صفحه 16 از 35 نخست ... 61314151617181926 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

بررسی سهام سرمایه گذاری ها

سهام سرمایه گذاری را برای استحضار دوستان و بر اساس P/E آنها مرتب و SORT کرده ام.

دو تا از برترین سهام وصنعت و وسکاب می باشند . هر دو حتی حجم مبنا را هم توی 21 دی ماه که دامنه نوسان 2 درصد بود و صفهای میلیونی خرید را شاهد بودیم، پرنکرده اند!

البته ارزش خالص دارایی ها (NAV) ، بسیار در قیمت سهام شرکتهای سرمایه گذاری تعیین کننده می باشد.

وصنعت به دلیل افزایش سرمایه در حال اقدام و کمترین P/E در گروه قابل توجه هست.

وسکاب به دلیل کمترین P/E در گروه به عنوان دومین سهم قابل توجه هست.ضمن آنکه در این سهم فروش ملک عاطفی هم مطرح هست . وسکاب در صورت فروش ملک عاطفی قیمتهای بالای 600 تومان را میتواند لمس کند . به ازای هر سهم در صورت فروش ملک عاطفی فقط 100 تومان می سازد و خودش هم 50 تومان سود می سازد که جمعا" 150 تومان می شود و با یک پی بر ای حداقل 4 ، قیمت آن بالای 600 تومان خواهد شد . در صورت فروش ملک عاطفی NAV این سهم به شدت متحول خواهد شد و با قیمتهای زیر 600 تومان خداحافظی خواهد کرد.

ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/12 در ساعت 05:55
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

بررسی گروه لیزینگی ها

بررسی جداول ذیل که توسط اینجانب تهیه شده اند، نشان می دهد که سهم ولصنم یکی از بهترین سهمهای این گروه هست که ضمن اینکه بیشترین مبلغ انباشته به ازای هر سهم را دارد ( 856 ریال )، کمترین P/E را در گروه خود دارد . این سهم تعداد قابل توجهی سهم " وصنعت " دارد که علاوه بر اینکه وصنعت از لحاظ سودآوری و قیمت متحول شده است در حال افزایش سرمایه نیز می باشد. به زودی این سهم نیز افزایش سرمایه خواهد داد و باید با این قیمتهای فعلی زیر 300 تومان خداحافظی کند . دنبال سهام اینچنینی ( ولصنم ) باشید که علاوه بر اینکه نسبت به همگروهی های خود رشد آنچنانی نداشته اند، سود انباشته بسیار بالای هم نسبت به بقیه همگروهی های خود دارند .

ولصنم بهترین سهم در گروه خود می باشد . شایعه شده گروهی که روی ولساپا فعال بودند ، به زودی میخواهند سوار این سهم شوند.

از همه اینها مهمتر اینکه دوست بسیار عزیز و استاد خودم جناب سجاد خان orumbourse نیز دیروز در خصوص این سهم عنوان فرمودند که :

" ولصنم هنوزم یکی از مفت های بازاره.
    فقط 855 ریال سود انباشته داره اون وقت برخی ها زیر 280 تومن فروش میزنند!!! "

هر سهمی ایشان معرفی کرده به هدف خود رسیده است .

ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/12 در ساعت 06:01

4. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,983 بار در 385 ارسال

سلام جناب بابك خان تو جدولي كه داده بودين يكي از سهامها سهم آپ بود كه من يه تعداد مناسبي دارم با توجه به شناورش كه 9درصد هستش نميدونم چرا اينقدر فروشنده داره ميخاسم يه راهنمايي درباره اين سهم بفرمايين ممنون ميشم

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(28)
    تشکر شده 1,447 بار در 350 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

مجددا
    " می گویم که
    در هر گونه امکان فروش سهمتان و امکان نقد شدن ، لحظه ای درنگ نکنید و بازار در کوتاه مدت هیچ بالایی نخواهد داشت و بیایید و منطقی باشید . میشه به راحتی 10 الی 20 درصد بالاتر و در شرایط پایدار به بازار بورس ورود کرد و سود کسب گرد .

با سلام
    از اینکه نظرات خودتان را به اشتراک میگزارید تشکر میکنم

من کمتر مطلب میزنم و بیشتر از نظرات دوستان استفاده میکنم و همیشه خواننده تاپیک شما هستم!!

