صفحه 1 از 105 12341151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

دستاورد ???

بسم الله الرحمن الرحیم
    اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

سلام
    این جستار را آغاز می کنم تا موقتا نتایج و خروجی آخرین سامانه ی داد و ستدی خودکارم را قرار دهم. اختراعی که برای پیدایش آن دو سال شبانه روزی تلاش کردم... کاری بسیار فشرده و طاقت فرسا که شاید از 30 سال عمر کاری یک کارمند بسیار بسیار بسیار بیشتر برایش زحمت کشیده شده. نتایج را اینجا قرار می دهم تا هم برای دوستانی که دوست دارند پیشنهاد خریدی باشد و نیز اینکه تبلیغی باشد برای آینده و هم اینکه خودم روی پیشنهادها کار کنم و زمان فروششان را در آورم و میزان پتانسیل رشدشان را تخمین بزنم. و هم اینکه بتوانم از بازخوردی که اینجا از نتایج قوی یا ضعیف سامانه ام می گیرم بتوانم آن را بهبود ببخشم (یا کلا متحولش کنم). و البته اینکه دوستانی که دوست داشتند روش من را در کارگاه بپیمایند یک شمه ای از پایان راهی که می خواهند آن را آغاز کنند داشته باشند.

پس این جستار احتمالا موقت خواهد بود. و زمان توقفش هم معلوم نیست.
    استفاده از پیشنهادهایی که اینجا ارائه می شود هم از نگر من بلامانع است. و البته مسئولیتش هم تبعا و طبیعتا با خودتان است.
    و این را هم عرض کنم که پیشنهادهایی که اینجا بنده قرار می دهم با تاخیر است. (تاخیری چند دقیقه ای تا چند روز... که البته چون روز پیشنهادگیری درون نتایج می آید من دیگر عرض نمی کنم و خودش گویاست.)

دیگر توضیح اضافه نمی دهم تنها توضیحاتی که به یکی از دوستان در این خصوص داده بودم را نقل قول می کنم:

