صفحه 35 از 105 نخست ... 25323334353637384585 ... آخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

http://bestanimations.com/Holidays/F...ed-gif-pic.gif

امروز ترکانیدم...
    با اینکه روز متوسط یا بدی بود ولی ترکاندیم...

شصفها را ول کن... وتعاون را بچسب! وتعاون را 700 خریدیم و دقیقه ی آخری تا 782 داد و ستد شد و پایانی اش هم 1.5 درصد مثبت خورد... (نگویی اجازه ی ورود نمی داده ها! با هم در این باره صبحت کردیم! ????) اصلا حواسم به این نبود که این هم ممکن است بتواند در کارنامه یک 10 درصد (با روزهای سهامداری صفر روز) ثبت کند... حیف شد... از دستم پرید...
    این وتعاون را... خیلی وقت است دنبالشم... از زمانی که در سامانه آمده بود هر روز که نه... ولی هر چند روز یک بار سفارش خرید می گذاشتم می دیدم به من نمی رسد ولش می کردم...

می دانید چیست... در دلم خدا خدا می کنم یک نفر با من وتعاون و شصفها را خریده باشد و از قبل من یک سودی برده باشد... ??????
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیام ناظر

توقف نماد معاملاتي (وگردش1)

15:30:18 1397/02/31

کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران،به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت بانك گردشگري (وگردش1) باتوجه به اطلاعات دريافتي مبني بر تغيير با اهميت اطلاعات سال مالي 1396 آن شركت نسبت به اطلاعات منتشر شده قبلي در سامانه كدال متوقف گرديد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

اینها خوابند!؟؟؟؟؟
    دیروز اطلاعیه در بورس24 آمده! کلی از آن زمان تا به حال داد و ستد شده! صبح بعد از نیم ساعت داد و ستد بسته اند! اکنون که چندین ساعت از آن زمان می گذرد تازه آگهی اش آمده! حالا معلوم نیست کی بازش کنند و چگونه...
    نرود قاطی باقالی ها؟
    وقوام نشود برایم دوباره؟
    های وبش نکنند!
    به خدا... از این شاپور بر می آید از این کارها...

«محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فروش
    ______

خدایا...
    این فروش همیشه اذیتم می کند...
    من خیر سرم رفته ام قلاب ساخته ام و اختراع از خودم در کرده ام که دیگر مدام نگاه کردن به بازار و تنش (Stress) و اعصاب خردی و هیجان و از این جور مسائل نداشته باشم...
    ولی از آن سو چون بخش فروش را بلد نیستم و نمی توانم به فرزندم بیاموزم، دوباره نصف بار هنوز روی دوشم می افتد...
    اکنون نمی دانم این دلقما را کجا باید بفروشم. واقعا نمی دانم. معزلی شده برایم. اعصابم را خرد می کند. همین هایی که امروز خریدم را (یعنی وکار و وتعاون و شصفها را) نمی دانم کجا باید بفروشم. یک روزه بفروشم؟ نگه دارم؟ حسابی نگه دارم و یک ماهه بفروشم؟ چه کار کنم؟ نمی دانم...

راهبرد فروش
    _________

گمان کنم یکی از بهترین راهبردهای فروش این باشد که بیایم و هر چه بود و هر چه هست را به محض اینکه ده درصد داد بفروشم.
    (حالا ده درصد نه، هشت درصد، یعنی ده درصد بدون کارمزدش)
    اینهایی که در سبدم هست و اینهایی که فروخته ام را نگاه کنید... اکثرا در زمان کوتاهی ده درصد داده اند... و الته اغلب من توانسته ام 5 درصدش را بگیرم.
    می توانم بخش فروش سامانه را این گونه بگذارم که هر چه بود و هر چه هست را تا رسید به 10 درصد بفروش. اصلا هر چه می خرم همان جا آفلاین برای فروش ده درصد بالاتر اقدام کنم.
    نمی دانم...
    حوصله هم ندارم بنشینم رویش بیاندیشم...
    باشد برای بعد از افطار.
    «محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سصوفی
    ________

سودش خوب شده است انگار. (حالا انگار من بنیادی حالی ام است! مثلا!????)

«محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    فروش
    ______

خدایا...
    این فروش همیشه اذیتم می کند...
    من خیر سرم رفته ام قلاب ساخته ام و اختراع از خودم در کرده ام که دیگر مدام نگاه کردن به بازار و تنش (Stress) و اعصاب خردی و هیجان و از این جور مسائل نداشته باشم...
    ولی از آن سو چون بخش فروش را بلد نیستم و نمی توانم به فرزندم بیاموزم، دوباره نصف بار هنوز روی دوشم می افتد...
    اکنون نمی دانم این دلقما را کجا باید بفروشم. واقعا نمی دانم. معزلی شده برایم. اعصابم را خرد می کند. همین هایی که امروز خریدم را (یعنی وکار و وتعاون و شصفها را) نمی دانم کجا باید بفروشم. یک روزه بفروشم؟ نگه دارم؟ حسابی نگه دارم و یک ماهه بفروشم؟ چه کار کنم؟ نمی دانم...

