صفحه 3 از 105 نخست 1234561353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

وسنا
    _____
    یکی از پیشنهاد خریدهایی که نه من خرید کردم و نه خوب کار کرد وسنا بود.
    قدرت پیشنهاد 42 درصد بود.
    و در روز 1397/01/29 این پیشنهاد آمده بود.
    نخریدم چون شمع ها به گونه ای بود که با این شمع ها سامانه اشتباه می کند.
    رشد هم نکرد که هیچ تا اینجای کار که زیان داشته... البته یک کوچولو.
    اکنون هم علاقه ای به خریدش ندارم ولی دوست دارم ببینم انتهای کار چه می شود...

http://i66.tinypic.com/rwp4wk.jpg
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

جناب محمد حسین عزیز سلام و خدا قوت
    مثل همیشه تلاش و پشتکار شما واقعا عالی بوده و هست.
    مطمئن هستم که به سامانه ی خوبی خواهید رسید یا احتمال بسیار زیاد میدهم که رسیده باشید.
    .
    .
    .
    .
    خواستن توانستن است و پشت هر سختی ای آسانی هست.
    خود من که فقط چند مدت زیادی اندیکاتورها رو مخلوط میکردم فک میکنم به یه روش خیلی خوبی رسیده باشم منتهی عمل کردنش بهش واقعا سخته چون آدم احساسی هستم و متاسفانه یکم احساساتی میشم.هر بار هم که به روش ابتدایی خودم نگاه میکنم و یکم بهش دقت میکنم به چیزهای خوبی میرسم یعنی هر دفعه یه جزئیات خوبی بهش اضافه میکنم که خیلی بهم کمک میکنه.
    شما که دیگه هم برنامه نویسی بلد هستید و میدونید چطوری نرم افزار بنویسید و خیلی کارهای دیگه. پس مطمئن هستم که به یه روش خیلی خوب رسیدید، فقط یکم باید اصلاحش کنید
    با آرزوی موفقیت برای شما ........................که میدونم اگه شما بتونید با روشتون سهم خوب شکار کنید مطمئنم وقتی سهم رو معرفی میکنید ما هم میتونیم استفاده کنیم.
    موفق باشید دوست عزیز

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

دکوثر
    _____

http://i66.tinypic.com/efpgyp.jpg

دکوثر تازگی ها پیشنهاد خرید نبوده... ولی به عنوان پیشنهاد میانگین گیری مطرح شده...
    (میانگین گیری ها آنهایی هستند که خیلی خوب کار نمی کنند یا اصلا خراب می کنند و بعد پیشنهاد میانگین گیری رویشان می آید تا بعدا درست شوند. ان شاء الله)
    یک نگاهی انداختم به زمان خریدش و اینکه چرا این گونه شده...

در آن خط سبز پیشنهاد خرید آمده و یک رشد ناکام داشته و پس از آن ما باید میانگین گیری می کردیم... (اگر خریده بودیم)
    ولی پس از آن که خراب کرد... گویا خودش را جمع کرده و برگشته و اکنون به قیمت خرید پیشین رسیده...
    من پیش تر توجه نکرده بودم... در خرید اولیه که هیچ... آنجا اصلا با سامانه کار جدی نمی کردم... ولی اگر حواسم بود چند روز پیش می خریدم... (این بخش میانگین گیری آخر خراب شده بود... بماند...)

