صفحه 11 از 35 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

به اطلاع كليه فعالان بازار مي رساند، در روز دوشنبه مورخ 1397/11/08 كليه معاملات در نماد معاملاتي (لوتوس) به دليل نقض اصل برابري و انصاف در ارسال سفارش و همچنين برخي از معاملات در نمادهاي معاملاتي (وسكاب)،(وپست) به علت فروش بيش از حد مجاز از يك كد معاملاتي تأييد نگرديد.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

جناب آقای حقوقی توسعه ومديريت سرمايه صبا، آبشاری که می فروشی همین میشه !! عزیز من مگه معامله بلوکی میزنی که بالای 10 درصد سهامت ررو توی یه روز می فروشی !!!!

این کارها هیچ فایده ای نداره چون مبلغ دقیق سود لو رفته

از فردا نمی توانی آبشاری بفروشی چون سازمان بهت گیر داده
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/28 در ساعت 18:09
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhlas نمایش پست ها
    باسلام واحترام
    از وقت كه گذاشتيد و زحمات شما بسيار سپاسگزاريم.
    بعد از اتمام فروش حقوقي ،احتمال اينكه بخواهد سهم را دوباره جمع كند و جبران كند.ممكن است كه رنج بكشد و سهم را پايين آورد.
    با تشكر

با سلام

شما نخرید . بنده هیچ اصرار و یا اجباری به خرید ندارم !!! بنده دنبال 10 الی 20 تومان نیستم و ده میلیون عدد سهم رو به قصد مجمع خریدم .

در ضمن این حقوقی ، اجازه رنج منفی کشیدن نداره وگرنه همون زیر 120 تومان سهامش رو می فروخت و نمیذاشت اصلا بالای 120 تومان بیاد

میدونید چرا اجازه نداره ؟ چون باباش یعنی سهامدار اصلی که همون صندوق بازنشستگی بانکهاست میزنه لهش میکنه . ضمنا" حدود 330 میلیون سهم گیرش میاد . برای چی دیگه باید بخواد جمع کنه؟

شما تصور کردید این دو صفحه گزارش بنده را افرادی که در این سایت بودند خواندند و 76 میلیون حقیقی و 20 میلیون حقوقی خریده امروز؟

خیر بنده گزارش رو همزمان که در این وبسایت گذاشتم ، برای بورس پرس و بورس 24 و بتا سهم و اخبار بورس Tse Press و چندین کارگزاری مطرح ارسال کردم

با این کنسل شدن قسمتی از معاملات در وسکاب به دلیل فروش بيش از حد مجاز از يك كد معاملاتي که همان بچه حقوقی هست دیگر فردا به این تعداد اجازه فروش ندارد .

در چنین بازاری با نزدیک 1000 واحد منفی وسکاب صف خرید هست . برای چی آنوقت؟ بله برای اینکه اونهایی که میلیونی خریدند همانند بنده به قصد نوسانگیری نخریدند

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

درود بر بابک عزیز

بابک جان منم روی این سهم بسیار مثبتم و وزن سنگینی از پورتفوم وسکابه.. در کانالم هم راجع به این سهم از مدتی قبل چندین مطلب زدم ولی از این اخبار اینسایدری که اشاره کردید بی اطلاع بودم ..

اخبارتون فوق العاده بود..
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    درود بر بابک عزیز

بابک جان منم روی این سهم بسیار مثبتم و وزن سنگینی از پورتفوم وسکابه.. در کانالم هم راجع به این سهم از مدتی قبل چندین مطلب زدم ولی از این اخبار اینسایدری که اشاره کردید بی اطلاع بودم ..

اخبارتون فوق العاده بود..
    با سلام و احترام خدمت جناب Aiming عزیز

بله حواسم بود که در مسابقات ماهانه هم سهم وسکاب رو چندین بار انتخاب کرده بودید

بنده تقریبا نظر همه شرکت کننده ها رو در همه مسابقات مطالعه می نمایم بخصوص آنهایی که تعداد بالایی ستاره دارند . و بارها و به کرار هم به همه اعضاء و مهمانها توصیه کردم که مسابقات رو بررسی فرمایند و بررسی کنند آن اعضایی که تعداد ستاره بالایی دارند در مسابقات و بخصوص مسابقات ماهانه چه سهمهایی را انتخاب نموده اند .

در هر صورت بنده دارم عرض می کنم سهمی با بالای 450 ریال سود و تقسیم سود 90 درصدی که اول خرداد هست تقسیم سودش و تنها 3 ماه و نیم تا زمان تقسیم سود باقیمانده باید حداقل چه قیمتی داشته باشد؟

شما قیمتهای امروز اعتلاء و وتوشه و گوهران و بقیه را مقایسه کنید خودتان خنده تان می گیرد

حتی اگر حقوقی سهم را داد باز بخرید و بندازید یه گوشه .

