صفحه 6 از 35 نخست ... 345678916 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,001 بار در 1,903 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام

در پاسخ به سوالهای شما در خصوص سهم کفپارس، موارد ذیل را به استحضار می رساند:

1)اولاً اگر وجود ندارد ، شما در قسمت اول سوال خود نوشته اید : اگر در خصوص بلوک 50 % توافق شده باشد !!! همین سوال شما داره صحبتهای بنده را زیر سوال می برد . همه بنده را می شناسند . بنده به واسطه رابطه بسیار عالی و فن و مهارت بیان و همینطور هزینه های مالی که میکنم خبرهای خوبی را در اختیار دارم و وقتی می گویم بخرید یعنی بخرید !!! حالا یه عده مثل حضرتعالی که ظاهراً بنده را به خوبی نمی شناسند سوالاتی را مطرح می نمایند همان بهتر که سهام رو نخرند و بعداً حسرت بخورند . خیلی افراد یه سری اطلاعات رانت دارند و فرضاً می آیند و در تاپیک سهم مربوطه می گویند بخرید به زودی خبرهای خوبی در خصوص سهم خواهد رسید . این خوبه ؟ یا بنده که خیلی واضح اطلاعات را خالصانه در اختیار سایت قرار دادم؟ حالا واضحتر بگم شاید این دفعه قانع شدید و بخرید : توافق با فرد حقیقی که بیشترین تعداد سهم یعنی 50،323،000 سهم را دارد قطعی قطعی هست و طرف 30،000،000 سهم بیشتر نمی فروشد و قرار است شرکت کفرا بقیه را از بازار جمع کند . اگر قرار باشد بنده عین عین خبر را بگویم زیاد کار قشنگی نیست و مسئله لوث می شود . بنده دارم عرض می کنم سه شرکت کخاک و شلعاب و کفرا به زودی میان بالا در اثر خرید سهام از بازار ( فعلا کخاک آمده بالا ) . کخاک و شلعاب فقط برای کرسی هیئت مدیره میان ولی کفرا هم از بازار می خره و به زودی میاد بالا و هم اون 30 میلیون سهم که این دفعه دققیش رو عرض کردم رو در قیمت 1000 تومن خریده که به زودی خبرش روی کدال می آید و سهامدار اصلی عمده خواهد شد . یه مورد مهم دیگه هم این هست که هر روز نمی توانند سهم را صف خرید نمایند چون به خاطر قانون 20 درصد بسته میشه و باید شرکت توضیح بده و نمی خواد توضیح بده در این خصوص . گرچه یکبار چند روز پیش به صورت محدود مجاز بود به علت 20 درصد که گزارشی هم نداد ولی مجاز شد و خب اون روز منفی بود.

2- خب مسلم هست که خریداران میخواهند هر چه پایینتر بخرند ولی نمی توانند چون هم خرید روی 1000 تومان قطعی شده و هم خبر به بیرون درز پیدا کرده و کخاک هم آمده بالا و حقوقی دیگری هم که دیروز 11178 سهم خرید کفرا بوده است . همانطور که شما فرمودید و بنده عرض کردم اتینها نمی خواهند هر روز با صف خرید میلیونی بسته شود و هر چه پایینتر بخرند بهتر است ولی زمان ندارند و قول و قرار گذاشته شده و کفرا به زودی بالا خواهد آمد در اثر خرید از بازار

3- وقتی خبر رانتی هست و معامله انجام شده و فرد حقیقی سهامدار اصلی زودتر پول خود را میخواهد دیگر مقاومت مهم کاری از پیش نخواهد برد . در ضمن شما بگذارید مقاومت را بشکند ببینم می توانید یک عدد سهم به تعداد بالا بخرید؟؟ بله اونهایی که می خواهند تعداد اندکی و فرضا زیر 1 میلوین سهم از بازار بخرند شاید بتوانند خرید کنند ولی وقتی مقاومت شکسته شود که همان مثال معروف هست : معما چو حل گشت آسان شود و تازه همه تکنیکالیست ها میخواهند بیاییند روی سهم و تازه در کانالها خرید کفپارس توصیه می شود .