حوادت و واقیع اخیر باعث اختلال در روند بازار شد،( البته بازار نیاز به اصلاح داشت و منتظر خبر بنیادی بود)

هیجانی ایجاد شد که موجب ضرر برخی فعالین بازار بود
    اینکه فروختند اشتباه بوده یا خیر به خودارزیابی فعالین برمیگردد
    ولی باید دقت کنیم تا باعث اتخاذ تصمیمات اشتباه نشویم

جناب بابک ، آیا هنوز هم نظر شما خروج بی درنگ از بازار است؟

از ان قیمت های که پیشنهاد خروح بی درنگ داشتین ، بازار 10تا20درصد بالا امده؟
    ایا خروج بی درنگ و پیشنهاد به دیگران ، درست بوده؟؟؟؟

سال اینده شاهد تورم بالایی خواهیم بود ، تورمی که کمتر از 98 نخواهد بود،

ایا الان پیشنهاد ورود دارین ؟میشه خرید؟
    یا باید منتظر پایداری بازار باشیم؟
    پس از پایداری ، قیمت ها همین مقادیر خواهند بود؟یا کمتر ؟ یا بیشتر؟
    اون موقع وقت خریده؟ یا فروش؟

با تشکر

ویرایش توسط SM : 2020/01/13 در ساعت 15:45

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید SM از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    سلام جناب بابك خان تو جدولي كه داده بودين يكي از سهامها سهم آپ بود كه من يه تعداد مناسبي دارم با توجه به شناورش كه 9درصد هستش نميدونم چرا اينقدر فروشنده داره ميخاسم يه راهنمايي درباره اين سهم بفرمايين ممنون ميشم
    با سلام و عرض ادب و عذر بابت تاخیر در جواب حضرتعالی .

در پاسخ به سوال شما؛ توجه شما را به مطالب ذیل عرض می نمایم:

1) بنده سهامی را که در جدول صفحه گذشته با رنگ آبی مشخص نمودم ، سهامی بودند که نسبت به مابقی سهام بورس در یکسال گذشته کمتر رشد داشته اند ، ولی تاکیدی به خرید هیچکدام به صراحت نداشته ام و بررسی بیشتر را به اعضاء و مهمانان عزیز واگذار نمودم.

2) اشتباه شما این هست که تنها و تنها به میزان شناوری یک سهم توجه فرمودید . در حالیکه تعداد کل سهام یک سهم مهم هست . فرضا همین سهم آپ 9 درصد شناوری دارد و کل سهم آن 2،650،000،000 سهم هست و میانگین حجم ماه آن 5،654،000 سهم هست . در حالکیه فرضا سهم مداران از همین گروه 20 درصد شناوری دارد ولی تعداد سهم آن فقط 650،000،000 سهم هست و میانگین حجم ماه آن 1،554،000 سهم هست . یا سهم پرداخت الكترونيك سامان كيش از همین گروه 8 درصد شناوری دارد و کل سهم آن 3،000،000،000 سهم هست و میانگین حجم ماه آن 1،666،000 سهم هست . پس دلیلی ندارد اگر سهمی شناوری کمتری داشته باشد فروشنده کمتری نسبت به سهم دیگر داشته باشد! و باید موارد بسیار مهم دیگر شامل P/E و تعداد کل سهام و میزان حمایت حقوقی و ... را در نظر گرفت . در هر صورت سهم رانفور هم در این گروه جزو سهمهایی بوده که با رنگ آبی مشخص شده و همیشه از ابتدای حضور خود در بورس سهمی بسیار عالی بوده و خواهد بود . اصلح هست با دوستان تکنیکالیست در خصوص سهم آپ مشورت فرمایید تا ببینید این سهم در چه موجی هست و آیا نسبت به رانفور از لحاظ تکنیکالی بهتر است یا خیر ؟

من جای شما باشم با توجه به تعداد این سهم در سبدتان و وزن آن حداقل نصفش را پس از تایید گرفتن از دوستان تکنیکالیست از صعود ادامه دار بازار به سهم ولصنم که رشد آنچنانی نداشته و انباشته بشیار عالی دارد تبدیل می کردم . البته عرض کردم حتما با یکی دو نفر تکنیکالیست ماهر مشورت فرمایید .

سلامت و تندرست باشید .
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/13 در ساعت 18:30

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mmeymari نمایش پست ها

با سلام
    از اینکه نظرات خودتان را به اشتراک میگزارید تشکر میکنم

من کمتر مطلب میزنم و بیشتر از نظرات دوستان استفاده میکنم و همیشه خواننده تاپیک شما هستم!!

