نتایج از شماره 1 تا 10 از مجموع 558

موضوع: دستاورد 💪💪💪

Threaded View

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    9,028
    تشکر شده 25,678 بار در 8,262 ارسال

پاسخ : دستاورد 💪💪💪

نقل قول نوشته اصلی توسط davoo نمایش ارسال ها
    سلام مثل اینکه فنوال و غدیس منتظر بودن ما اسمشونو بیاریم که بپرن حالا نظر شما رو دررابطه با شفارس حریل میخوام باتشکرررررررر
    سلام.
    حریل:
    از قیمت عرضه اولیه برگشته. (البته یک کم پایین‌تر)
    در کوتاه مدت حجمش افزایش پیدا کرده ولی در میان مدت حجمش معمولی است و تغییری ندارد.
    آرایش موج سه را می‌خواهد پیدا کند به شرط اینکه بتواند قله‌ی موج یکم را بشکند.
    روند کاهشی کوتاه مدت را شکسته ولی خط بلند مدت را مانده حالا حالاها که بشکند... (در ۱۳۵۰ ریال باید بشکند.)
    یکی دو شمع اخیر می‌گوید که بین خریدار و فروشنده درگیری به وجود آمده و بازار توانسته روند ایجاد کند و قدرت را از فروشنده بگیرد. اگر وضع کل بازار خوب نشده بود می‌گفتم این موضوع فوق‌العاده است و نوید روزهای خوبی را می‌دهد... ولی اکنون که کل بازار عالی شده و همه جا مثبت پنج می‌بینیم... معلوم نیست این بازگشت کار عمومیت بازار است یا اینکه کار همین نماد... معلوم نیست تاثیر از سمت چند بازیگر خاص است یا اینکه تاثیر از جانب کلیت بازار است روی این نماد.
    می‌شود گفت اگر ۱۲۴۵ ریال را بشکند و حجم هم داشته باشد، نمودارش روند گرفته.
    اما هرچقدر دارم به این می‌اندیشم که اگر من باشم می‌خرم یا نه... نمی‌توانم به جمع‌بندی خاصی برسم. در میان مدت وضعش خوب است و ان‌شاءالله تا ۱۵۰۰ می‌رود... ولی اینکه با سرعت می‌رود یا با جان گرفتن و یا اینکه احیانا حتی افت می‌کند و بعد برمی‌گردد... مشخص نیست.
    شاید اگر وضع بنیادی‌اش را می‌دانستم و دوست داشتم بخرمش می‌آمدم همین‌جا می‌خریدم و با توجه به جو بازار نگهداری می‌کردم... هروقت دیدم بازار جان ندارد و نمی‌تواند قیمت را دیگر بالا ببرد می‌فروختم.
    https://vgy.me/kaHzrL.jpg

آخرین ویرایش توسط mhjboursy ، ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ در ۰۲:۳۵.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 نفر از این موضوع دیدن می کنند (1 عضو و 1 مهمان)

1. iligal

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •