صفحه 13 از 35 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام . سر این کفپارس یه مقدار خودم هم مشکل پیدا کردم .

ولی این دفعه خبر قطعی دادند که این هفته انجام میشه یعنی تنها سه روز کاری دیگه فرصت هست

البته ظاهرا قیمت رو تخفیف گرفته صدر تامین و قیمت بلوک زیر 900 تومان و بین 750 تا 800 تومان قراره انجام بشه . قیمت بلوک بسیار سکرت و مخفی هست و هنوز هم عدد را با شک و شبهه اعلام می کنند

نگهداری یا فروش شما در کفپارس بسته به قیمت خریدتون داره . بنده عرض کرده بودم خودم هم فقط برای نوسان خریدم این سهم رو . چون به هیچ عنوان بنیادی مثل کفرا یا کتوکا نداره

و به همه عزیزان عرض کردم چنانچه نخریدید صبر کنید برای خریدن سهم X

البته بلوک 30 میلیون هست و باید برای حدود 18 میلیون سهم دیگه صدر تامین بعد از زدن بلوک دست به کار بشه

با سلام و احترام

بالاخره اومد آگهی کذایی کفپارس

750 تومان قیمت بلوک که بنده که در تاریخ 1397/10/30 در همین تاپیک گذاشته بودم درست بود

خیلی اذیت کرد این صدر تامین لعنتی

ولی بالاخره آگهی اش اومد

خب اولش به بنده گفته بودن حدود 1000 تومن ولی بعدش گفتند تخفبف گرفته و پست بنده هم هست نوشتم 750 تا 800 تومان که 750 دقیقا خودش بود

حالا این کفپارس رو یکی از دوستان به من خبر داد که خبرش با تاخیر دقیق و درست بود

ولی بنده خودم عدد سود 12 ماهه وسکاب رو به همه خبر میدم !! امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید

حق های استفاده وسکاب نشده هم یه مقدار اداره ثبت اذیت کرده ولی گفتند به صورت قطعی تا آخر هفته آینده هم میاد روی کدال و هم در همان 4 روزنامه که عرض کردم چاپ میشه

یکی از دوستان گفتند بنده جو میدهم !!! و یک سری از دوستان روی 130 تومان خرید کردند . والله برای من 130 یا 120 فرقی ندارد و اگر خودم باز هم پول داشتم هر چی زیر 130 تومان میدادند بنده می خریدم .

وقتی می دانیم سودش 46 تومان هست و مطمئنیم مگر دیوانه هستیم زیر 130 تومان این سهم را نخریم

اطلاعیه گزارش 12 ماهه هم ماگزیمم تا هفته سوم اسفند میاد روی کدال و مجمع هم هفته آخر فروردین ماه 1398 هست

بنده همین جا اعلام میکنم که بازی حق های استفاده نشده تمام بشه و اعلامیه 46 تومان سود وسکاب روی کدال ببینم یک عدد سهم گیر کسی میاد؟

یک ماهه 50 درصد سود خرید وسکاب و این معرکه هست

حالا برای من فرقی دارد که صف بشود از فردا یا نشود ؟ خیر هیچ فرقی ندارد و بنده دنبال زمانی هستم که سود 46 تومانی بیاد روی کدال

آنوقت هست که سهم منفجر خواهد شد

فعلا حقوقی و حقیقی های ترسو بتازید در وسکاب تا حق ها را بزخری کنید .

ایشالله که یه وقت دستتون رو نشده باشه و یکدفعه یه حقیقی بیاد و کل حق ها را مفت همون روز اول حراج بخره و دیگه بازی تموم بشه !!

کل مهلت حداکثر فروش حق ها 15 روز هست

ولی وقتی همه می دانند سود سهم 46 تومنه ببینیم آیا می گذارند حقوقی حق ها را بزخری کند؟

بازی روز حق های استفاده نشده وسکاب دیدن دارد

یعنی اگر فرضا همان روز اول کل حق ها فروش بره دیگه تمام میشه و نیازی به 15 روز نیست

به جر این 46 تومان امسال فقط و فقط حدود 45 الی 50 تومان سود هر سهم از بابت فروش دو ملک عاطفی و پیروز هست که البته این فروش برای سال 98 هست

سود 46 تومانی که اومد روی کدال همین پست را بنده بالا می آورم

یکماه دیگه بنده این پست را بالا می آورم

قیمت پایانی چهارشنبه وسکاب 1246 ریال مورخ 1397/11/17
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/02/07 در ساعت 23:31
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 26 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Davar آواتار ها
    تشکر شده 9,251 بار در 2,006 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

بزرگوار نظرتون در مورد حق تقدم ختوقا چیه؟

با EPS 492 ریالی.

پ.ن سال قبل ختوقا 75 تومن تقسیم کرد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده اند:

وسکاب

طی خبر قطعی قطعی ، 100 درصد فردا صبح مورخ 1397/11/24 اطلاعیه حق های استفاده نشده وسکاب روی کدال هست

مدت فروش حداکثر حق ها 15 روز هست ولی فرضا اگر کل حق ها همان روز اول فروش رود دیگر همان یک روز خواهد بود و دوستانی که تصور باطل میکنند که می خواهند پس از اتمام فروش حق ها به سهم وارد شوند اشتباه محض می کنند .

تعداد حق ها نیز حدود 400 میلیون سهم می باشد یعنی با قیمت فرضی 125 تومان حدودا 50 میلیارد تومان می شود . حال باید دید چه قیمتی حق ها را می خرند؟ چیزی که واضح است چرا باید فرضا زیر قیمت فعلی تابلو فروش رود چون طرف میتواند به جای اینکه حق بخرد خود سهم را بخرد . چون دقیقا همان خریدی که انجام میدهد چون حق استفاده نشده است باید 100 تومان را هم همان لحظه واریز کند .

اندکی صبر سحر نزدیک است . ما تا هفته دوم اسفند هم صبر می کنیم . دوستانی که روی 1299 به حرف بنده خریدند آیا ضرر کرده اند !! بنده در ساعت 15:45 مورخ 1397/11/07 سیگنال خرید دادم یعنی دوستان میتوانستند به راحتی همان هشتم بهمن ماه اول صبح روی قیمت 1200 ریال میلیونی هم خرید کنند !!! پس اگر فردی طبق نوشته بنده در همین تاپیک روی 1200 ریال میخرید همین الان هم توی سود هست . جالب است که عده ای کاربر روانی و توهم زن میگویند بابک 52 جو داده روی 130 تومان !!! پست بنده مشخص است که سهم x را میگفتم و تاریخ و ساعت پست هم مشخص هست که در بعدالظهر هفتم بهمن ماه است .

حال اصلا به ااین صحبتها کاری ندارم بنده روی 120 تومان سیگنال دادم و فرضا کسی روی 129 تومان هم خریده باشد مگر قیمت حداقل توی این چند روزه از 1235 پایینتر آمد؟ یعنی چند درصد می توانسته پایینتر بخره؟حدود 4 درصد !!

پس به آن کاربر روانی که در تاپیک همسایه عنوان داشته 10 درصد پایینتر میتوانستند افراد بخرند و بابک 52 جو روانی داده عرض میکنم اولا پست بنده مشخص هست و از تاریخی که بنده اعلام کردم میتوانستید روی 120 تومان بخرید نه 129 تومان

ثانیا 4 درصد میتوانسته ارزانتر بخره اگر 123 تومان میخریده

ثالثا صحبت ما سود 50 درصدی طی ماگزیمم یک ماه آینده هست و خیلی زودتر

اصلا مگه ما سر 4 درصد مشکل داریم

قسم میخورم تمامی کسانی که زیر 130 تومان بخرند یکماهه حدود 50 درصد سود میکنند

بنده رو همه به خاطر خبرهای رانتی ام می شناسند

حالا هی پشت سر ما غیبت کنید و دری و.ری و چرت و پرت بگید به جای تشکر کردن!!

طرف یکبار هم زیر پستهای من تشکر نزده الان طلبکار هم هست !!

همین کارها را میکنید که بنده حتی نخواهم یک خبر رانت دیگر اعلام کنم!!

یه مشت روانی بیمار موجب میشوند بنده دیگر نخواهم به غیر از خودم دیگران هم سود کنند!!

