صفحه 9 از 35 نخست ... 678910111219 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    امروز گزارش کفرا بر روی کدال می آید

9 ماهه 1480 ریال سود ساخته که بنده قبلا" 1400 ریال اعلام کرده بودم که 8 تومان بیشتر ساخته است

کفرا یکی از بهترین های بازار هست و تا آخر امسال 2200 ریال سود خواهد ساخت که این عدد هم 2000 ریال اعلام شده بود قبلا توسط اینجانب

قطعا در سبد خود کفرا داشته باشید .

خب گزارش کفرا اومد روی کدال و ایندفعه تنها 8 ریال با عدد اعلامی بنده که قبل از شروع بازار اعلام کردم، اختلاف داشت .
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    ممنون جناب بابک.میشه در مورد کفپارس هم بگین...معامله بلوکی کی انجام میشه...نگهداری سهم توصیه میشه؟
    با سلام . سر این کفپارس یه مقدار خودم هم مشکل پیدا کردم .

ولی این دفعه خبر قطعی دادند که این هفته انجام میشه یعنی تنها سه روز کاری دیگه فرصت هست

البته ظاهرا قیمت رو تخفیف گرفته صدر تامین و قیمت بلوک زیر 900 تومان و بین 750 تا 800 تومان قراره انجام بشه . قیمت بلوک بسیار سکرت و مخفی هست و هنوز هم عدد را با شک و شبهه اعلام می کنند

نگهداری یا فروش شما در کفپارس بسته به قیمت خریدتون داره . بنده عرض کرده بودم خودم هم فقط برای نوسان خریدم این سهم رو . چون به هیچ عنوان بنیادی مثل کفرا یا کتوکا نداره

و به همه عزیزان عرض کردم چنانچه نخریدید صبر کنید برای خریدن سهم X

البته بلوک 30 میلیون هست و باید برای حدود 18 میلیون سهم دیگه صدر تامین بعد از زدن بلوک دست به کار بشه
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/20 در ساعت 14:45

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

با سلام . سر این کفپارس یه مقدار خودم هم مشکل پیدا کردم .

ولی این دفعه خبر قطعی دادند که این هفته انجام میشه یعنی تنها سه روز کاری دیگه فرصت هست

البته ظاهرا قیمت رو تخفیف گرفته صدر تامین و قیمت بلوک زیر 900 تومان و بین 750 تا 800 تومان قراره انجام بشه . قیمت بلوک بسیار سکرت و مخفی هست و هنوز هم عدد را با شک و شبهه اعلام می کنند

نگهداری یا فروش شما در کفپارس بسته به قیمت خریدتون داره . بنده عرض کرده بودم خودم هم فقط برای نوسان خریدم این سهم رو . چون به هیچ عنوان بنیادی مثل کفرا یا کتوکا نداره

و به همه عزیزان عرض کردم چنانچه نخریدید صبر کنید برای خریدن سهم X

البته بلوک 30 میلیون هست و باید برای حدود 18 میلیون سهم دیگه صدر تامین بعد از زدن بلوک دست به کار بشه
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

خب بازار امروز هنوز شروع نشده

با این گزارش خودرویی ها و بانکی ها که دیشب روی کدال آمده ، این دو گروه امروز صف های فروش چند صد میلیونی خواهند داشت و هر گونه جمع شدن صف فروشی به نظر بنده فقط و فقط فرصت خروج هست .

بعداً میشه به این دو گروه یعنی بانکی و خودرویی وارد شد ولی فعلا داشتن آنها اشتباه محض هست . چون وقتی که به راحتی می توانید در قیمت پایینتر بخرید چرا باید با سهم بمانید و شاهد ریزش آن باشید .

بانکها شاید ارزشان را تسعیر کنند ولی تا گزارش 12 ماهه قرار نیست اتفاق خاصی در آنها بیفتد . پس خروج از سهام بانکی و خودرویی که هر دوی این گروه گزارش های اسف بار داده اند بهترین راه ممکن هست

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

فولاد مبارکه و فسپا هر دو گزارش بسیار خوبی داده اند

نظرم به شدت روی فسپا مثبت هست با این گزارش بسیار عالی که داده است.

خودرویی ها و بانکی ها امروز صفهای فروش چند صد میلیونی خواهند داشت و برعکس آنها فولاد مبارکه و پالایشی ها و پتروشیمی ها مثبت خواهند بود

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

خب بازار امروز هنوز شروع نشده

با این گزارش خودرویی ها و بانکی ها که دیشب روی کدال آمده ، این دو گروه امروز صف های فروش چند صد میلیونی خواهند داشت و هر گونه جمع شدن صف فروشی به نظر بنده فقط و فقط فرصت خروج هست .

بعداً میشه به این دو گروه یعنی بانکی و خودرویی وارد شد ولی فعلا داشتن آنها اشتباه محض هست . چون وقتی که به راحتی می توانید در قیمت پایینتر بخرید چرا باید با سهم بمانید و شاهد ریزش آن باشید .

بانکها شاید ارزشان را تسعیر کنند ولی تا گزارش 12 ماهه قرار نیست اتفاق خاصی در آنها بیفتد . پس خروج از سهام بانکی و خودرویی که هر دوی این گروه گزارش های اسف بار داده اند بهترین راه ممکن هست
    اونهایی که بانکی داشتند به راحتی وتجارت و وبملت فرصت خروج میدادند حتی اگه میلیونی داشتند .

وتجارت همین الان هم فرصت خروج میده . اشتباه محض نکنید و خارج بشوید

با روند نجنگید !