4-سوال شما قسمت 4 نداشت بزرگوار!

5-این مورد توضیح داده شد که 30 درصد هست نه 50 درصد

6-لزومی به خرید هر روز توسط کدهای حقوقی نیست . شما خبر رانت داری و بخرو صبور باش . اگر قرار باشد حقوقی هر روز بخرد که مسئله لوث می شود و به قول معروف تابلو می شود . پس حقوقی می داند که چه کار می کند .

در پایان به استحضار می رساند همانطور که بنده به کرار عرض کردم بازار بورس ایران بسیار بازار فاسدی هست و پولشویی بسیار بسیار فراوانی در این بازار انجام می شود . کلیت بازار هم نوسانگیری هست . پایین بخر و بالا بفروش . ولی وقتی یه خبر رانت داری که قیمت معامله هم می دانی دیگر مکث کردن اشتباه هست . چون وقتی مقاومت اصلی شکسته شد دیگر نمی توان تعداد بالا سهم خرید . سود کردن در بازار بورس ایران هنر هست و باید بلد بود چه کرد

به زودی و تا یک ماه آینده یه خبر رانت دیگه در خصوص یک سهم دیگر هم به همه عزیزان میدهم که دو ماهه حداقل 50 درصد سود خالص توی آن هست

بنده پستهایم در تاپیک شیران ( صنایع شیمیایی ایران) در سال 1391 و خیلی سهمهای دیگه موجود هست و قبل از اینکه فرضا عدد سود بیاد روی کدال بنده سود هر دوره را می دانستم . ارتباط در همه زمانها بهترین چیز هست و البته این یک مسئله دو طرفه هست . شما عدد های سود قطعی سه ماهه های یک سهم را می دهی و اطلاعات مربوط به سود یک سهم دیگر را می گیری آن هم قبل از اطلاع رسانی به بورس و رویت همگان در وبسایت کدال

فعلا توصیه اکید دارم اگر تعداد بالا می خواهید کفپارس بخرید مکث نکنید که مقاومت را بشکند ولی اگر قصد تعداد خرید کمی دارید و سود کمی هم میخواهید بکنید صبر کنید تا مقاومت شکسته شود

سلامت و تندرست و در پناه حق باشید
    با سلام
    من صرفا در مورد مواردی که به ذهنم رسیده بود سوال کرد
    من نمیدونم جرا اینطوری شده و علت ناراحتی شما چیه ؟ ایا خبر شما را زیر سوال بردم؟ یا از ادبیات نامناسب استفاده کردم؟من که همون اول ازتون تشکر کردم

ضمنا من کفپارس دارم اگه خواستین در خصوصی تصویر پرتفوی براتون بفرستم//کفپارس دارم مقدارش هم کم نیست

نکته مهم را خودتون در مطلب فوق فرمورین و ان اینکه توافق بر سر بلوک 30% است
    این کلید سوالات من بودم
    اگر سوابق پست هایتان را بررسی بفرمایید قبلا فرموده بودین همه 50درصد
    50رصد با 30درصد خیلی فرق دارند
    پس مطرح شدن سوالات من طبیعیه
    من فقط رفتار خریدارن را بررسی کردم و نطرمو گفتم
    وبه کسی جسارت نکردم
    من اصلا به خودم اجازه نمیدم نظر و رفتار دیگران را زیر سوال ببرم و صرفا سوال کردم

موفق باشید
    ویرایش توسط Ali : 2018/12/19 در ساعت 09:23

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

با سلام و احترام

در پاسخ به سوالهای شما در خصوص سهم کفپارس، موارد ذیل را به استحضار می رساند:

