صفحه 11 از 36 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 360

موضوع: بسته‌ بندي‌ ايران‌ (فبيرا)

ستاره‌دار(11) farhad1353 آواتار ها
    تشکر شده 2,913 بار در 478 ارسال

پاسخ : بسته‌ بندي‌ ايران‌ (فبيرا)

دوستان سابقه بازگشايي اين سهم بعد از مجمع افزايش سرمايه وزمان تقريبي تبديل سهام جايزه چگونه است ؟
    ویرایش توسط farhad1353 : 2018/11/06 در ساعت 11:10

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad1353 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

فبیرا را خرید نمودم امروز. استاد الاساتید وحید بیست خان و می خان متخصص در زالوصفت شناسی و تجدید ارزیابی ها و مهدی هزار۴۰۰ خان عزیزم و زوربا خان که در کفرا با هم خوردیم و دیگران همه روی سهم می باشند.نگار مینوی هم همه می دانند من دوستش دارم و سربه سرش می گذارم.او هم اینجا سهامدار می باشد و در کفرا و کذا نشان داده پا قدمش خوب می باشد. فقط محمدحسین خان جونم مانده است و آباد خان که بیاید بخرد. اولا به یاد و خاطره احمدخان جونم خریدم که آنوقت که هیچکس سراغ بازار پایه نمیرفت یا کم میرفت همه اش آنجا بود و دوما به عشق می خان که در شپترو هم سوار یک خر هستیم.و بعد به واسطه خوبهای انجمن خرید نمودم.امیدوارم فبیرا پالانش کج نگردد و همه ما را به سلامت به مقصد برساند.
    با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

درود بر امام قلی عزیز
    خوشحالم که مجددا مینویسید

مستحضرید که اصلا مایل نیستم از سهمی که خریدم تعریف کنم و به اصطلاح جو بدهم
    ولی از طرفی به نظرم ما اینجا دور هم جمع هستیم که نظراتمان را به اشتراک بگذاریم و در محیطی سالم و کاملا بهداشتی؛ با طرح نظرات متفاوت تصمیم گیری را برای اعضای سایت هرچه روشنتر و با بینایی بیشتر فراهم آوریم.

فقط در این مطلب دوست دارم داستان فایرای انتهای سال 95 را خدمت شما مرور کنم
    به یاد دارید که فایرا چه رشد چشم گیری داشت
    افزایش سرمایه اش 755 درصد بود
    قیمت روزش 284 تومان بود که بسته شد برای افزایش سرمایه
    در بازگشایی 886 ریال قیمت خورد. یعنی 168 درصد رشد
    تازه بعد از یکی دو کندل منفی تا 196 تومان هم یک نفس رفت

انتظارم از فبیرا یه همچین گینی است
    این بازده حتما باید توام با صبوری باشد
    باید این سهم برود در سبد بلند مدت
    و البته توجه داشته باشیم که قیمت سهم هم خوب بالا آمده
    بنده انتظار ندارم کمتر از 140 تومان بازگشایی شود
    اما هر اتفاقی ممکن است

ای کاش چند نفر هم با دید منفی و با طرح نقاط ضعف این نماد اینجا مینوشتند.

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

خیلی ممنونم آقا مهدی خان
    بله درست در خاطرم می باشد فایرا.چه زالوصفت بازی ای سر ما در آورد.البته من صد فروختم بسکه اذیت نمود و یکی از این استند فلزی ها که در قلبم می باشد اثر حرص و جوش از دست فایرا می باشد. هر جا میروم برای عکس برداری و کذا اول میپرسند باطری و استند در قلبت نداری چون ام آر آی و کذا گویا حساس می باشد و من سریعا یک لعنتی به فایرا میفرستم و می گویم آری.یک مقدار دیگر در مچینگ آخر وقت افزودم و امام قلی خان از همین لحظه از سهامداران میلیونی بعد از افزایش سرمایه در فبیرا می باشد.
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