حوادت و واقیع اخیر باعث اختلال در روند بازار شد،( البته بازار نیاز به اصلاح داشت و منتظر خبر بنیادی بود)

هیجانی ایجاد شد که موجب ضرر برخی فعالین بازار بود
    اینکه فروختند اشتباه بوده یا خیر به خودارزیابی فعالین برمیگردد
    ولی باید دقت کنیم تا باعث اتخاذ تصمیمات اشتباه نشویم

جناب بابک ، آیا هنوز هم نظر شما خروج بی درنگ از بازار است؟

از ان قیمت های که پیشنهاد خروح بی درنگ داشتین ، بازار 10تا20درصد بالا امده؟
    ایا خروج بی درنگ و پیشنهاد به دیگران ، درست بوده؟؟؟؟

سال اینده شاهد تورم بالایی خواهیم بود ، تورمی که کمتر از 98 نخواهد بود،

ایا الان پیشنهاد ورود دارین ؟میشه خرید؟
    یا باید منتظر پایداری بازار باشیم؟
    پس از پایداری ، قیمت ها همین مقادیر خواهند بود؟یا کمتر ؟ یا بیشتر؟
    اون موقع وقت خریده؟ یا فروش؟

با تشکر

با سلام و احترام خدمت کاربر محترم جناب آقای mmeymari عزیز و بزرگوار که واقعا" همانطور که خودتان فرمودید جزو بی حاشیه ترین اعضاء وبسایت بورسی هستید .

در خصوص نوشته حضرتعالی موارد ذیل را به استحضار می رساند :

1) بازار روزهای شنبه و یکشنبه و دوشنبه صعودی بوده و 20 درصد رشد نداشته است و 12 درصد رشد داشته و در واقع شاید یکسری سهمها که حتی حجم مبنا را پرنکرده اند، در واقع شنبه و یکشنبه به سختی خیلی از سهمها اجازه خروج می دادند و دوشنبه هم که تعطیل بود و می موند سه شنبه و چهارشنبه و فرضا اگر فردی سه شنبه می فروخت با توجه به منفی خوردن دو درصدی روز چهارشنبه در واقع دو درصد چهارشنبه را با شنبه این هفته یر به یر فرض کنید می ماند دو تا 5 درصد شنبه و یکشنبه که همان 10 درصد رشد را داشته است.

2) خب من عرض کردم که 4 نظریه وجود دارد و نظر بنده خروج از بازار بود . حالا یه عده ای اصلا از هفته قبلش با توجه به کانال شاخص در 380 هزار واحد خروج زده بودند و یکسری هم فوقش هفته پیش . حال بنده این سوال را از حضور شما دارم . آیا 10 درصد سود در بورس مهم هست یا حفظ سرمایه ؟ اگر جنگ می شد می توانستید سرمایه تان را به راحتی از بازار خارج کنید و اصلا خریدار یا حمایتی بود؟ سر جنگ سوریه که حتی جنگ در کشور خودمان نبود، چند روز متوالی صفهای فروش پابرجا بود که توان خروج از بازار هم به راحتی محیا نبود؟ این که دیگر در کشور خود ما بود! فروش ضرر بوده به نظر شما؟ به نظر بنده به هیچ عنوان ضرر نبوده و حفظ سود بوده است . همیشه و همه حال می توان به بازار سرمایه ورود کرد . الان فقط ده درصد بالاتر اومده طبق نوشته بنده در بند اول . تازه بیشتر صفها عرضه شده و پولی که توسط صندوق حمایت به بازار تزریق شده بود داره از بازار خارج میشه .

3) در خصوص اینکه بازار صعودی خواهد شد و یا خیر و اطمینان کی به بازار بر می گردد به نظر بنده فعلا برای تصمیم گیری زود هست و خیلی از بزرگان بازار سرمایه هم حتی همین امروز نقد شده اند چون شاخص به اعداد قابل توجهی رسیده است و ضمنا" نسبت فروشنده به خریدار در اکثر سهمها بسیار بالاست . بهترین موضع خرید سهمهایی هست که رشد آنچنانی نداشته اند و مورد حمایت حقوقی خود هستند و پی بر ای کمی دارند . همانطور که دیدید بنده تاکید به خرید سهم ولصنم و وسکاب( البته وسکاب هیچوقت حمایت حقوقیرا نداشته است )،دارم . در حالیکه خدا شاهده خودم یک عدد از این سهام را ندارم ولی عرض می کنم که بنده هم در حال تهیه پول بزرگی برای ورود به بازار بورس هستم . بله آماده ورود ولی نه این هفته . تا آخر هفته منتظر می مانم تا ببینیم وضعیت سیاسی و اغتشاشات و هواپیمای اکراین و ... به کجا ختم می شود و اگر موقعیت مناسب بود شنبه هفته آینده و پس از تایید گرفتن دوستان تکنیکالیستم در خصوص عدم ریزش بازار ، وارد خواهم شد . بله ورود به بازار سرمایه هیچوقت دیر نیست و خروج و استراحت دادن به فکر و مغز نیز بد نیست . خروج از بازار نیز یک استراتژی هست به هنگام احساس خطر که اتفاقا بسیار هم منطقی هست و شما نمی توانید بفرمایید افرادی که این دلیل را داشته اند ضرر کرده اند! اگر جنگ می شد آنها که در بازار مانده بودند ضرر می کردند یا فردی که فقط ده درصد بیشتر سود کرده است؟

