صفحه 24 از 105 نخست ... 14212223242526273474 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سصوفی، دمش گرم. اینهایی که عقب می مانند خیلی وقت ها خیلی عالی جبران می کنند...
    سصوفی هم یکی از آن ها شد.
    دلقما هم یکی از آنهایی بود که خیلی خوب کار کرد و اذیت می کرد.
    اگر اشتباه نکنم هم سصوفی و هم دلقما هر دو پیشنهاد خرید اصلی بودند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من یک چیزی را دوباره خدمت دوستان عرض کنم...
    یک مدت هست داریم فرزند را آزمایش می کنیم...
    در این مدت علاوه بر من، دست شما هم آمده که این پسر چند مرده حلاج است...
    دیگر خودتان می دانید و خودتان.
    از طرف من: سلب مسئولیت.

همان گونه که می دانید (من محافظه کار هستم و) من خودم صد در صد به پسرم اطمینان نمی کنم! دیگر مطمئنا شما که نباید این کار را بکنید.
    همین طور، تلاش می کنم یک ذره یک ذره از سهام مختلف خریداری کنم... (البته یک ذره اش همین جور دارد بیشتر می شود... ولی هنوز هم یک ذره است) و تمام تلاشم این است که سبدم حسابی پخش باشد... و ایده آل برای من این است که یک سبدی داشته باشم که بالغ بر 30 نماد داخل آن باشند و مدت زمان نگهداری هیچ کدام هم بالای یک ماه نباشد! (این ایده آل من است و تلاش می کنم به این سمت حرکت کنم.)

(البته بازار که خوب شود مطمئنا زمان نگهداری ما هم بیشتر می شود و خواهی نخواهی می رویم به سمت نگهداری میان_مدت/بلند_مدت و اوضاع بهتر می شود... ولی این ایده آل من نیست!)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    دلقما هم یکی از آنهایی بود که خیلی خوب کار کرد و اذیت می کرد.
    اگر اشتباه نکنم هم سصوفی و هم دلقما هر دو پیشنهاد خرید اصلی بودند.
    پکویر هم الحمد لله تمام بدبختی های خودش را یک شبه جبران کرد...
    یکی از بزرگترین نگرانی های سبدم بود که الحمد لله خودش را تبدیل کرد به یک کارنامه ی خوب...
    و من الله التوفیق.
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در این یکی دو روز یک مقدار وگردش و تپولا فروختم و یک مقدار وکوثر خریدم. (همین جوری، چشم بسته... بدون اینکه بدانم چه خبر است و حتی نمودارشان را نگاه کنم...)

وگردش و تپولا برای اینکه رشد تیز و زیاد داشتند. گمان کنم هر دو در یک روز 10 درصد رشد داشتند. از هر دو هم اندکی فروختم. زیاد نفروختم.
    وکوثر برای اینکه در گذشته پیشنهاد خرید بود و عمل نکرده بود... گفتم شاید خدا بزند پس گردنش و این هم یک روزی مانند وگردش شود... سنگین هم خریدم. گمان کنم این هم شد 5 درصد دارایی ام.
    «محمد حسین» هستم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

جناب بیشتر سهمهایی که سیستم شما معرفی کرده درصد شناوری سهم کمتر از ۲۰%میباشد.آیا اینها رو هم سیستم مد نظر قرار داده یا شانسی بوده یا من اینطور فکر میکنم؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ای بابا... دارم قیمت ها و مسائل این دو روز را نگاه می کنم... حواسم نبود با فرآور رفتم مجمع... خدا کند یک دالبر از تویش بیاید بیرون. وگرنه حسابی خراب شد...
    «محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط (نامحدود) نمایش پست ها
    جناب بیشتر سهمهایی که سیستم شما معرفی کرده درصد شناوری سهم کمتر از ۲۰%میباشد.آیا اینها رو هم سیستم مد نظر قرار داده یا شانسی بوده یا من اینطور فکر میکنم؟
    اجازه دهید در مورد نحوه ی کار سامانه چیز خاصی نگویم. من حدود 600 برگه آموزشی در یکی از جستارهای این سایت مطلب نوشته ام در مورد این موضوع. و به حد وفور هست...
    فقط به طور کلی خدمتتان عرض کنم که این جور که شما می فرمایید -به صورت خشک- 20 درصد یا کمتر یا بیشتر. کلا من این گونه کار نمی کنم و به فرزندم هم یاد نمی دهم... یعنی این گونه نیست که بگویم همه جا نگاه کن شناوری 20 درصد باشد یا نباشد... یا پی بر ای -به صورت خشک- روی 2 باشد یا روی 3.... یا شاخص قدرت نسبی بالای 70 باشد یا زیر 30... بلکه انعطاف پذیری اصل خیلی برای ما است... و انعطاف پذیری هم یک قسم نیست (و برنامه ای هم که نوشته شده خیلی پیچیده شده به خاطر همین مسائل و یک سری چیزهای دیگر).
    انعطاف پذیری هم منظورم چیزی است در این مایه ها: برای این نماد پی بر ای 3 برای آن نماد پی بر ای 4.
    در این زمان شناوری 20 درصد، در آن زمان شناوری 50 درصد.
    در این جو (وضع، حالت، وضعیت) شاخص قدرت نسبی بیست روزه، در آن حالت صد روزه.
    زمانی که پیش از آن فلان حالت ماشه برای وضع کلی آمد به این شایعه توجه کن و در یک حالت دیگر به یک جور شایعات دیگر...
    و غیره.

