نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: وحکمت : بيمه حكمت صبا

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

وحکمت : بيمه حكمت صبا

بیمه حکمت صبا ( وحکمت ) در گروه بيمه وصندوق بازنشستگي به جزتامين اجتماعي قرار دارد و در بازار پايه ب فرابورس معامله می شود.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : وحکمت : بيمه حكمت صبا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش پست ها
    سلام

یک عده با هدف 90 تومان فروختند
    ولی سهم دارد با حجم خوبی معامله میشود
    طبیعی است که بعد از رسید به این سود ایده آل در بازه زمانی کم، سهم نیاز به یک مدت فرصت دارد
    اصولا بازار بورس به این شکل است.
    مگر قرار است که بیش از صددرصد سود در یک ماه اتفاق بیافتد و بدون نوسان؛ باز به راهش ادامه دهد؟!
    باید توقع خود را کنترل کنیم ( در رابطه با تمام سهام عرض میکنم. فسدید را ببینید یا فاهواز یا .....)

بر اساس قاعده، استراحت یک سهم در محدوده قیمتی مشخص، ناشی از روانشناسی بازار است
    آنجا که یک عده سهامدار قانع، به دنبال سیو سود هستند در همان حال عده ای دیگر تصورشان اهداف بالاتر است و در حال خرید
    بسته یه اینکه زور کدام بر دیگری غالب آید، روندها شکل میگیرد

برای وحکمت، تحلیل رفتاری فعالین بازار میگوید کماکان روند صعودی است.

راستی چرا سهم تاپیک ندارد؟
    با سلام خدمت شما
    تاپیک باز شد بزودی تکنیکال سهم را بررسی خواهم کرد
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پیام ناظر

تادیه بخشی از سرمایه پرداخت نشده و توقف نماد معاملاتی (وحکمت1)

09:22:31 1397/10/04

سرمایه گذاران محترم شرکت بیمه حکمت صبا،به اطلاع می رساند؛ مطابق اطلاعیه منتشره توسط شرکت بیمه حکمت صبا در تارنمای کدال در خصوص درخواست تادیه بخشی از سرمایه پرداخت نشده به میزان 10 درصد ارزش اسمی سهام به مبلغ 100 ریال بازای هر سهم، فرآیند تادیه از روز دوشنبه مورخ 1397/10/10 لغایت روز سه شنبه مورخ 1397/10/18 می باشد، لذا نماد معاملاتی شرکت بیمه حکمت صبا (وحکمت1) در پایان معاملات روز یکشنبه مورخ 1397/10/09 متوقف می گردد.مدیر عملیات بازار فرابورس ایران

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت صبا، در اجرای مفاد ماده 5 اساسنامه شرکت بیمه حکمت صبا در خصوص تادیه مبلغ باقی مانده هر سهم، بدینوسیله به اطلاع کلیه سهام داران محترم این شرکت می رساند که به‌موجب مصوبه مورخ 1397/07/10(جلسه شماره 70) هیات مدیره شرکت مقرر گردید مبلغ 100 ریال ( معادل 20% سرمایه تادیه نشده) به ازای هر سهم، از سهام داران محترم مطالبه گردد. از این رو از سهام داران محترم تقاضا می‌شود از تاریخ 1397/10/10لغایت 1397/10/18 نسبت به واریز بدهی خود به میزان 100 ریال به ازای هر سهم به حساب شماره 109911109910991 ( شماره شبا IR090650109901110991099001 ) نزد بانک حکمت ایرانیان شعبه مرکزی کد 1099 یا از طریق کلیه دستگاه های خودپرداز به شماره کارت 3267- 1000-4970-6369 به نام شرکت بیمه حکمت صبا اقدام نمایند و رسید واریز وجه را به همراه مشخصات کامل به دفتر مرکزی شرکت ارسال نمایند.ضمنا توجه سهام داران محترم به مفاد مواد 34 تا 38 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت مبنی بر تعلق خسارت دیرکرد به مبلغ مورد مطالبه و اختیار شرکت جهت فروش سهام متعلق به سهام دارانی که نسبت به پرداخت بدهی اقدام ننمایند، جلب می نماید.گفتنی است، ساختمان مرکزی بیمه حکمت صبا واقع در تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راشل کوری پلاک 6 می باشد که سهامداران می‌توانند به‌صورت حضوری و یا غیر حضوری فیش واریزی خود را از طریق نمابر به شماره های02141395712 یا 02186083138 و پست الکترونیکی به نشانی finance@hsinsur.comارسال نمایید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امروز تا ۵۴۰ ریال هم پایین آمد... ولی من پایین‌تر منتظر بودم برای خرید. خوب... خطرش بسیار زیاد است... برای همین حاضر نیستم بالاتر بیایم... اصلا صف فروش بشود بهتر است... بیشتر هم دارم به چشم نوسان‌گیری روزانه به آن نگاه می‌کنم تا رفتن برای تادیه. امروز هم در واقع یک نوسان داد! از منفی کامل به منفی کم! از ۵۴۰ به ۵۷۶ که خودش می‌شود ۵ درصد!
    «محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

سهم نو شکفته بیمه ای بعد از اصلاح سنگین از 760 تومان امروز در 380 تومان صف خرید شد
    زیر نظر بودن این سهم خالی از لطف نیست
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 17,051 بار در 4,408 ارسال

در زمان اوج گرفتن بازار و بیمه ای ها این سهم درجا میزد، در واقع باید حداقل ۱۵۰۰ را اون موقع فتح میکرد که نکرد،

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)