باز هم ممنون از ارائه مودبانه و متین نظرات و فرمایشتان ، نظر که مودبانه باشد بر جان می نشیند

به امید سود آوری کلیه اعضاء و مهمانان محترم
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/13 در ساعت 18:29

12. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

طبق اطلاعات اخذ شده، سهم کفرا (فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌) ، به زودی افزایش سرمایه 100 درصدی را شامل 50 درصد از انباشته و 50 درصد از آورده بر روی کدال اعلام خواهد کرد .

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    بررسی گروه لیزینگی ها

بررسی جداول ذیل که توسط اینجانب تهیه شده اند، نشان می دهد که سهم ولصنم یکی از بهترین سهمهای این گروه هست که ضمن اینکه بیشترین مبلغ انباشته به ازای هر سهم را دارد ( 856 ریال )، کمترین P/E را در گروه خود دارد . این سهم تعداد قابل توجهی سهم " وصنعت " دارد که علاوه بر اینکه وصنعت از لحاظ سودآوری و قیمت متحول شده است در حال افزایش سرمایه نیز می باشد. به زودی این سهم نیز افزایش سرمایه خواهد داد و باید با این قیمتهای فعلی زیر 300 تومان خداحافظی کند . دنبال سهام اینچنینی ( ولصنم ) باشید که علاوه بر اینکه نسبت به همگروهی های خود رشد آنچنانی نداشته اند، سود انباشته بسیار بالای هم نسبت به بقیه همگروهی های خود دارند .

ولصنم بهترین سهم در گروه خود می باشد . شایعه شده گروهی که روی ولساپا فعال بودند ، به زودی میخواهند سوار این سهم شوند.

از همه اینها مهمتر اینکه دوست بسیار عزیز و استاد خودم جناب سجاد خان orumbourse نیز دیروز در خصوص این سهم عنوان فرمودند که :

" ولصنم هنوزم یکی از مفت های بازاره.
    فقط 855 ریال سود انباشته داره اون وقت برخی ها زیر 280 تومن فروش میزنند!!! "

هر سهمی ایشان معرفی کرده به هدف خود رسیده است .

کماکان تاکید فراوان به خرید درصدی از سبدتان به سهم ولصنم را دارم

سهمی که نسبت به گروه خود از بازار جا مانده

سهمی با انباشته 85 تومانی 300 تومان . این قیمت عین جوک میمونه

یه صندوق سرمايه گذاري به نام ارزش كاوان آينده که در واقع به نوعی متعلق به بیمه ایران هست، به تازگی و با 23 میلیون سهم اومده جزو سهامداران درصدی که نشانه خوبی جهت رشد سهم می باشد

هر چی پایینتر بخرید عالیه

قیمت پایانی سهم در روز چهارشنبه مورخ 25 دی ماه 1398 برابر 3042 ریال همینجا یادگاری باشه ببینیم تا شب عید چند درصد سود به سهامدارانش میده
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/18 در ساعت 00:39

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

واقعا بازار گیج میزنه!!

ولصنم نسبت خریدار به فروشنده خنده داره

184 خریدار و 306 فروشنده یعنی قدرت خریدار بسیار عالیه

بعد ولساپا صف خرید و مابقی لیزینگی ها صف خرید ! اونوقت ولصنم با این نسبت خریدار و 85 تومن انباشته هنوز فرصت خرید می ده و فروشنده داره !!

بالای 500 تومان شما فروشنده ها را در صف خرید خواهیم دید

شما که نسبت خریدار به فروشنده رو میبینید چطوری دارید می فروشید؟

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

وسکاب پیش به سوی قیمت بالای 600 تومان در ازای فروش ملک عاطفی

قیمت پایانی امروز 2921 ریال

ارزش فروش ملک عاطفی حداقل 684 میلیارد تومان در همین وضعیت فعلی نیمه تمام هستش که به ازای هر سهم حدودا به طور خالص 100 تومان سود میسازه

50 تومن هم طبق معمول خود سهم میسازه که جمعا" میشه 150 تومان که با یه پی بر ای 4 میشه 600 تومان

ناو سهم در ازای فروش ملک عاطفی به شدت افزایش پیدا خواهد کرد

البته این قیمت فقط و فقط در ازای فروش ملک عاطفی هست وگرنه همین الان هم قیمت سهم از ناو سهم زده جلو!!! و به نوعی داره بحث فروش عاطفی رو پیشخور میکنه

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 35 نخست ... 61314151617181926 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)