صفحه 82 از 105 نخست ... 32727980818283848592 ... آخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

این پرداخت چقدر ما را آزار داد... (اذیت کرد) یادتان هست؟ خدا لعنتش کند. من که ازش راضی نیستم! حلالش نمی‌کنم. چون تا مرز تصمیم به فروش هم داشتم رفتم!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آپ هم از دستمان در رفت... منتظر بودم امروز در منفی بخرم... اگر اشتباه نکنم به دوستان هم گفتم. ولی نامرد یک کله رفت بالا و جایمان گذاشت...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,000 بار در 1,903 ارسال

با سلام
    بسته ارزی در کاهش قیمت ارز موثر نبود
    برگشت مجدد قیمت های ارز به فاز صعودی
    اگر چه تورم باعث افزایش ارزش جایگزینی شرکت ها شده و قیمت های فعلی برای خیلی از شرکت ها ارزشمند هست ولی افزایش نرخ ارز باعث میشه کلیه صادراتی ها در صدر ارزشمندی باقی بمانند
    بنظر میرسد به جهت کاهش ریسک سرمایه گذاری فقط و فقط در گروه صادراتی ها فعال باشیم
    در حال حاضر صادراتی ها نقش نان اور پیدا کرده اند و ارزش این گروه قطعا بیشتر نمود خواهد کرد
    علی رغم اینکه برخی اجرای فاز جدید تحریم ها را ریسک گروه صادراتی ها میدانند ولی واقعیت اینکه در هر شرایطی ، حتی کاهش صادرات بازم این گروه در صدر ارزشمندی قرار دارند چون کاهش صادرات افزایش نرخ ارز را در پی داشته و افزایش نرخ فروش به ریال کاهش فروش را جبران خواهد کرد و کل گروه تعدیلات سود بالای را خواهند داشت
    اینده مشخص خواهد کرد که سهامداری در سایر گروه ها فقط فرصت سوزی بوده است
    ویرایش توسط Ali : 2018/08/08 در ساعت 16:41

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

جناب navasan گرامی، من واقعا دوست دارم بابت یکایک نوشته‌هایتان از شما تشکر کنم... و احساس می‌کنم زدن دکمه‌ی تشکر کافی نیست... بسیار عالی هستند...
    من به خاطر اینکه آدم مغرور و از خود راضی‌ای هستم کمتر پیش می‌آید کسی را از خودم بالاتر ببینم... (البته واقعا در کار خودم و در زمینه‌ی کاری خودم هم خبره هستم. بی تعارف...) ولی شما را از خودم چیره‌دست‌تر (حرفه‌ای‌تر) می‌بینم و از اینکه می‌بینم اینجا حضور دارید و هر از گاهی مطلب می‌نویسید بسیار خوشحالم... (به خصوص اینکه بررسی‌های بنیادی و خبری نقطه‌ضعف من است و تقریبا هیچ نگرش بنیادی‌ای به نمادها ندارم و (به صورت دستی) هیچ نمادی را بنیادی بررسی نکرده‌ام...

بار گذشته که شما از صادراتی‌ها گفتید من رفتم یک نگاه انداختم به نمودارهای اینها و در سامانه‌ی خودم دیدم همه‌ی اینها پیشنهاد فروش شده‌اند یا دارند می‌شوند و حدس زدم که اگر بخرم ممکن است در زیان بروم... برای همین گفتم با خودم اینها یک افت کوتاه مدت دست کم دارند... صبر کنم افتشان را انجام دهند سپس از همین‌هایی که جناب نوسان گفته‌اند بخرم...
    اشتباه هم نکردم... صادراتی‌ها متوقف شدند و یک مقدار در جا زدند و سپس ریزش چهارشنبه‌شان را انجام دادند... (و معلوم نیست چند روز دیگر هم ادامه دار باشد...) ولی از قضا همان‌هایی که جناب نوسان گفتند و ما برای آنها دندان تیز کرده‌ بودیم، نریخت! (کاما و کمنگنز و شپاس و فملی) حالا... مهم نیست... چیزهای دیگر آدم می‌خرد... پارس می‌خرم... یا سیمانی‌های صادراتی... یا چیزهای دیگر.... یا اصلا نمی‌خرم اگر نشد... مهم نیست... ولی از این خوشم آمد که دقیقا همان‌ها نریختند و به راهشان ادامه دادند و زمانی که کانه‌های فلزی و پترویی‌ها حسابی قرمز شده بودند اینها سبز سبز سبز بودند!
    آفریــــــــن.
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