1)اولاً اگر وجود ندارد ، شما در قسمت اول سوال خود نوشته اید : اگر در خصوص بلوک 50 % توافق شده باشد !!! همین سوال شما داره صحبتهای بنده را زیر سوال می برد . همه بنده را می شناسند . بنده به واسطه رابطه بسیار عالی و فن و مهارت بیان و همینطور هزینه های مالی که میکنم خبرهای خوبی را در اختیار دارم و وقتی می گویم بخرید یعنی بخرید !!! حالا یه عده مثل حضرتعالی که ظاهراً بنده را به خوبی نمی شناسند سوالاتی را مطرح می نمایند همان بهتر که سهام رو نخرند و بعداً حسرت بخورند . خیلی افراد یه سری اطلاعات رانت دارند و فرضاً می آیند و در تاپیک سهم مربوطه می گویند بخرید به زودی خبرهای خوبی در خصوص سهم خواهد رسید . این خوبه ؟ یا بنده که خیلی واضح اطلاعات را خالصانه در اختیار سایت قرار دادم؟ حالا واضحتر بگم شاید این دفعه قانع شدید و بخرید : توافق با فرد حقیقی که بیشترین تعداد سهم یعنی 50،323،000 سهم را دارد قطعی قطعی هست و طرف 30،000،000 سهم بیشتر نمی فروشد و قرار است شرکت کفرا بقیه را از بازار جمع کند . اگر قرار باشد بنده عین عین خبر را بگویم زیاد کار قشنگی نیست و مسئله لوث می شود . بنده دارم عرض می کنم سه شرکت کخاک و شلعاب و کفرا به زودی میان بالا در اثر خرید سهام از بازار ( فعلا کخاک آمده بالا ) . کخاک و شلعاب فقط برای کرسی هیئت مدیره میان ولی کفرا هم از بازار می خره و به زودی میاد بالا و هم اون 30 میلیون سهم که این دفعه دققیش رو عرض کردم رو در قیمت 1000 تومن خریده که به زودی خبرش روی کدال می آید و سهامدار اصلی عمده خواهد شد . یه مورد مهم دیگه هم این هست که هر روز نمی توانند سهم را صف خرید نمایند چون به خاطر قانون 20 درصد بسته میشه و باید شرکت توضیح بده و نمی خواد توضیح بده در این خصوص . گرچه یکبار چند روز پیش به صورت محدود مجاز بود به علت 20 درصد که گزارشی هم نداد ولی مجاز شد و خب اون روز منفی بود.

2- خب مسلم هست که خریداران میخواهند هر چه پایینتر بخرند ولی نمی توانند چون هم خرید روی 1000 تومان قطعی شده و هم خبر به بیرون درز پیدا کرده و کخاک هم آمده بالا و حقوقی دیگری هم که دیروز 11178 سهم خرید کفرا بوده است . همانطور که شما فرمودید و بنده عرض کردم اتینها نمی خواهند هر روز با صف خرید میلیونی بسته شود و هر چه پایینتر بخرند بهتر است ولی زمان ندارند و قول و قرار گذاشته شده و کفرا به زودی بالا خواهد آمد در اثر خرید از بازار

3- وقتی خبر رانتی هست و معامله انجام شده و فرد حقیقی سهامدار اصلی زودتر پول خود را میخواهد دیگر مقاومت مهم کاری از پیش نخواهد برد . در ضمن شما بگذارید مقاومت را بشکند ببینم می توانید یک عدد سهم به تعداد بالا بخرید؟؟ بله اونهایی که می خواهند تعداد اندکی و فرضا زیر 1 میلوین سهم از بازار بخرند شاید بتوانند خرید کنند ولی وقتی مقاومت شکسته شود که همان مثال معروف هست : معما چو حل گشت آسان شود و تازه همه تکنیکالیست ها میخواهند بیاییند روی سهم و تازه در کانالها خرید کفپارس توصیه می شود .

4-سوال شما قسمت 4 نداشت بزرگوار!