پس به خاطر بسپرم که یک بار گزینه ی میانگین گیری کار کرده.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    جناب محمد حسین عزیز سلام و خدا قوت
    مثل همیشه تلاش و پشتکار شما واقعا عالی بوده و هست.
    مطمئن هستم که به سامانه ی خوبی خواهید رسید یا احتمال بسیار زیاد میدهم که رسیده باشید.
    .
    .
    .
    .
    خواستن توانستن است و پشت هر سختی ای آسانی هست.
    خود من که فقط چند مدت زیادی اندیکاتورها رو مخلوط میکردم فک میکنم به یه روش خیلی خوبی رسیده باشم منتهی عمل کردنش بهش واقعا سخته چون آدم احساسی هستم و متاسفانه یکم احساساتی میشم.هر بار هم که به روش ابتدایی خودم نگاه میکنم و یکم بهش دقت میکنم به چیزهای خوبی میرسم یعنی هر دفعه یه جزئیات خوبی بهش اضافه میکنم که خیلی بهم کمک میکنه.
    شما که دیگه هم برنامه نویسی بلد هستید و میدونید چطوری نرم افزار بنویسید و خیلی کارهای دیگه. پس مطمئن هستم که به یه روش خیلی خوب رسیدید، فقط یکم باید اصلاحش کنید
    با آرزوی موفقیت برای شما ........................که میدونم اگه شما بتونید با روشتون سهم خوب شکار کنید مطمئنم وقتی سهم رو معرفی میکنید ما هم میتونیم استفاده کنیم.
    موفق باشید دوست عزیز
    سلام جناب رضای عزیز؛
    والله... خدایی که بنده می شناسم حرف شما را تایید خواهد کرد ان شاء الله و پاداش این همه سختی و تلاشم را بی بهره نخواهد گذاشت...
    داشتم چند روز پیش با خودم می اندیشیدم... دیدم با اینکه بسیار آدم پر تلاشی هستم و با اینکه آدمی با بهره ی هوشی پایین هم نیستم و با این همه تلاش شبانه روزی ای که دارم می کنم هیچ ندارم... متاسفانه... حتی از خود این بورس هم بهره ی درستی نبرده ام... و از دید مالی هم حتی بسیار در مضیغه هستم... حالا نمی خواهم درد و دل های همیشگی را از سر بگیرم و سختی های خودم را تعریف کنم که شما و دیگر دوستان هم آزرده خاطر شوید... منظور این بود که داشتم به این موارد می اندیشیدم که با خودم گفتم خدایی که من می شناسم به من گفته
    كُلًّا نُمِدُّ هؤُلاءِ وَ هَؤُلاءِ و فرموده انّ مع العسر یسری و و و خلاصه اینکه به این نتیجه رسیدم که خدایی که من می شناسم و به آن ایمان دارم (این گونه شناختمش که) ان شاء الله کمکم خواهد کرد. ???
    جناب رضا، البته حالا که در حال آزمایش سامانه هستیم... ولی اگر خواستید می توانید بلافاصله پس از ارائه ی پیشنهاد من (آنهایی که امتیاز بالایی دارند) در پایین تر از قیمت پیشنهاد شده در همان جدول خریدتان را انجام دهید و پس از رشد اندکی بفروشید. بنده هم برای شما آرزوی سربلندی و پیروزی و دلخوشی (همراه با جیبی همواره پر پول!) دارم.
    «محمد حسین» هستم.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام جناب رضای عزیز؛
    والله... خدایی که بنده می شناسم حرف شما را تایید خواهد کرد ان شاء الله و پاداش این همه سختی و تلاشم را بی بهره نخواهد گذاشت...
    داشتم چند روز پیش با خودم می اندیشیدم... دیدم با اینکه بسیار آدم پر تلاشی هستم و با اینکه آدمی با بهره ی هوشی پایین هم نیستم و با این همه تلاش شبانه روزی ای که دارم می کنم هیچ ندارم... متاسفانه... حتی از خود این بورس هم بهره ی درستی نبرده ام... و از دید مالی هم حتی بسیار در مضیغه هستم... حالا نمی خواهم درد و دل های همیشگی را از سر بگیرم و سختی های خودم را تعریف کنم که شما و دیگر دوستان هم آزرده خاطر شوید... منظور این بود که داشتم به این موارد می اندیشیدم که با خودم گفتم خدایی که من می شناسم به من گفته
    كُلًّا نُمِدُّ هؤُلاءِ وَ هَؤُلاءِ و فرموده انّ مع العسر یسری و و و خلاصه اینکه به این نتیجه رسیدم که خدایی که من می شناسم و به آن ایمان دارم (این گونه شناختمش که) ان شاء الله کمکم خواهد کرد. ���������������� �
    جناب رضا، البته حالا که در حال آزمایش سامانه هستیم... ولی اگر خواستید می توانید بلافاصله پس از ارائه ی پیشنهاد من (آنهایی که امتیاز بالایی دارند) در پایین تر از قیمت پیشنهاد شده در همان جدول خریدتان را انجام دهید و پس از رشد اندکی بفروشید. بنده هم برای شما آرزوی سربلندی و پیروزی و دلخوشی (همراه با جیبی همواره پر پول!) دارم.
    خیلی از شما ممنونم
    حتما از پیشنهاد های شما استفاده میکنم.
    البته قبل از اینکه خرید انجام دهم با روش ابتدایی خودم هم یه محکی هم میزنم و اگر اجازه بدهید من هم نظر خودم رو تو این تاپیک عرض کنم. یعنی مثلا سامانه شما چند پیشنهاد داشت من نظر خودم رو از روی روش خودم بدهم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