بنده مگر چقدر سرمایه دارم و چقدر میتوانم سود کنم؟ خب چه عیبی دارد به غیر از من بقیه هم سود کنند؟ ولی متاسفانه با وجود این بیمارهای روانی بنده علاقه ای به اعلام سودهای رانتی که قبل از کدال توسط بنده اعلام می شوند ندارم

کفپارس هم همین الان اعلام می کنم که با سود بفروشید ( بنده 1397/09/21 ساعت 8:50 صبح اعلام خرید کفپارس کردم که قیمت حداکثر 5604 بوده و هر فردی خریده همین الان هم توی سود هست و بنده هم چند وقت پیش در قیمتهای بالای 630 تومان و به صورت پله ای از کفپارس خارج شدم و همه را وسکاب خریدم و تک سهم وسکاب هستم همین الان )

کفپارس را در ابتدا به بنده گفته بودند بلوک روی1000 تومان ولی بعداً اعلام کردند که گفتند تخفیف گرفته صدر تامین و بنده هم پستم دقیقا مشخصه که نوشتم زیر 900 تومان و 750 الی 800 تومان که 750 تومان دقیقا درست بود

و چون قیمت بلوک 750 تومان هست و به احتمال بسیار قوی رقابتی هم نیست قیمت سهم بیشتر از 70 درصد بلوک بیشتر نمیارزد یعنی همین قیمتهای فعلی هم زیاد هست برای کفپارس

ما به تصور 1000 تومان خریدیم و البته بنده به کرار عرض کردم فقط برای نوسان خریدم چون کفپارس هیچ بنیادی ندارد

الان خرید معامله عمده خرینگ روی چند انجام شده؟ 3223 ریال و قیمت سهم الان چنده؟ 2015 ریال یعنی حدود 62 درصد و عرفا"همیشه و در بیشتر معاملات بلوکی که البته بسته به خیلی موارد داره 70 درصد بالاتر انجام می شود که در مورد کفپارس نشاندهنده این هست که قیمت بالای 600 تومان همین الان هم زیاد هست ! و شک نکنید که صدر تامین بعد از خرید بلوک شروع به عرضه های منف یمیکند تا سهامداران حقیقی را بترساند و با فعال شدن حد ضررشان حقیقی ها فروشنده شده و با کدهای دیگر حقیقی های خود سهم کفپارس رو جمع میکند و این بازی زمان زیادی طول می کشد تا حدود 14 میلیون سهمی که کم دارد را نیز از بازار بخرد . و البته مفت بخرد نه بالاتر از قیمت فعلی

کفپارس را یکی از دوستان خبرش را به بنده داد ولی وسکاب را بنده خودم به همه اطلاعات میدهم . امیدوارم این صحبت بنده را درک کرده باشید .

وسکاب بخرید چون دیگر فرصتی نمانده و شاید همان شنبه کل حق ها را یکجا خریدند و بازی و پرواز سهم از یکشنبه آغاز شود

دیگر مهلتی ندارید ای دوستان

دوستانی که وسکاب نخریده اند همین الان بخرند و شک نکنند که 50 درصد ماگزیمم یک ماهه سود خواهند کرد

کماکان اعلام میکنم 46 تومان سود 12 ماهه با سرمایه جدید وسکاب می باشد

برای چی امروز وسکاب مثبت است؟

چون می دانند که فردا اطلاعیه روی کدال هست و از یکشنبه دیگه سهم گیرتان نمی آید

پرواز نزدیک است
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/02/12 در ساعت 11:48

با سلام و احترام . خب همانطور که عرض کرده بودم آگهی در روزنامه هایی که عرض کردم چاپ شده و این مال روزنامه اطلاعات امروز صبح هست و تازه هنوز روی کدال هم نیامده !! خخخخ

همان 15 روز مهلت هست از 1397/11/24 الی 1397/12/08 ولی همانطور که عرض کردم هر فردی بخرد دیگر قابل فروش نیست و ضمناٌ همان موقع که میخرد باید 100 تومان اضافه هم توی حسابش باشد

ضمناً حتما لزومی ندارد که تا 1397/12/08 فروخته شوند و فرضا اگر همان روز اول کل حق ها را خریدند دیگر موضوع بسته خواهد شد .

و تعداد 438،404،573 عدد حق تقدم هست

مهلت 15 روز را بنده از قبل می دانستم و اینکه امروز آگهی می آید هم می دانستم : نتیجه : مطمئن باشید سود 46 تومانی 12 ماهه وسکاب نیز صحیح هست .

