صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: گروه شوینده/آرایشی/بهداشتی (شوینده-شوش-شتولی-شگل-شکف-شپاکسا-پاکشو)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

گروه شوینده/آرایشی/بهداشتی (شوینده-شوش-شتولی-شگل-شکف-شپاکسا-پاکشو)

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سلام.
    گروه شوینده/آرایشی/بهداشتی (شوینده-شوش-شتولی-شگل-شکف-شپاکسا-پاکشو)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : گروه شوینده/آرایشی/بهداشتی (شوینده-شوش-شتولی-شگل-شکف-شپاکسا-پاکشو)

موضوعی که بسیار جالب بود برای من این بود که این گروه (البته گروه که نیستند و تحت گروه بسیار بزرگ شیمیایی‌ها قرار دارند... ولی منظور این بود که این نمادها) مثبت‌های خوبی امروز خوردند و خریداران حقیقی خوبی داشتند.
    این شد که رفتم پی‌اش را بگیرم ببینم جریان چیست... و خبر زیر را که در نوشته‌ی بعدی قرار می‌دهم را پیدا کردم...

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خرید نیرومند:
    https://vgy.me/vpLP5M.png

نگاه کنید! به وضوح مشخص است که از دست ما یک خبر بسیار مهم در ارتباط با
    شوینده‌ها در رفته!
    متاسفانه من وقت نمی‌کنم اخبار را دیگر دنبال کنم... دیگر اصلا وقت نمی‌کنم... ولی اگر دنبال می‌کردیم و آگاه بودیم می‌توانستیم این شوینده‌ها را امروز شکار کنیم...

شگل تا این آخر هم انگار فرصت خرید می‌داده... هرچند... این جور خریدها با سیاست معمول ما که خرید در کف است جور در نمی‌آید... ولی در این بازارهای عالی همان‌گونه که گفته‌ایم ما حاضریم مقداری از راهبرد اصلی‌مان فاصله هم بگیریم...
    نمودارهای این سه (
    شگل و ساینا و شوینده) که در بالا آمده در دید اولیه، به شدت برای راهبرد خرید در بالا مناسب به نگر می‌آید.
    شپاکسا هم بسیار عالی است ولی پاکشو مانند اینها نیست.

در
    شسپا و شرانل حقوقی به شدت دارد حال‌گیری می‌کند! به شدت!

در
    حفاری حقیقی ۱۴/۵ میلیارد ریال پول وارد کرده و حقوقی ۴/۵ میلیارد ریال خارج کرده. در مجموع ۱۰ میلیارد ریال امروز خرج حفاری شده.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاکسان ایروان احیا شد / احتمال وقوع افزایش نرخی دوباره در صنعت شوینده

۲۴ مرداد
    سهامدار عمده پاکسان : پاکسان ایروان به تولید رسیده است و خطوط تولید آن در حال راه اندازی شدن است و به این ترتیب در حال افزایش تولید است، البته فعلا تولید در مراحل آزمایشی است و هنوز آثار سود و زیانی بر عملکرد مجموعه ندارد و قطعا در صورتی که تاثیر با اهمیتی بر درآمد و سود شرکت داشته باشد اطلاع رسانی آن از طریق کدال صورت خواهد گرفت. این مقام مسئول توضیح داد : در حال حاضر در پاکسان ایروان خط تولید پودر راه اندازی شده است و مایعات شوینده از جمله مایع دستشویی و ظرف شوئی و سایر بخش ها در حال راه اندازی است.حال آن که تا پیش از این فعالیت این شرکت متوقف بود و الان وارد مدار تولید شده است و به این ترتیب خطوط تولید نوسازی و بهسازی خواهد شد تا نهایتا به تولید اسمی برسد.
    بورس۲۴ : بازار سرمایه این روزها دستخوش تغییرات متفاوتی شده است و شاهد بالا و پایین های زیادی در این روزهای اقتصاد کشور در شاخص بورس هستیم.
    یکی از صنایعی که در این روزها با بی مهری سهامداران روبرو است به گروه شوینده ها اختصاص دارد، صنعتی که بخشی از نیاز های خود را از بازار های خارجی تامین می کند بازاری که وجه رایج آن در ماه های اخیر افسار گسیخته می تازد.
    داراب وکیلی مدیر عامل شرکت مدیریت صنعت شوینده در خصوص شرایط حاکم بر این صنعت به بورس۲۴ گفت: تغییرات نرخ ارز تاثیر قابل توجهی بر عملکرد شرکت ها در این مقطع دارد و ما هم در مجموعه خود کمیته هایی را سازمان دهی کردیم و با انجمن صنعت شوینده تعاملاتی داشتیم تا از وضع موجود گذر کنیم.
    وی گفت: ما در حال برنامه ریزی و تدوین راهکارهایی هستیم تا از این شرایط خارج شویم. اما متاسفانه شرایط ثبات ندارد و در حال تغییر است و باید بر اساس شرایط بازار برای تامین مواد و فروش محصولات سیاست گذاری کنیم ، فعلا شرایط خیلی مطلوب نیست اما در تلاشیم تا از این شرایط به سلامت خارج شویم.
    تولید با دلار 8000 تومانی ، فروش با دلار 4200 تومانی!
    وکیلی در پاسخ به این سوال که آیا دلار 4200 تومانی به صنعت شوینده تعلق می گیرد؟ گفت: خیر ، هنوز علیرغم این که شوینده در سبد خانوار به مانند اقلام غذایی است و به شدت مصرفی است اما در گروه 1 طبقه بندی نشده است و تاکنون ارز 4200 تومانی دریافت نکرده ایم.
    وی در خصوص افزایش نرخ کالا ها گفت: در انجمن صنعت شوینده کارگروه هایی سامان دهی شده است و شرکت هایی که در گروه های مختلف شوینده تخصص دارند در حال بررسی های کارشناسی هستند و مذاکرات این گروه ها تا پایان هفته تعیین تکلیف می شود و احتمال افزایش مجدد نرخ حتما با توجه به افزایش قیمت ارز محتمل است اما باید به تایید سازمان حمایت هم برسد و کارها در حال انجام است.
    وی وضعیت «شوینده» را هم این طور توضیح داد: مجموعه ما با توجه به این که پکیج کامل تولید از تولید مواد اولیه تا بسته بندی را در اختیار دارد با مشکلات کمتری روبرو است اما به هر حال بخشی از مواد اولیه وارداتی است و مواد مصرفی با توجه به تغییرات قیمت ارز افزایش داشته است اما در تلاشیم تا با اقداماتی که صورت می گیرد بر اساس بودجه حرکت کنیم.
    از پاکسان ایروان چه خبر؟
    سهامدار عمده «شپاکسا» به پاکسان ایروان هم اشاره کرد و گفت: این شرکت هم به تولید رسیده است و خطوط تولید آن در حال راه اندازی شدن است و به این ترتیب در حال افزایش تولید است، البته فعلا تولید در مراحل آزمایشی است و هنوز آثار سود و زیانی بر عملکرد مجموعه ندارد و قطعا در صورتی که تاثیر با اهمیتی بر درآمد و سود شرکت داشته باشد اطلاع رسانی آن از طریق کدال صورت خواهد گرفت.
    این مقام مسئول توضیح داد : در حال حاضر در پاکسان ایروان خط تولید پودر راه اندازی شده است و مایعات شوینده از جمله مایع دستشویی و ظرف شوئی و سایر بخش ها در حال راه اندازی است.حال آن که تا پیش از این فعالیت این شرکت متوقف بود و الان وارد مدار تولید شده است و به این ترتیب خطوط تولید نوسازی و بهسازی خواهد شد تا نهایتا به تولید اسمی برسد.

این مطلب در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۴ ساعت ۰۸:۰۶ منتشر شده است.
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شتولی که متاسفانه در کف پیشنهاد خرید گرفتیم ولی نمی‌دانم چرا نخریدم...
    https://vgy.me/YTTD6b.png

«محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شوینده و پیکره‌بندی افزایشی:
    https://vgy.me/zij5L1.png

«محمد حسین» هستم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شگل و شکسته‌شدن قله‌های پیشین:
    https://vgy.me/DWdnJU.png

«محمد حسین» هستم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در خصوص گروه شوینده یکی از کارگزاری‌ها بررسی‌ای که داشت این بود که این گروه با افزایش نرخ سود خاصی نمی‌کنند و تنها به نقطه‌ی سر به سر یا کم بازده‌ای می‌رسند.
    البته اکنون که نمودار این گروه را نگاه می‌کنم می‌بینم روز آخری (یا یکی دو روز آخر) یک مقدار آرام گرفته‌اند انگار... ولی باز ۲۰ درصدی رشد کردند.
    اکنون انگار در تمام صنایع دولت اجازه‌ی افزایش نرخ شدید را نمی‌دهد. واقعا وضع مردم و جامعه هم اکنون تحمل افزایش نرخ را ندارد.
    «محمد حسین» هستم.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    شتولی که متاسفانه در کف پیشنهاد خرید گرفتیم ولی نمی‌دانم چرا نخریدم...
    https://vgy.me/YTTD6b.png

رفتار شتولی پس از پیشنهاد خرید ما در هفدهم:
    https://vgy.me/jxkuLD.png

????
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال

در این گروه شگل در این مدت ها محکم تر و با ثبات تر بوده

نیاز به بررسی بیشتر دارد
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع