خاک تو سرش... از دزهراوی هم این بدتر بود... دو ماه دو ماه و نیم ما را اسیر خودش کرد... با این نمودار مزخرفش... بگذریم...
    وپخش هم با آن نمودار مزخرفش سود کرده در فهرست... (ما باید تمام تلاشمان این باشد که از این جور نمودارها دور باشیم... خصوصیاتش را هم در کارگاه چند بار گفته‌ام. اینها سهام خاک‌برسری می‌باشند! و استفاده از آنها حرام می‌باشد. و کسی که دست به این مزخرفات‌جات می‌زند باید برود خودش را در هفت حوض آب کر غسل دهد... مال بد بیخ ریش صاحبش.) (باز رفتم تو کار قصه و طول و تفسیر... شرمنده)
    از این‌جا به بعد را شما ندارید... من در فهرست کامل‌تری که زیر این نوشته‌ می‌گذارم اینها را هم نشان می‌دهم. (اینها در صفحه جا نمی‌شدند و قدرت نشانگرشان هم زیاد نبود.)
    توسعه هم ۱۴ درصد داد.
    کحافظ به افت خودش ادامه داد و به حالت نزدیک به پیشنهاد خرید ضعیف هم رسید و اگر اشتباه نکنم ما با دوستان در ارتباط با آن صحبت کریدم و آخر سر به خاطر همین خاک‌برسری بودنش ازش منصرف شدیم... حالا در آینده نوشته‌اش را می‌گذارم.
    غپینو خاک بر سری هم ۱۷ درصد داد.
    فلامی هم ۱۷ درصد داده... نمی‌دانم چرا فلامی نخریدم... چون دارم نگاه می‌کنم می‌بینم روی نمودارش یک خط افقی کشیده‌ام و معلوم است که بررسی‌اش کرده‌ام...

باقی‌اش هم هست که خودتان مشاهده می‌کنید...

https://vgy.me/VqrQqf.png

فقط یک نکته... می‌بینید نمادهای بالای ۱۵ چقدر زیاد هستند!!! ولی این روزها شمار نمادهای با قدرت نشانگر بالای ۱۵ به ۵-۶ عدد رسیده! این را مقایسه بکنید با روزهایی که شمار نمادهای با قدرت نشانگر بالای ۳۵ واحد حدود ۳۰-۴۰ تاست!
    پس اکنون دستاورد واقعا روزهای بی‌کاری و رکودش را دارد طی می‌کند. الحمد‌لله.
    «محمد حسین» هستم.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام.
    دارم باز دوباره خرید و فروش‌های گذشته‌ام را بررسی می‌کنم. می‌بینم هنوز هم فروش‌هایم خوب نشده. با اینکه به فکرش بودم و رویش کار کرده بودم. مثلا دجابر و حبندر و حاریا و دفارا و پرداخت چندین مورد دیگر را به اشتباه فروختم.
    «محمد حسین» هستم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاوردهای گذشته

دستاورد روز ۱۳۹۷۰۵۲۷:
    https://vgy.me/NnKa9k.png

این روز چیز خاصی نداشته... در حقیقت از این روز بوده که رشد بزرگ بازار (پس از متعادل شدن چهار گروه بزرگ) آغاز شد و ما هم کمتر نماد در کف یافتیم.
    دزهراوی که در روز گذشته‌اش اعلام شد. دهدشت و قشهد و فوکا و دارو و کحافظ و ... هم که نمودارشان بیمار بود.
    تنها نمادی که در این فهرست مهم بود مواد دارویی بود.

