صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

موضوع: آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

پاسخ : آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

سلام خدمت علیرضای جمالی عزیز

و مدیران زحمت کش فروم بورسی

اقای جمالی عزیز

نمیدونم کجا هست این نقل قولتون که گفته بودید (گشتم تو فروم مثل صندلی داغ و غیره ...پیدا نکردم )

وقتی فروم فرابورسیان بسته شد

شما چون تو اون فضا شاهد دوستیها و رفقاقتهای ناب و جو صمیمی بودید

در فکر تاسیس یک فروم برای در کنار هم بودم و از بورس و موضوعات بورسی گفتن افتادید

بنظر حقیر هر کس تو جامعه ما اگر میخواد کمک کنه به فرهنگ و جو انسانی و دموکراسی و همه پذیری و فضای نقد

باید در حوضه گفتگو فعالیت کنه

جامعه ما صداهای مختلفی در اعصار خودش داشته و بار هم تقریبا اینگونه هست

جامعه که در کمون ها و کلونی ها مختلف بصورت بصورت تک صدایی و گاها فردی دارای صدا هست

بسته به موقعیت و دوری و نزدیکی به حاکمیت و قدرت و پول این صدا گاها پر طنین هم بود

و طنین این صدا گاها اجاره نداده صداهای دیگر شنیده و دیده و در سطح جامعه شنیده بشه

فرومهای بورسی تو ایران نادر محلهای هست که افراد با توجه به اینکه در ارایه دیدگاهها و نظراتشون

منافع مالی هم دارن و در حداکثر تضاد هم این دیدگاهها قرار دارن بار هم زمینه گفتگو و صمیمت و رفاقت پابرجا هست

در مملکتی که هنور حق مخالف بودن جا نیافته در مملکتی همه در کانالهای یکطرفه خود به خودنمایی و ابراز فضل و دانش میکنن

فروم های بورسی بی نظیر هستن

در مملکتی که ارادی بیان نسبی وجود داره

ولی این ارادی فارغ ار احراب و سندیکاها در حال بیان هست

در مملکتی که هر چقدر منافع و تضاد اون پر رنگ تر باشه

شاهد فاشیست و خود رایی در تمام سطوح اون هستیم

در مملکتی که اگر در سر قدرت نباشیم دم ار گفتگو و نوع دوستی و همه پذیری میزنیم

ولی در سایه و ذیل قدرت فرار میگیریم کمتر کار خذف مخالف و بستن دهانها و اعدام دیگران هست

همه و همه دوست داریم مخالف رو در هم بکوبیم

این بختک تنها به سطوح خاصی ار جامعه تعلق نداره فاشیست و خود رایی در طبقات روشنفکری و تحصیل کرده ما هم دیده میشه

فروم بورسی و بورس بازانش

تنها جایی هست که ما داریم تمرین میکنم اگر دیدگاه دیگری باعث ریان من هم در پورتفو میشه

باید با اون دوست و مهربان و ار اون مهمتر حق تضاد دیدگاه رو بدم

////////////

علیرضا جمالی عریر

تبریک میگم به این نوع دیدگاهی که داشتی و رمینه ای برای این رشد و بالندگی رو فراهم کردی

شاید بشه گفت این فضا و این صمیمیت پر تضاد در این برهوت کشورمون

اب گواری هست که در دل کویر جان و روح مون جاری و ساری هست

بشخصه

ار زحماتت ار همکارانت ار مدیران زحمت کش و دوستانی که در این فروم زحمت میکشن و با توجه به دانش و نیت خیرشون

فضای دوستانه رو فراهم کردن تشکر میکنم

باشد که این رویه حسنه در مملکتوتمون روز افزونتر و پر بازتر بشه

ارادتمند همه دوستان
    ویرایش توسط نوام چامسکی : 2018/10/23 در ساعت 21:49

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    شنبه اول آبان ۸۹، ساعت ۱ بامداد بورسی آپ شد و ...
    امروز ۸ سال از اون زمان گذشته و بورسی که اومده بود تا برای اونایی که تو خلق و شکل گرفتنش زحمت کشیده و می کشند، موندگار باشه نهمین سال فعالیتش رو شروع میکنه...

