صفحه 90 از 105 نخست ... 408087888990919293100 ... آخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام.
    خیلی وقت بود در این جستار چیزی ننوشته بودم...
    هنوز بازار معمولی نشده که ما از سامانه بخواهیم استفاده کنیم... ولی فعلا صخود و سباقر گمان کنم اکنون در کف هستند.
    از این دو تا گمان کنم هیچ کدام را شما نتوانستید بخرید.
    صخود را من خودم خرید داشتم. ولی روز کاری پس از اینکه این نوشته را نوشتم یک نگاه کردم دیدم یک جورهایی بازارگردانی در قیمت بالاتر دارند می‌کنند انگار... که نمی‌شد خرید.
    سباقر را هم که خودم نخریدم و امروز می‌خواستم بخرم که دیدم ۱۳ درصد مثبت خورده! (داداش! آنجا که شما می‌خواهی سوار کنی ما می‌خواستیم پیاده شویم!!! ۱۳ درصد خیلی است! من در بسیاری از نمادهایی که خرید می‌کنم اگر ۱۳ درصد بگیرم تندی می‌آیم بیرون! اصلا قلب من قدرت باور بیشتر از ۱۵ درصد سود را ندارد... حالا چه برسد به اینکه بخواهم ۱۳ درصد مثبت‌تر خرید انجام دهم! بی‌خیال... مال خودت...)
    خودکفا خاک‌برسر شده هم ۱۰ درصد مثبت خورد... این را هم گذاشته بودم یک نگاهی به آن بیاندازم... حالا که این جور شد دیگر نگاه به آن نمی‌اندازم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امروز هم هیچ دستاوردی نداشتیم ما خدمت شما تقدیم کنیم. به خاطر اینکه بازار دوباره خوب شد...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    دلقما

توضیحات دیگر:
    چون پیشنهاد خرید اصلی نداریم فعلا دستاوردها را رایگان اینجا قرار می‌دهیم.

یا علی

ویرایش توسط mhjboursy : 2018/11/03 در ساعت 04:47 دلیل: تاریخ اشتباه ۱۱ام درج شده بود که به ۹ام تغییرش دادم. :)
    «محمد حسین» هستم.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    دکیمی
    تسه۹۶۰۸
    غپینو

توضیحات:

یا علی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    پی‌نوشت:
    - امروز هم رایگان خدمت عزیزان قرار می‌دهیم. کلا تا زمانی که پیشنهادها قوت نگرفته‌اند همین‌جا هر روز تلاش می‌کنم دستاوردهای سامانه را قرار دهم.
    - دلقما را امروز آمدم بخرم. روی مثبت دو درصد بود نخریدم. منتظر بودم منفی باشد که بخرم.
    - تسه ۹۵۰۸ مسئله دارد البته! این به هیچ وجه پیشنهاد خرید نمی‌شود. چون روزهای آخرش است... شاید اصلا امروز آخرین روزش باشد. کلا تسهیلات مسکن پیشنهاد نمی‌شود. (هر چند اوراق پیشنهاد می‌شود و ما چندبار با همین دستاورد اوراق خریدیم و یک جورهایی خوشمان هم آمده! آخری‌اش هم صایپا و صخود بود که صایپا را فروختیم و صخود را هم که تازه خریدیم...)
    - غپینو دو تا حمایت دارد که امروز روی یکی‌اش است و احتمالا این را رد می‌کند و از حمایت پایینی بر می‌گردد. حالا... اگر شد تصویرش را هم در جستار خودش می‌گذارم.
    - کلوند هم هست که احتمالا گذاشته روی ۳۷۰۰-۳۸۰۰ ریال واکنش نشان دهد. اگر تیز به آنجا برسد پیشنهاد خرید اصلی می‌شود!
    «محمد حسین» هستم.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    -

توضیحات:

یا علی

ــــــــــــــــــــــ
    ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    پی‌نوشت:
    عجیب است... پس ۱۳ام چه شد؟ دیروز چیزی ننوشتم؟ می‌خواستم هر روز بنویسم...۱۳ام دو تا پیشنهاد ضعیف داشتیم کلوند و غپینو. این دو تا هنوز ۵ درصد هم رشد نکرده‌اند. بد نیست بهشان یک نگاهی بیاندازم. بهتر است در میان روز به تابلو اینها نگاه شود.
    امروز هم دو تا پیشنهاد بسیار ضعیف داریم که چون بسیار ضعیف هستند دیگر در متن اصلی نمی‌نویسمشان: کهرام و دکیمی. دکیمی در گذشته پیشنهاد ضعیف شده بود. من خودم اگر اشتباه نکنم خریدمش و فروختمش. ولی اکنون وضعش زیاد معلوم نیست. همان موقع هم ضعیف بود پیشنهادش...
    دلقما را دیدید؟ من خودم خریدم. حتی در مسابقه هم (چون پیشنهاد چهارشنبه بود) شرکتش دادم... نمی‌دانم دیگر دوستان هم خریدند یا نه؟ ولی متاسفانه به خاطر جو بازار بسیاری از سهامم را فروختم و این هم رویش... و از قضا این را هم گذاشتند پشتش و صف خریدش کردند... امکان دارد ۳۰ درصدی بهش بخورد...
    «محمد حسین» هستم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کلوند را امروز می‌خواستم بخرم که صف خرید شد. دلقمای خاک‌برسر شده هم که دارد مثل اسب می‌تازد... از آن سو خودکفا هم همواره پیش رویم است...
    من نمی‌دانم چه حسابی است اینهایی که می‌خرم همه‌اش ۱ درصد ۲ درصد سود می‌دهند... ولی آنهایی که نمی‌خرم مثل خر از کوه نمودار بالا می‌روند؟
    (احتمالا مربوط به روحیه‌ی من می‌شود که دوست ندارم چیزی را بالا و گران بخرم و همین باعث می‌شود آنهایی که بازیگر پیدا کرده‌اند و تند می‌روند بالا از دستم جا بمانند... باید رویش یک مقدار بیاندیشم.)
    «محمد حسین» هستم.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    کلوند را امروز می‌خواستم بخرم که صف خرید شد. دلقمای خاک‌برسر شده هم که دارد مثل اسب می‌تازد... از آن سو خودکفا هم همواره پیش رویم است...
    من نمی‌دانم چه حسابی است اینهایی که می‌خرم همه‌اش ۱ درصد ۲ درصد سود می‌دهند... ولی آنهایی که نمی‌خرم مثل خر از کوه نمودار بالا می‌روند؟
    (احتمالا مربوط به روحیه‌ی من می‌شود که دوست ندارم چیزی را بالا و گران بخرم و همین باعث می‌شود آنهایی که بازیگر پیدا کرده‌اند و تند می‌روند بالا از دستم جا بمانند... باید رویش یک مقدار بیاندیشم.)

روحیه شما طوری هست که فکر میکنید

در بازار به کمال دانش مالی پی بردید

لیوانتون رو خالی کنید

یکم وقت برای امورش خودتون و بررسی دیگر سبکها هم بذارید

این حس استغنا

هر معامله گری رو نابود میکنه

بورس استاد نداره

شاگرد خوب و شاگرد بد داره

شاگردی خوب تو بازار خودش خیلی هنره

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

الان داشتم معاملات بازار توافقی تالار همسایه را نگاه میکردم این نمودار را دیدم.
    ظاهر نمودار به نظر قشنگ می اید. ولی حجم معاملات سهم اندک است.
    اقای mhjboursy و نوام چامسکی نظر شما راجع به این سهم چیست؟

با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط چینی بند زن نمایش پست ها

تو بازار پایه شخصا

اگر سهم رو نشناسم و ندونم باریگرش کی هست

اطلاعات رانتی و خاص نداشته باشم وارد نمیشم

مگر مثل این سهم نوسان بشه گرفت

///////////////

تکنیکالش میگه یک نوسان میده

سهم لارما رو ار 300تا 600بردن من میدونستم تو یک روز 25درصد مثبت شد و 6میلیون حجم خورد