5-این مورد توضیح داده شد که 30 درصد هست نه 50 درصد

6-لزومی به خرید هر روز توسط کدهای حقوقی نیست . شما خبر رانت داری و بخرو صبور باش . اگر قرار باشد حقوقی هر روز بخرد که مسئله لوث می شود و به قول معروف تابلو می شود . پس حقوقی می داند که چه کار می کند .

در پایان به استحضار می رساند همانطور که بنده به کرار عرض کردم بازار بورس ایران بسیار بازار فاسدی هست و پولشویی بسیار بسیار فراوانی در این بازار انجام می شود . کلیت بازار هم نوسانگیری هست . پایین بخر و بالا بفروش . ولی وقتی یه خبر رانت داری که قیمت معامله هم می دانی دیگر مکث کردن اشتباه هست . چون وقتی مقاومت اصلی شکسته شد دیگر نمی توان تعداد بالا سهم خرید . سود کردن در بازار بورس ایران هنر هست و باید بلد بود چه کرد

به زودی و تا یک ماه آینده یه خبر رانت دیگه در خصوص یک سهم دیگر هم به همه عزیزان میدهم که دو ماهه حداقل 50 درصد سود خالص توی آن هست

بنده پستهایم در تاپیک شیران ( صنایع شیمیایی ایران) در سال 1391 و خیلی سهمهای دیگه موجود هست و قبل از اینکه فرضا عدد سود بیاد روی کدال بنده سود هر دوره را می دانستم . ارتباط در همه زمانها بهترین چیز هست و البته این یک مسئله دو طرفه هست . شما عدد های سود قطعی سه ماهه های یک سهم را می دهی و اطلاعات مربوط به سود یک سهم دیگر را می گیری آن هم قبل از اطلاع رسانی به بورس و رویت همگان در وبسایت کدال

فعلا توصیه اکید دارم اگر تعداد بالا می خواهید کفپارس بخرید مکث نکنید که مقاومت را بشکند ولی اگر قصد تعداد خرید کمی دارید و سود کمی هم میخواهید بکنید صبر کنید تا مقاومت شکسته شود

سلامت و تندرست و در پناه حق باشید

امشب توی سهم کفپارس حقوقی ها بیان بالا ببینیم کفرا و شلعاب اومدن بالا یا خیر؟

صدر تامین به شدت دنبال خرید بلوک هست

به زودی حال افرادی که امروز یعنی 28 آذر ماه 97 روی 5743 ریال سهم نازنین کفپارس را صف فروش کرده بودند می پرسم و همین سهم رو بالای 900 تومان تقدیمشان می کنیم

اون تاریخ خیلی دیر نیست و به زودی اتفاق می افتد . مگر نه اینکه سهم کتوکا رو روی 376 تومان صف فروش کرده بودید !!! و بالای 500 تومان تقدیمتان کردیم . حالا کفپارس هم با هم نگاه می کنیم

قطعا همه عزیزانی که به توصیه بنده این سهم را خریدند سود خوبی خواهند کرد . تحت هیچ شرایطی نترسید و فروشنده نباشید .

بنده امروز به حال اونهایی که صف فروش کرده بودند سهم رو افسوس خوردم

تا امثال شما ترسوها نباشند ما و حقوقی ها چطوری سود کنیم؟

ما که خبر قطعی داریم فقط می خریم و سهممان را نگهداری می کنیم
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

سلام آقا بابک. شما در مورد پلوله اطلاعاتی دارید یا میتونید کسب کنید که چه قراره پیش بیاد.
    این رای دادگاه موجب ابهامات و نگرانی هایی شده و هر کسی یک حرفی میزنه. افزایش سرمایه هم داره یا نه. سپاس.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

خب شازده ما ( کفرا ) اومد بالا توی کفپارس و شد جزو درصدی ها

من از 21 ام دارم خبر رو اعلام میکنم

حالا شاید اعضاء محترم و مهمانهای عزیز تازه خبر رانت بنده را باور کنند و خرید کنند !!!

