صفحه 2 از 105 نخست 123451252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش پست ها
    سلام محمد حسین
    خدا قوت
    تلاشتان ستودنی است. با همه زحماتی که متحمل شدید و شاهد آن بودم امیدوارم به نتیجه ای مطلوب برسید.

سئوال 1: شما با این سامانه آیا در 2 اردیبهشت ساروج را خردید؟
    سئوال 2: خود شما هر خروجی که از نرم افزار میگیرید بدون بررسی چشمی نمودار اقدام میکنید؟
    سلام بر مهدی عزیز؛ ممنونم از لطتفان. ساروج را در نوشته ی پیشین (که همزمان با شما داشتم آن را می نوشتم) عرض کردم. نه. نخریدم. یک لحظه.... آری... در اینجا: http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post743606 نوشته ام که دو سه روز بوده دنبالش بوده ام و نتوانستم بخرم... دلیلش را هم ننوشته ام... اینجا هم نوشته ام تلاش کرده ام برای خریدش: http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post743573 حتما زمانی که من پیشنهاد خرید گرفته ام از سامانه ام دیر وقت بوده و دیگر خبری از صف فروش نبوده!
    چون مورد مشابه در نمادی دیگر در روز پنجم هم بود که بعدا عرض می کنم...

سئوال 2: خود شما هر خروجی که از نرم افزار میگیرید بدون بررسی چشمی نمودار اقدام میکنید؟
    فعلا یک جورهایی بله... هنوز چون روال جا نیافتاده اصلا نمی دانم چه باید بکنم... برخی اوقات فقط یک نگاه می کنم ببینم شمع ها بدجور نباشند... مانند کازرو یا مانند وتعاون... یا مانند سیدکو... چون در هنگامی که شمع ها بیمار باشد یعنی یک جای کار می لنگد و سامانه به اشتباه افتاده. از طرف دیگر زمان زیادی هم برای تصمیم گیری ندارم. (چون سامانه را دقیق کرده ام و انتظار دارم تند کار کند... پس من هم باید تا پیشنهاد می دهد خریدم را کرده باشم... تا بیشینه سود را ببرم و زیان نکنم.)

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد روز پنجم اردیبهشت

این روز هم دو تا پیشنهاد خرید داشتم... هر دو هم بالاتر یا مساوی 45...
    که متاسفانه نه توانستم وتعاون بخرم و نه بنیرو...
    هر دو هم یک حالت صف فروش داشتند و تا من سفارش گذاشتم یک مقدار کشیدند بالا که شرحش را هم در جستار امروز چه کردید دادم...
    دارد یادم می آید... بنیرو که دوستان همیشه در صحنه انگار هول شده بودند و با چنان ولعی خرید می کردند که... قشنگ سفارش های خرید را تا صفر تابلو هم بردند! یعنی من اگر آن روز موفق شده بودم در صف فروش می خریدم به احتمال قوی همان جا روی صفر تابلو سفارش فروش می گذاشتم و نوسان یک روزه ی 3.5 درصدی می گرفتم...
    از آن طرف هم در وتعاون که 699 ریال و 700 ریال سفارش خرید وجود داشت اگر اشتباه نکنم بالاتر سفارش گذاشتم ولی باز دوستان این قدر هول بودند که خیلی تند سفارش ها را گذاشتند و بردند بالا و آن قدر بردند بالا که دیگر به سفارش خرید گذاشتن نیارزید و این را هم رها کردیم...

بسیاری از پیشنهادهایی که سامانه می دهد این گونه است... اشتباه است... شاید بتوان گفت اشتباه است... سامانه که در واقعیت نیست... گمان می کند همه چیز ایده آل است... گمان می کند همیشه می توان در هر جا که پیشنهاد داد خرید کرد... نمی داند به خاطر عمق کم بازار ممکن است یک نفر به شوخی یک رنج منفی کشیده باشد! صرفا برای خنده... و بعد دوباره قیمت بالا رفته باشد.
    نمی داند در اینجا یک سری نمادها بازار پایه هستند و یک سری بازار پایه ب و یک سری نوسان 5 درصدی دارند و ...

به هر حال...
    فردا هم بنیرو و وتعاون در این قیمت ها بدهند بنده برای آزمایش هم که شده سعی می کنم یک کوچولو خرید کنم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پکویر
    _____

چند وقت پیش پکویر خریدیم و جزء نمادهایی بود که خوب بود و در سبدمان مانده... بگذار ببینیم تا کجا باید نگهش داریم...