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mokhlas آواتار ها
    تشکر شده 1,431 بار در 279 ارسال

باسلام واحترام
    نظرتون را در مورد وپاسار نيز بفرماييد
    تشكر
    هيچ ثروتي چون عقل، و هيچ فقري چون ناداني نيست. هيچ ارثي چون ادب، و هيچ پشتيباني چون مشورت نيست. حضرت علی(ع)

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mokhlas از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Mohsen Mehrvarz آواتار ها
    تشکر شده 26,109 بار در 1,692 ارسال

اونهایی که بانکی داشتند به راحتی وتجارت و وبملت فرصت خروج میدادند حتی اگه میلیونی داشتند .

وتجارت همین الان هم فرصت خروج میده . اشتباه محض نکنید و خارج بشوید

با روند نجنگید !

شاخص کندل بدی زد و منو یاد ریزش شاخص از قله 195000 امسال و ریزش از 189000 دی 92 انداخت .
    اما
    افزایش سرمایه وتجارت قریب الوقوعه و حمایت سهم 155 هست . سهامداران حد ضرر و افزایش سرمایه رو ملاک ترید قرار بدن بنظرم بهتره

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Mohsen Mehrvarz از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen Mehrvarz نمایش پست ها

شاخص کندل بدی زد و منو یاد ریزش شاخص از قله 195000 امسال و ریزش از 189000 دی 92 انداخت .
    اما
    افزایش سرمایه وتجارت قریب الوقوعه و حمایت سهم 155 هست . سهامداران حد ضرر و افزایش سرمایه رو ملاک ترید قرار بدن بنظرم بهتره

با سلام و احترام خدمت محسن عزیز و دوست داشتنی

هر فردی نظری دارد و نظرش برای خودش محترم می باشد.

با عرض شرمندگی بنده نظر شما رو در خصوص وتجارت قبول ندارم .

اولاً این موضوع افزایش سرمایه وتجارت هفته ها هست که خبرش هست و چیز جدیدی نیست و اتفاقاً اونهایی که سنگین این سهم را دارند و پول کلانی هم دارند به نوعی با کانال بتا سهم هم در ارتباطند و وقتی می بینند بانکی های ورشکسته چنین گزارشهای اسف بازی داده اند ، به بتا سهم و امثالهم متوسل می شوند تا یه خبری که صحت هم ندارد و در ضمن تکراری هست را درج نماید . با پول همه کار می توان کرد ، هر کانالی را خرید و هر خبری را پخش کرد ولی مجدداً عرض می کنم با روند نجنگید . تمامی این تلاشها برای خروج از سهام افرادی هست که سنگین سهام بانکی دارند و بس

ببینیم اگر افرادی که سنگین وتجارت دارند و ظرف همین یکی دو روزه که با صف خرید چیدن شان و بالطبع آن افرادی نا آگاه که وارد صف های خرید می شوند را گول زده و سهامشان را خالی کردند ، آیا دیگر همین وتجارت فرصت خروج می دهد یا خیر؟

در هر صورت باز اکیدا" به آنهایی که بخصوص در سود هستند توصیه اکید دارم از سهام بانکی خارج شوند

به قول استاد مسلم تکنیکال جناب آقای مهندس عبدالله زاده : وتجارت
    در 180 مقاومت بسیار مهمی داره ورود در موقعیت فعلی اشتباهه که البته این عرایض را چندین روز پیش ایشان درج کرده اند .

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhlas نمایش پست ها
    باسلام واحترام
    نظرتون را در مورد وپاسار نيز بفرماييد
    تشكر
    با سلام و احترام

حقیقت امر بنده در خصوص سهام بانکی به هیچ عنوان نظر مثبتی ندارم .

منظورم از اینکه نظر مثبت ندارم این هست که خودم وارد سهام بانکی نخواهم شد . بله در بورس نباید متعصب بود و از هر سهمی و حتی سهامی با زیان انباشته سنگین هم باید بتوان سود گرفت باید استفاده نمود .

ولی سیاست خرید و فروش شخص بنده این هست که ماگزیمم در سال 5 تا معامله بکنم و نه بیشتر

همیشه نباید سهام داشت و خیلی وقتها نقد بودن و شکار یک سهم بهتر هست .

وپاسار حدودا" دو سالی از تاریخ 1395/09/10 تا تاریخ 1397/10/11 بسته بوده است و پس از دو سال با قیمت حدودا" 1328 ریال نسبت به 999 ریال بسته شدن بازگشایی شد که حدودا" میشه 32 درصد توی دو سال و یا 16 درصد در هر سال و معادل سود بانکی سالانه و خب شاید از خیلی دیگه سهمهای بانکی که دو و یا سه برابر شده اند عقبتر باشد و در ضمن زیان ده هم نباشد . و جای رشد هم داشته باشد و دوستان تکنیکالی هم به این بانک بیشتر توجه داشته باشند . ولی همانطور که عرض کردم بنده خودم به هیچ فردی ورود به کلیه بانکها ی ورشکسته را توصیه نمی کنم . بانکهایی که کلی املاک دارند ولی تا همین املاک را مفت نفروشند کسی خریدار نیست و ضمنا" بسیاری از بانکها در واقع کلاه به کلاه می کنند و سود پرداختی آنها بیشتر از پولی هست که از مشتریان دریافت کرده اند و بانک تجارت دقیقا یکی از همین بانکهاست و در واقع با تبلیغات کلان از سپرده گذاری سپرده های افراد جدید سود افراد قبلی را پرداخت می نمایند .

هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک

بنده به شخصه حتی جرات نمی کنم پول توی بانکهای غیر دولتی بگذارم و خود بانک مرکزی به کرار عنوان کرده که بالای 100 میلیون تومان در هر بانکی که بگذارید مسئولیتش را قبول نمی کند
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/22 در ساعت 08:37

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 35 نخست ... 678910111219 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)