زنگان و زنجان دو نماد کم خاصیت... که نه زیاد افت می‌کنند که بیایند در بخش خرید ما و نه رشد می‌کنند که از فهرست خارجشان کنیم...
    دو تا پیشنهاد خرید کم درصد... مثلا اگر پیشنهادهای خرید دیگر ۴۵ درصدی باشند اینها ۲۷ درصدی هستند... یک ماه است که این‌گونه هستند...
    «محمد حسین» هستم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

eps

دیده‌بان‌کف
    ________

ولراز
    از فهرست خارج می‌شود... به علت رشد زیاد.

حبندر هم هرچند افت زیادی نکرده ولی جای خوبی قرار گرفته. اکنون نگاه کردم دیدم حبندر یک مهمان درصدی جدید هم دارد. دو روز که است به فهرست سهامداران عمده افزوده شده.

اتکام هم از فهرست خارج می‌شود.

بفجر هم از فهرست خارج می‌شود... این دیگر عجیب رشد کرده! این را از تابلوخوانی‌های روزانه شکار کردیم... خاطرتان هست؟ حقیقی در کف عجیب می‌فروخت!

قشیر هم از فهرست خارج می‌شود.

فالوم هم خیلی مهم شده!... مانند همان گذشته‌ی ولراز است... می‌تواند یک درجه تراز اهمیتش افزوده شود. (زیرش خط بکشیم در امتحان می‌آید...)

وگستر هم یکی دو روزه رشدش را کرد... و از فهرست خارج می‌شود... این کی آمد درون سامانه؟ به دوستان گفتم؟ عجیب است... من اصلا نام وگستر در خاطرم نیست... نیز اینکه اگر چنین نموداری را پیشنهاد خرید می‌دیدم قطعا باید سفارش خرید می‌زدم... ولی اصلا خاطرم نیست... ای بابا... چقدر حیف شد... ده درصد سود از دستمان در رفت...

کماسه هم به خاطر رشد زیاد از فهرست خارج می‌شود. (این را اگر خاطرتان باشد با خودش نسنجیدیم! بلکه به واسطه‌ی نماد «استخراج سایر معادن» متوجهش شدیم....

فاهواز دارد شیرجه می‌رود! بیاید روی ۳۰۰ یا ۲۸۰ پیشنهاد خرید می‌شود احتمالا.

شفارا هم به خاطر رشد زیاد از فهرست خارج می‌شود. (این هم از تابلوخوانی‌های روزانه آمده بود...)

غگلستا هم دارد شیرجه می‌آید... می‌آید بغل ما... اندکی صبر....

کصدف دو روز است که پیشنهاد خرید است... ولی من هرگز از این چیزها نمی‌خرم و به شماها هم پیشنهاد می‌کنم عمر دارید سراغ این چیزهای کوچک و مزخرف نروید... همان‌هایی که برای آزمایش خریدیم کافی‌مان بود... اینها ممکن است زیان نداشته باشند... ولی چنان زمانی و چنان حالی ازت می‌گیرند که تا عمر داری یادت می‌ماند... (آخری‌اش که هنوز در سبد من است سصفها است... پیرم کرد! خدا ذلیلش بکند... ددام هم بود که دادمش رفت... شفارا هم شبیه اینها بود.. که نخریدم... حالا رشد کرد که کرد... به جهنم... ممکن بود مانند ددام شود و عمری اعصابم را از بین ببرد...) این کصدف را گذاشته بودم پیش چشمم که تنها نگاهش کنم (نه اینکه بخرم) ولی از همین‌جا هم برش می‌دارم... والله... حوصله داریم؟؟؟

تکمبا هم به خاطر رشد اندک کنار گذاشته می‌شود. البته در مورد تکمبا بهتر است بگوییم به خاطر اینکه افت زیادی که دنبالش بودیم را نکرد کنار می‌گذاریم... در مواردی مانند شفارا و کماسه به خاطر رشد، آنها را کنار گذاشتیم... ولی در مورد تکمبا به خاطر اینکه افت نکرد... اینها با هم فرق می‌کنند. مواردی مانند وگستر و بفجر از دستمان در رفت... چون یکی دو روز فهرست را نگاه نکردیم... وقت نکردیم نگاه کنیم... یا موارد بهتری بودند که خرید کردیم... ولی تکمبا به آنجایی که ما دوست داشتیم اصلا نرسید که بخواهد از دستمان در برود!

خپارس از همین‌جا می‌تواند یک ۱۵ درصد بدهد... ولی خساپا از این بهتر است... اگر قرار بر رشد باشد خساپا جلوتر و بهتر از این می‌رود... الگویش ازاین بازشونده‌هاست... از اینهایی که بهش می‌گویند سه‌گوش (مثلث) بازشونده یا abcde ... چه می‌دانم... (من برای خودم الگوهای خودم را دارم... زیاد دوست ندارم در قید و بند طبقه‌بندی‌های کلاسیک باشم. همین‌جور در مورد موج‌شماری و نشانگرها و دیگر مفاهیم فن نمودارکاری.) پس خپارس همین‌جا می‌ماند. نه ارتقاء پیدا می‌کند و نه از فهرست خارج می‌شود.

خودرو نیز مانند خپارس. با این تفاوت که خودرو وضعش بهتر است. و الحمدلله (هرچند در روندهای افزایشی عقب می‌ماند ولی) در روندهای کاهشی حقوقی هوای قیمت سهام را دارد و از نماد حمایت می‌کند. حالا بد نیست این را پیش چشمانمان نگاه داریم و هر از چند گاهی بهش نگاهی بیاندازیم ببینیم چه می‌کند. (من در کف این را و خگستر را خریدم و این را فروختم. و به جایش خساپا خریدم.)

فسا و داراب و جهرم هم هستند. حقوقی جمع می‌کند. اینها می‌توانند دوباره ۱۰۰۰ ریال را ببینند. که می‌شود یک بازدهی بالای ۶۰ درصد! پس مهم هستند. البته نمودارشان زیاد معلوم نیست. برای همین ارتقاء پیدا نمی‌کنند.

وتوکا از کف پیشین یک رشد خوب کرده! از دستمان در رفت؟ نه! چون دوباره یک افت خوب هم دارد می‌کند! و دوباره می‌تواند بیاید درون تورمان! این‌قدر این افت زیبا بوده که می‌بریمش یک پله بالاتر... در فهرست دیده‌بان رصد لحظه‌ای‌مان... در ۹۸۷ و ۹۴۲ و ۹۰۳ توان بازگشت دارد... هرچقدر پایین‌تر بازگشتش بهتر...

شپلی هم به خاطر رشد زیاد از فهرست اخراج می‌شود.

ثاباد از زمانی که سامانه پیشنهاد خرید ضعیف داده (در ۹۷/۵/۱۴) رشد کرده. ولی از فهرست خارج نمی‌شود. حتی در ۱۶۰۰ ریال پیشنهاد خرید ضعیف می‌دهیم روی ثاباد.

کشرق یک حجم خوب زده ولی هنوز مطمئن نیست.

وآتوس هم جای بدی نیست... بین دوتا حمایت است... ولی این هم مطمئن نیست هنوز... اگر یک افت خوب بکند عالی می‌شود.

فاراک می‌شود گفت تقریبا آماده است برای یک رشد خوب تا ۱۰۹۰ ریال. به خصوص اینکه فاذر هم باز شده و اگر با صف خرید برود این هم می‌تواند پشتش راه بیافتد. و بعد از مدتی از آن هم پیشی بگیرد...

کمنگنز در حال تصمیم‌گیری است... همین‌روزها است که مشخص بکند چه کاره است...

وحافظ اندکی رشد کرده... ولی همچنان جذاب است... برای همین از دیده‌بان‌کف به دیده‌بان‌بالا منتقلش می‌کنیم.

گکوثر با این دو شمع آخری که زد متوقف شد... از همین‌جا می‌تواند پیشنهاد خرید شود. البته با توجه به توضیحات ارزشمندی که دوستان دادند (گمان کنم جناب نوسان بود) تنها به درد یک بازده ۵ تا ۱۰ درصدی می‌خورد. این را هم در فهرست رصد لحظه‌ای می‌برم و هم پیشنهاد خرید قوی (ولی کم بازده و تند) می‌کنم.

تایرا به خاطر رشد اخراج می‌شود.

دشیمی رصد لحظه‌ای و پیشنهاد خرید ضعیف.

حپترو اخراج به خاطر رشد.

حتوکا هم روی حمایت خوبی است.

حرهشا هم رشد کرده ولی همچنان در فهرست می‌ماند.

شاخص حمل و نقل هم به حمایت واکنش عالی نشان داده. ولی یک کوچولو دیگر رشد کند نیاز به یک استراحت دارد و در آنجا تکلیفش را مشخص خواهد کرد.

سدشت به خاطر زشت بودن اخراج.

حریل از دیده‌بان کف به دیده‌بان بالا می‌رود.

داسوه احتمالا یک افت شدید در پیش رو دارد. از دیده‌بان که اخراج می‌شود هیچ... خدا را هم شکر می‌کنیم که نخریدیم...

درازک یک رشد کوچک سه روزه داشته... ولی به خاطر زشت بودن اخراج می‌شود.

بالاس افت خوبی کرده. ولی انگار روز آخر یک رشدی هم داشته... نگاهش می‌کنیم.

الحاوی یک یاعلی دیگر می‌خواهد...

تیپیکو متوقف شده... آیا اینجا پایان افت است؟

سجام یکی دو شمع دیگر نیاز دارد برای اینکه خودش را اینجا بتواند تثبیت کند (یا بیافتد که مطمئن تر شود).

سفارود می‌رود یک پله بالاتر.

غدام به علت برخورداری از نموداری مزخرف می‌رود بیرون.

حآسا یک افت دیگر می‌خواهد.

خفولا هم بد نیست. روی کف دو سه قولو است... ولی ما دوست داریم این کف را با قدرت بشکند.
    «محمد حسین» هستم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

#نیرو هم خیلی اذیت کرد. سه نوبت میانگین کم کردم تا بالاخره امروز صف خرید 3.5 میلیونی شد.
    به نظر خیلی به بازار بدهکاره و از جای مناسبی استارت زده.
    طبق معمول ممنون میشم پیش بینی شما را از رفتار آتی سهم بدانم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

آقای بورسی
    ضمن خسته نباشید ، مختصر و مفید بفرمائید برا خرید چی خوبه ؟ والا بیسوادی مثل این حقیر هم میتونه مثل مطلب شما بگه .

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,000 بار در 1,903 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    جناب navasan گرامی، من واقعا دوست دارم بابت یکایک نوشته‌هایتان از شما تشکر کنم... و احساس می‌کنم زدن دکمه‌ی تشکر کافی نیست... بسیار عالی هستند...
    من به خاطر اینکه آدم مغرور و از خود راضی‌ای هستم کمتر پیش می‌آید کسی را از خودم بالاتر ببینم... (البته واقعا در کار خودم و در زمینه‌ی کاری خودم هم خبره هستم. بی تعارف...) ولی شما را از خودم چیره‌دست‌تر (حرفه‌ای‌تر) می‌بینم و از اینکه می‌بینم اینجا حضور دارید و هر از گاهی مطلب می‌نویسید بسیار خوشحالم... (به خصوص اینکه بررسی‌های بنیادی و خبری نقطه‌ضعف من است و تقریبا هیچ نگرش بنیادی‌ای به نمادها ندارم و (به صورت دستی) هیچ نمادی را بنیادی بررسی نکرده‌ام...