خوب...
    یک) اینکه حجمش آرام دارد می رود بالا... ???
    دو) اینکه خبر افزایش نرخ را یک جایی اگر اشتباه نکنم خواندم... (ولی همه اش اگر اشتباه نکنم 5 درصد بود انگار! خخخ)
    سه) اینکه کل گروه انگار دارند حرکت می کنند و پکویر تنها نیست و نیز اینکه پیشتر بنده نگاه می کردم (در جستار کارگاه) می دیدم که کل گروه در یک کف بسیار عالی قرار داشتند و نوید رشدهایی بسیار عالی و بلند مدت را می دادند...
    چهار) اینکه فردا پس فردا می خورد به یک مقاومت!
    پنج) اینکه مکدی کوتاه مدتش هنوز حال تغییر به خودش نگرفته! و هنوز دارد روند کاهشی خود را دنبال می کند... حتی با این رشد های عالی ای که پکویر داشته...

(گفتم رشد عالی... یک چیزی... کارگزاری من جلوی درصد سود و زیان من در هر سهم -برای پکویر- زده 5 درصد سود! چرا؟؟؟؟ من چون در بهترین کف خرید کرده ام تا اینجا باید دست کم 10-15 درصد در سود باشم... حالا 1.43 درصد هم ازش کم کنیم باز بالای 10 درصد یا بالای 5 درصد باید در سود باشم... آهان.... اکنون نگاه کردم دیدم یک روز انگار زود یا دیر خرید کرده ام... اصلا پکویر هیچ گاه پیشنهاد قوی نبوده... من همین جوری خرید کرده ام... به هر حال... بد که نبوده خدا را شکر... فقط یک مقدار دیر و زود داشته... )

شش) اینکه با اینکه حجم رشده کرده ولی هنوز کم است!
    هفت) اینکه روی تابلو می دیدم وضعیتش بد نیست... شبیه حالتی است که انگار بازیگر دارد... یعنی اگر در گروه لاستیکی ها تنها این بود که رشد می کرد حتما می گفتم بازیگر دارد آن هم چه بازیگری... ولی از آنجا که امکان دارد این حرکت تنها انعکاسی از رشد گروه باشد ممکن است بازیگر نداشته باشد... به هر حال وضعیت تابلویش در این چند روز که دست من بوده بد نبوده...
    هشت) اینکه در گذشته یک موقعیت بسیار عالی داشته برای رشد که سرش به سنگ خورده و دقیقا یک حالت یو_وی از دلش در آورده
    نه) اینکه وضع شمع های نمودار بسیار بسیار بد و بیمارگونه است... ???????? شاید بررسی نموداری اصلا روی این نمودار خوب جواب ندهد.
    ده) اینکه مشابه این رشد کمتر وجود داشته... شاید مثالی از آن در 950725 باشد ... که با پرش یک روزه ی ارزش داد و ستدها (قیمت ضرب در حجم) از 666 میلیون به 7 میلیارد ریال کار رشد یک سره شده... اکنون نیز ارزش داد و ستد روزانه در پکویر از 666 میلیون به یک میلیارد ریال رسیده و اگر بخواهد فردا روز پر عرضه ای باشد و تا ظهر به بالای 1.5-2 میلیارد ریال برسد... شاید باید بگوییم: خداحافظی.
    این وضعیت ها انگار دقیقا برای نمادهای همگروه هم هست.
    یازده) اینکه حقوقی های درصدی انگار به تازگی افزایش داده اند. البته پیش از این رشد. و احتمالا به خاطر حمایت از قیمت بوده...
    من حیث المجموع... فردا احتمالا وضع خوب باشد... دست کم تا میانه ی روز... و از آنجا به بعد معلوم نیست... در هر صورت احتمال رشد بلند مدت زیاد است و حتی اگر بریزد هم احتمالا آن افت اصلاح زمانی است و مانند یک موج دو است...

http://i68.tinypic.com/531gcy.jpg

ولی چون من دارم آزمایش می کنم و نمادهای زیادی باید در سبد همواره داشته باشم و نمی توانم تمرکز کنم روی آنها دیگر تا آنجا نمی توانم صبر کنم و اگر فردا خواست بازی در بیاورد یا حجم بیش از اندازه بخورد همان فردا ردش می کنم برود.
    «محمد حسین» هستم.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(28)
    تشکر شده 1,447 بار در 350 ارسال

با سلام
    موضوع جالیه
    تا کنون نتایج حاصله رصایت بخ شبوده؟
    انتظازات شما را براورده کرده؟
    چند درصد خروجی ها سیستم در عمل هم هانگونه مورد انتظار بوده

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید SM از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(28)
    تشکر شده 1,447 بار در 350 ارسال

