صفحه 49 از 105 نخست ... 39464748495051525999 ... آخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

همین‌جوری
    ـــــــــــــــــــ

ابتدا بگذارید دوباره اشاره کنم که همان‌گونه که خودتان می‌دانید خشرق و ولبهمن آن بالا اشتباه هستند. و به خاطر تعدیل نشدن داده‌ها این ها آمده‌اند در خروجی سامانه.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
    داشتم به این می‌اندیشیدم که بیایم و یک جستار بزنم به نام «همین‌جوری» و این انبوه مطالب غیر مرتبط با جستار را در آنجا بریزم... به ویژه اینکه خیلی حرف‌های متفرقه در طول روز دارم که دوست دارم یک جایی بزنم...
    بعد یک مقدار که با خودم اندیشیدم دیدم یک یا چند جستار هست با این مضمون... یکی دو تا جستار مذهبی بود از آقای محمد حسین عزیز با نام کاربری m.hosein و mohammadhosein و یک جستار بسیار قدیمی هم بود به نام «از هر دری سخنی» یا یک همچین چیزهایی که جناب «(حیدری)» در آن زیاد می‌نوشتند... باز هم بود...
    آری... خلاصه اینکه این مطالب را بروم آنجا بگذارم...
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

«یا داود بلغ اهل الارض انی حبیب من احبنی و جلیس من جالسنی و مونس لمن انس بذکری و صاحب لمن صاحبنی و مختار لمن اختارنی و مطیع لمن اطاعنی و ما احبنی احد من خلقی عرفت ذلک من قلبه الا احببته حبا لایتقدمه احد من خلقی من طلبنی بالحق وجدنی و من طلبه غیری لم یجدنی فارفضوا یا اهل الارض ما انتم علیه من غرورها و هلموا الی کرامتی و مصاحبتی و مجالستی و مؤانستی و آنسوا بی أو انسکم و اسارع الی محبتکم؛
    خداوند به حضرت داود می فرماید:
    ای داود
    من دوست کسی هستم که مرا دوست بدارد،
    همنشین کسی هستم که با من همنشینی کند،
    مونس کسی هستم که با ذکر من مأنوس باشد،
    همراه کسی هستم که با من همراهی کند،
    برگزیده کسی هستم که مرا برگزیند،
    مطیع کسی هستم که از من اطاعت کند
    و دوست نمی دارد مرا، هیچ کس از بندگانم، که من این دوستی را از قلب او بدانم، مگر این که، او را دوست می دارم، دوست داشتنی که هیچ کس از خلق من قبلا او را دوست نداشته
    هر کس به راستی مرا طلب کند خواهد یافت
    و هر کس غیر مرا جستجو کند مرا نخواهد یافت.
    پس ای اهل زمین دور بیندازید از خودتان آنچه را بر آن هستیداز غرور دنیایی
    و بشتابید به سوی کرامت من
    و همراهی و همنشینی و انس با من
    و با من مأنوس شوید تا با شما انس بگیرم
    و بشتابم به سوی محبت شما» (الجواهر السنیه، ص 94 - بحارالانوار، ج 67، ص 25).

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد ۱۰۳۰
    ــــــــــــــــــــــــ
    https://vgy.me/TamoJu.jpg

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

من که کمنگنز 20 رو ضرر هستم جناب محمد حسین عزیز
    الان که دیدم رو آمی بروکر امروز روز خرید بوده حالا من نمیدونم چند روز پیش چرا خرید کردم؟؟؟!!!!!!

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد ۱۲۰۵
    ـــــــــــــــــــــــ
    (یک‌سری به خاطر عدم تعدیل اشتباه هستند دیگر... خودتان که می‌دانید.)
    https://vgy.me/VJqRnp.jpg

«محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    من که کمنگنز 20 رو ضرر هستم جناب محمد حسین عزیز
    الان که دیدم رو آمی بروکر امروز روز خرید بوده حالا من نمیدونم چند روز پیش چرا خرید کردم؟؟؟!!!!!!
    سلام رضا جان. من هم دقیقا مانند شما. با اینکه سامانه پیشنهاد خرید نداده بود عجله کردم و خرید کردم. البته احتمالا فردا پس فردا میانگین کم کنم. (چون با این افت عجیبی که من دارم می‌بینم حتما فردا پس فردا می‌آید در خروجی سامانه‌ام و پیشنهاد خرید می‌شود.)
    احتمال این هست که این کمنگنز هم یک چیزی بشود در مایه‌های شصفها.
    بعید نیست.
    چون قدرت خریدار را در دیروز دیدیم. خریدار تمایل دارد بخرد. ولی چون یک فروشنده‌ی قوی وجود دارد که گیر کرده و باید حتما در برود فعلا خریدار نمی‌خرد و اجازه می‌دهد قیمت پایین‌تر بیاید.
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 659 بار در 206 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط davoo نمایش پست ها
    با سلام خدمت محمد حسین عزیز اگه وقت داشتی نظرت رو در باره غدیس وفنوال میخواستم با تشکرررررررررررر
    سلام مثل اینکه فنوال و غدیس منتظر بودن ما اسمشونو بیاریم که بپرن حالا نظر شما رو دررابطه با شفارس حریل میخوام باتشکرررررررر