آهان! یک نکته‌ای در مورد یکی از نمادهایی که در بالا به آنها اشاره کردم عرض کنم... من اکنون در این فهرست چشمم به ثزاگرس افتاد! ثزاگرس را یادم می‌آید در همین جستار پیشنهاد خرید دادیم... و اکنون نمودارش را هم که نگاه می‌کنم می‌بینم در ۱۳۹۷۰۵۰۳ پیشنهاد خرید اصلی و در ۱۳۹۷۰۵۰۷ پیشنهاد خرید ضعیف بوده. بگذار نمودارش را بگذارم:
    https://vgy.me/GQpOYf.png

خوب... این دقیقا یکی از همان‌هایی است که من به آنها می‌گویم نمودار بیمار. مزخرف. کم حجم. به‌درد نخور. یکی مانند دزهراوی و سصفها و ...
    ولی نگاه کنید چه بازدهی عالی‌ای داده! گمان می‌کنید این رشد یک روزه‌ای که در ابتدای این ماه انجام داد چند درصد است؟ ۶۵ درصد!
    نمونه‌ی مشابه این را هم داشتیم... مثلا ثاصفا بود که در 900 ریال پیشنهاد خرید شد و اکنون ۱۷۰۰ ریال هوادار و خریدار دارد.
    خوب... این‌ها را چه می‌شود کرد؟ من از اینها فاصله می‌گیرم... تا حد امکان فاصله می‌گیرم... همین ثزاگرس را هم اگر خریده بودم احتمالا می‌فروختم. چرا؟ چون ابعاد شرکت دستم نیست. وضعیت بنیادی شرکت دستم نیست. نمی‌دانم از این پیشنهاد سامانه ۵ درصد قرار است در بیاید (مانند قشرین و خشرق بار نخستشان) یا قرار است ۱۵۰ درصد در بیاید (مانند شصفها). اگر وضعیت بنیادی ثزاگرس دستم بود و پیرامون این نماد تحقیق کرده بودم مطمئنا شده نیم‌سال هم نگه می‌داشتم... تا به این سود ۶۵ درصدی برسم.
    بگذریم....
    گپارس هم از این روز یک رشد خوبی داشته... ۲۴ درصد. دپارس هم همین‌جور.
    دپارس هم از این روز یک رشد خوب داشته... منتها دپارس پیشنهاد خرید اصلی‌اش در ۱۳۹۷۰۴۲۷ بوده که من در آن زمان‌ها دپارس را اندکی خریدم و فروختم.
    چون دپارس مهم است و اکنون هم سهامدارش هستم (اندکی سهامش را دارم) بگذارید نمودارش را بگذارم:
    https://vgy.me/2tDHPl.png

دپارس یک مقاومت را رد کرده و مقاومت مهم دیگرش در ۸۵۰۰ ریال است. که احتمال اینکه بتواند اینها را هم رد کند زیاد است. بازیگرش بسیار زیرک و بدجنس است. و احساس می‌کنم مانند دفارا می‌خواهد بازی در بیاورد.
    «محمد حسین» هستم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یادتان هست در اوایل آغاز روند افزایشی چقدر درباره‌ی این زمان صحبت کردیم؟ و همین‌جور در جستار کارگاه چقدر از این حالت گفتیم... اکنون در میانه‌ی این روند هستیم (نه اینکه به دید قیمتی/زمانی همین‌قدر از روند مانده باشد... نه.... یعنی در موج سوم هستیم و هنوز علائم افت زیاد آشکار نشده.) اینجاها اگر دقت کرده باشید دیگر مردم دارند یواش یواش عادت می‌کنند به واژه‌های مخصوص روند... به مثبت‌های پنج درصد... به اینکه بگویند... عه... دیدی؟ فلان نماد ۵۰ درصد داد... عه... دیدی؟ یکی از نمادهای درون سبد من دو برابر شد!....
    اکنون دارند یواش یواش آنهایی که قرار است با بوی کباب بیایند و داغ شوند می‌آیند...
    اینجاهاست که دارد یواش یواش اعتماد به نفس کاذب در یک سری از دوستان که باید نقره‌داغ شود شکل می‌گیرند...
    یک سری دارند اینجاها سود می‌کنند... که بعدا همین‌ها را پس دهند...
    و یک سری هم دارند سود می‌کنند که بروند برای دیگری تعریف کنند و آن دیگری در اوج بیاید نقره داغ شود و تاوانش را پس دهد...

