صفحه 71 از 105 نخست ... 21616869707172737481 ... آخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

بررسی چند نماد در روز کاری گذشته:
    کپشیر یک بالا زد! این خوب است.
    زنگان کاملا رها شده بود... به گونه‌ای که منفی کامل پایانی‌اش شد و با صف فروش بسته شد! ولی چون دو شمع گذشته‌اش (دو شمع بعد از پیشنهاد دادن ما ?) عالی ثبت شده هنوز می‌توان به آن امیدوار بود. همه چیز به نیمه‌ی دوم بازی فردا بستگی دارد. اگر در انتهای فردا بخواهد نشانه‌های حمایت در آن آشکار نشد به درد نمی‌خورد.
    کمنگنز هم همین‌جور. کمنگنز اگر در انتهای روز نتواند حجمش را بالای ۲۲ میلیارد ریال تثبیت کند یعنی بازیگر اینجا را دوست ندارد. پس ما هم دوست نداریم.
    حکمت عزیز هم که دیگر حرفی برای گفتن نگذاشته... من بانکی‌ها را بسیار دوست دارم. بر خلاف اکثر مردم. منتها حکمت دقیقا معلوم نیست تا کجا می‌رود. همین‌جا؟ ۸۵۰ ریال؟ ۹۰۵ ریال؟ یا آن بالا بالاها؟ پتانسیل رشد تا ۱۰۰۰ ریال را راحت دارد. البته در میان مدت. من خودم به شخصه یک نوسان بسیار کوچولو ازش گرفتم و ولش کردم.
    دپارس هم دارد یواش یواش آماده می‌شود... ولی می‌دانید چیست؟ دپارس از آن نمادهای کم شناور و اعصاب خرد کن است. ممکن است بلافاصله رشد نکند و مانند سصفها اذیتمان کند... دیروز پایانی‌اش را مثبت کرد! این نشانه‌ی خوبی است. یعنی یک کسی بالاخره پیدا شده که حاضر است این بدبخت را جمعش کند. ولی باز بهتر است نگاه کنیم ببینیم روز بعد چه می‌کند.
    غگل هم مانند رمپنا. موج یک کوچک زده شده. منتظر یک موج سوم کوچک هستیم. هر چند موج دوم بیش از موج یکم اصلاح کند.
    وکار هم با اینکه چند درصد از کف رشد کرده همچنان عالی است. ولی برای میان مدت. و البته اگر زیر کف پیشین برود خراب کرده و باید خداحافظی کرد.
    دی هم عالی جمع شد. عالی. عالی عالی عالی عالی. چند روز همین‌جور پارس بازار را خراب کند و حقوقی در دی جمع کند دیگر فروشنده ته خواهد کشید و هر چه می‌ماند فقط خریدار است و خریدار است و خریدار.
    حبندر هم دیروز افت خوبی داشت. منتظریم چند روز دیگر از این افت‌های خوب داشته باشد تا بیاید در تور ما.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این روزها آرمان را ۷۰۰ ریال هم گاهی می‌فروشند. آدم اگر مطمئن باشد که ۷۰۰ ریال یا اصلا ۷۵۰ ریال یا حتی ۸۰۰ ریال می‌دهند می‌ایستد برای خرید... منتهی معلوم نیست دیگر...
    سصفها فروشنده ندارد. خریدار هم ندارد. منتظر یک سفته باز محترم است که بیاید روی این مادر مرده بازی کند. ولی سفته باز مگر مغز خر خورده که در این کم آبی بیاید سیمان اصفهان بخرد که معلوم نیست آبش دو روز دیگر باشد یا نه؟ بماند روی دستش می‌خواهد چه کاری (غلطی!) بکند؟
    فاذر و وقوام را هم پیشبینی کرده بودیم باز کنند. چرا مسئولین رسیدگی نمی‌کنند؟ به پیشبینی ما اصلا هیچ کس توجه نکرده! شاید منتظرند بازار خوب شود و فاراک هم گرم شود تا فاذر را باز کنند... ما که این‌جور حدس زدیم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    در مورد رمپنا یک ‌چیزی بگویم... این نماد از آنهایی است که آهسته و پیوسته است... آن‌قدرها که من دوست دارم شاد و پر جنب و جوش نیست. روی نمودار رشدهایش را که نگاه کنید می‌بینید همه‌ی شمع‌هایش تو هم است! این یعنی رشد اعصاب خردی... یعنی بدون صف خرید! (البته سال ۹۲ استثناء است... آنجا درست است که ده دوازده شمع صف خریدی داریم... ولی آن زمان همه چیز و همه جا صف خرید بود! یعنی باز جای تعجب دارد که چرا شمع‌های صف خریدش کم است.)
    من برای خودم موج شماری خاص خودم را دارم.
    روی رمپنا به نگر من موج یک کوچک زده شده. همین تک شمعی که در روز هفدهم همین تیر ماه زده شده موج یکمش بوده. و موج دوم هم ممکن است بیاید پایین‌تر از موج یکم! که البته بسیار محتمل است. و پس از آن ان‌شاءالله یک موج سوم زیبا از رمپنا می‌بینیم.