فقط و فقط بخرید من کاری ندارم روی چه قیمتی میخرید . زیر 130 تومان مفت هست حالا هر چه پایینتر بهتر

7. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

ممنون جناب بابک.دعای همه عزیزانی که با خبرهای شما تو سود هستن همیشه پشت سرتون خواهد بود پس با یه سری مزخرفات افراد نادان کاری نداشته باشید ....
    باباک خان یه سوال داشتم!این خبر که عرضه صد میلیونی بلوک کفپارس تو ۲۰ اسفند با قیمت پایه ۷۵۰ انجام میشه نباید قیمت سهمو تا ۲۰ روز آینده به این رقم برسونه؟

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 974 بار در 212 ارسال

بابک عزیز
    سلام
    خسته نباشین
    ممنون که زکات علم و آگاهی خود را بخوبی و زیبایی پرداخت میکنین
    چون نیت شما خیر رسانی به دیگران هست پس از ناملایمات و حرفهای نیش دار برخی نرنجید...که در طریقت عاشقی کافری است رنجیدن...
    میخواستم اگه زحمتی نیست در مورد سناریویی که بخوبی راجع به وسکاب به تصویر کشیدن قدری بیشتر توضیح بدین.در مورد زمان حراج و اتفاق های روزهای بعدش و تاریخ مجمع و مبلغ تقسیم سود و زمان واریز سود به حساب سهامدار و اینکه حق ها کی تبدیل به سهم میشه و آیا سود به حق هم تعلق میگیره و اینکه اگه حق ها رو پایین تر مثلا زیر 20 تومن حراج کردن کسی بخواد چند میل بخره حق رو یا خود سهم رو بخره ....و از این قبیل توضیحات اگه ممکنه بیان کنین باز هم تشکر و قدردانی میکنم بابت زحمات و خیرخواهی شما.
    در پناه حق
    هم بگو تو هم تو بشنو هم تو باش--- ما همه لاشیم با چندین تلاش

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar1357 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

متاسفانه شرکت سرمایه گذاری ایرانیان ( وسکاب) دید گه مبلغ سود 46 تومان لو رفته است، دست به سیاه بازی دیگری زده

1. مبلغ 155 ریال از سود خود ( پانزده تومان علاوه بر 36 تومان اعلامی را) به سود انباشته منتقل کرده است که در مقایسه جداول گزارشهای 6 ماهه که قبلا در روی کدال منتشر شده است با گزارش 9 ماهه که دیروز منتشر شد که هر دو نیز با سرمایه جدید محاسبه شده اند و مارک شده اند ، مشخص هست . این کار برای آن هست که به راحتی بتواند مجدداً در سال بعد افزایش سرمایه ای از 5 میلیارد به 7 میلیارد بدهد.!!!! یعنی سود در واقع 51 تومان به ازای هر سهم بوده است ( 36 تومان اعلامی بعلاوه 15 تومانی که به سود انباشته منتقل نموده است )
    2. سود انباشته فعلی در گزارش 12 ماهه 46 تومان به ازای هر سهم هست که تازه این 46 تومان به جز میزان سودی هست که شاید تقسیم ننماید . یعنی از این 36 تومان اعلامی هر مبلغی تقسیم ننماید به این 46 تومان سود انباشته اضافه خواهد شد.
    3. فروش ملک عاطفی در همین وضعیت فعلی حدود 45 الی 50 تومان برای سال بعد برای هر سهم سود خواهد ساخت.
    4. در سال قبل که 261 ریال سود ساخته بود با آنکه میزان تقسیم سود پیشنهادی همانند امسال 50 درصد بود ولی 230 ریال یعنی 88 درصد تقسیم سود داشته و سود را اول خرداد ماه پرداخت کرده است . امسال هم پیشنهاد همان 50 درصد هست ولی چون 46 تومان انباشته دارد به احتمال زیاد همانند سال قبل حدود 90 درصد تقسیم سود خواهد داشت چون همین میزان 46 تومان انباشته برای افزایش سرمایه کافی هست.
    5. پارسال که 261 ریال ساخته بوده در روز قبل از مجمع و در تاریخ 23/12/1396 قیمت سهم 1440 ریال بوده است یعنی پی بر ای سهم 5.51 بوده است.
    6. در هر صورت با همین 36 تومان اعلامی سهم و همان پی بر ای 5.51 سال قبل حداقل قیمت سهم با همین سود 36 تومانی 198 تومان می باشد و حالا شما فرض کنید اصلا پی بر ای سهم 4 باشد که قطعا بیشتر از این حرفهاست . در آنصورت قیمت کف حداقل حداقل سهم با پی بر ای 4 برابر 144 تومان ارزش دارد و با تمامی این سیاه بازی ها افرادی که به حرف بنده روی 120 تومان خریدند حدودا 20 درصد سود می کنند که مطمئن باشید پی بر ای بالاتر از 4 بوده و قیمت بین 144 و 198 تومان هست و سود بسیار بالاتر از 20 درصد خواهد بود . مضاف بر اینکه حواستان به سود 45 تا 50 تومانی فروش ملک عاطفی در سال بعد هم باشد .

