صفحه 52 از 105 نخست ... 2424950515253545562102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

همان‌گونه که می‌بینید وکوثر تغییر ماهیت داده... پیشبینی هم کرده بودیم. ولی از این می‌سوزم که طبق وعده که قرار بود میانگین کم کنیم نتوانستیم در این نماد این کار را انجام دهیم و اگر این کار را کرده بودیم ای بسا اکنون یک شبه حتی از زیان هم در آمده بودیم! (اگر مارتینگل بود و آخرین خریدش هم امروز بود.) ولی با این روند حتی اگر چند روز هم پشت سر هم مثبت بخورد باز همچنان در زیان هستیم...
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
    وکار اما همچنان فروشنده دارد. یک بنده خدایی 1.5 میلیون صف فروشش را جمع کرد اما دوباره یک ۱.۵ میلیون دیگر صف فروش برایش گذاشتند. من هم اشتباه کردم یک کوچولو از صف فروش خرید کردم.
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
    وگردش مثبت است ولی نمی‌دانم چرا مثبت خوبی ندارد. با اینکه در روز عادی‌اش این نماد آتش‌بازی می‌کرد اکنون که بازار به او این اجازه را می‌دهد در سوی خریداران فعالیت خاصی مشاهده نمی‌شود. (یک لحظه با خودم گفتم نکند نماد ممنوع/متوقف شده!)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,427 بار در 4,805 ارسال

خوش به حال شما باز حداقل خریدتون به موقع هستش ما نه خریدمون به موقع بوده و نه فروشمون.بنابراین جرات ورود به بورس رو اصلا نداریم

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    خوش به حال شما باز حداقل خریدتون به موقع هستش ما نه خریدمون به موقع بوده و نه فروشمون.بنابراین جرات ورود به بورس رو اصلا نداریم
    سلام دوست عزیز،
    نمی‌دانم وضع شما چگونه است...
    فقط این را عرض کنم که اگر قصد ورود دارید:
    اینجا جایش است! نه بیست درصد بالاتر که از میانه رشد هم گذشته‌ایم!
    در نمادهایی که تازه از روند کاهشی فاصله گرفته‌اند و روند قدرتمند افزایشی گرفته‌اند زمان خرید است نه در نمادهایی که در سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته‌اند!

نمی‌گویم بخرید یا نه؟
    ولی هر کاری می‌کنید جزء کسانی نباشید که دو هفته بعد وارد بازار می‌شوند و یک سود کوچکی هم می‌کنند و بعدا که آب‌ها از آسیاب افتاد زیان اصلی شامل حال آن‌ها می‌شود.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    من که کمنگنز 20 رو ضرر هستم جناب محمد حسین عزیز
    الان که دیدم رو آمی بروکر امروز روز خرید بوده حالا من نمیدونم چند روز پیش چرا خرید کردم؟؟؟!!!!!!
    یعنی همون روش خودم رو اگر اجرا کرده بودم 13 درصد ضرر نکرده بودم هیچ تازه الان رو سود هم بودم. امان از احساسات که ماشاالله من کم ندارم.ب قول آقا محمد حسین عزیز اگر بتونم این احساسات خودم رو کنترل کنم خیلی عالی میشه. همین امروز باید شروع کنم و اولین کار هم همین نوشتن روشی هست که تو ذهنم دارم و فقط امیدوارم بشه نوشتش!! چون اگه نشه یعنی هیچی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    همان‌گونه که می‌بینید وکوثر تغییر ماهیت داده... پیشبینی هم کرده بودیم. ولی از این می‌سوزم که طبق وعده که قرار بود میانگین کم کنیم نتوانستیم در این نماد این کار را انجام دهیم و اگر این کار را کرده بودیم ای بسا اکنون یک شبه حتی از زیان هم در آمده بودیم! (اگر مارتینگل بود و آخرین خریدش هم امروز بود.) ولی با این روند حتی اگر چند روز هم پشت سر هم مثبت بخورد باز همچنان در زیان هستیم...
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
    وکار اما همچنان فروشنده دارد. یک بنده خدایی 1.5 میلیون صف فروشش را جمع کرد اما دوباره یک ۱.۵ میلیون دیگر صف فروش برایش گذاشتند. من هم اشتباه کردم یک کوچولو از صف فروش خرید کردم.
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
    وگردش مثبت است ولی نمی‌دانم چرا مثبت خوبی ندارد. با اینکه در روز عادی‌اش این نماد آتش‌بازی می‌کرد اکنون که بازار به او این اجازه را می‌دهد در سوی خریداران فعالیت خاصی مشاهده نمی‌شود. (یک لحظه با خودم گفتم نکند نماد ممنوع/متوقف شده!)
    جالب است که وبصادر هم صف خرید شده!
    ولی حقوقی هم شدید فروخته!