باریگرش رو میشناختم و به دوستان هم گفتم

اینجوری من نظری ندارم

نوسان شاید بده ولی این سهم خیلی درجا میزد چند وقت پیش

با جو بازار یکم رشد کرده و امکان درجا ریاده

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط چینی بند زن نمایش پست ها
    سلام علیکم.
    من مدت‌هاست که دیگر این‌گونه بررسی نمی‌کنم و تخصص ندارم در این زمینه. (تخصص من پیدا کردن کف‌های مطمئن است که این نماد اکنون ممکن است کف باشد ولی درصد اطمینانش بالا نیست!)
    اما صرفا برای اینکه پاسخی داده باشم خدمت شما و نیز کسب تجربه‌ای کرده باشم (چون دوباره دارم تلاش می‌کنم این بررسی‌ها را دوباره در خودم احیا کنم.) خدمتتان عرض می‌کنم... نخست بگذارید نکات را جمع کنم:
    ۱- وجود بازیگر در نماد مشهود است و میل به بالا بردن و برگشت نموداری از همین‌جا هست.
    ۲- کانال بسیار زیبایی به وجود آمده که می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
    ۳- امواج اصلاحی است... این کار را بسیار سخت می‌کند. هم برای بررسی دقت کم می‌شود و هم قدرت بازیگر برای بالا بردن باید بیشتر باشد. (باید بیشتر زور بزند و بزنیم... او برای بالا بردن و ما برای فهمیدن! )
    ۴- فروشندگان به میزان زیادی تخلیه شده‌اند.
    ۵- با اینکه ۴ سال است این نماد داده دارد ولی عملا داده‌ای ندارد! کل داده‌هایش ارزش داده‌های یک نیم‌سال معمولی را دارند و گویا مدت‌های زیادی بسته بوده. روی همین حساب ما قادر به بررسی گذشته‌ی نمودار نیستیم. و این باز هم بر نامعلوم بودن نمودار می‌افزاید.
    ۶- در ۲۹ام مهرماه که بازار می‌خواسته روی ولراز مانور بدهد یک نفر جلوی رشد را گرفته... گویا شرکت بیمه‌ی رازی بوده.
    ۷- در سقف کانال در ۹ام مهرماه درصدی نخست که یک حقیقی باشد عرضه کرده! از زمان سقف پیشین در نیمه‌ی شهریور هم درصدی دوم یعنی شرکت بیمه‌ی رازی و نیز درصدی سوم که حقیقی باشد عرضه کرده‌اند! و بیمه‌ی رازی تا همین اکنون در حال فروش است! یعنی چه موضوع کثافت‌کاری و رانت باشد چه موضوع بی‌ارزشی بنیادی سهام باشد چه موضوع پول‌لازمی باشد، به هر روی، فروشنده‌ی بالفعل و بالقوه‌ی قوی دارد این نماد! این بسیار مهم است.
    ۸- این شرکت بسیار کوچک است و سهامی ندارد. (۲۲ میلیون حجم و ۵ میلیون شناوری)
    ۹- زمان کافی برای در کف بودن ایجاد نشده و همچنین نسبت به قله‌ی گذشته افت زیادی هم نداشتیم برای همین ممکن است هنوز زهر افت گرفته نشده باشد. توانایی اینکه الگوی شبیه یو را هم ایجاد کند هست ولی باز افت طولانی نبوده ...
    ۱۰- با ایچیکومو هم که سنجیده می‌شود همچنان زیر ابر کومو است و قیمت زیر خط سبز و خط قرمز هم در بالا...
    ۱۱- در کوتاه مدت بولینگربندز فشرده شده ولی در بلند مدت همچنان دهانه‌اش باز است.

جمع‌بندی:
    نامعلوم است (هم به خاطر ضعف من و هم به خاطر خود نمودار) و اگر مجبور به اتخاذ تصمیم باشیم (که نیستیم و نمادهای بهتر هست و این هم احتمال خطر افت تدریجی یا یکباره را دارد!) پیشنهاد می‌شود در صورتی که قیمت پایانی بالای ۷۴۰۰ ماند به شرط اینکه حجم بالای ۲۵۰ هزار سهم باشد خریداری شود و تا زمانی که حجم بالا (هر دو سه روز یکبار) وجود دارد و سهامداران درصدی شدید عرضه نکرده‌اند، با آستانه زیان میانگین‌متحرک و سار نگهداری شود.

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)