1- اینا پیشنهادهای نرم افزاره. (نرم افزار خودم نه یه برنامه تجاری)
    2- من خودم دارم آزمایش می کنم. (هر چند برنامه تقریبا نهایی شده ولی تا حالا آزمایشش نکردم. دارم الان آزمایشش می کنم.)
    3- برنامه من فقط روی پیشنهادهای خرید کار می کنه! پس فروش باید دستی انجام بشه...
    4- شاید بهترین کار برای شما، یا برای خودم، این باشه که به محض دریافت پیشنهاد خرید بخریم و زمانی که سود کمی گرفتیم تند خارج بشیم. (چون برنامه خیلی دقیق کار شده (حاصل یه عمر تلاشم هست) و برای همین خیلی وقت ها اصلا همون روز! که پیشنهاد خرید می ده امکان تغییر وضعیت! حتی از صف فروش! به صف خرید! هست.) حالا باید بررسی اش کنم/کنیم دیگه... چون رو فروش ها زیاد کار نکردم.
    4.5- طبق این مورد بالا، پس بهترین کار اینه که شما فقط چیزایی رو بخرید که قیمتش هنوز پایینه! (چون احتمالش هست کلا فقط 5 درصد رشد داشته باشه، منظور برنامه همون 5 درصد بوده باشه!) باقی مطالب رو بخونید منظورم رو متوجه می شید... پس تنها چیزی بخرید که قیمتش از اون قیمت «پایانی» که در جدول اومده پایین تر باشه... ترجیحا تنها از صف فروش بخرید! البته همون طور که گفتم ما تو فاز آزمایشیم ولی چون این اختراع بنده با توجه به روحیات محافظه کارانه ی من خلق شده فلذا احتمالا با این ساز و کار نتیجه ی بهتری می ده...
    4.6 - همون جور که گفتم این سامانه خیلی دقیقه.. پس ازش می شه تو کوتاه مدت هم استفاده کرد... ولی در موارد زیادی این سامانه در بلند مدت نتایج فوق العاده ای می ده! شاید حتی تو بازه های سالانه! پس بهتره همون روز ِ خرید نگاه بشه که افق حرکت اون پیشنهاد خرید تا کجاست...
    5- این چیزایی که من می گذارم توی این جستار دو سه مدله... و من اینا رو با هم ترکیب می کنم... یه مدل اصلی هست... که بیشتر از 45 واحد قدر داره... که مثلا امروز اصلا چیزی تو این حالت نداشتیم!... یه مدل هست که یه مقدار ضعیف تره و بیشتر از 30 واحد قدرت/رای/درصد داره... و یه مدل دیگه هم هست که بیشتر از 30 درصد قدرت داره ولی از یه مدل دیگه که این هم ضعیفه... (با این حالت تقریبا باید بالای 45 درصد قدرت خرید بشه) علاوه بر همه ی اینا من از قبل هم یه مقدار سهام داشتم مثل گکیش و داراب و وقوام و فاذر و دی که در مورد اونا هم تو جستار می نویسم... (درصد قدرت هم یه چیزیه که خودم بهشون دادم...)
    بهتر اینه که آدم فقط از اون مدل اصلیه خرید بکنه... یعنی بالای 45 واحد... که احتمال وقوعش بیشتره... ولی من به خاطر آزمایش از اونای دیگه هم می خرم! و بیان هم می کنم...
    حالا کاش یه راهی بود که به شما یا کسان دیگه می گفتم اینا همین جوریه... نمی دونم... حالا عرض می کنم...
    6- ساعت 11.5 - 12 من نرم افزار رو باز می کنم و ازش پیشنهاد خرید می گیرم. پس اینایی که من می خرم و تو جستار عرض می کنم مال همون روز ساعت 11.5 هستش! ولی عملا زمانی که شما می تونید ازش استفاده کنید می افته ساعت 9 تا 12 فردا! یعنی شما اگه بخواید طبق اینا پیش برید با یه روز تاخیر عمل می کنید.
    حالا یا من باید همون ساعت 11.5 - 12 که خودم متوجه می شم به شما هم اعلام کنم... که این سخته... چون خودم دارم تا اونجا که می شه تلاش می کنم تو اون یه ساعته همه ی کارایی که باید بکنم رو بکنم... (مثلا به روز رسانی نرم افزار با داده های جدید 5 دقیق طول می کشه! گرفتن پیشنهاد از نرم افزار 10 دقیق شاید طول بکشه! و نگاه کردن به نمودارهای نمادهایی که پیشنهاد شده هر کدوم چند دقیقه طول می کشه! و در نهایت سفارش خرید گذاشتنو تغییرش دادن هم باز طول می کشه... همین طور گرفتن هر مدل پیشنهادی که خدمتتون عرض کردم هم باز یه زمانی می بره...)
    یا کار دیگه اینه که شما سعی کنید روز کاری بعد به قیمت خرید من (در روز کاری قبل) یا کمتر از اون خریدتون رو انجام بدید. مثلا امروز خودم نتونستم ساروج بخرم... 1.5 درصد هم مثبت خورد... پس باید فردا حتما زیر 1.5 درصد منفی ساروج خرید بشه... یا اینکه کلا بی خیالش بشم...
    7- چون رو بنیادی کار نمی شه باید یا 1- سبد پخش باشه و شمار زیادی از نمادها در سبد باشه (من خودم این کار رو می کنم که خطر(Risk) پخش بشه و کاهش پیدا کنه) یا 2- بنیادی توسط خود افراد بررسی بشه... . (چون در افت های بنیادی، در میانه ی راه افت، نرم افزار به اشتباه پیشنهاد خرید می ده!)
    8- همون طور که خدمتتون گفتم بنده موقتا دارم برنامه رو آزمایش می کنم و برای همین هم موقتا دارم تو جستار می نویسم... بعدا نمی دونم چی بشه... حالا... من اگه تونستم تا چند وقت شاید هر روز براتون یه همچین چیزی گذاشتم: (یا تو همون جستار نوشتم... یا شاید کانال تلگرامی زدم... یا... یا اصلا دیگه چیزی ننوشتم... هنوز تصمیم نگرفتم...)
    http://i66.tinypic.com/ba251.jpg