بار گذشته که شما از صادراتی‌ها گفتید من رفتم یک نگاه انداختم به نمودارهای اینها و در سامانه‌ی خودم دیدم همه‌ی اینها پیشنهاد فروش شده‌اند یا دارند می‌شوند و حدس زدم که اگر بخرم ممکن است در زیان بروم... برای همین گفتم با خودم اینها یک افت کوتاه مدت دست کم دارند... صبر کنم افتشان را انجام دهند سپس از همین‌هایی که جناب نوسان گفته‌اند بخرم...
    اشتباه هم نکردم... صادراتی‌ها متوقف شدند و یک مقدار در جا زدند و سپس ریزش چهارشنبه‌شان را انجام دادند... (و معلوم نیست چند روز دیگر هم ادامه دار باشد...) ولی از قضا همان‌هایی که جناب نوسان گفتند و ما برای آنها دندان تیز کرده‌ بودیم، نریخت! (کاما و کمنگنز و شپاس و فملی) حالا... مهم نیست... چیزهای دیگر آدم می‌خرد... پارس می‌خرم... یا سیمانی‌های صادراتی... یا چیزهای دیگر.... یا اصلا نمی‌خرم اگر نشد... مهم نیست... ولی از این خوشم آمد که دقیقا همان‌ها نریختند و به راهشان ادامه دادند و زمانی که کانه‌های فلزی و پترویی‌ها حسابی قرمز شده بودند اینها سبز سبز سبز بودند!
    آفریــــــــن.
    با سلام
    این نظر لطف شماست و از حسن نظر جنابعالی سپاسگزارم ولی اونطور هم که شما میفرمایید نیست و شاگرد شما محسوب میشم
    مطالب شما برای من همیشه خواندی و مفیده بوده
    با تشکر

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
    #نیرو هم خیلی اذیت کرد. سه نوبت میانگین کم کردم تا بالاخره امروز صف خرید 3.5 میلیونی شد.
    به نظر خیلی به بازار بدهکاره و از جای مناسبی استارت زده.
    طبق معمول ممنون میشم پیش بینی شما را از رفتار آتی سهم بدانم.
    سلام و عرض ادب.
    متین گرامی من مدت‌هاست که آن‌گونه پیشبینی نمی‌کنم. و اکنون به خاطر اینکه مدت‌ها این‌کار را نکرده‌ام مقداری از توانایی‌ام از بین رفته. (یادم رفته... اعتماد به نفس هم ندارم. نمی‌دانم دقیقا باید چه بکنم.) (در حال حاضر بنده به صورت خودکار و رایانه‌ای پیشنهاد خرید می‌گیرم و به کوتاه مدت توجه می‌کنم و بر اساس تابلو و جو کوتاه مدت آن نماد می‌فروشم.)

چند نکته در مورد نیرو:
    ۱- امواجش همه حالت اصلاحی دارد. عملا پیشبینی بسیار سخت شده.
    ۲- یک کف خوب ثبت کرده. پس این کف قابل اطمینان است. ولی عالی نیست. (قدرت کف با نشانگر کف سنج ما ۲۱ از ۴۵ است.)
    ۳- در ۴۹۰۰ ریال یک مقاومت محکم دارد.
    ۴- احتمال اینکه به سمت دره‌ی پیشین یعنی ۳۳۰۰ ریال (یا بدتر و مهمتر از آن ۲۷۵۰ ریال) حرکت بکند هم هنوز منتفی نشده!!!
    ۵- در بلند مدت یک c بزرگ به سمت ۸۰۰۰ ریال بدهکار است... ولی همه چیزش نامعلوم است. چون امواج اصلاحی هستند. معلوم نمی‌کند دقیقا کی و از کجا می‌خواهد آغاز کند و چه مدت زمان طول می‌خواهد بکشد و چقدر می‌خواهد اذیت کند...
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)