صفحه 1 از 16 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 154

موضوع: گروه لاستیک و پلاستیک (پکرمان-پکویر-پسهند-پتایر-پاسا-پارتا-پدرخش-پلوله-پلاست-پشاهن)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

گروه لاستیک و پلاستیک (پکرمان-پکویر-پسهند-پتایر-پاسا-پارتا-پدرخش-پلوله-پلاست-پشاهن)

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

سلام.
    گروه لاستیک و پلاستیک (پکرمان-پکویر-پسهند-پتایر-پاسا-پارتا-پدرخش-پلوله-پلاست-پشاهن)

دوستان من نگاه کردم نبود. اگر جستاری مشابه با این وجود دارد بفرمایید این را حذف کنیم. سپاس.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : گروه لاستیک و پلاستیک (پکرمان-پکویر-پسهند-پتایر-پاسا-پارتا-پدرخش-پلوله-پلاست-پ

در پتایر یک بنده خدایی رنج منفی کشید... ولی دیگر انگار ولش کرد... نیم میلیون آغاز صبحی داد و ستد شد که زیاد است...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : گروه لاستیک و پلاستیک (پکرمان-پکویر-پسهند-پتایر-پاسا-پارتا-پدرخش-پلوله-پلاست-پ

من امروز دنبال این گروه هستم به خاطر خبر زیر. گمان کنم می‌تواند تاثیر گذار باشد. از دوستان اگر کسی با این گروه آشنایی دارد راهنمایی بفرماید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    اختصاص 900میلیون دلار ارز دولتی برای واردات تایرهای سنگین خودرو

فصل اقتصاد - وزارت صمت با هدف تامین تایر مورد نیاز ناوگان حمل و نقل و مسافر، 900میلیون‌دلار به واردات تایرهای سنگین اختصاص داد.

به گزارش فصل اقتصاد، جلسه ستاد تنظیم بازار تایر، روز گذشته با تصمیم جدیدی برای صنعت تایر همراه بود و قرار شد برای واردات تایرهای سنگین به کشور 900میلیون دلار ارز با قیمت دولتی دراختیار واردکنندگان این کالا قرار گیرد. ازجمله تصمیمات جدید دولت در حوزه تولید و واردات تایر اضافه شدن مواداولیه تولیدتایر به جمع دریافت‌کنندگان ارز دولتی است و براساس برآوردهای قبلی باید سالانه 300میلیون دلار برای این بخش درنظر گرفته شود. گفته می‌شود واردکنندگان لاستیک‌های رادیال باری-اتوبوسی و معدنی راهسازی، بیش‌از سایرین ارز دریافت خواهند کرد. مبلغی که با معادل ریالی آن می‌توان چند کارخانه تایرسازی را در کشور به ثمر رساند.
    بر اساس تصمیم جدید دولت، واردات تایرهای رادیال باری-اتوبوسی بدون محدودیت در تعداد و سایز، مشمول دریافت ارز دولتی خواهند شد. ضمن اینکه محدودیت های قبلی وزارت صمت برای واردکنندگان تایرهای رادیال سواری در سایزهای 13،‌14و 15نیز که پیش‌از این برای حمایت از تولید ایرانی وضع شده بود، برداشته شده است. بر همین اساس واردکنندگان تایرهای رادیال سواری می‌توانند با استفاده از ارز آزاد اقدام به واردات این گروه محصول کنند،‌ گرچه با نرخ فعلی ارز، قیمت این دسته از تایرهای وارداتی احتمالا افزایشی تقریبا دوبرابری را در بازار تجربه خواهد کرد.
    از دیگر تصمیمات گرفته‌شده در حوزه واردات تایر، باید به اختصاص ارز دولتی برای واردات تایرهای معدنی راهسازی اشاره کرد، البته برای سایزهایی که کارخانه‌های ایرانی توانایی تولید آن را ندارند. تصمیم دولت برای اختصاص 900میلیون دلار ارز برای واردات تایرهای سنگین به کشور با هدف تزریق آرامش به فعالان صنعت حمل‌ونقل جاده‌ای گرفته شده است و هنوز مشخص نیست واردکنندگان تایر و کارخانه‌های طرف قرارداد آنها در خارج کشور،‌ توانایی تامین و تولید این حجم از تایرهای سنگین برای ایران را دارند یا خیر؟ نگاه اخیر دولتی‌ها به صنعت و بازار تایر نشان از عزم دولت برای کاهش التهاب این بازار دارد.

• يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴:۲۳
    • ۲۲ بازدید

((به نگر شما راست گفته؟ اصلا چیزی به نام ستاد‌تنظیم‌بازار‌تایر داریم؟ و ستاد تنظیم بازار اصلی قدرت اختصاص ارز دولتی دارد؟ البته ممکن است تاثیر زیادی هم روی گروه نداشته باشد... چرا که قیمت خرید مواد اولیه و فروش محصول یکی است... ولی به خاطر از میان رفتن لاستیک‌های خارجی در بازار داخل و افزایش فروش و ایجاد بازار سیاه و احیانا زد و بند های شرکتی و ... می‌تواند یک مقدار سود داشته باشد و خود خبر هم می‌تواند تاثیر گذار باشد.))
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کسی می‌داند رهبر گروه کدام است و کدام نماد به دید بنیادی قیمت مناسب‌تری دارد؟
    «محمد حسین» هستم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من امروز دنبال این گروه هستم به خاطر خبر زیر. گمان کنم می‌تواند تاثیر گذار باشد. از دوستان اگر کسی با این گروه آشنایی دارد راهنمایی بفرماید.
    بسیار عجیب است که چرا این خبر روی گروه تاثیر نگذاشت... یا تاثیر منفی گذاشت... من هم ترسیدم و نخریدم.
    خوب... اینها با این کار عملا می‌توانند تمام تایرهای خارجی (چینی) را از بازار حذف کنند. یک رانت دولت همین‌جوری به اینها داده... چرا بازار از اینها استقبال نکرد؟

«محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

سلام
    بنده شغلم فروش تایر هست.ارزی که برای واردات تایر میدهند مربوط به تایرهای راهسازی و باری و سبک و انتی هست که تایرسازهای داخلی نه تولید میکنند و نه توان تولید تایرهای با کیفیت رو دارند.تایر تریلی که شرکت بارز تولید میکنه فاقد کیفیت میباشد و فقط در عقب تریلی استفاده میشود.تایرهای مصرفی کامیون ایسوزو اصلا تولید نمیشه.
    الان تایر پراید تولید تایوان و اندونزی که جزو تایرهای ارزان وارداتی محسوب میشه قیمتش ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن بسته به سایز تایر هست. اما تایر ایرانی که کیفیت اش بهتر هم هست مابین ۲۲۰ تا ۲۷۰ قیمتش هست جفتی.
    ما الان هفته ای ۱۰۰ جفت تایر ایرانی می فروشیم در مقابل شاید ۱ جفت خارجی.تقاضا برای تایر ایرانی با توجه به تفاوت قیمت بسیار زیاد با نوع خارجی بسیار بسیار زیاد هست.
    اگر اطلاعات خاصی خواستید در خدمتم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

کسی می‌داند رهبر گروه کدام است و کدام نماد به دید بنیادی قیمت مناسب‌تری دارد؟
    پکرمان رهبر خوبی هست با توجه به بنیادی قوی.
    اما نوسان خوب رو پتایر میده مثل اسب وحشی هست بده بالا کسی جلودار نیست.البته پاسا هم بد نیست