مجمعش فروردین ماه هست یعنی حدود 2 ماه دیگر

حقوقی الان فقط داره می فروشه تا جلوی افزایش قیمت سهم رو بگیره تا بتونه حق ها را بزخری کنه و ضمناً برای واریز حق ها پول جور کنه

حالا میزان سود بالای 450 ریال لو رفته و حقوقی هر چه هم بفروشه بازار می خره و بازار هوشیار هست

من هیچوقت اعنبار خودم را زیر سوال نمی برم در مباحث بورسی و به قول خیلی عزیزان بنده سالهاست که با همین خبرهای رانت آیدی ام معرفه

ولی قسم میخورم اگر فرضا 5 تا سهم رو حدود قیمت سود هر سهم را قبل از اینکه رو ی کدال بدانم و فرضا تا 80 درصد به آن مبلغ معتقد باشم ، این یکی رو 100 درصد ایمان دارم که سودش بالای 450 ریال هست چون ... ( این رو دیگه نمی شه گفت )

فقط و فقط بخرید و با سودی که می کنید در مدت کوتاه حال کنید

اگر حقوقی سهم را داد ناراحت نشوید چون شما مبلغ سود را می دانید و به خاطر 10 تومان بالا یا پایین زیاد ناراحت نشوید

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

بفروش حقوقی وسکاب ، بفروش عزیز من ! هر چی بفروشی بازار می بلعه

تازه بازار باور و یقین نداره که 45 تومان هم فروش ملکهای خیابان عاطفی و پیروز توی جردن شهر تهرانت هست وگرنه الان صف خرید چند صد میلیونی داشت و کل سهامت رو هم میخریدند !!

بازار می دونه مدیر عامل وسکاب کیه . بله ایشان خودش معاون قبلی پشتیبانی بورس بوده و به شدت با ساخت و ساز و ساختمان سازی مشکل داره و به شدت دنبال خروج از این صنعت هست

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Hamid Broker آواتار ها
    تشکر شده 4,163 بار در 625 ارسال

بازم اضافه شد ... تا خرخره
    در بورس نداشتن تحلیل و دنباله روی کورکورانه قطعاً شکست سنگین به ارمغان خواهد آورد.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Hamid Broker از ایشان تشکر کرده اند:

شرکت سرمايه گذاري نور کوثر ايرانيان (صندوق بازنشستگي کارکنان بانکها) - نماد: وسکاب(وصبا)
    موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
    به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سياست تقسيم سود شرکت به استحضار می رساند هيئت مديره شرکت سرمايه¬گذاري نور کوثر ايرانيان تقسيم 50 درصد سود خالص سال مالي منتهي به 97/09/30 را به مجمع ساليانه پيشنهاد خواهد نمود. لازم به ذکر است پيش از اين در گزارش تفسيري عملکرد 9 ماهه شرکت نيز در اين خصوص اطلاع رساني گرديده است.
    بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

آخه وسکاب عزیز من سال پیش هم تقسیم پیشنهادی ات 50 درصد بود چرا پس 88 درصد تقسیم کردی؟ چون صندوق بازنشستگی همیشه به پول نیاز داره
    1) چرا مبلغ سودت را شفاف سازی نمی کنی؟
    2) این اطلاعیه را زدی که حق ها رو بزخری کنی!! دیدی بازار هر چی میفروشی داره میخره این اطلاعیه را زدی!!
    3) بیا در خصوص فروش ملکهای عاطفی و پیروزت هم شفاف سازی کن
    4) بیا در خصوص سود بالای 450 ریالت هم شفاف سازی کن
    5) آره صندوق بازنشستگی هم گذاشت ارواح عمه ات که تو 50 درصد تقسیم کنی !!!
    6) دیدید یه سهمی اطلاعیه روی کدال می ده که هیچ خبری نیست !! آقا خداییش بدونید 100 درصد برعکسه . اصلا 50 درصد تقسیم کن !! بذار سود اعلامی 450 ریالیت بیاد روی کدال ببینیم قیمت سهم چند میشه !!
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/29 در ساعت 09:53

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

مجددا اضافه شد
    Honesty is the best policy

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

از همین‌شفاف سازی مسخره کاملا مشخصه واقعا در سهم یه خبری و حقوقی قراره مقداری اذیت کنه و بازی در بیاره مخصوصا اونجا که گفته ۵۰ درصد تقسیم میشه و واسه اینکه بعدا ضایع نشه گفته در صورت هرگونه تغییراتی اطلاع رسانی میشه. یعنی تو الان نمیدونی قراره چند درصد تقسیم کنی؟مگه حرف یه قرون یه تومن پوله ؟صحبت از پول سود میلیاردی اونوقت نمیدونی ۵۰ تقسیم میشه یا ۱۰۰؟حالا اگه اختلاف بین ۵۰ تا ۶۰ بود می گفتم منطقیه ولی الان اختلاف حدود ۴۰ درصده . این یعنی مهر تایید بر فرمایشات جناب بابک عزیز.
    Honesty is the best policy

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Sam1362 آواتار ها
    تشکر شده 386 بار در 157 ارسال

سلام و وقت بخیر
    آقا بابک جسارتاً این سود 45 تومنی سال مالی 96-97 که می فرمایید، با سرمایه 500 میلیارد تومانی هست؟ بنده امروز با این صفحه آشنا شدم و مطالب شما رو مطالعه کردم و وارد وسکاب شدم
    زمانی که در بازارها ،همه می ترسند شما حریص و طماع باشید و زمانی که همه حریص و طماع هستند شما ترسو باشید

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Sam1362 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 35 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)