صفحه 12 از 36 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 360

موضوع: بسته‌ بندي‌ ايران‌ (فبيرا)

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : بسته‌ بندي‌ ايران‌ (فبيرا)

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    می خان دادا سلام،
    یک سوال دارم و آن اینکه آیا من که سهامدار میلیونی بعد از بسته شدن می گردم می شود راحت بفروشم؟ اگر سفارش 50 هزارتایی باشد تا آخرین سنگ الحد را رویم بگذراند هی باید سفارش فروش بزنم.
    امروز مقدار دیگری افزودم به فبیرا و یک مقدار دیگر هم شپترو نمودم. شپترو خلافم می کند و بسیار نقش زالوصفتان درش پر رنگ می باشد.
    با تشکر
    ارادت داریم..درود...
    ..بازاری..که فاهواز ..را با زیان و شناور...5..6..برابری.....و..فاندی غیر قابل..مقایسه..77.....میخره...مطم ئن..باش...برای فبیرا سینه..چاک.خواهد...داد...احتما داره بعد ثبت...اردر از 50..به 100..تغیر پیدا..کنه...
    شناور واقعی سهم..بسیار..کمتر از...شناورعددی است.....
    به جان امام..قلی خان عزیز....به بازدهی بسیار عالی سهم...فوق العاده..امیدوارم...
    اگر به اردرگذاری سهم..دقت..کرده باشید......نقش پر رنگ..زالو صفتان...بسیار هویداست...
    به امید..خدا..گزارش 3 ماهه چهارم..سهم..بیاد....بازار 2 زاریش خواهد افتاد...
    سهامداری..کن..حالش را ببر...ارادت...وافره
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فقط سهامداری..کنید..گول شیاد بازی اینا را..نخورید....فروش فبیرای 70.تومانی..و..کمتر..بی شک..خیانت به جیبتان..است.....دارن زور میزنند با هر دوز..کلکی در 3 روز باقی..مانده سهم..جمع..کنند...حقوقی..که 1640..نمیفروخت..امروز 1580...فروخت....فروش فبیرای 70..تومانی..سود بسیار..مناسبی.که حقتان است را..میریزه به..جیب این شیادا...
    البته به این سادگی هم..نمیتوانند..جارو..کنند..در بازاری..که 3600واحد شاخص ریخت..سهم..محکم..معامله شد....زورشان.نرسید از کد..حقوقی...استفاده..کردند..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دارن..همین اندک..شناور سهم را..جمع..میکنند..اگر ذره ایی شک..داشتم..با فروش 69000 سهمی امروز..بهشهر...مطمئن...شدم...
    دوو دستی سهمتان را بچسبید..که بازدهیش بسیار بالا..خواهد بود.... اینا دیدن بخواهن سهم..جمع..کنند...نمیتوانند با کد..حقیقی...ترس..و فشار روانی..ایجاد..کنند...با کد..بهشهر.....کارشان را پیش بردند.....بعد..مجمع..معلوم..می ه...کیا این..وسط سهم..را دارند..جمع..میکنند...قبلا همین..کثافت..کاری را درشوینده..پیاده..کردند...395...1 0..میل فروختند..سهم..چند روز بعد شد..600...
    برید..مجمع....در بازدهی فوق العاده سهم..هم..شک..نکنید...سهمی..که شب مجمع..برای جمع..کردنش دست به دامن..بهشهر..میشوند...بازدهی عالی خواهد بود...

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دیگه از این تالبو تر..نمیتوانستند...سهم..جمع...ک نند..فروش 69000..تایی دیروز..و 13 تایی..امروز..هم...برای جمع..کردن..سهم..از دست..ملت بود...
    میان تا 1620..سهم..میخرند...سریع بالای سهمو..میبندند...رفتار..معامل تیشان دقیقا..شبیه زمانیست..که سهم..400.بود.....توصیه..میکنم..م ینگ را ببینید..چه جوری با اردر 50..تایی..ملت را سمت فروش هل دادن.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    دیگه از این تالبو تر..نمیتوانستند...سهم..جمع...ک نند..فروش 69000..تایی دیروز..و 13 تایی..امروز..هم...برای جمع..کردن..سهم..از دست..ملت بود...
    میان تا 1620..سهم..میخرند...سریع بالای سهمو..میبندند...رفتار..معامل تیشان دقیقا..شبیه زمانیست..که سهم..400.بود.....توصیه..میکنم..م ینگ را ببینید..چه جوری با اردر 50..تایی..ملت را سمت فروش هل دادن.
    درسته تو محدوده 400-500 تومان دقیقا همین رفتارو داشتن !

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...در مچینگ....1600...فقط 13000 سهم..فروشنده..وجود..داشت...سه ..امده..توچشم..بازار...پول خوبی هم..واردش شده..

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

.فساد شاخ دم..نداره...1..دانه هم..حقوقی بالا 1700...عرضه..نکرد...سهامداری..کن ید سهمی..که اینجوری کد به..کد...میزنند..جمع..میکنند.. ارگتش بالاست

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

ول کن نیست حقوقی تو روز آخر هم !

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    ول کن نیست حقوقی تو روز آخر هم !
    در قیمت 500 تومان مردد به قیمت فبیرا نگاه می کردم و خرید نکردم ....
    ما هم در 1650 تومان 15 هزار تا اوردر خرید گذاشتم ببینم خرید می شود یا نه .....
    مرتب رصد کرده ام برای کسب تجربه
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال

خوشبین بودم...با این معاملات امروز خوشبین تر شدم! امیدوارم یک سود خوبی برای ما داشته باشه،حالا که قراره یکی دو ماه حبس سرمایه داشته باشیم!
    دو میلیون حجم.....بیش از 40 میلیون بعد از افزایش میشه...و سهم در روز بسته شدن در درصدهای مثبت معامله میشه...بسیار روان و خوب....
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 36 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)