در مورد خکاوه هم این را بگویم که من در نگر دارم تا به محض اینکه خکاوه آمد نشانه‌های برگشتش (روی تابلو به خصوص) هویدا شد ازش مقداری بخرم. (اگر پولم را جاهای دیگر خرج نکرده باشم.) که احتمال زیادی دارد همین فردا این نشانه‌ها را ببینم! روی نمودار مثلا شاید این‌جور بشود که یکی دو ساعت بتواند خودش را بالای ۶۸۰ ریال نگه دارد.
    بالاخره خکاوه خریدم. یعنی یک ساعت بود اواخر صف بودم... ولی فروشنده نمی‌آمد به من بفروشد. البته فقط یک پله.
    حالا تقاضای ما از سفته بازان محترم این است که آستین همت را بالا بزنند، دست به کار شوند و خکاوه را ببرند بالا.
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فسلیر ۴۵۰۰ - ۴۶۰۰ ریال شده. پیشنهاد بررسی.
    «محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آموزشی
    _______
    یک چیزی...
    توجه به رفتار حقیقی/حقوقی بسیار خوب است. ولی می‌دانید چیست؟ اینها بیشتر از اینکه علت باشند معلولند. یعنی این قیمت نیست که از اینها شکل می‌گیرد بلکه بیشتر قیمت به اینها شکل می‌دهد و در مواقعی هم از رفتار (متقابل) اینها شکل می‌پذیرد!

در بسیاری از موارد در اوج دیده‌ام که دم‌کلفت‌ها (همان گونه که در کف خرید می‌کنند) به اشتباه در حال خرید هستند!
    «محمد حسین» هستم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

فسلیر ۴۵۰۰ - ۴۶۰۰ ریال شده. پیشنهاد بررسی.
    3650 جای خوبی برای خرید هست به نظرم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

خفنر دیگر برای همیشه از فهرست ما رفت.
    آینده انگار افتش آغاز شده. خوب افت کند خوب است.
    زنجان یک بالایی زده ولی آن قدر برای ما دلپذیر نیست. نه افتش نه رشدش.
    سکرد نیز همین‌جور.
    سیلام هم دقیقا مانند سصفها همان کوفتی که بود هست. این را نیز به خاطر کوفت بودن از فهرستمان اخراج می‌کنیم.
    غیوان را نیز.
    صبر کن ببینم... سیلام یک بالایی در روز گذشته داشته! البته... نه... ولش... هم حجمش کم است و هم اینکه مثبت روی آخرین نبوده...
    وآذر را نیز همین‌گونه. (اینها همه برای زمان آزمایش اندکی برای ما ارزش داشتند... که ببینیم سامانه حتی روی نمادهای مزخرف هم کار می‌کند یا نه... دیگر کاری با اینها نداریم.)
    وتوس نیز همین‌جور. (از وتوس برای مادرم دارم که می‌خواهم برایش بفروشم. گمان کنم ده پانزده سال باشد سهامدار این است! نه... احتمالا بیشتر...) وتوس در کفی که ۲۵ ام اردیبهشت تشکیل داده از سوی سامانه پیشنهاد خرید بوده... ولی احتمالا همان ۱۰ درصدی که بلافاصله داده تمام چیزی بوده که مد نگر سامانه بوده... نمی‌دانم... هنوز پتانسیل رشد عالی‌ای این نماد دارد... ولی از سوی دیگر هم از این نمادهای مزخرف است که نمودارشان بیمار است... شاید زمان بخواهد برای آماده شدن برای رشد... و شاید بهتر باشد من این را بفروشم... ولی همچنان هر چند وقت یک بار به آن یک نگاهی بیاندازم.
    وسنا هم مزخرف است ولی بهتر است نگهش داریم. نکته‌اش این است که همیشه فرصت ورود می‌دهد.
    وآفری هم روز گذشته رشد خوبی داشته.
    بکاب هم افت عالی‌ای دیروز انجام داده! بد نخریدم و عالی فروختم و باز هم شاید بخرم.
    کمنگنز هم شبیه همین.
    شجم یک حالت پرچم ایجاد کرده. از هر طرف بشکند یار گله دارد؟ نه. از هر سو بشکند در همان امتداد پیشنهاد بررسی دارد.
    دفارا هم یک مقدار دیگر افت می‌خواهد.
    رکیش چون برگشت از فهرست اخراج می شود.
    سپاها پیشنهاد بررسی برای خرید. البته صبح یا ظهر باید می‌گفتم... ولی دیر نیست.
    غشهد هم به خاطر ضایع بودن اخراج می‌شود. (ابتدای برج سوم پیشنهاد ضعیف بوده و تنها ۵ درصد از آنجا تا اینجا رشد کرده...)