محمد حسین عزیز تلاشت واقعا برایم قابل تحسین است فراتر از آن چیزی که بتوانم به زبون بیارم.
    موفق و سربلند باشی

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

سلام
    این جستار را آغاز می کنم تا موقتا نتایج و خروجی آخرین سامانه ی داد و ستدی خودکارم را قرار دهم. اختراعی که برای پیدایش آن دو سال شبانه روزی تلاش کردم... کاری بسیار فشرده و طاقت فرسا که شاید از 30 سال عمر کاری یک کارمند بسیار بسیار بسیار بیشتر برایش زحمت کشیده شده. نتایج را اینجا قرار می دهم تا هم برای دوستانی که دوست دارند پیشنهاد خریدی باشد و نیز اینکه تبلیغی باشد برای آینده و هم اینکه خودم روی پیشنهادها کار کنم و زمان فروششان را در آورم و میزان پتانسیل رشدشان را تخمین بزنم. و هم اینکه بتوانم از بازخوردی که اینجا از نتایج قوی یا ضعیف سامانه ام می گیرم بتوانم آن را بهبود ببخشم (یا کلا متحولش کنم). و البته اینکه دوستانی که دوست داشتند روش من را در کارگاه بپیمایند یک شمه ای از پایان راهی که می خواهند آن را آغاز کنند داشته باشند.

پس این جستار احتمالا موقت خواهد بود. و زمان توقفش هم معلوم نیست.
    استفاده از پیشنهادهایی که اینجا ارائه می شود هم از نگر من بلامانع است. و البته مسئولیتش هم تبعا و طبیعتا با خودتان است.
    و این را هم عرض کنم که پیشنهادهایی که اینجا بنده قرار می دهم با تاخیر است. (تاخیری چند دقیقه ای تا چند روز... که البته چون روز پیشنهادگیری درون نتایج می آید من دیگر عرض نمی کنم و خودش گویاست.)

دیگر توضیح اضافه نمی دهم تنها توضیحاتی که به یکی از دوستان در این خصوص داده بودم را نقل قول می کنم:
    سلام بر محمد حسین عزیز

محمد حسین جان پیگیر مطالبتون هستم ..
    تلاشت واقعا ستودنیه و از اونجایی که از نزدیک دیدمت و میدونم تو کارت خیلی پیگیر و پر تلاشی، مطمئنم تو این کار موفق خواهی شد و به سیستم مورد قبولت میرسی.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    خیلی از شما ممنونم
    حتما از پیشنهاد های شما استفاده میکنم.
    البته قبل از اینکه خرید انجام دهم با روش ابتدایی خودم هم یه محکی هم میزنم و اگر اجازه بدهید من هم نظر خودم رو تو این تاپیک عرض کنم. یعنی مثلا سامانه شما چند پیشنهاد داشت من نظر خودم رو از روی روش خودم بدهم.
    سلام.
    افتخاری است برایم.
    علاوه بر این اگر خودتان هم پیشنهاد خریدی داشتید لطفا بفرمایید استفاده کنیم.

عزیزان دیگر هم اگر مطلبی داشتند لطفا حتما بفرمایند. (البته توجه داشته باشید که جستار موقت است و احتمال دارد بعد از مدتی بنده دیگر در اینجا فعالیت نکنم یا کلا -مانند جستار کارگاه- ببندمش. و دیگر قابلیت ارسال نوشته ی جدید را نداشته باشد.)
    به خصوص دوستان اگر در مورد «بهترین زمان فروش» روی پیشنهادهای خریدی که توسط سامانه ارائه می شود مطلبی به ذهنشان می رسد لطفا حتما بفرمایند. (چون همان طور که می دانید این سامانه روی «پیشنهاد خرید» تمرکز دارد... نه فروش.
    «محمد حسین» هستم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    محمد حسین عزیز تلاشت واقعا برایم قابل تحسین است فراتر از آن چیزی که بتوانم به زبون بیارم.
    موفق و سربلند باشی
    سلام.
    متشکرم جناب نائل عزیز.
    همیشه به بنده لطف دارید. ممنونم.
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    سلام بر محمد حسین عزیز