تو این هشت سال دوستان زیادی برای سایت زحمت کشیدند و به گسترش و شناخته شدنش کمک کردند، که بعضیاشون مثل دوست عزیزم جناب گرگین خان (۴امین عضو ثبت شده بورسی) هنوز فعالند و خیلیای دیگه نه:
    مارال صفا، آمن خادمی، (حجت)، holy، analyst، بابک پناهی، baradaran، پرریسک، حامد، iced earth، محسن نظری، مصطفی مصری پور، مهران، یاسر شریعت، کیوان، سعید درخشان، naruto، ناهید، hector، meysam-sh-2020، موی عاقل، طیب، behnam، کاشف، heydar، مخبرالدوله و...

وخیلیای دیگه که لطفشون همچنان شامل بورسی هست و خیلی ها از مطالب و نوشته هاشون بهره میبرن:
    Orumbourse، شفاف سازی، محسن مهرورز عزیز، احسان، علیرضا، آریو ، mey،negarminavi، محمد۶۶، abad، نوام چامسکی، navasan، بابک۵۲، zorba، کیوان، کیانوش، احد، ایرج اکبری، امام قلی خان و... و روح خشنی که بعد از چند سال امروز برگشته...
    ببخشید که اسامی خیلی زیاده و مطمینا خیلیا از قلم افتادند ...

و البته مدیران سایت که انصافا نقش مهمی در نقش گرفتن جو دوستانه و ادبیات مناسب در سایت داشتند: مجید، وحید، احسان، کاپیتان،نمو، محمدحسین، علیرضا، مهدی و...

بورسی اومده که به یمن حضور شما دوستان عزیز موندگار باشه، والبته که برای بازگشتن به روزهای خوبش به کمک همه اعضا نیاز داره...

امیدوارم با یاری شما شاهد جمع تر شدن جمعمون باشیم و از دوستان عزیزمون که کمتر فعالند یا ازمون دلخورند دعوت میکنم باز بهمون ملحق بشن تا ان شاالله در کنار هم کاستی ها و عیوبمون رو رفع کنیم و محیط تحلیلی و البته دوستانه تری رو شکل بدیم که بتونه به تصمیم گیری هامون تو بورس کمک کنه...

باز هم از همه تشکر میکنم و شروع نهمین سال فعالیت بورسی رو تبریک میگم
    به امید روزهای بهتر، در کنار هم

درود بر شما جناب جمالی

تبریک میگم هشتمین سالروز تولد بورسی دوست داشتنی رو.
    به جرات میگم این سایت یکی از بهترین هاست،جو موجود در این سایت قابل قیاس با سایت های دیگه نیست از نظر تبادل اطلاعات و ارتباط بین دوستان این سایت با اختلاف بهترینه.
    البته تمامی اینها بخاطر مدیریت شما دوست گرامی می باشد.بهتون تبریک میگم.
    بیشتر اون دوستان رو از دور و نزدیک میشناسم مطالبشون رو خوندم و فوایدی بسیاری از مطالب و مصاحبت با اونها برده ام،از مصطفی مصری پور عزیز تا آمن خادمی و طیب و بهنام بزرگوار.همگی واقعا انسان های شریف و بزرگواری هستند امیدوارم هر جا هستند در کنار خانواده خوشبخت و در آرامش باشند.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,987 بار در 1,468 ارسال

باسلام واحترام ب تمام اشخاصی ک دراین گفتگو جمع شده ایم
    ازاینکه این وب سایت خلق کردید تا بتوان تمام نظرات جمع رو آزادانه بیان کنند جای تشکر داره این تفکر ازتمام مدیران ک در تلاشند تا این گفتگو باشد تابتوان دید گفت تشکر بسیارفراوان دارم
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

4. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

امروز ۸ سال از اون زمان گذشته و بورسی که اومده بود تا برای اونایی که تو خلق و شکل گرفتنش زحمت کشیده و می کشند، موندگار باشه نهمین سال فعالیتش رو شروع میکنه...

تو این هشت سال دوستان زیادی برای سایت زحمت کشیدند و به گسترش و شناخته شدنش کمک کردند، که بعضیاشون مثل دوست عزیزم جناب گرگین خان (۴امین عضو ثبت شده بورسی) هنوز فعالند و خیلیای دیگه نه:
    مارال صفا، آمن خادمی، (حجت)، holy، analyst، بابک پناهی، baradaran، پرریسک، حامد، iced earth، محسن نظری، مصطفی مصری پور، مهران، یاسر شریعت، کیوان، سعید درخشان، naruto، ناهید، hector، meysam-sh-2020، موی عاقل، طیب، behnam، کاشف، heydar، مخبرالدوله و...

وخیلیای دیگه که لطفشون همچنان شامل بورسی هست و خیلی ها از مطالب و نوشته هاشون بهره میبرن:
    Orumbourse، شفاف سازی، محسن مهرورز عزیز، احسان، علیرضا، آریو ، mey،negarminavi، محمد۶۶، abad، نوام چامسکی، navasan، بابک۵۲، zorba، کیوان، کیانوش، احد، ایرج اکبری، امام قلی خان و... و روح خشنی که بعد از چند سال امروز برگشته...

و البته مدیران سایت که انصافا نقش مهمی در نقش گرفتن جو دوستانه و ادبیات مناسب در سایت داشتند: مجید، وحید، احسان، کاپیتان،نمو، محمدحسین، علیرضا، مهدی و...

بورسی اومده که به یمن حضور شما دوستان عزیز موندگار باشه، والبته که برای بازگشتن به روزهای خوبش به کمک همه اعضا نیاز داره...

امیدوارم با یاری شما شاهد جمع تر شدن جمعمون باشیم و از دوستان عزیزمون که کمتر فعالند یا ازمون دلخورند دعوت میکنم باز بهمون ملحق بشن تا ان شاالله در کنار هم کاستی ها و عیوبمون رو رفع کنیم و محیط تحلیلی و البته دوستانه تری رو شکل بدیم که بتونه به تصمیم گیری هامون تو بورس کمک کنه...

درود بر همگی دوستان

و عرض تبریک تولد 8 سالگی فروم محبوب بورسی به همه کاربران وفادار و مدیران زحمتکش مخصوصا متولی محترم سایت،جناب علیرضا خان جمالی دوست داشتنی

در عرض این 6 سالی که اینجا در خدمت دوستان هستم واقعا بورسی مثل یه خونه شده برام و جزئی از زندگیم شده این سایت، همه اعضا مثل اعضای یه خانواده شدیم و روزهای تلخ و شیرین زیادی رو با هم تجربه کردیم..

چه روزهای خوبی در کنار هم بودیم .. یادی کنم از دوستان قدیمیم پررریسک عزیز(سید جعفر)، Behnam، کیوان، ata007، اشکبوس کهنه سوار، مصطفی مصری پور، هامد، سید یاسر شریعت، سرکار خانم Rajabnejad، محسن نظری، ائلچی، hector و ..

انشالله سالیان سال این محفل گرم پابرجا بمونه و سیر پیشرفت رو طی کنه..
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال

بنده هم نهمین سال فعالیت این فروم وزین را اول خدمت جناب جمالی عزیز و بعد خدمت تک تک اعضا محترم تبریک عرض میکنم .
    این که این فروم بعد از این همه سال هنوز سرپا مونده قطعا مدیون کاربران و تحلیلگران خوبش است که باعث اعتبار این سایت شده و

صد البته وقتی چنین فضای گرمی ایجاد شده مدیران سایت روز به روز دلگرم تر به حفظ این فضا میشوند .
    تو این سالها روزهای خوب بورس و روزهای تلخش را در کنار هم بودیم . همیشه سعی کردم فضای بورس بر شیوه کار بنده در این سایت

تاثیر گذار نباشد ولی چنانچه با عملکردم و یا نوشته هام باعث رنجش و یا آزرده خاطر شدن دوستان شدم همین جا عذرخواهی میکنم .
    به امید روزهای خوب و بهتر برای همگی ...
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

7. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی kamran آواتار ها
    تشکر شده 609 بار در 173 ارسال

آغاز نهمین سال فعالیت سایت وزین بورسی را خدمت جناب جمالی عزیز و تک تک اعضاء محترم تبریک عرض میکنم.