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

تایر نیسانی و باری الان سهمیه هستند.باید بدی نمایندگی از رو سند ماشینت بهت تایر میدن.همون تایرهای که کارخانه بابتش سوبسید بع نمایندگیها میداد.توی هر سبدی میزاشت کفر نماینده ها در میامد.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط (نامحدود) نمایش پست ها
    سلام
    بنده شغلم فروش تایر هست.ارزی که برای واردات تایر میدهند مربوط به تایرهای راهسازی و باری و سبک و انتی هست که تایرسازهای داخلی نه تولید میکنند و نه توان تولید تایرهای با کیفیت رو دارند.تایر تریلی که شرکت بارز تولید میکنه فاقد کیفیت میباشد و فقط در عقب تریلی استفاده میشود.تایرهای مصرفی کامیون ایسوزو اصلا تولید نمیشه.
    الان تایر پراید تولید تایوان و اندونزی که جزو تایرهای ارزان وارداتی محسوب میشه قیمتش ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن بسته به سایز تایر هست. اما تایر ایرانی که کیفیت اش بهتر هم هست مابین ۲۲۰ تا ۲۷۰ قیمتش هست جفتی.
    ما الان هفته ای ۱۰۰ جفت تایر ایرانی می فروشیم در مقابل شاید ۱ جفت خارجی.تقاضا برای تایر ایرانی با توجه به تفاوت قیمت بسیار زیاد با نوع خارجی بسیار بسیار زیاد هست.
    اگر اطلاعات خاصی خواستید در خدمتم
    سلام.
    متشکرم.
    من در نوشته‌ی بالا بیشتر منظورم روی ۳۰۰ میلیون دلار بود (نه ۹۰۰ میلیون دلار). یعنی برای واردات مواد اولیه (نه برای واردات تایر سنگین).
    با این تفاسیر که شما گفتید پس در حال حاضر هم گویا دارن از این ویژگی و رانت ۳۰۰ میلیون دلاری استفاده می‌کنند... در غیر این صورت نمی‌توانستند نصف قیمت تایر خارجی بفروشند... و عملا این خبر بی تاثیر است...
    پس اینکه می‌گویند همه‌ی خودروهای داخلی (نو) با تایرهای خارجی عرضه می‌شوند چیست؟ من از تایرهای چینی بسیار شنیده‌ام...چینی‌ها چقدر در بازار هستند و چند درصد سهم بازار دارند؟
    سپاس.
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳

رتبه دوم فروش تایر درایران به چینی‌ها رسید

بر‌اساس اطلاعات و آمار چند سال گذشته، ۱۱۰هزار تن تایر وارداتی به‌وسیله واردکنندگان رسمی به کشور وارد شده و ۴۰هزار تن دیگر نیز به‌صورت قاچاق راهی بازار ایران می‌شوند

به گزارش « اخبار خودرو » ، تایرسازان چینی با صادرات بیش‌از ۳۰هزار تن انواع تایرهای رادیال به ایران،‌ جایگاه دوم تامین‌کننده تایر را بعد از تولیدکنندگان داخلی به خود اختصاص دادند. سیدمحمد میرعابدینی ، دبیر انجمن واردکنندگان لاستیک ایرانسیدمحمد میرعابدینی ، دبیر انجمن واردکنندگان لاستیک در گفت‌گو با «دنیای‌خودرو» و با استناد به آمارهای هشت‌ماهه ابتدای سال گمرک، چین را به‌عنوان دومین تامین‌کننده تایر در بازار ایران معرفی کرد و گفت: «با توجه به تردد ۲۰میلیون خودرو در ایران، نیاز هر یک از این خودروها متفاوت است.‌ به عنوان مثال با توجه به نیاز یک خودروی سواری در سال به یک حلقه تایر، بازار تایر در ایران سالانه به ۴۰۰هزار تن تایر نیاز دارد که با توجه به فعالیت چند شرکت تولیدکننده داخلی،‌۲۵۰هزار تن از این میزان توسط تولیدات داخلی تامین می‌شود و مابقی نیاز کشور یعنی ۱۵۰هزار تن توسط واردکنندگان یعنی واردات رسمی و مابقی از طریق قاچاق تامین می‌شود.»
    «محمد حسین» هستم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 1 از 16 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)