صفحه 91 از 105 نخست ... 418188899091929394101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    کازرو (که من خودم نمی‌خرم. اجازه می‌دهم یا باز هم یک افت زیاد داشته باشد یا با حجم بالا سقف کوتاه/کوچک پیشینش را در ۱۷۰۰ ریال بشکند سپس بخرم. که در هر دو صورت گویا خرید خوبی خواهد شد به خصوص اگر بتواند تا ۱۰۰۰ ریال افت کند.)
    برکت
    حپترو (احتمالا یک پله خودم خواهم خرید. پیشتر هم (مانند کازرو) پیشنهاد خرید ضعیف بوده ولی نخریدیم و گذاشتیم پایین‌تر بیاید و خوب هم شده چون آنجا گویا همه‌اش ۴ درصد داشته ولی اینجا گویا بهتر است... افتش احتمالا تا بیش از ۲۰۴۰ ریال نخواهد بود. به صورت تیز. و گویا از همین‌جا دست کم ۱۰ درصد می‌تواند بدهد. چه برود پایین چه مستقیم برود بالا.)
    تملی ۷۰۵ (که اصلا خریدش را پیشنهاد نمی‌کنم. صرفا جهت اطلاع است. اینها قوانین خاص خودشان را دارند.)
    کشرق (که روی حمایت است ولی بعید است از همین‌جا رشد خوبی داشته باشد.)
    لسرما
    توضیحات:

یا علی

ــــــــــــــــــــــ
    ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    پی‌نوشت:
    در میان پیشنهادهای امروز تنها حپترو یک مقدار به درد می‌خورد. باقی زیاد نه... باز هم بودند و من ننوشتم... مانند میهن و ممسنی... که چون دیگر بسیار کم احتمال بودند اصلا نیاوردمشان... حپترو اگر یک مقدار دیگر افت تیز داشته باشد پیشنهاد خرید اصلی می‌شود. ولی من از همین‌جا آغاز به خرید می‌کنم و اگر پایین بیاید میانگین کم می‌کنم. اگر تیز پایین بیاید البته! نه اینکه انرژی‌اش را اینجا هدر دهد و بی‌حال پایین بیاید!
    ای آقا... چه روزهای گندی شده... روزهایی ما اینجا داشته‌ایم که بازار هم خوب بوده ولی ما هر روز چندتا نماد به عنوان پیشنهاد خرید اصلی داشته‌ایم... آن هم چه نمادهایی؟ نمادهای درجه‌یک... نه از این نمادهای بازار پایه‌ای و درپیتی که به لعنت خدا هم نمی‌ارزد... نه اوراق... نمادهایی مانند آپ... تاپیکو... فرآور... پترول... خکاوه... البته این را هم بگویم... بیشترین سودی که ما گرفته‌ایم از نمادهای مزخرفی مانند فوکا و شصفها بوده... تا ببینیم خدا چه می‌خواهد...