حیف و واقعا صد حیف که بازار بورس ایران فاسد هست و صورتهای مالی شرکتها را دستکاری می نمایند . ای کاش مدیریت وسکاب ارزش 45 الی 50 تومانی سود هر سهم برای فقط و فقط ملک عاطفی را نیز شفافسازی می کرد . در هر صورت با همین سود اعلامی 36 تومانی ببینیم قیمت سهم قبل از مجمع و پس از فروش حق ها چه قیمتی خواهد بود.

ویرایش توسط بابک 52 : 2019/02/14 در ساعت 14:28

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

یک مورد خنده دار دیگر در گزارش 12 ماهه امسال نیز آن هست که سود سال قبل را به جای 261 ریال 375 ریال نمایش داده اند!!!!!!!!

این کار برای چیست؟ مدیریت محترم وسکاب مگر سود سال قبل در گزارشهای روی کدال 261 ریال نبوده است؟؟؟

خواستید به غلط بگید سود امسال 36 تومان و سود سال قبل 37 تومان بوده است؟!!!!!!

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 8 بار در 1 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    یک مورد خنده دار دیگر در گزارش 12 ماهه امسال نیز آن هست که سود سال قبل را به جای 261 ریال 375 ریال نمایش داده اند!!!!!!!!

این کار برای چیست؟ مدیریت محترم وسکاب مگر سود سال قبل در گزارشهای روی کدال 261 ریال نبوده است؟؟؟

خواستید به غلط بگید سود امسال 36 تومان و سود سال قبل 37 تومان بوده است؟!!!!!!

سلام جناب بابک52
    تحلیلتون در مورد وسکاب و حقش چیه ؟ امروزفقط 80000 حق در قیمت 240 ریال فروش رفت... به نظر من حقوقی با این روند ...قصد داره حقها رو یک ریال بخره....
    ضمنا اگر دیدید در گزارش 12 ماهه سال 97 .. سود سال 96 رو 375 ریال اعلام کرده دلیلش اینکه 40 میلیارد تومان از ذخیره کاهش ارزش سرمایه گزاری رو ذیل ایتمه "سود (زیان) تغییر ارزش سرمایه گزاری ها " آورده چون میخواسته این مبلغ رو به سود انباشته اول دوره سال 97 اضافه کنه.... در گزارش حسابرسی شده سال 96 این آیتم صفره.... حالا اینکار از لحاظ حسابداری درسته یا نه ... نمیدونم...
    در مورد سود 456 ریالی که شما اعلام میکردید ... بایستی بگم که به نظر بنده شرکت با بردن ذخیره به انباشته در این زمینه رکب زده به سهامداران... به شخصه اشکالی به شما وارد نمیدونم... اما بایستی به ترکیب سودهای ساخته شده توجه کرد... در گزارش حسابرسی شده 6 ماهه ... حسابرس مستقل هم گفته بود که میبایستی این ذخیره 48 میلیارد تومانی به انباشته منتقل بشود .... و ما میبایست این احتمال رو میدادیم... البته به توجه به افزایش سرمایه پیش رو که 100 میلیارد تومان آن از انباشته میباشد.. فرق زیادی در پایان نخواهد داشت... شرکت حداقل 100 میلیارد تومان را به احتمال زیاد در انباشته نگه خواهد داشت....
    با تشکر

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید SBM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,232 بار در 270 ارسال

با سلام و سپاس
    دوستان وضعیت وسکاب رو چطور پیش بینی میکنید ؟
    ممنون

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sanaz200 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 13 از 35 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)