من هنوز احساس نمی‌کنم نماد خاصی باد شده باشد و حباب داشته باشد... هنوز به اینجا نرسیده‌ایم. ولی من از همین‌جا دارم می‌بینم آن بدبخت‌هایی که مانند همیشه قرار است در انتهای روند برسند و سهام باد کرده را با هست و نیست خودشان و بلکه بیشتر با پول قرضی خریداری کنند و بعد بنشینند یک دل سیر گریه کنند و یک سال کامل افسردگی بگیرند و یک عمر عبرت...

این را گفتم چون می‌خواهم دعا کنم... خدا کند از خوانندگان جستار من کسی از آن عزیزان نباشد.

پی‌نوشت: من نمی‌گویم اکنون سهام بفروشید. سهام رشد کرده نخرید. حتی نمی‌گویم سهام حبابی را آن بالا نخرید. نه. بخریم.... اشکالی ندارد... فقط چیزی که می‌خواهم بگویم این است که مواظب باشیم... و بدانیم یک همچنین جریان‌هایی هست و به موقع از ماجرا بیرون بیاییم و گوش به زنگ باشیم و خودمان را آماده کنیم برای آن روز سخت که قرار است بیاید و با آستانه‌زیان بلد باشیم کار کنیم و پیش از ورود به یک نماد قشنگ با خودمان اتمام حجت کنیم و پی همه‌چیز را به تنمان بمالیم و نحوه‌ی خروج از سهام را پیش از ورود به نماد با خودمان طی کنیم.
    «محمد حسین» هستم.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خوب... با این بازار سرخ و مزخرفی که امروز شاهد آن هستیم یواش یواش دوباره عملکرد این جستار هم باید رونق بگیرد!
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

می‌دانید یکی از بهترین خوبی‌های برنامه‌نویسی چیست؟ اینکه آدم از احساسات (هیجان‌ها و بیم و امیدها و ترس‌ها) دور می‌ماند...
    والله...
    یک روز آدم شاد است بررسی‌هایش همه نشان از رشد همه چیز دارد!
    یک روز آدم افسرده‌ است و بررسی‌هایش هم همه رو به پایین و کج و کول و ناراحت هستند!
    ولی آدم دست به کد که می‌شود ها، دیگر کاری به حالات روحی روانی ندارد که ندارد... خیالش از این بابت راحت است.

این مورد را در تارنماهای اینترنتی و کانال‌های تلگرامی هم می‌توانید ببینید...
    دو روز که وضع خوب می‌شود همه بررسی‌ها نشان از رشد عالی همه نمادها دارد! دوباره دو روز که اوضاع خراب شود یک دانه بررسی که نتیجه‌اش رشد باشد نمی‌بینی. اصلا بررسی‌ای نمی‌بینی! (چون اساتید آنجا خواب هستند! اساتید فقط در روزهای خوب بیدار می‌شوند می‌آیند کانال‌هایشان دو تا دیدی گفتم می‌گویند می‌روند!)
    «محمد حسین» هستم.

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد گذشته

مربوط به ۱۳۹۷/۰۵/۲۷:

دستاورد:
    https://vgy.me/Edp2fE.png

یک مقدار مثبت‌ها را بیشتر گرفتم. اینهایی که ۱۹ واحد قدرت دارند تقریبا اصلا مهم نیستند...
    خاور یک ماه شکاف زمانی داشته و معمولی نیست و می‌تواند اشتباه باشد.
    طبق معمول بیایید یک بررسی‌ای بکنیم اینها را...
    از فهرست بالا:
    خاور از ۴۵۵ ریالی که داشته همین‌جور بالا آمده تا امروز که به ۷۵۰ ریال رسیده. حدودا ۷۵ درصد. و طبق معمول ما استفاده نکردیم! (نمی‌دانم جریانش چیست... برخی روزها دست به طلا می‌زنم خاکستر می‌شود... هعیـــــــــ...) البته در مورد خاور باید این را عرض کنم که پس از معرفی ما متاسفانه بلافاصله بالا نرفته و یک روز تاخیر داشته. البته از نگر قیمتی افت نداشته.
    ساذری از زمان معرفی بلافاصله رشد کرده و با وجود اینکه یک مقدار در جا زده ۶۲ درصد تا امروز داده. (این را هم خودم نخریدم.)
    کحافظ متاسفانه از زمان معرفی ما دو سه درصدی افت داشته و نیز یک روز هم زود اعلام کردیم... ولی ۴۰ درصد داده. اگر اشتباه نکنم این ۴۰ درصدی که کحافظ داده با صف خرید است... یعنی اکنون کحافظ در حقیقت ۶۰-۷۰ درصدی است و منتظر گره است...

(پیش از ادامه یک چیزی بگویم... آن بالا نماد خاور ۶۵ درصدی بوده اندازه‌ی نشانگرش! دیگر نمادها هم در حد ۲۰-۳۰ درصد بوده‌اند... آن بالا نوشته‌ام خروجی را تا ۱۹ واحد پایین آورده‌ام... و ۱۹ واحد آن زمان یک رقم کمی بوده!.... ولی اکنون همین ۱۹ واحد برایم دیگر آرزو شده! یعنی تو این بازار عالی دیگر جنس در کف پیدا نمی‌شود که نمی‌شود... حالا در آینده برایتان پیشنهادهای امروز را که قرار می‌دهم خواهید دید... بسیاری از پیشنهادهای ۳-۶ درصدی را هم ما داریم بررسی می‌کنیم برای خرید! خدا کند همیشه بازار همین‌گونه سر سبز باشد و این جور کار و کاسبی ما هم کساد.)

فوکا روز کاری پیشینش هم پیشنهاد خرید بوده... در همان ۲۷‌ام مرداد ماه را که در چند نوشته بالاتر قرار داده‌ام مشخص است... این فوکا داستان‌ها دارد... مانند وتعاون... چندین بار اینجا از فوکا و وتعاون و سصفها و دزهراوی (و اگر اشتباه نکنم غگل) به عنوان نمادهای اذیت‌کن نام برده‌ایم... بگذرم... فوکا را من یک بار ۹۰۰ خریدم و ۱۰۰۰ فروختم و یک بار هم اگر اشتباه نکنم ۱۱۰۰ یا ۱۲۰۰ ریال خریدم و نگه داشته‌ام... که مبلغش هم چون بسیار کم است برایم زیاد نیست... ولی در کل درصدی خیلی خوب رشد کرده... فوکا از همین روز (بیست و نهم) ۱۳۰ درصد داده.
    شستا۹۹۱ روی نمودار عالی رشد کرده ولی زمانی که خوب نگاه می‌کنی می‌بینی این اندازه‌اش خوب نبوده... یعنی کلا این نماد قابلیتش را ندارد.
    قشرین دوبار در سامانه‌ی ما آمد. یک بار اینجاها (روز کاری بعد که ۳۰‌ام مرداد باشد که آن را هم ان‌شاءالله خدمتتان نشان می‌دهم) پیشنهاد خرید ضعیف شده که من اینجا خریدم و با یکی دو درصد سود خارج شدم که بعدا فهمیدم درستش هم همین بوده. و یک بار هم نیمه‌ی شهریور که به دوستان پیشنهاد کردم و بعدا متنش را خدمت شما عرض می‌کنم و باز هم طبق معمول خودم نخریدم و از یک سود شیرین ۴۲ درصدی جا ماندم.

باقی را هم حوصله ندارم بررسی کنم. و البته چون قدرت نشانگرشان زیاد نیست، زیاد مهم هم نیستند.
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)