در بانک‌ها نصفه/نیمه قدرت خریدار هست.

در مورد وکار عرض کنم که (قابل توجه جناب amirmostafavi72) اکنون که فشار فروش شدید دارد و در عین حال ۲.۵ میلیون جمع شده است. اگر بعدا (مثلا فردا پس فردا) دوباره قدرت خریدار ظاهر شد و توانست این صف فروش را از بین ببرد و تا صفر تابلو هم بکشاند می‌شود برای خرید رویش اندیشید.
    همین جور یک سری سهام من دیروز معرفی کرده بودم برای بررسی. که می‌توان روی آنها بررسی کرد.
    همین جور یک سری سهام هم روزانه من دارم رایگان در اختیار عموم می‌گذارم. از میان چیزهایی که در خروجی سامانه آمدند غگل امروز انگار بد نیست و خودم دارم بررسی می‌کنم برای خرید.
    فردا اگر کمنگنز منفی خوب (مثلا زیر منفی دو درصد) دادند هم برای خرید احتمالا خوب است. خیلی خوب. (حتما دوستان بررسی کنند.)
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یادآوری
    ـــــــــــــ

به دوستان یادآوری می‌کنم به خصوص عزیزانی که تازه‌کار هستند و گرگ باران دیده نیستند که این بازارها بازارهای خاص است. عمرشان زیاد نیست و سودی که می‌دهند زیاد است.
    عمر این بازارها بین دو سه روز تا دو سه ماه است و در آن بسیاری از نمادها می‌توانند راحت تا ۱۰۰ درصد سود بدهند!
    ولی پس از اینکه تمام شدند خیلی راحت می‌توانند تمام سودی که به شما داده‌اند را از شما بگیرند!
    و بدتر اینکه اگر دیر وارد شوید و دیر خارج شوید خیلی خیلی خیلی بیشتر از سودی که کرده‌اید را باید زیان بدهید‍!
    نمونه‌اش هم کم نبوده... (در سال ۱۳۹۴ که چند ماه بازار مثبت بود. یک سری که دیر متوجه شدند و دیر آمدند زیان‌های سنگینی دادند! جوری که پول‌هایشان نصف شد! یا حتی کمتر!)
    «محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    دستاورد ۱۰۵۵
    ـــــــــــــــــــــــــ
    https://vgy.me/haqmeU.jpg
    عگل در بالا برای خرید امروز بد نیست و خودم هم دارم می‌خرم. البته چون پیشنهاد خرید نشده و رنگ پس زمینه‌اش هم سبز نشده یک مقدار کم می‌خرم فقط.
    ددام هم بد نیست و اگر روند کاهشی اش تمام شد برای خرید خوب است. اگر خریدار آمد پشتش.
    وپخش هم همین‌جور.
    آن نمادی که ابتدایش mhj دارد مهم نیست. همان شاخص محمد حسین است که دارم رویش کار می‌کنم.
    اما در مورد کمنگنز... همان‌گونه که عرض کردم بعید نیست که کمنگنز شصفهایی دیگر شود. (از این ادبیات خوشم نمی‌آید ولی چیز دیگری پیدا نکردم جایگزینش کنم. این ادبیات مخصوص یک عده ناواردانی بود که خودشان را می‌خواستند وارد جلوه دهند و رگباری با این ادبیات تبلیغ سهامشان را می‌کردند و همیشه هم روی مخ بودند. )
    «محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امروز جهرم و داراب را فروختم و وکار خریدم. جهرم به دلیل رشد بیش از حد و داراب هم به خاطر اینکه ازش یک کوچولو بیشتر نداشتم.
    وکار را هم به این دلیل که دیدم صف فروشش یکباره جمع شد. البته متاسفانه پس از آن دوباره تند یک صف فروش دیگر برایش به وجود آمد. خریدم هم زیاد نبود.
    کمنگنز هم می‌خواستم از صف فروش بخرم که این قدر سرعت خریدار اصلی زیاد بود که انصافا نرسیدم. تا سفارش گذاشتم این چندین میلیون صف فروش را جمع کرد و قیمت را برد بالا...
    غگل هم می‌خواستم بخرم که این هم نشد.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـ
    امروز یکی از نگرانی‌های اصلی من را خدا برایم برطرف کرد: وکوثر. یک نفس راحت کشیدم انصافا. این چند روزه همه‌اش داشتم به این می‌اندیشیدم که با زیان بفروشمش که پایین‌تر جمع کنم دوباره؟ یا کلا قیدش را بزنم و مانند فاسمین پرونده‌اش را با زیان ببندم؟ یا نه؟ همین‌جور داشتم به این می‌اندیشیدم که خدا را صد هزار مرتبه شکر این نگرانی‌ام امروز برطرف شد.
    امروز یک مقدار در مورد شسینا نگران شدم. خریدار محکم انگار پایش نبود جوری که سفارش‌های خریدش خالی بود جوری که یک فروشنده خیلی راحت یک رنج منفی از مثبت پنج تا منفی پنج کشید! به همین راحتی! یک مقدار نگران شدم. شسینا را خیلی وقت است دارم نگه می‌دارم.
    وقت اذان است... بروم نماز بخوانمِ باقی نوشته ان‌شاءالله بعد از نماز تکمیل می‌شود.
    آری داشتم می‌گفتم...
    چندین نماد است که دارند در سبدم پیرمرد می‌شوند و باید هر چه سریع‌تر فکری به حالشان کرد وگرنه کارنامه کاری‌مان را به گند می‌کشند.
    و از آن جمله است شسینا و پکویر و تکمبا و بانکی‌ها.