ممکنه بفرمایید این سیستم به چه مواردی حساس است
    به چه اسیلاتور و اندیکاتوری حساس است؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید SM از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mmeymari نمایش پست ها
    با سلام
    موضوع جالیه
    تا کنون نتایج حاصله رصایت بخ شبوده؟
    انتظازات شما را براورده کرده؟
    چند درصد خروجی ها سیستم در عمل هم هانگونه مورد انتظار بوده
    سلام.
    حقیقتش در حال آزمایش است.
    در حقیقت این جستار بیشتر برای آزمایشش است.
    در این چند روزه بد نبوده.
    با اینکه بازار بد بوده.
    خروجی سامانه صد در صد همان است که من انتظار دارم... یعنی همان را که می بینم را می گیرم... تا آنجایی که در توانم بوده درستش کردم و همان را که نشان می دهد هم باید در خروجی بدهد... فقط موضوع همان «توان من» است... که زیاد نیست... (نمی دانم با چه معیاری می توانم اندازه گیری اش کنم که خدمت شما عرض کنم.)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmeymari نمایش پست ها
    ممکنه بفرمایید این سیستم به چه مواردی حساس است
    به چه اسیلاتور و اندیکاتوری حساس است؟
    نوسانگرها و نشانگرها و روش های پیشنهادگیری روی متغیرها و ریز_سامانه های دیگری هم که در این سامانه استفاده شده باز اختراع خودم است که تقریبا همگی در جستار آموزشی «کارگاه» ذکر شده. (روی برخی حسابی در همان جستار کار شده و هم تحقیقات و هم نتایجش همان جا آمده... برخی دیگر هم تنها شاید یک بار یا دو سه بار ذکر شده اند و از آن ها عبور کرده ایم. چه نموداری چه بنیادی چه خبری...) شمار مواردی هم که استفاده شده زیاد است...
    «محمد حسین» هستم.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سصوفی
    _______

http://i64.tinypic.com/mhd1f8.jpg

چهل و پنج که نه... ولی 32 درصد احتمال کف بودن دارد.
    شاید برای آزمایش هم که شده فردا یک مقدار خریدم. البته احتمالا در منفی سه.
    حقوقی فروشنده دارد.
    و یک حقیقی خارجی. که تازگی ها خرید نداشته و فروش داشته.
    «محمد حسین» هستم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دوست دارم دستاورد بد داشته باشم

راستش...
    دوستان شاید دوست داشته باشند که از دستاوردهایشان نتیجه ی خوب ببینند. ولی من بیشتر دوست دارم دستاوردهای بد از سامانه ام ببینم...
    دوست دارم ببینم در چه شرایطی سامانه خراب کار می کند تا زودتر خودم را با آن (اگر توانستم) تطبیق بدهم و سازگار کنم.

این سامانه ای که بنده ساخته ام تقریبا همیشه در کف پیشنهاد خرید می دهد... منتها این کف ها یا کف های اصلی و مطلق هستند یا کف های نسبی... برخی اوقات از آن کف ها رشد های بالای صد در صدی می توانیم ببینیم... (یعنی دقیقا از همان جایی که پیشنهاد خرید داده) برخی اوقات هم رشد محدود به سه چهار روز و پنج شش درصد می شود... برخی اوقات هم اصلا رشدی در کار نیست! تنها یک توقف کوتاه در میانه ی یک افت شدید است... یعنی یک افت شدید داشته ایم یک پیشنهاد خرید می آید، یک روز یا نیم روز همان جا استراحت داریم (اصلاح زمانی نیم روزه!) و دوباره از همان جا یک افت شدید دیگر آغاز می شود...
    من خیلی دوست دارم از این افت ها ببینم...
    اینها یک جورهایی (می توان گفت) اشتباه های سامانه هستند...
    دوست دارم ببینم در چه شرایطی این اتفاق ها می افتد...
    دوست دارم شرایط محیطی را زمانی که این پیشنهاد اشتباه می آید روی آن نماد ببینم و در خاطر بسپرم...

ببینم به خرید و فروش حقوقی مربوط است؟
    به وضع نموداری مربوط است؟
    به جو بازار مربوط است؟
    به اخبار سیاسی مربوط است؟
    به چه چیزی ربط دارد؟
    «محمد حسین» هستم.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شسپا
    _____

در ارتباط با شسپا...
    باید عرض کنم که وضع خیلی خطرناک است.
    خیلی خیلی خیلی خطرناک است.
    حتی نمی توانم بگویم که موج اخیر موج دو یا چهار بوده.
    به احتمال بسیار زیادی موج کاهشی اخیر، اولین بخش از سلسله امواج کاهشی عظیمی بوده که قرار است موج بسیار بزرگ افزایشی پیش از خود را اصلاح کند.
    پس احتمال اینکه این موج بتواند از سقف بزرگ در 17000 ریال رد شود خیلی کم است.
    و احتمال اینکه همین روزها دوباره افتش را از سر بگیرد زیاد است.
    البته همان گونه که گفتم تابلویش خیلی خوب بوده این چند روز.
    پس من هم هر روز به تابلویش نگاه می کنم ببینم کجا باید بفروشمش.

http://i64.tinypic.com/30v0rav.jpg
    «محمد حسین» هستم.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شپاس
    _____

این هم با توجه به اینکه الگوی سر و شانه درش وجود دارد بسیار خطرناک است و باید دست به ماشه بود. اگر به 3050 ریال برسد من در آنجا خواهم فروخت. اگرنه زودتر.

http://i63.tinypic.com/2mo2nuq.jpg
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 105 نخست 123451252102 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)