ویرایش (۱۳۹۷/۸/۱۹ ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه) : اکنون آمدم حپترو بخرم فهمیدم قیمتش ۲۳۰۰ ریال نیست و ۲۹۰۰ ریال است و نرم‌افزار TseClient به اشتباه یک تاریخ ۲۰۱۸ در میان تاریخ‌های شمسی قرار داده بوده و باعث خراب کاری شده بوده... پس حپترو به هیچ وجه پیشنهاد خرید نیست!
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/11/10 در ساعت 10:45
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام علیکم.
    من مدت‌هاست که دیگر این‌گونه بررسی نمی‌کنم و تخصص ندارم در این زمینه. (تخصص من پیدا کردن کف‌های مطمئن است که این نماد اکنون ممکن است کف باشد ولی درصد اطمینانش بالا نیست!)
    اما صرفا برای اینکه پاسخی داده باشم خدمت شما و نیز کسب تجربه‌ای کرده باشم (چون دوباره دارم تلاش می‌کنم این بررسی‌ها را دوباره در خودم احیا کنم.) خدمتتان عرض می‌کنم... نخست بگذارید نکات را جمع کنم:
    ۱- وجود بازیگر در نماد مشهود است و میل به بالا بردن و برگشت نموداری از همین‌جا هست.
    ۲- کانال بسیار زیبایی به وجود آمده که می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
    ۳- امواج اصلاحی است... این کار را بسیار سخت می‌کند. هم برای بررسی دقت کم می‌شود و هم قدرت بازیگر برای بالا بردن باید بیشتر باشد. (باید بیشتر زور بزند و بزنیم... او برای بالا بردن و ما برای فهمیدن! )
    ۴- فروشندگان به میزان زیادی تخلیه شده‌اند.
    ۵- با اینکه ۴ سال است این نماد داده دارد ولی عملا داده‌ای ندارد! کل داده‌هایش ارزش داده‌های یک نیم‌سال معمولی را دارند و گویا مدت‌های زیادی بسته بوده. روی همین حساب ما قادر به بررسی گذشته‌ی نمودار نیستیم. و این باز هم بر نامعلوم بودن نمودار می‌افزاید.
    ۶- در ۲۹ام مهرماه که بازار می‌خواسته روی ولراز مانور بدهد یک نفر جلوی رشد را گرفته... گویا شرکت بیمه‌ی رازی بوده.
    ۷- در سقف کانال در ۹ام مهرماه درصدی نخست که یک حقیقی باشد عرضه کرده! از زمان سقف پیشین در نیمه‌ی شهریور هم درصدی دوم یعنی شرکت بیمه‌ی رازی و نیز درصدی سوم که حقیقی باشد عرضه کرده‌اند! و بیمه‌ی رازی تا همین اکنون در حال فروش است! یعنی چه موضوع کثافت‌کاری و رانت باشد چه موضوع بی‌ارزشی بنیادی سهام باشد چه موضوع پول‌لازمی باشد، به هر روی، فروشنده‌ی بالفعل و بالقوه‌ی قوی دارد این نماد! این بسیار مهم است.
    ۸- این شرکت بسیار کوچک است و سهامی ندارد. (۲۲ میلیون حجم و ۵ میلیون شناوری)
    ۹- زمان کافی برای در کف بودن ایجاد نشده و همچنین نسبت به قله‌ی گذشته افت زیادی هم نداشتیم برای همین ممکن است هنوز زهر افت گرفته نشده باشد. توانایی اینکه الگوی شبیه یو را هم ایجاد کند هست ولی باز افت طولانی نبوده ...
    ۱۰- با ایچیکومو هم که سنجیده می‌شود همچنان زیر ابر کومو است و قیمت زیر خط سبز و خط قرمز هم در بالا...
    ۱۱- در کوتاه مدت بولینگربندز فشرده شده ولی در بلند مدت همچنان دهانه‌اش باز است.

جمع‌بندی:
    نامعلوم است (هم به خاطر ضعف من و هم به خاطر خود نمودار) و اگر مجبور به اتخاذ تصمیم باشیم (که نیستیم و نمادهای بهتر هست و این هم احتمال خطر افت تدریجی یا یکباره را دارد!) پیشنهاد می‌شود در صورتی که قیمت پایانی بالای ۷۴۰۰ ماند به شرط اینکه حجم بالای ۲۵۰ هزار سهم باشد خریداری شود و تا زمانی که حجم بالا (هر دو سه روز یکبار) وجود دارد و سهامداران درصدی شدید عرضه نکرده‌اند، با آستانه زیان میانگین‌متحرک و سار نگهداری شود.

