صفحه 105 از 105 نخست ... 55595102103104105
نمایش نتایج: از 1,041 به 1,042 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    دیده‌بان
    ــــــــــــــــ
    توجه بفرمایید که این فرهست‌ها مهم هستند. به خصوص آن آخری.

نمادهایی که در دیده‌بان بودند و رشد کردند:
    (اینها را حذف می‌کنیم از دیده بان. البته همچنان کسانی که تمایل به خرید در بالا دارند می‌توانند به اینها هم بیاندیشند.)
    شلیا
    تاپیکو
    شسم
    لبوتان
    دتولید (یادتان هست؟ چندین بار هم از این صحبت کردیم... اگر درست خاطرم باشد البته!)
    شلرد
    پترول (این را هم چند بار گفتم.)
    شيران (این را هم در جستار گفتیم و اگر خاطرم باشد از پالایه(فیلتر) هم آمارش را درآوردیم.)
    فارس (این را هم از پالایه (فیلتر) در آوردیم. و با یکی از دوستان هم یادم است درباره‌اش گفتگو کردیم)
    دسانكو (خداحافظ ای داغ بر دل نشسته... تو تنها نمی‌مانی ای مانده بی من... تو را می‌سپارم به دهان گرگان خسته... ) (امیدوارم دوستان ازش استفاده کنند. به خصوص دوست عزیزم جناب علی که با هم در خصوصش گفتگو داشتیم.)
    سهگمت
    كابگن

این نمادها هم هرچند که رشد کرده‌اند ولی چون رشدشان زیاد نبوده همچنان در دیده‌بان می‌مانند:
    (این نمادها برای کسانی که اندکی اهل بالا بخر هستند و اندکی اهل کف خریدن، خیلی عالی است. برای بررسی)
    داراب (که در سبد هم داشتیمش)
    دسینا (که در بهترین جا پیشنهاد خریدش را دادیم و خودمان هم به خاطر نبود نقدینگی نخریدیم و هنوز هم جا دارد. ولی بعید می‌دانم بتوان در قیمت مناسب خرید. فردا را می‌گویم.)
    بالاس (که موج یکش را گرفتیم)
    مفاخر (با جناب آباد درباره‌اش صحبت می‌کردیم)
    توسعه (هنوز جا دارد)
    شلعاب (برای موج پنج از یک)
    خديزل (تازگی‌ها خریدار پیدا کرده)
    شراز
    زمگسا (البته افت نکند این را هم از دیده‌بان می‌اندازیم بیرون)
    حخزر
    فاراك (درباره این هم در جستار چند بار اشاره داشتیم. اگر افت کند خوب است.)
    غاذر
    غگلستا (این را هم دوست ندارم و احتمالا از دیده‌بان می‌اندازم بیرون)
    غشهد (با این که نمودارش خاک‌برسری است ولی حتما توسط دوستان بررسی شود)
    حفاري (این هم بد نیست برای بررسی)
    زنجان (زیاد معلوم نیست. احتیاج به نگاه دقیق دارد.)
    كسرا
    بكاب (این را هم چندین بار یادم است که گفتم. دیگر نمی‌گویم اگر اشتباه نکنم. چون مطمئنم. حتی یادم است از فیلتر آمده بود و در تصویری که گذاشته بودم هم تک بود.) (این هم مهم است. زیرش خط بکشید در امتحان می‌آید. یعنی امروز اگر می‌خریدید خوب بود. فردا هم اگر بخرید شاید بد نباشد.)
    وسنا
    وآتوس
    وليز (بررسی شود. برای تشخیص انتهای موج دوم.)

این نمادها هم در دیده‌بان هستند و هنوز رشد نکرده‌اند:
    (برای کسانی که اهل خرید در کف هستند خیلی عالی است. برای بررسی)

خفنر (پیشنهاد خرید)
    بترانس (اگر پایین و پرحجم باز شد پیشنهاد خرید)
    سیلام (نمودارش از این خاک‌برسری‌هاست و حجمش کم است و شاید رشدش هم زمان‌بر باشد. ولی در کل خوب است.)
    وآذر (فقط کافی است یکی دو روز دیگر افت کند)
    ددام (پیشنهاد خرید)
    وتوس
    شفارا
    دزهراوي (پیشنهاد خرید هنگام احساس برگشت روند روی تابلو)
    دفارا (فقط کافی است یکی دو روز دیگر افت کند)
    سبجنو (پیشنهاد خرید)
    آينده
    فلامي (زیاد مهم نیست. نمودارش هم از این خاک‌برسری‌هاست. همین‌جوری اینجا نگهش داشته‌ام بعدا که رشد کرد یک دیدی‌گفتم از تویش در بیاورم! )
    سمازن (این هم از آن خاک بر سری ها است که فقط گذاشته‌ام‌اش اینجا برای دیدی گفتم در آوردن. خودم هم عمرا خرید بکنم ازش! مگر اینکه باز هم افت زیاد بکند. خاک بر سر امروز که حجم زیاد داشته ارزشش شده ۳۵ میلیون!)
    ثاصفا (پیشنهاد خرید)
    غيوان (پیشنهاد خرید)

یک چیزی را هم صادقانه خدمتتان بگویم. تا وقتی نمادهای خیلی خوبی در کف هستند و من مهارت زیادی در شناسایی نمادهای در کف دارم خیلی خیلی بعید است بروم سراغ نمادهایی که یک مقدار از کف فاصله گرفته‌اند! یک مقدار بعید است.

با عرض سلام و ادب خدمت دوست عزیز و استاد بزرگوار

خواهشمندیم به تاپیک خوب خودتون برگردید و کما فی السابق به معرفی نمادهای کف قیمتی و معرفی و بررسی نمادهای بازار بپردازید

انصافا حیف این تاپیک هست که خاک بخوره

بنده و خیل کثیری از دوستداران شما و نوشته های شما بی صبرانه منتظریم تا شما مجددا به این تاپیک برگردید و به معرفی نمادهای کف قیمتی معرفی شده توسط سامانه خودتون بپردازید

بسیار علاقه مند هستیم و دعای خیر بنده و سایر دوستانی که از این معرفی نمادها استفاده می کنند همواره همراه شماست

صد البته که ریسک خرید هر نمادی را هم هرکسی که خرید می کند خودش باید تقبل کند و اینکه نمادی ریسک داشته باشد و شما آنرا معرفی کنید از ارزش شما و کار شما کم نمی کند

ممنون و موفق باشید

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط eps نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب خدمت دوست عزیز و استاد بزرگوار

خواهشمندیم به تاپیک خوب خودتون برگردید و کما فی السابق به معرفی نمادهای کف قیمتی و معرفی و بررسی نمادهای بازار بپردازید

انصافا حیف این تاپیک هست که خاک بخوره

بنده و خیل کثیری از دوستداران شما و نوشته های شما بی صبرانه منتظریم تا شما مجددا به این تاپیک برگردید و به معرفی نمادهای کف قیمتی معرفی شده توسط سامانه خودتون بپردازید

بسیار علاقه مند هستیم و دعای خیر بنده و سایر دوستانی که از این معرفی نمادها استفاده می کنند همواره همراه شماست

صد البته که ریسک خرید هر نمادی را هم هرکسی که خرید می کند خودش باید تقبل کند و اینکه نمادی ریسک داشته باشد و شما آنرا معرفی کنید از ارزش شما و کار شما کم نمی کند

ممنون و موفق باشید
    سلام علیکم.
    شما لطف دارید.
    ===============================
    بازار افزایشی است/بود. هنوز بازار کاهشی یا کاملا رکودی یا خنثی نشده که به درد این جستار بخورد.
    از سوی دیگر استقبال کم است. شما می‌فرمایید خیل کثیر... لطف دارید. حقیقتش این نیست.
    و البته حق هم دارند. اینجا نمادهایی که ما معرفی می‌کنیم یک سری کوتاه مدت و یک سری میان‌مدت و یک سری بلند مدت هستند. و در نتیجه (اگر کسی تشخیص ندهد) همه را باید یکسان و کوتاه‌مدت در نگر گرفت. و نه تنها کسانی که کوتاه مدت کار می‌کنند کم هستند بلکه این‌گونه کوتاه مدت کار کردن هم سخت است.
    مگر اینکه آدم فهرستی از نمادهای خوب را داشته باشد و این جستار به عنوان مکانیزم ماشه‌ی آنها عمل کند.
    که این هم بعید می‌دانم کسی داشته باشد.
    به هر روی...
    در حال حاضر دنبال راه‌اندازی مجدد این جستار نیستم.
    ان‌شاءالله در آینده.
    باز هم از اظهار لطف و بزرگواری شما تشکر می‌کنم.
    یا علی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 105 از 105 نخست ... 55595102103104105

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)