راهبرد فروش
    _________

گمان کنم یکی از بهترین راهبردهای فروش این باشد که بیایم و هر چه بود و هر چه هست را به محض اینکه ده درصد داد بفروشم.
    (حالا ده درصد نه، هشت درصد، یعنی ده درصد بدون کارمزدش)
    اینهایی که در سبدم هست و اینهایی که فروخته ام را نگاه کنید... اکثرا در زمان کوتاهی ده درصد داده اند... و الته اغلب من توانسته ام 5 درصدش را بگیرم.
    می توانم بخش فروش سامانه را این گونه بگذارم که هر چه بود و هر چه هست را تا رسید به 10 درصد بفروش. اصلا هر چه می خرم همان جا آفلاین برای فروش ده درصد بالاتر اقدام کنم.
    نمی دانم...
    حوصله هم ندارم بنشینم رویش بیاندیشم...
    باشد برای بعد از افطار.
    سلام بر دوست پرتلاش جناب محمد حسین عزیز
    برای فروش یک راهی مد نظر من هست که خود من هم از روش ابتدایی خودم هم واقعا روش کار میکنم و الان که مدرسه ها تعطیل شده اند میخوام فقط بشینم پشت بازار و....
    روشی که میگم رو یه کوچولو روش فک کن و ببین آیا جواب میده یا نه؟
    وقتی سهمی رو خریدی و توی سود رفتی هر روزی که حجمش نسبت به روزهای دیگه بالاتر رفت روز بعد اول وقت بفروشش.این که حجم معاملات نسبت به روزهای قبلی بیشتر شده این دست خودت هست و این یه کار تجربی هست.
    اما یه چیزی که به ذهن من میرسه و شاید خیلی خنده دار باشه رو میگم شاید با گفتن من یه ایده تازه ای در ذهنت ایجاد بشه.
    فرض کن تکمبا رو روی میانگین 70 تومن تعداد 100هزار تا میخری(ارزش خرید میشه7 میلیون تومان). نگه میداری وقتی روزی که حجم معاملات نسبت به روزهای قبلی بالاتر رفت روز بعد اول وقت میفروشی.مثلا قیمت تکمبا بعد چهار پنج روز میرسه به 81تومان. خب من اگر برای تست روش بخوام اقدام کنم این حرکت رو میکنم.من با 7 میلیون تومان 100هزارتا تکمبا خریدم. روزی که حجم بالا رفت روز بعدش تعداد 88 هزار تا رو میفروختم تا همون مبلغ 7 میلیون تومن من (با درصد مالیات و کارگزاری شده 88هزارتا) دوباره بهم برگشت داده بشه.حالا تعدادی که میمونه میشه سود من.
    اگر با این روش دیدم که خب عالی هست و روزهای دیگه قیمت از81 تومان برگشت داده شد تقریبا این روش رو میذارم روش کاری من و اگر دیدم که قیمت داره بالاتر میره حد سود رو هر روز به یه میزان دلخواهی از قیمت پایانی(مثلا 4درصد بالاتر از قیمت پایانی امروز) میذاشتم.حالا حتی اگر قیمت سهم هم بشه صفر من اصل پولم رو حفظ کردم.
    این روشی هست که من همیشه حتی اگر یک روش دیگه ای ببینم که شاید نسبت به روشی که تقریبا باهاش دارم معامله میکنم بهتر باشه امتحان میکنم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

روی آمی بروکر اندیکاتور حجم رو بندازید اون زیر
    خیلی راحت بعضی وقتها روی حجم معاملات میتونی بفهمی اینجا دیگه واقعا موقع خروج هست.
    الان چندتا عکس میذارم براتون ببینید

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

http://up2www.com/uploads/7ffbUntitled.png

به این تصویر نگاه کنید
    ببینید توی اپرداز دیگه تجربه تقریبا دستم اومده که حجم متوسط میشه گفت 1200000 یا 1250000 هست.من با یه خط روی 1200 مشخص کردم. فلش اول رو من روز بعد خرید انجام میدم یک پله، روی فلش دوم روز بعد میانگین کم میکنم و روی فلش سوم چون قیمت نسبت به قبل بالاتر رفته هیچ کاری نمیکنم اما فلش چهار رو ببینید من بنابر احتیاط همون کاری که گفتم رو انجام میدم. سودش خیلی کم میشه اما به هر حال من فهمیدم که اگر اونجا نفروشم امکان اینکه قیمت بیاد پایین زیاد هست.
    حالا اپرداز یکم سخته روش کار کردن اما سهم های دیگه رو نگاه کنید بعضی سهم ها خیلی خیلی خوب روی حجم میشه روشون نوسان خوبی گرفت.روی آمی بروکر لطفا اندیکاتور حجم رو بندازید آقا محمد حسین خیلی جاها واقعا خوب سیگنال میده. حالا شاید نشون دهنده این هست که روند صعودی شده و باید حجم هم بالا بره اما من کاری به این مورد ندارم و با همین روش چند بار خوب خرید و فروش کردم.نمیگم سودهای چند صد درصدی کردم ها اما سودهای 6 ،8،12،18 درصدی داشتم و بعضی جاها تا 20 هم رسیده اما تعداد معاملات خیلی زیادتر میشه.
    ویرایش توسط gholamk : 2018/05/21 در ساعت 17:30

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

این چندتا نمونه سهم رو ببینید که حجم ها تو خیلی جاها چقدر قشنگ و عالی سیگنال دادن. البته من خیلی سر سری حجم های عادی هر روز رو پوشوندم که اون حجم های تابلوش مشخص باشه...........خخخخخخخخخخخخخخخ خخخخ
    http://up2www.com/uploads/7f31غفارس.png
    http://up2www.com/uploads/7f31فاذر.png
    http://up2www.com/uploads/7f31فباهنر.png
    http://up2www.com/uploads/7f31وبیمه.png
    http://up2www.com/uploads/7f31وساخت.png
    http://up2www.com/uploads/7f31ولساپا.png

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ای بابا
    عکس ها رو اومدم مثلا خوشگل آپلود کنم که خراب شدن ولی منظورمو میرسونه
    شما دوستان به بزرگواری خودتون ببخشید دیگه

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)