(البته همه اش مثال بود) کلا منظورم این است که (به نگر من) کار نباید خشک باشد و باید نرم و انعطاف پذیر باشد.
    «محمد حسین» هستم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در بالا، دومین جدول (کارنامه اصلی مربوط به کل نمادهای پیشنهاد خرید (اصلی) شده)، میانگین روزهای نگهداری اشتباه شده... که باید 6 روز افزوده شود و میانگینش می شود 16.8 روز میانگین روزهای نگهداری...

کارنامه خیلی عالی شد...
    نه به لحاظ میانگین سود. که البته در آن بخش هم عرض می کنم که خرسند (راضی) ام.
    بلکه به خاطر اینکه حدودا 2/3 یا بیشتر از این کارنامه در روزهای بد سپری شد و 1/3 از این کارنامه در روزهای خوب...
    خیلی عالی شد...
    بچه ام هم روزهای بد را دید و هم روزهای خوب را...

کسی که اهل برنامه نویسی باشد و آزمون (Back_Test) از اختراع هایش گرفته باشد، می داند که منظورم چیست...
    برخی سامانه ها هستند که در روزهای خوب و بازارهای خوب، فووووووق العاده سود می سازند! یعنی راحت در یک سال پول شما را می توانند بیشتر از 5 برابر بکنند! ولی در بازارهای بد همان را که گرفته اند پس می گیرند، یک چیزی هم رویش... (من می خواستم این را با یک سامانه که جو را می سنجد ترکیب کنم... که در حد ایده ماند... چون با خودم گفتم سامانه ای که قشنگ بتواند جو را تشخیص دهد خودش یک سامانه ی کامل است و نیاز به چیز دیگری ندارد. حتی اگر این سامانه ی دوم خودم باشم. دستی.) (ولی سودی که این سامانه ها می دهند خیلی غیر طبیعی و فوق العاده هست ها! مثلا اگر یک سال خیلی خوب باشد می توانند بالای چند هززززار درصد سود بدهند! ولی از آن سو هم در یک سال خراب 90 درصد یا بیشتر زیان! اصلا یک چیزهای عجیبی...)
    برخی سامانه ها هستند که فقط در روزهای بد کار می کنند!!!
    برخی سامانه ها هستند که در برخی سال ها خوب جواب می دهند و برخی سال ها خراب می کنند!!!
    برخی سامانه ها هستند که روی دو تا نماد خوب کار می کنند و روی دو تا نماد بد! یا روی یک گروه! خوب کار می کنند و روی یک گروه بد!
    اینها را و اختلاف های اینها را شاید کسی که اهل آزمون گرفتن نباشد درک نکند... ولی وقتی آزمایش می کنی می فهمی که هر گردی گردو نیست...

به هر حال... خیلی خوشحالم که اختراع را در دو حالت آزمایش کردم... و مهمتر از این روزهای خوب، آن روزهای بد بود... خیلی عالی بود که کارمان را با بدترین روزهای ممکن آغاز کردیم که از یک طرف آمریکا با ناوش به سوریه حمله کرد و از طرف دیگر ایران را تحریم کردند و برجام را پاره و از طرف دیگر قیمت فلزات افت کرد (به واسطه ی بازی چین/آمریکا) و از طرف دیگر صهیونیستی به سوریه دو بار حمله کرد و هر دو بار اعلام کرد که هدفش ایران بوده و چند ایرانی شهید شدند و در پاسخ سوریه هم به صهیونیستی حمله کرد و از طرف دیگر رشد افسارگسیخته ی دلار را داشتیم و از طرف دیگر قوانین مسخره ی دولت را داشتیم روی فلزات و تعیین نرخ دستوری آنها و از طرف دیگر قانون دولت را داشتیم روی دلار صادراتی ها و 42 هزار ریالی اش کردن آن...
    کلا عالی شد...
    روزهایی را فرزندم دید که تقریبا تمام بازار صف فروش بود و هر روز منفی پنج ها می آمد در سبدها...
    در آن زمان ها بود که توانستیم از فولای 15 درصد و از تلیسه 5 درصد سود بگیریم... و این برای من یک عالم می ارزد... (خیلی مهمتر از مقدار زیادی پول)
    و البته حتی گندهایی مانند فاسمین و ونوین هم اگر خوب نگاه کنید از سمت سامانه نبود... بلکه به خاطر زود خریدن و بد فروختن بود... و نیز اینکه هیچ کدام پیشنهاد خرید (اصلی) نبودند...
    این خیلی مهمتر از رشدهای زیاد در روزهای عالی برای من می ارزد... خیلی...
    دیگر... چه مانده؟ (شاید شما بگویید این مانده که در روزهای معمولی هم ببینیم چه می کنیم... نه... این مهم نیست.) تنها این مانده که نتایج را دقیقا زمانی که بازار موج پنجش را (در نمادی خاص) تمام کرده ببینم... آنجا خیلی مهم است...
    مشکل من هم مشکل پیشنهادهای سامانه نیست... که به آن خیلی اطمینان پیدا کرده ام... مشکل فروش است! فروش!
    «محمد حسین» هستم.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دیگر... گمان کنم تمام آن چیزهایی که می خواستم در این مدت عرض کنم را گفته باشم...
    دوستان هم اگر چیزی خواستند بفرمایند...
    به خصوص در این مورد که من در فروش مشکل دارم... اگر توانستید نگر خودتان را در مورد اینکه نمادهای خریداری شده را (تند) بفروشیم یا (یکی دو هفته دیگر) نگه داریم بفرمایید.
    فعلا یا علی
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)