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید davoo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام رضا جان. من هم دقیقا مانند شما. با اینکه سامانه پیشنهاد خرید نداده بود عجله کردم و خرید کردم. البته احتمالا فردا پس فردا میانگین کم کنم. (چون با این افت عجیبی که من دارم می‌بینم حتما فردا پس فردا می‌آید در خروجی سامانه‌ام و پیشنهاد خرید می‌شود.)
    احتمال این هست که این کمنگنز هم یک چیزی بشود در مایه‌های شصفها.
    بعید نیست.
    چون قدرت خریدار را در دیروز دیدیم. خریدار تمایل دارد بخرد. ولی چون یک فروشنده‌ی قوی وجود دارد که گیر کرده و باید حتما در برود فعلا خریدار نمی‌خرد و اجازه می‌دهد قیمت پایین‌تر بیاید.
    بله درست میگی آقا محمد حسین عزیز
    من تو هیمن تاپیک و تو تاپیک قبلی که مال شما بود نوشتم که من اگر به همون روش ابتدایی خودم عمل کنم هنر کردم ولی ماشاالله همون احساسات تو بورس خیلی اثر میذاره؛ وقتی یکم قیمتش میاد پایین هی میگم شاید پایین تر نره و از همینجا برمیگرده.وقتی میخرم و روز بعد پایین تر میره باز حرص میخورم که چرا به روش خودم عمل نکردم؟؟
    متاسفانه همین احساسات تو بورس فک میکنم خیلی بهم ضرر میزنه.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    در مورد کمنگنز این را بگویم که تقریبا تمامی سهامداران درصدی در بازی هستند یعنی اینکه نمودار دارایی سهامداران درصدی را که نگاه می‌کنیم می‌بینیم همگی افزایش/کاهش داشته اند. و در مواردی هم افزایش و هم کاهش! یعنی دارند با سهام بازی می‌کنند. حالا یا همه در یک تیم هستند یا دو دسته شده‌اند. خلاصه اینکه بعید نمی‌دانم زمانی که کمنگنز بخواهد برگردد شبیه شصفها برگردد. مدل هفتی. وی.

بعد اینکه با اینکه دوباره ۵ درصد دیگر کمنگنز افت کرد ولی باز دوباره وارد پیشنهادهای خرید نشد. 29 شد. باید ۴۵ می‌شد. احتمالا به خاطر توقفی است که روی ۶۰۰۰ ریال کرد. به هر حال... ولی باز احتمالا اگر یک روز دیگر یا دو روز دیگر همین‌جور افت کند می‌آید در خروجی سامانه.

نکته‌ی بعد اینکه امروز از صف فروش برداشتند. حدود نیم میلیون از صف فروش دوازده میلیونی کمنگنز خرید کردند. (چه کسی؟ چرا؟)

یک نکته هم پیش‌تر گفته بودیم که حضور بازیگر در بخش خریدار و فروشنده کاملا در این نماد مشهود است.
    «محمد حسین» هستم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دستاورد انتهای روز
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ
    در این فهرست سبجنو و ددام خوب هستند.
    در این فهرست، در بخش پیشنهادهای فروش نماد شصفها به چشم می‌خورد! والله مانده‌ایم با این چه کار کنیم... اگر یادتان باشد می‌خواستم روی ۳۵۰۰ مقداری بفروشم. ولی نمی‌شود دیگر... نمی‌دانم چه کارش کنم؟ احتمالا اگر روزی بخواهد سقوط کند دقیقا مانند رشدش افت خواهد کرد. ولی از آنجایی که بازار ج است و قانون احمقانه‌ی صف ندارد خدا را شکر در آن گیر نخواهیم کرد... پس بد نیست تا زمانی که وضع تابلو خوب است نگه داریم.
    https://vgy.me/iIVMFU.jpg

«محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)