حیف که امروز نقدینگی نداشتم وگرنه کل صف فروش رو به جای کفرا جمع می کردم

حالا دیگه با اومدن کفرا جزو درصدی ها بقیه خبر رو هم خیلی ها که سخت باور می کردند، باور خواهند کرد

امروز هم کلیت بازار منفی شدید بود وگرنه بازار که اینطوری نباشه صدر تامین امکان نداره بتونه با کفرا ، کفپارس رو به راحتی جمع کنه و باید حتما صف خریدش کنه تا بتونه حجم بالایی بخره ، صدر تامین هم خوراکش صف خرید کردنه و از صف خرید خرید کردن جزو ذاتشه . ببینیم وقتی بازار یه کم مثبته چطوری میخواد سهم به تعداد بالا جمع کنه و آیا به جز صف خرید کردن چاره دیگری هم داره؟

فعلا باید حدود 17 میلیون دیگه از بازار جمع کنه تا با اون سی میلیون سهمی که از حقیقی اصلی میخره بشه سهامدار عمده کفپارس

عرض کردم ما بالای 900 تومان همین سهمو به فروشندگان امروز در صف فروش تقدیم می کنیم

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

کفرا (فرآورده های نسوز ایران)

طبق اطلاعات موثق بنده، کفرا (فرآورده های نسوز ایران) در گزارش نه ماهه که هنوز به بازار ارائه نشده است، ماگزیمم به اندازه شش ماهه اول سود ساخته ، یعنی 1400 ریال در نه ماهه و با این حساب تا 12 ماهه حدودا " 2100 ریال سود می سازد که با پی بر ای 6.67 زمان مجمع قیمت کفرا 14000 ریال می تواند در زمان مجمع باشد

قیمت پایانی سهم امروز مورخ 1397/10/03 برابر 9537 ریال یعنی بازدهی حدود 46 درصد تا اردیبهشت ماه 1398

4 ماهه 46 درصد عالیه

ولی خب باید دید آیا سال دیگه هم می تواند با وجود تحریمها که برای خریداران محصولش یعنی فولاد مبارکه و ذوب اتفاق می افتد و فروش فولاد و ذوب کم می شود، آیا فروش کفرا هم باطبع آن کم خواهد شد یا خیر ؟
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/12/24 در ساعت 14:31

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

کفپارس ( فرآورده‌هاي‌ نسوز پارس‌ )

ظاهرا تصمیم شركت سرمايه گذاري صدرتاءمين عوض شده و قرار بر این شده که سهم را کفرا و کخاک با هم بخرند، چون بنده اطلاع داشتم که سهامدار عمده قرار بود کفرا باشد که این خبر اصلاح می گردد.

ضمناً به زودی و طی همین چند روز آتی بلوک روی 1000 تومان زده خواهد شد

ما با این صف خرید ها و قیمت ها خوشحال نمی شیم اهل نوسانگیری هم نیستیم

ما همانطور که در دو سه تا پست بالاتر عرض کرده به همانهایی که کفپارس را روی 5743 ریال و در 28 آذر ماه صف فروش کرده بودند سهم را در قیمتهای بالای 900 تومان تقدیم می کنیم

و خب مابقی رو هم باید کفرا و کخاک همانند اطلاعات قبلی از بازار جمع کنند یعنی 30 میلیون سهم از 50 میلیون سهم را از سهامدار حقیقی عمده به صورت بلوک می گیرند و الباقی را هم از بازار جمع می کنند .

طبق اطلاعات موثق بنده به زودی بلوک زده خواهد شد .

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

کفپارس

خب دیروز شركت سرمايه گذاري صدرتاءمين ، قرارداد خرید را با جناب آقای دکتر دهقانپور فراشاه ( سهامدار حقیقی عمده ) ، نهایی کرده و قرارداد به صورت کتبی بسته شده و به زودی بلوک زده خواهد شد .