(این از مدل ضعیف هستش... که می شه گفت مدل قوی رو هم در بر می گیره...)
    (همون جور که گفتم فروش کار نشده... پس اون دو تا ستون سود نگهداری و شمار میله های نگهداری هم به درد نمی خوره)
    (اونایی که زیر 45 -50 - 55 هستن به درد نمی خورن... قوی نیستن... من امروز شپاس خریدم... ولی همون جور که می بینید درصد قدرتش کمه)
    (به نگر می آد کازرو برای خرید فردا باید عالی باشه! ولی وقتی به نمودارش نگاه می کنیم می بینیم نمودارش مشکل داره... پس بهتره از خریدش صرف نگر بشه... (البته شاید باز من فردا برای آزمایش یک کوچولو خریدم))
    (شسپا پیشنهاد خوبی شده... 53 درصد قدرت خوبه... ولی باز وقتی آدم به نمودارش نگاه می کنه می بینه ترسناکه! یعنی احتمالا این یک کف موقته! یعنی وسط ریزش بزرگ، قراره نمودار ِ قیمت یه استراحتی بکنه و دوباره سرش رو بکنن زیر آب... از نگر موج شناسی خیلی سخت بتونیم بگیم اینجا یه موج خوب افزایشی قراره آغاز بشه که بتونه بیشتر از موج پیشین رشد کنه... بیشتر از موج پیشین که سهله... حتی اگه دو تا مثبت معمولی (مثلا 3 درصدی) هم بخوره اینجا خوبه... پس باید مراقب و دست به ماشه بود... از طرف دیگه من این یکی دو روز که با شسپا هستم می بینم که تابلوش خیلی خوبه... یعنی قشنگ از دادوستدا و سفارشای روی تابلو معلومه که دارن روش کار می کنن و براش برنامه دارن... خلاصه منظور اینکه اینا رو آدم باید خودش دستی بسنجه)

9- من هنوز چند پارامتر/متغیر رو تو برنامه قرار ندادم... من جمله وضع بازار و گروه... یا همون وضع تابلو و آمار حقیقی/حقوقی... یا شاداب بودن نمودار... یا... اینا رو آدم باید دستی خودش دخالت بده... مثلا الان که اوضاع قاراشمیشه باید فقط اونایی که درصد قدرت پیشنهادشون خیلی بالاست و همه چیزشون خوبه (با کلی وسواس) انتخاب بشن... هر یکی دو هفته مثلا یه آسی اگه رو شد...آدم اون رو انتخاب کنه... و بعد از یکی دو روز هم تند فروخته بشن! (هر یکی دو هفته 5 درصد سود مثلا... که در شرایط خوب هم عالیه! چه برسه به شرایط بد!) ولی اگه خدا بخواد و یکی دو ماه دیگه دولت در ِ بورس رو باز کنه و یه حالی بخواد بده دیگه اونجا هر روز می شه چندتا نماد رو که درصد قدرت زیادی هم ندارن انتخاب کرد... (الان من فکر کنم فقط با 10 درصد از سرمایه ام دارم کار می کنم. اونم بیشتر به خاطر آزمایش... وگرنه شاید تا ده پونزده روز دیگه همین قدر از سرمایه ام رو هم نگه نمی داشتم)

10 - یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

خیلی جالبه...این سبک معامله کردن را تا حالا ندیده بودم...انشالله موفق باشید

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    خیلی جالبه...این سبک معامله کردن را تا حالا ندیده بودم...انشالله موفق باشید
    ممنونم علیرضای عزیز؛
    همچنین بنده هم برای شما آرزوی پیروزی و شادکامی دارم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

با سلام
    تلاش شما قابل تحسین است ، آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما و همه دوستان بورسی دارم . درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,828 بار در 2,508 ارسال

خیلی طولانی بود میشه تو یه خط توضیح بدی؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    با سلام
    تلاش شما قابل تحسین است ، آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما و همه دوستان بورسی دارم . درود
    سلام آباد عزیز؛
    لطف و بزرگواری شما هم همواره برای بنده قابل تحسین بوده و هست. با توجه به اینکه می دانم در موج شماری و تابلوخوانی مهارت خوبی دارید، لطفا اگر در مورد نمادهایی که بنده معرفی کردم یا خریدم چیزی به ذهنتان رسید حتما بفرمایید.
    همین طور اگر در مورد خود سامانه و عملکردش اگر چیزی به نگرتان آمد لطفا بفرمایید. (خوب بودن یا بد بودن، کارایی داشتن یا نداشتن، میزان موفقیت بلند مدت یا کوتاه مدت، درستی پیشبینی ها، بهترین راه فروش چیزهایی که با سامانه خریداری می شود، اضافه کردن مواردی به سامانه و ... )

دوستان دیگر هم اگر توانستند لطفا بازخوردی از عملکرد سامانه به بنده بدهند.

