صفحه 10 از 35 نخست ... 7891011121320 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    سهم x

همانطور که قبلاً هم عرض کرده بودم، تا اواخر این ماه سهمی با بازدهی توفانی و حداقل 60 درصد و تا 100 درصد بازدهی و سود خالص طی دو ماه و ماگزیمم سه ماه خواهد داشت، خدمت همه عزیزان اعلام خواهد شد .

به همه عزیزان توصیه میکنم که اواخر این ماه نقدینگی برای خرید داشته باشند . این دفعه سودی که این سهم ساخته تعجب همگان را خواهد برانگیخت . چون بنده قبل از اعلام سود روی کدال ، سهم مربوطه را معرفی خواهم کرد و فرصت خرید برای همگان هست .
    دوستان بسیاری در پیام خصوصی و حتی تلگرام و تلفنی پیام میدهند که این سهم ( سهم X) ، را قبل از اینکه علنی بشه به آنها معرفی کنم . باید عرض کنم که خودم هم هنوز این سهم را نخریدم و عجله ای هم تا آخر این ماه نیست و به همه آنها هم عرض کرده ام و تعارف هم ندارم . باید اول خودم هم بخرم و بعد سهم را معرفی کنم . این سهم بیشتر از کتوکا برای شما سود آوری خواهد ساخت طوری که کل بازار انگشت به دهان خواهد ماند . بعدش هم من بعد خرید خودم این سهم را همینجا معرفی خواهم کرد و نه در پیام خصوصی و نه جای دیگر . هر فردی هم که کتوکا را با بنده و روی 375 خرید و در مدت کمی بیش از 50 درصد سود کرد ، قول شرف می دهم که این سهم خیلی بیش از 50 درصد به شما سود خواهد داد . شناوری سهم هم کم نیست که جا بمونید . فقط و فقط زمانی که اعلام کردم باید فقط بخرید و ناز نکنید . هر فردی که به صحبتهای بنده ایمان دارد و سهم معرفی شده را میخرد سود عالی خواهد کرد .

شاید بخندید ولی بنده تا پایان این ماه روی این سهم تک سهم خواهم شد چون به سودی که ساخته ایمان دارم و بابت این موضوع هزینه مالی کردم

هر فردی هم می خواهد ببینید تکنیکالی چه خواهد شد همان بهتر که جا بماند . چون وقتی سودی که ساخته اعلام شود دیگر این سهم دست نیافتنی خواهد شد .
    با سلام و احترام

امروز و ساعتهایی بعد از پایان بازار سهم x معرفی خواهد شد . دوستانی که به گفته های بنده اعتقاد دارند و کتوکای 375 تومانی و شکربن 400 تومانی و.... و .... خریدند و می دانند که بنده از خیلی از سودها حتی قبل از اینکه روی کدال بیاید اطلاع دارم ، نقدینگی جور کنند و آماده خرید باشند .
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

با سلام و احترام

امروز و ساعتهایی بعد از پایان بازار سهم x معرفی خواهد شد . دوستانی که به گفته های بنده اعتقاد دارند و کتوکای 375 تومانی و شکربن 400 تومانی و.... و .... خریدند و می دانند که بنده از خیلی از سودها حتی قبل از اینکه روی کدال بیاید اطلاع دارم ، نقدینگی جور کنند و آماده خرید باشند .
    با سلام وتشکر
    امیدوارم مانند کتوکا سود عالی بده..به نظرتون سود خوبی که ازش میگین تو چه بازه زمانی ای قابل دسترسی هست...قبل عید میشه سود خوبی ازش سیو کرد؟

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Hamid Broker آواتار ها
    تشکر شده 4,163 بار در 625 ارسال

به دلیل اعتماد به نوشته های پیشین اقا بابک یک پله وسکاب خرید شد ...............
    در بورس نداشتن تحلیل و دنباله روی کورکورانه قطعاً شکست سنگین به ارمغان خواهد آورد.

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

فعلا كه دوستان زدند سهم رو تركوندن

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Broker نمایش پست ها
    به دلیل اعتماد به نوشته های پیشین اقا بابک یک پله وسکاب خرید شد ...............

طبق اطلاعات دقیق واصله ، مدیر عامل شرکت سرمايه گذاري نور كوثر ايرانيان (وسكاب) ، استعفا داده اند که با استعفای ایشان نیز در هیئت مدیره شرکت موافقت شده و به جای دکتر مهدی قلی پور خانقاه ، جناب آقای دکتر حسن محمدتبار کاسگری ( معاون قبلی پشتیبانی بورس ) جایگزین ایشان شده اند .

به نظر می رسد این خبر، خبر بسیار خوبی برای وسکاب باشد

با سلام حمید خان عزیز

فقط یک پله!!