خیلی به پکویر امید دارم. نمی‌دانم چرا در گروهش این اصلا رشدی نکرد؟؟؟ همه رفتند و به اوج اعلی رسیدند ولی این مرد و روحش به ملکوت اعلی پیوست!
    هنوز هم حاضرم اگر خریدار پایش آمد و انگیزه‌ای از جانب خریدار در آن دیدم سهامم را افزایش دهم... ولی بازار هنوز درست و حسابی رویش نیامده.
    آن الگوی سر و شانه‌اش هم تقریبا شکل گرفته و مشکلی از این بابت نیست... ولی هنوز بازار رویش قوی نیست. قوی فعالیت نمی‌کند.
    ـــــــــــــــــــــــ
    تکمبا هم همین وضع را داشت چند روز پیش. خاطرتان هست؟ گفتیم می‌خواهیم در تکمبا و پکویر و چندتای دیگر افزایش دهیم... که از قضا در هیچ کدام هم افزایش ندادیم! چون پولمان در وکوثر عوضی گیر کرده بود.
    اکنون تکمبا آن چیزی که ازش می‌خواستیم را دارد رو می‌کند. دیگر فعلا با تکمبا کاری نداریم و انتظار داریم رشد کند.

ویرایش توسط mhjboursy : 2018/06/17 در ساعت 13:01
    «محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فردا مجمع بترانس است. من حتی همین روزهای آخر وسوسه شدم که از صف فروش بترانس خرید کنم. (البته نمی‌دانستم مجمع دارد وگرنه دیگر از هر چه مجمع است متنفرم و قصد دارم دیگر با سهام در مجامع شرکت نکنم.)
    اما باید ببینیم پس از مجمع چگونه باز می‌شود. اگر خرید گسترده‌ای در کف قیمتی انجام بگیرد خوب است. یعنی اگر پایین باز شود و پرحجم.
    حالا شاید مجمعش هم فردا رفتیم سر زدیم بینیم مزنه‌اش چگونه است. البته ساعت ۱۰ مجمع دارد! وسط بازار! تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)