سپاسگزارم.

«محمد حسین» هستم.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    خیلی طولانی بود میشه تو یه خط توضیح بدی؟
    سلام.
    توضیح کوتاه اینکه:
    یک سامانه ای است که دستاورد ِ مقداری تلاش بنده در یک جستار دیگر است و اینجا می خواهم آن را آزمایش کنم. و نتایجش را اینجا قرار می دهم تا اگر دوست دیگری هم توانست در این آزمایش بنده را همراهی کند.
    «محمد حسین» هستم.

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد ِ سامانه مربوط به روز 97/02/02

دستاورد 970203

دستاورد 970204

«محمد حسین» هستم.

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

دستاورد 970203

دستاورد 970204

سلام محمد حسین
    خدا قوت
    تلاشتان ستودنی است. با همه زحماتی که متحمل شدید و شاهد آن بودم امیدوارم به نتیجه ای مطلوب برسید.

سئوال 1: شما با این سامانه آیا در 2 اردیبهشت ساروج را خردید؟
    سئوال 2: خود شما هر خروجی که از نرم افزار میگیرید بدون بررسی چشمی نمودار اقدام میکنید؟

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    http://i66.tinypic.com/sfgjl2.jpg

دستاورد 970204

در مورد روز دوم اردیبهشت:
    از پیشنهادهای خرید بالا بنده ساروج را موفق نشدم بخرم... (چرا؟؟؟) ولی حالا بگذار ببینم چه کرد... قیمت پایانی که برای خرید مناسب ارزیابی شده 1195 ریال بوده... که با توجه به اینکه آن روز شمع قرمز (سیاه/کاهشی/تو_پُر) بوده احتمالا می شده در آن روز خرید کرد... و با توجه به اینکه روز بعد از آن هم پایین ترین قیمت 1195 ریال بوده احتمالا فردایش هم می شده به قیمت مناسبی خرید کرد... تا امروز دو سه تا شمع زده که پایانی آخرینش شده 1256 که البته اگر یک نفر می خواسته تا 1271 هم می شده بفروشد. پس تو همین دو روزه می شود 5.1 درصد افزایش قیمت برابر با 3.7 درصد سود (پس از کسر 1.43 درصد کارمزد و مالیات) که برای دو روز خوب است. (از آن طرف هم اگر حالات معمول را در نگر نگیریم و بخواهیم بهترین حالات را بگیریم از 1173 تا 1273 ریال می شود 7.1 درصد. که حالا چون حالت بهترین است کاری اش نداریم و صرفا جهت اطلاع گفتیم) (نمی دانم چرا نخریدم... ولی اگر می خریدم احتمالا دوست داشتم صبر کنم و در 1340 بفروشم)
    دیگر آن روز پیشنهاد خرید خوبی نیامده...
    ولی بنده پکویر را که نزدیک 40 درصد قدرت داشته خریدم... که بد هم نبوده...
    اوه اوه! سرود هم نزدیک 40 امتیاز داشته که اکنون که نگاه می کنم می بینم پس از پیشنهاد خرید 5 درصد افت داشته! وحشتناک است!
    همین جور گروه سیمان!
    از این روز بنده ونوین را هم با اینکه پیشنهادش قدرت بسیار کمی داشته خریدم! که متاسفانه همین بلا سرش آمد و با زیان ردش کردم رفت و بعدا عرض می کنم که پیشنهاد خرید اصلی رویش آمد!
    کازرو هم پیشنهاد خرید شده که پیشنهاد خرید اشتباه بوده. یعنی اگر یک نفر تلاش می کرده کازرو بخرد (کما اینکه بنده اگر خاطرم باشد گمان کنم تلاش کردم) نمی توانسته بخرد! یعنی این مورد نگری/نظری/تئوری/روی_کاغذ/نرم_افزاری درست بوده. ولی در عمل و در واقعیت و روی زمین جواب نمی داده! (ضمن اینکه کل خرید و فروش های آن روز هم 10 هزار عدد سهم به ارزش 13 میلیون بوده! یعنی هیچ...)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/04/27 در ساعت 00:03
    «محمد حسین» هستم.

20. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 105 12341151101 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)