صفحه 14 از 35 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

عضو فعال mokhlas آواتار ها
    تشکر شده 1,431 بار در 279 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

باسلام واحترام
    كسي از برنامه كفپارس اطلاعي داره؟
    باتشكر
    هيچ ثروتي چون عقل، و هيچ فقري چون ناداني نيست. هيچ ارثي چون ادب، و هيچ پشتيباني چون مشورت نيست. حضرت علی(ع)

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mokhlas از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhlas نمایش پست ها
    باسلام واحترام
    كسي از برنامه كفپارس اطلاعي داره؟
    باتشكر
    ظاهرا که فروشنده بلوکی از فروش سهامش منصرف شده !

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,232 بار در 270 ارسال

با سلام و سپاس
    کسی میدونه تکنیکال وسکاب الان برای ورود چطوره ؟ در ضمن مجمع وسکاب کی برگزار میشه ؟ و تقسیم سودش ؟
    ممنون

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sanaz200 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با سلام و احترام

خبر رانت :

خواستید وسکاب بخرید

توی 7 ماهه امسال به اندازه کل سال قبل سود ساخته !!! که البته روی کدال نیامده

توی این بازار نسبت خریدار 25 خریدار به 127 فروشنده !!!

اونهایی که میخرند حتماً یه خبر رانتی دارند

بنده که مجددا" تک سهم وسکاب هستم

ببینیم خدا چی میخواد انشاءالله
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

البته منظورم از 7 ماهه یعنی گزارش سه ماهه + یک ماهه همین الان تیرماه که توش هستیم

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mokhlas آواتار ها
    تشکر شده 1,431 بار در 279 ارسال

باسلام واحترام
    بابك جان از اون رانت هاي زيباي شيران خبري نيست
    باتشكر مجدد
    هيچ ثروتي چون عقل، و هيچ فقري چون ناداني نيست. هيچ ارثي چون ادب، و هيچ پشتيباني چون مشورت نيست. حضرت علی(ع)

با سلام و احترام .

خب طبق خبر رانتی که دیروز صبح عرض کرده بودم و هنوز روی کدال نیامده بود وسکاب دیشب گزارش 6 ماهه را به مبلغ 282 ریال روی کدال ارسال کرد و در همین ماه هفتم ( تیر ماه ) نیز حدود 8 تومان ساخته که جمعاً میشه همان 362 ریال سال قبل

سود شرکت در شش ماهه اول امسال 70 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته ولی سود خالص رشد 142 درصدی داشته است .

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    خب جدول آماده شد

حدود 8 ساعت تمام روی این جدول داشتم کار می کردم

باید تمامی اطلاعات حتی تاریخ مجامع رو تک به تک در می آوردم

تمامی سعی بر این بوده که همه سهامی که گزارش 6 ماهه عالی داشتند آورده شود . ولی خب شاید چند تا سهم هم از قلم افتاده باشه

ضمنا" شاید یه سری سهمها فرضا فروش نداشتند و سر همین موضوع گزارش 6 ماهه خوبی ندادند

فقط تا ردیف 20 برای خرید توصیه می شود چون بیشترین بازدهی را خواهند داشت

در کل به نظر خودم جدول بسیار بسیار خوبی هست که به راحتی میتوان طبق آخرین ستون مشاهده نمود که چه سهمهایی را همین الان بخریم بیشترین بازدهی را خواهند داشت

خیلی از سهمها نسبت به پی بر ای که پارسال داشتند قیمتشان همین الان پر هست و قیمت خود را پیشخور کرده اند و یا درصد سود کمی در ازای خرید نصیب شهامدار می نمایند که در رده های پایینی جدول قرار دارند . اونهایی که منفی هستند را تحت هیچ شرایطی نخرید

البته باید دید که این سهمها می توانند همانند پارسال که تحریم نبودیم در نیمه دوم سال 1397 همانند سال 1396 سود بسازند و همان مبالغ فروش را خواهند داشت یا خیر ؟

برای دانلود راحتتر لینک دانلود را هم میگذارم تا جدول را به راحتی دانلود فرمایید :

http://cdn.persiangig.com/preview/k3o7FqXtIP/large/jadval_1397.08.01.png

لطفا حتما بررسی فرمایید . بنده بارها و بارها عرض کردم هر فردی خودش مسئول خرید خودش هست و دگمه اینتر را فشار می دهد

ضمنا" از دوستان تکنیکالیست نیز خواهشمندم جهت 10 سهم اول جدول فوق تحلیلهای خود را ارائه نمایند که هم بنیادی و هم تکنیکال دبل چک شوند

در پناه حق باشید

این جدول در تاریخ 1397/08/01 و بر اساس گزارش های روی کدال تهیه و توسط اینجانب در تاپیک قرار داده شده بود یعنی کمتر از یکسال و سه ماه پیش . ده سهم اول را مهم می دانستم و از دوستان تکنیکالیست درخواست بررسی داشتم:

کتوکای 413 تومانی شد 2804 تومان یعنی بیش از 6/8 برابر
    فسپای 472 تومانی شد 1940 تومان یعنی بیش از 4/1 برابر
    وبهمن 128 تومانی شد 539 تومان یعنی بیش از 4/2 برابر
    سفانو 551 تومانی شد 2437 تومان یعنی بیش از 4/4 برابر
    حخزر 342 تومانی شد 2177 تومان یعنی بیش از 6/4 برابر

و .....

متاسفانه به دلیل مشکلات شخصی کمتر می نوشتم . و واقعا نوشتن در فضای مجازی صبوری و حوصله می خواهد .
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/03 در ساعت 18:55

15. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

از چهارشنبه تا همین الان یعنی طی سه روز هم یه جدول توی اکسل تهیه کردم که کل سهمهای بازار بورس و فرابورس و بازار پایه توش هست و توی این جداول بیشترین قیمت طی یکسال گذشته و کمترین قیمت طی یکسال گذشته و قیمت پایانی روز چهارشنبه مورخ 1398/10/11 همه سهام توشون هست که نتایج بسیار بسیار عالی میشه از این جداول گرفت :

1) میشه متوجه شد چه سهمهایی کمترین بازدهی را طی یکسال گذشته داشتند و روی تعدادی از آنها که بنیاد و تکنیکال مناسب دارند ورود کرد .

2) میشه سهمهایی که بیشترین افت را نسبت به بیشترین قیمتی که طی یکسال گذشته داشتند ( به جز افزایش سرمایه ) را مشخص کرد و روی آنها زوم کرد .

بنده این جداول را فقط و فقط به عشق همه اعضاء محترم وبسایت بورسی تهیه کرده ام و با اینکه سه روز تمام زحمت کشیدم آنها را همگانی می کنم.

همانطور که جناب آقای شفاف سازی عزیز هم تعدادی از همین سهمهای که رشد بسیار کمی را داشتند، معرفی نمودند که هنوز رشد نکرده بودند، این جداول آمار خوبی از کلیه سهام بازار نشان می دهد .

فقط چون می خواهم تصویر جدوال را قرار دهم یک مقدار با آپلود کردنش به دلیل ابعاد جدول مشکل دارم که باید دید اگر نشد باید اسامی سهمها را خدمتتان عرض کنم .
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/03 در ساعت 18:58

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    از چهارشنبه تا همین الان یعنی طی سه روز هم یه جدول توی اکسل تهیه کردم که کل سهمهای بازار بورس و فرابورس و بازار پایه توش هست و توی این جداول بیشترین قیمت طی یکسال گذشته و کمترین قیمت طی یکسال گذشته و قیمت پایانی روز چهارشنبه مورخ 1398/10/11 همه سهام توشون هست که نتایج بسیار بسیار عالی میشه از این جداول گرفت :

1) میشه متوجه شد چه سهمهایی کمترین بازدهی را طی یکسال گذشته داشتند و روی تعدادی از آنها که بنیاد و تکنیکال مناسب دارند ورود کرد .

2) میشه سهمهایی که بیشترین افت را نسبت به بیشترین قیمتی که طی یکسال گذشته داشتند ( به جز افزایش سرمایه ) را مشخص کرد و روی آنها زوم کرد .

بنده این جداول را فقط و فقط به عشق همه اعضاء محترم وبسایت بورسی تهیه کرده ام و با اینکه سه روز تمام زحمت کشیدم آنها را همگانی می کنم.

همانطور که جناب آقای شفاف سازی عزیز هم تعدادی از همین سهمهای که رشد بسیار کمی را داشتند، معرفی نمودند که هنوز رشد نکرده بودند، این جداول آمار خوبی از کلیه سهام بازار نشان می دهد .

فقط چون می خواهم تصویر جدوال را قرار دهم یک مقدار با آپلود کردنش به دلیل ابعاد جدول مشکل دارم که باید دید اگر نشد باید اسامی سهمها را خدمتتان عرض کنم .
    بعضی وقت ها تشکر خشک و خالی کمه.. دمت گرم

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 35 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)