بنده ده میلیون عدد سهم وسکاب خریدم

عزیز من با سود بالای 45 تومن و میزان تقسیم حدود 90 درصد میخوای قیمت سهم 120 تومن باشه!!!

به صحبتهای بنده یقین داشته باشید . الان قیمت پایانی زیاد نیست .

همین امروز هم شاید حقوقی کل صف رو بده و اصلا جای تعجب نداره

حقوقی امروز صف رو نده ، فردا میده

مجبوره بفروشه

بگذارید ملک های عاطفی و پیروز رو توی جردن بفروشند و ازبابت هر سهم فقط 460 ریال دیگه سود کنند ببینیم قیمت سهم باید توی این محدوده باشه !!!

میدانید مدیر عامل جدید وسکاب کیه ؟ بله جناب آقای دکتر حسن محمدتبار کاسگری (معاون قبلی پشتیبانی بورس) !! و ایشان خوب میدونه چه سهامی باید بخره تا وسکاب بترکه

این پست رو قبلا در همین جا قرار داده بودم در تاریخ 01 /1397/08 و اگه کسی تاپیک منو خوب خوانده بود متوجه میشد که سهمی که سودشو اعلام نکرده یه سهم سرمایه گذاری فقط میتونه باشه و با خوندن تاپیک به همین پست وسکاب می رسید

امروز مثل آب خوردن هر تعدادی می خواستید می شد خرید و جای نگرانی نداره . فردا بخرید چون قیمت پایانی زیاد نیست . اصلا شاید صف رو داد . برای کنترل حق ها باید بفروشه
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/28 در ساعت 10:32

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام حمید خان عزیز

فقط یک پله!!

بنده ده میلیون عدد سهم وسکاب خریدم

عزیز من با سود بالای 45 تومن و میزان تقسیم حدود 90 درصد میخوای قیمت سهم 120 تومن باشه!!!

به صحبتهای بنده یقین داشته باشید . الان قیمت پایانی زیاد نیست .

همین امروز هم شاید حقوقی کل صف رو بده و اصلا جای تعجب نداره

حقوقی امروز صف رو نده ، فردا میده

مجبوره بفروشه

بگذارید ملک های عاطفی و پیروز رو توی جردن بفروشند و ازبابت هر سهم فقط 460 ریال دیگه سود کنند ببینیم قیمت سهم باید توی این محدوده باشه !!!

میدانید مدیر عامل جدید وسکاب کیه ؟ بله جناب آقای دکتر حسن محمدتبار کاسگری (معاون قبلی پشتیبانی بورس) !! و ایشان خوب میدونه چه سهامی باید بخره تا وسکاب بترکه

این پست رو قبلا در همین جا قرار داده بودم در تاریخ 01 /1397/08 و اگه کسی تاپیک منو خوب خوانده بود متوجه میشد که سهمی که سودشو اعلام نکرده یه سهم سرمایه گذاری فقط میتونه باشه و با خوندن تاپیک به همین پست وسکاب می رسید

امروز مثل آب خوردن هر تعدادی می خواستید می شد خرید و جای نگرانی نداره . فردا بخرید چون قیمت پایانی زیاد نیست . اصلا شاید صف رو داد . برای کنترل حق ها باید بفروشه
    سلام و ارادت خدمت دوست بزرگوارم آقا بابک. خریدهای من معمولاً دو پله ایه. برای پله دوم و نهایی توی صف خرید نشستم و منتظر حقوقی عزیز. یک لحظه از سهم غافل شدم صف خرید شد...............
    در بورس نداشتن تحلیل و دنباله روی کورکورانه قطعاً شکست سنگین به ارمغان خواهد آورد.

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

ضمناً من از سال 92 که اینجا هستم به صحت اخبار و اطلاعات شما همیشه اعتقاد کامل دارم

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

به قدر مکفی خرید شد. منتظر رشد و نموش هستیم. ممنون از بابک گرامی

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mokhlas آواتار ها
    تشکر شده 1,431 بار در 279 ارسال

باسلام واحترام
    از وقت كه گذاشتيد و زحمات شما بسيار سپاسگزاريم.
    بعد از اتمام فروش حقوقي ،احتمال اينكه بخواهد سهم را دوباره جمع كند و جبران كند.ممكن است كه رنج بكشد و سهم را پايين آورد.
    با تشكر
    هيچ ثروتي چون عقل، و هيچ فقري چون ناداني نيست. هيچ ارثي چون ادب، و هيچ پشتيباني چون مشورت نيست. حضرت علی(ع)

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mokhlas از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 35 نخست ... 7891011121320 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)