.
    .
    .
    .
    باقی‌اش بعدا... حوصله‌ام ته کشید.
    چه جالب... نمودار ولراز هم عین فسلیر است! میانه‌ی یک الگوی سر و شانه.
    «محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و وقت به خیر. خساپا دارد حجم می خورد. روی مقاومت است. امروز و چند روز آینده. احتمال اینکه روندش اندکی کند شود هست. ولی اگر آن چیزی که ما در خساپا می‌جوییم (یعنی رهبری بازار) درست باشد نباید قیمتش زیاد منفی شود. اصلا نباید منفی شود. نه امروز و نه فردا پس‌فردا. و همین‌جور حجیم باید مقاومت‌ها را بشکند و بازار را با خود بکشاند بالا.
    کگل و کچاد و فولاد و فملی و ... هم که طبق انتظار گند زدند.

ویرایش ده و ربع:
    حقوقی هم حسابی حمایت می‌کند.
    حقیقی هم خوب می‌خرد.
    وساپا بهتر نیست؟ این انگار قصد کوتاه آمدن ندارد. نه... همان خساپا بهتر است. در سال ۱۳۹۴ که وساپا آن رشد تاریخی‌اش را کرده، نگاه کردم دیدم وساپا ۲۲۲ درصد رشد داشته. در حالی که خساپا ۴۰۰ درصد رشد داشته!

ویرایش ده و چهل و پنج دقیقه:
    در خساپا حقوقی دارد خودش را خفه می‌کند! واقعا دارد خودش را خفه می‌کند!
    بهش گفته‌اند هر جور شده باید بازار را مثبت کنی.
    من هم خرید کرده‌ام در این نماد.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/07/15 در ساعت 09:45
    «محمد حسین» هستم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 46 بار در 17 ارسال

برای اندیشه
    _________

چه چیزی باعث می‌شود قیمت یک نمودار (یک نماد) در یک زمانی چنان رشدی بکند که همین‌جور یک کله ۳۰ درصد یا ۱۰۰ درصد بدهد؟
    و چه چیزی باعث می‌شود قیمت یک نمودار (نمودار قیمت یک نماد) در یک جایی با اصلاحاتی بالا برود؟

(حالت اول این‌گونه است که موج یک و دو و سه و چهار و پنج انگار یکی شده‌اند و همه شده‌اند یک موج یکم بسیار قدرتمند.)

می‌دانم... حتما می‌گویید:
    * انتشار یک خبر
    * یا تغییر قیمت کالاهای جهانی (فاسمین مثلا)
    * یا افت بیش از اندازه‌ی گذشته (شصفها مثلا)
    * یا ورود سفته‌بازان (دلقما و دتماد مثلا در مدت اخیر و خودرویی‌ها به عنوان نمونه‌ی شاخص چندین ساله)
    یا...

ولی این پاسخی نیست که ما در پی‌اش هستیم.
    پرسش ما بیشتر باید این‌گونه باشد که: چگونه بفهمیم اکنون یک نمادی قرار است تیز برود بالا یا آهسته؟ بفهمیم تغییر قیمت کالای جهانی تاثیر شگرف روی نماد می‌گذارد یا اینکه اصلا این تاثیر پیش‌خور شده؟ بفهمیم افت یک نماد طبیعی بوده و باز هم ادامه دارد یا اینکه هرچند طبیعی بوده ولی دیگر زمان افت تمام شده و زمان رشد است؟ چگونه بفهمیم که سفته‌باز اکنون دارد جمع می‌کند؟ یا می‌خواهد بالا ببرد؟ یا می‌خواهد بازی بدهد؟
    سلام دوست عزیز نظر حضرت عالی چیه

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abas از ایشان تشکر کرده است:

کار خوبی کردم خودرویی خریدم.
    ولی اشتباه کردم زمانی که خساپا و خکاوه نمی‌شد خرید رفتم خگستر خریدم. یک حقیقی هست یا یک گروه هستند که دوست ندارند اکنون قیمت بالا برود. پیش‌تر هم همین بازی را در آورده بودند.
    البته خکاوه و خساپا خدا را شکر خوب هستند.
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)