کخاک امروز فروخت و امشب که عزیزان مشاهده فرمایند مشاهده می کنند می بینند که کخاک فلش قرمز خورده

به نوعی خواستند صف خرید باقی نمونه و بازار شک نکنه !!! بازار دیگه می دونه داره چه اتفاقی می افته و این خرید و فروشها تاثیری نداره و ما همچنان با سهم هستیم .

ببینم وقتی بلوک روی 1000 تومان زده شد و مجبور بودید الباقی کسری 30 میلیون سهم رو از بازار جمع کنید هم فروشنده خواهید بود یا خیر؟
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/12/25 در ساعت 13:47

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

کفپارس

خب دیروز شركت سرمايه گذاري صدرتاءمين ، قرارداد خرید را با جناب آقای دکتر دهقانپور فراشاه ( سهامدار حقیقی عمده ) ، نهایی کرده و قرارداد به صورت کتبی بسته شده و به زودی بلوک زده خواهد شد .

کخاک امروز فروخت و امشب که عزیزان مشاهده فرمایند مشاهده می کنند می بینند که کخاک فلش قرمز خورده

به نوعی خواستند صف خرید باقی نمونه و بازار شک نکنه !!! بازار دیگه می دونه داره چه اتفاقی می افته و این خرید و فروشها تاثیری نداره و ما همچنان با سهم هستیم .

ببینم وقتی بلوک روی 1000 تومان زده شد و مجبور بودید الباقی کسری 30 میلیون سهم رو از بازار جمع کنید هم فروشنده خواهید بود یا خیر؟
    با سلام

دارند با کدهای حقیقی سهم را میخرند
    خرید با کد حقوقی باعث جلب توجه بازار میشه
    همچنین کدهای حقیقی وابسته طوری میخرند که به لیست درصدی وارد نشوند و بعد از انتقال بلوک این کدها سهم خریداری شده در این روزها را به کد اصلی حقوقی منتقل خواهند کرد
    یک میلیون سهمی هم که امروز با کد حقوقی فروختن احتمالا با کدهای حقیقی بیشتر از ان را جمع کردن
    چون شناور سهم خیلی کم است این روش فقط چند روز جواب میدهد و بعد از ان فروشنده ها خیلی کم خواهند شد
    این موارد خبر نیست و صرفا برداشت من از روند معاملات کفپارس هست
    ویرایش توسط Ali : 2018/12/25 در ساعت 16:05

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

با سلام
    اتفاقا من چند روی است که معاملات را زیر نظر دارم من هم به همین نتیجه رسیدم نحوه خریدها خصوصا روزهای قبل بیشتر تهاجمی بود و رنج می زدند ! برام سوال بود خریدارانی که اینجوری می خرند یا باید تو درصدی ها باشند یا افراد جدیدی تو درصدی ها بالا بیایند! اما بالا نمی اومدند! بنابراین با تعداد خریداران محدود تنها گزینه ممکن همینه که با کدهای مختلف خرید را انجام بدهند بطوریکه به اون سطح لازم برای ورود به درصدی ها نرسند. از تاریخ 97/9/24 تعداد نزدیک به 19 میلیون سهم معامله شده است که در مجموع آن طور که پیداست کمتر از 3 میلیون سهم را حقوقی ها خرید کردند . خوب بقیه چی شده؟ اون هم با اون رنج زدن ها!!!

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

کفپارس

اضافه شدن یک حقیقی به لیست درصدی ها نشانگر ان استکه فروش امروز کخاک در نماد کفپارس فقط جهت کنترل سهم و تحریک عرضه ها بوده است و با کد حقیقی خودی هم خریده شده است.
    احتمالا با کدهای حقیقی دیگری هم در حال جمع اوری شناور سهم هستند.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 35 نخست ... 345678916 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)