یا علی
    خیلی عالی هم نمودار را تحلیل کردید. و هم روانشناسی معاملات سهم را .
    واقعا وقت گذاشتید. ممنون از پاسخ کاملی که ارائه دادین.
    با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

حپترو پیشنهاد خرید نیست. همان نوشته‌اش را هم ویرایش کردم و توضیحاتش را نوشتم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امروز متاسفانه در کشرق اندکی خرید داشتم... رکب خوردم... البته منفی شدید خوردنش در کل خوب است و اگر چند تا منفی شدید دیگر بخورد پیشنهاد خرید اصلی می‌شود... ولی در کل اشتباه کردم خریدم... چون خط روندش را دارد می‌شکند و تا زمانی که پیشنهاد خرید اصلی هم بشود می‌تواند باز هم افت کند...
    در دیگر پیشنهادهای ضعیف سامانه هم خرید داشته‌ام که البته از آنها ناراضی نبودم. مثلا کلوند و کهرام و ...
    پی‌نوشت: یک چیزی... من اینها را چرا با تاخیر می‌خرم؟ خودم نمی‌دانم... این تاخیر مثلا در دلقما و دزهراوی باعث شد کلا از دستمان در بروند...
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    -

توضیحات:

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خوب...
    کازرو کفش پنچر شد... اگر همین فرمان سقوط آزاد بیاید تا ۱۰۰۰ ریال من می‌خواهم بخرم.
    ممسنی هم دقیقا مانند همان با این تفاوت که ممسنی افتش ممکن است کمتر باشد.
    شپاس هم خودش را دارد آماده می‌کند برای یک شیرجه... اگر شیرجه برود (بعدا) کف ما می‌خریم. (شپاس از آن نمادهای خوش نوسان هم هست. بد قلق نیست انگار.)
    آسیا هم دارد می‌آید... البته چون دوستان زیادی سهامدارش هستند بیشتر از این توضیح ندهم بهتر است (یک وقت به یکی بر می‌خورد).
    شلعاب هم دارد آماده‌ی سقوط آزاد می‌شود. البته این نمودار جریان دارد. یکی هست تو نمودار... باید دید جریانش چیست... با این وضعی که من می‌بینم اگر سقوط خوبی داشته باشد یک رشد عالی هم خواهد داشت. پس با وجود اینکه هنوز زمانش نرسیده و خیلی با آن حالت فاصله دارد می‌گذاریمش جلوی چشممان که هر یکی دو روز یک بار یک نگاهی به آن بیاندازیم.
    کشرق خاک‌بر‌سر شده هم که هست... این هم حالت شیرجه به خودش گرفته... امروز خریدم و همزمان برای فروش هم گذاشتم... (گمان کنم بخشی‌اش یا همه اش فروش رفت... باید نگاه بیاندازم... امروز بد رکبی از این ذلیل‌مرگ‌شده خوردم... البته بیشتر می‌شود گفت به پای بقیه سوخت... تا یک جایی داشت مقاومت می‌کرد و آن دو تا همگروهی‌اش داشتند در مصائب خودشان غلط می‌زدند... که بعد از مدتی کمال همنشین درش اثر کرد و شد آنچه که شد...)
    چکاوه می‌خواهد افت بکند. اگر افتش خوب باشد خوب می‌شود.
    دجابر عزیز (که بار گذشته دقیقا در کف عالی پیشنهاد خرید ضعیف شده بود) دارد خوب افت می‌کند... ولی هنوز زمانش نشده...
    سبجنو هم هست.
    میهن هم هست. البته میهن می‌تواند از همین‌جاها برگردد... وضعش بهتر است... و حتی من گذاشته بودم در فهرستم که امروز بخرمش...منتها بگذار یک مقدار بگذرد ببینیم بازیگرش چه می‌خواهد سپس ما یک بررسی کنیم و وارد شویم...
    شاوان هم می‌خواهد افت کند.
    دسینا هم هست.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ

این جستار یک جورهایی... خراب شده... همه‌اش آرزوی خرابی و بدبختی و سقوط و مرگ برای سهام دیگران داریم می‌کنیم... شبیه این مرده‌شورها شده‌ایم که نانشان را در مرده‌ی مردم می‌زنند می‌خورند! دیگر این عزیزان مثلا یک جنگ یا قحطی که بیاید در دل خودشان می‌گویند آخ‌جان... همه‌اش دنبال امثال عموپنجعلی هستند که عمرشان تمام شود... البته قشر باکلاس‌ترش می‌شود: جامعه‌ی‌پزشکی! اینها هم نانشان را می‌کنند تو درد و رنج مردم...
    ولی این کجا و آن کجا... این برای خودش برو بیایی پیدا کرده و آن یکی شده شغل بی‌کلاس... به هر روی... امیدوارم سهام هیچ کس پایین نیاید و همواره آرام آرام در طی سال بالا برود و ما هم از آن جنبه‌ی بورس استفاده کنیم... نه از افت‌هایش...

این بار فهرست را مفصل نوشتم... ببینید... به خاطر این افت شدیدی که صورت گرفت خیلی از نمادها افت‌های زیادی کرده‌اند و ما اینجا از نمادهای زیادی نام بردیم... خیلی از اینها ممکن است از همین‌جاها برگردند... ولی ما به اینها نگاه نمی‌کنیم... چون برای ما درصد احتمال مهم است. از اینجاها اگر برگردند درصد احتمال (احتمالی که من می‌توانم بدهم برای بازگشت اینها) کم است... نمی‌توانم مطمئن باشم بالای ۷۰ درصد بر می‌گردند... برای همین خیلی از اینهایی که نام بردیم عملا تا همین‌جا می‌مانند و در ادامه نامی از آنها ممکن است نشنویم... ممکن است یک کله یک رشد عالی داشته باشند... ولی ما به اینها کاری نداریم. ما منتظر می‌مانیم اگر یک چیزی زیاد افت کرد (جوری که احساس کردیم بالای ۷۰ درصد احتمال دارد دیگر افتی نداشته باشیم) آن‌گاه می‌خریم...

لسرما هم از دیروز برگشت... نگاهش نکرده بودم... یعنی خودم هم نخریدم ولی دوباره می‌خواهم برای خرید بررسی‌اش کنم و امروز اگر می‌دیدمش احتمالا می‌خریدمش... آری... دیروز (یعنی روز کاری گذشته) روز تقریبا پر برکتی بود... پیشنهاد خرید اصلی نداشتیم ولی چندین پیشنهاد ضعیف داشتیم... که البته من از آنها استفاده کردم... کهرام و کلوند و کشرق (که گندش بزنند) و غپینو و غپاک...
    فردا اگر خدا بخواهد در میانه‌ی روز (ساعت ۱۱/۵ - یا ۱۲ مثلا) تلاش می‌کنم پیشنهادهای خرید را آماده کنم که اگر چیزی آمد بتوانیم به موقع استفاده کنیم.
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

جناب محمد حسین با سلام ، لسرما را عجله نکنید هنوز احتمال افت دارد من هم دارم رصدش می کنم . درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد میانه روز
    ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    فاما نزدیک به پیشنهاد خرید اصلی است. متاسفانه زمان برای بررسی دستی نیست. (بعدا شاید این نوشته را اصلاح کردم و مفصل توضیح دادم.) یا علی

https://vgy.me/kgDKoO.png
    «محمد حسین» هستم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کلوند و کشرق را که دارم اگر در آینده افت کند باز می‌خرم. چون یک نگاه کردم (نموداری و غیر خودکار) دیدم وضعشان خوب است.

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ

جناب آباد از همفکری ارزشمندتان متشکرم.
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من کلا زیاد سر حال نیستم و خوب نمی‌توانم بررسی کنم.... ولی نگاه کردم دیدم فاما انگار اکنون ۵ درصد مثبت داده. اگر دیروز کسی خریده می‌تواند امروز سود یک روزه دشت کند.
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)