محمد حسین جان پیگیر مطالبتون هستم ..
    تلاشت واقعا ستودنیه و از اونجایی که از نزدیک دیدمت و میدونم تو کارت خیلی پیگیر و پر تلاشی، مطمئنم تو این کار موفق خواهی شد و به سیستم مورد قبولت میرسی.
    سلام Aiming عزیز؛ ممنونم. ان شاء الله.
    گاهی وقت ها خودم را می گذارم جای خدا می گویم واقعا نامردی است حقش را به او (یعنی به محمد حسین) ندهم
    جدای از شوخی...
    واقعا دیگر طاقتی هم برای عدم موفقیت ندارم.
    و البته بعد از این همه کارهای شبانه روزی و طاقت فرسا احساس می کنم آن قدر تجربه کسب کرده ام که بی بروبرگرد باید موفقیت در مشتم باشد ان شاء الله.

در مورد تجربه... من 15-20 سال است در بورسم! (و البته گمان کنم ده سال است در انجمن های اینترنتی بورسی ام... دست کم از 21 نوامبر 2009) از وقتی که هنوز به سن قانونی نرسیده بودم و هنوز هنرستان هم نرفته بودم در بورس خرید و فروش می کردم و یک حساب کتابی برای خودم داشتم... آنها که هیچ... زمانی که فعالیت نیمه حرفه ای هم می کردم و در روز مثلا شش ساعت بورس را دنبال می کردم هم هیچ... (چون چندین سال من به عنوان شغل دوم روی بورس کار می کردم... یا در کنار تحصیلم روی بورس کار می کردم...) آنها را هم حساب نمی کنم... ولی انصافا از زمان آغاز جستار «کارگاه» تا انتهای آن شرایط خاصی بود که اگر بخواهم بگویم در عمرم کار بورسی انجام داده ام (کار مفید) و اگر بخواهم سابقه ی بورسی از خودم در ذهنم بیاورم... تنها همین دو سال کار بی وقفه و طاقت فرسا و البته حرفه ای را می توانم حساب کنم... ولی همین کار دو ساله ی حرفه ای را می توانم با تقریب خوبی بیشتر از 30-40 سال کار معمولی یا حتی کار مفید حساب کنم. و این هم که می گویم طاقت فرسا به خاطر نفس کار نیست... حتی به خاطر گردن درد و چشم درد و حتی درد انگشت و ... هم نیست که به واسطه ی کار بیش از حد در بدن و روحم پیدا می شد... به خاطر این است که در این مدت دو سال هیچ منبع درآمد درست و حسابی ای نداشتم... و از طرف دیگر هم چون کارم پژوهشی بود نمی توانستم درست از داد و ستدهای بورسی ام کسب درآمد کنم... و شما که از دید شرایط سنی مانند من هستید بهتر می دانید چه می گویم... که یک جوانی که از یک طرف نیاز شدید و فوری به تهیه مسکن و امکانات زندگی دارد... و از طرف دیگر درآمد درست و حسابی ندارد چه فشار فوق العاده ای رویش می آید! و از این هم بدتر فشار «احتمال عدم موفقیت» است... که هر دم به آدم نهیب می زند ممکن است این دو سال کار شبانه روزی ات کلا بی ثمر بوده باشد!
    ببخشید دارم پرچانگی می کنم... به رفیقم خوردم... دوست داشتم یک مقدار شرح ایام دهم...

بلی... روی این حساب است که وقتی می اندیشم واقعا پیش خودم می گویم اگر خدا بودم واقعا بی انصافی بود اگر به این بنده ام پاداش نمی دادم!
    و روی حساب همین تجربه ی دو ساله است که احساس می کنم موفقیت را امروز می توانم در دستانم داشته باشم/دارم. به فضل خدا.

باز هم بابت پرچانگی معذرت می خواهم. امیدوارم موفق باشیم. هم بنده و هم شما و هم همه ی عزیزان.
    یا علی
    باز هم بابت همراهی عزیزان از ایشان تشکر می کنم.
    «محمد حسین» هستم.

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 105 نخست 1234561353103 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)