...حقوقی..امروز عرضه..ایی..نداشت...
    ..کلا 5 روز دیگه فبیرا..معامله..خواهد داشت....
    فروش فبیرا..71 تومانی..خاطره ایی تلخ.در پی خواهد..داشت...شیطنت..میکنند... ولی..نمیتوانند..کار خاصی...کنند..
    بازار..ما عادت داره..مفت بفروشه..گران..بخره...
    دوستان..کفرا یادشانه..چه..کردند...الان..کف ا..کجاست... امروز بازار بشدن پر عرضه بود..
    در همین بازار پر عرضه..امروز..حجم..معاملات فبیرا..تقربا..نصف 2 روز..گذشته...شد..
    بنده..هیچ..نکته منفی در این سهم..نمیبینم...بلکه..تمام..ال انها..مثبت..و بسیار امیدوار..کننده است...از فاند..تا قیمت بازگشایی....
    یه سریا بورس..را با سبزی فروشی اشتباه..گرفتند...سهمی را..میخرند..1..تا 3 روز..نگه..میدارند..میترسند... چلاسه...میفروشند....
    در بورس برد با تریدرهاست..نه..سبزی فروشها...تریدر..با دلیل..میخره..و با دلیل..میفروشه...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad1353 نمایش پست ها
    دوستان سابقه بازگشايي اين سهم بعد از مجمع افزايش سرمايه وزمان تقريبي تبديل سهام جايزه چگونه است ؟
    ..بستگی به سرعت..عمل..شرکت..داره...میتوا د..10..روزه.ثبت کنه..میتواند..2..ماهه........
    اینا..مهم..نیست...مهم...سودیست ..که در قبال..تایم...نگهداری...انتظار داریم...فبیرا..بسیار بیشتر از انتظارات...سود خواهد رساند..
    کسی..که فولاد 140..تومانی را برای 2 روز خرید باخت..ولی..کسی..که طبق پلن...و بر اساس..تحلیل..سهامداری..کرد برد...
    مطمئن باشید..بعد از ثبت...شما بسیار شاد تر از فروشندگان..فعلی..خواهید بود..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..توصیه اکید دارم..حداقل.5 تا 10 درصد سبد را به این سهم اختصاص بدهید...
    سهمی که در 3 ماهه سوم...سود عملیاتی ساخته..و 3 ماهه..چهارم..هم..سودی فوق العاده خواهد ساخت...با این شناور...71..تومان..نخواهد بود...

سهمی که در 6 ماهه اول 50.زیان..میسازه..و 3 ماهه سوم..16..سود...و 3 ماهه چهارم..چندین برابر 3 ماهه سوم...سود خواهد ساخت..به راحتی از این..تحول بزرگ..نگذرید..
    خود دانید...بزودی...این سهم بعد.مجمع..نقل..محافل..میشه...و مطمئنم..که با فروش فبیرای فعلی انهم..در شب..مجمع....پشیمانی بزرگی گریبانگیرتان.خواهد شد..
    هر چه به..مجمع نزدیکتر بشویم...حجم..ها..کمتر..و خرید هم...سخت تر..خواهد شد...تقربا قسمت اعظم...کسانی..که...فبیرای 71 تومانی را درک..نکرده بودند..خارج...شدند...
    در بازار ب..سهمی زیر 100..110..نداریم...حالا فبیرا با این شناور..و..فاند..متحول..جای خود...

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فروشندگان..مغبون..اینده...از خودتان بپرسید..فبیرای 71 تومانی..چه..چیزی را..میتواند از شما..بگیرد...همین..یادمه در شفارس هم..همین..داستان..بود...و..بسی ری سودی 10..15..درصدی را با سود بالا 100 درصد عوض کردند...شما..نکنید..

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سهم را اینجوری..خشک..میکنند....حجم..ا مروز نصف..دیروز...حجم..دیروز..نصف.. ریروز...

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

می خان دادا سلام،
    یک سوال دارم و آن اینکه آیا من که سهامدار میلیونی بعد از بسته شدن می گردم می شود راحت بفروشم؟ اگر سفارش 50 هزارتایی باشد تا آخرین سنگ الحد را رویم بگذراند هی باید سفارش فروش بزنم.
    امروز مقدار دیگری افزودم به فبیرا و یک مقدار دیگر هم شپترو نمودم. شپترو خلافم می کند و بسیار نقش زالوصفتان درش پر رنگ می باشد.
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 36 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)