امیدوارم که کمافی سابق ، سایت بورسی پایدار و تاثیرگذار بافی بماند

و کلیه اعضا برادرانه در کنار هم از نقطه نظرات هم بهرهمند گردند.

9. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید kamran از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام دوستان.
    چه زیبا است محفلی که در آن گرد هم آمده‌ایم...!
    این را زمانی می‌فهمیم که در یک سایت همسایه می‌بینیم این شخص به دیگری دارد بد و بیراه می‌گوید و آن دیگری هم دارد این را مسخره می‌کند... یا در سایت دیگر می‌بینیم تمام محتوای آن سایت شده: ++++++ یا در تلگرام که می‌بینیم بیشتر محفلی شده برای کلاه‌برداری و فروش VIPهای مسخره به تازه‌کارانی که بوی کباب به مشامشان خورده...
    اما این محفل ما فرق می‌کند...
    اینجا چیزی که از همه بیشتر به چشم من می‌خورد انسانیت است! حتی بیشتر از پول و بورس (که ماهیتش تفرقه و خودخواهی است) انسانیت دارد در اینجا موج می‌زند.
    و از این بابت من از همه‌ی دوستان تشکر می‌کنم. از جناب جمالی... تا حتی آن دوستان ناشناسی که اکثر اوقات تنها به صورت مهمان مطالب را دنبال می‌کنند...

و البته تشکر ویژه‌ام از جناب جمالی است... چون می‌دانم اگر موسس یک مجموعه شخصا دارای شخصیت محترم و با اخلاقی نباشد در آینده آن مجموعه نمی‌تواند چنین ویژگی‌ای را در خودش ایجاد کند و نگه دارد...

من از سال ۹۲ همراه شما عزیزان هستم... فکرش را هم نمی‌کردم... گمان می‌کردم همین یکی دو سال پیش باشد... ولی اکنون که دارم حساب می‌کنم می‌بینم چقدر سریع پنج سال گذشته... چه روزهای خوب و خوشی در کنار هم داشتیم اینجا... دلم نمی‌آید بگویم روزهای تلخ و شیرین... چون اینجا را و شماها را دوست دارم و انصافا تلخی‌ای من ندیدم... حتی در تلخ‌ترین روزهای بازار مانند این روزها که بازار یک دست رنگ خون به خود گرفته... ولی گرمای جو صمیمی‌مان این قدر زیباست که حتی زشتی بازار را هم در نگاهم کم رنگ می‌کند...
    آری... چه روزهای خوبی اینجا داشتیم...
    اینجا من ششصد صفحه جستار کارگاه را نوشتم... (اوه... فکرش را هم اکنون می‌کنم می‌بینم چقدر مطلب بوده...)
    اینجا من برنامه‌ی مسابقات را نوشتم...
    اینجا در کنار شما عزیزان دستاوردم را اختراع کردم...
    و البته همواره به این همراهی و هم‌صحبتی شما عزیزان دلگرم بودم... و چقدر هم برایتان نالیدم...(و هنوز هم که هر روز می‌نالم و سرتان را درد می‌آورم... )
    (چه عزیزانی در آن جستار دنج ما آمدند و در کنار هم بودیم... عزیزانی که به این دوستی پنج ساله‌شان افتخار می‌کنم... می‌ترسم نام ببرم و نام یکی از قلم بیافتد... ولی باور بفرمایید از صمیم قلب دوستتان دارم...)

یک بار دیگر از همه‌ی عزیزان در این محفل بورسی بابت حضور ارزشمندشان تشکر می‌کنم و آرزوی پایداری و برقراری و رونق این محفل زیبا و صمیمی‌مان را دارم.
    سپاس. یا علی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

11. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال

آری به يمن لطف شما خاک زر شود...

درود به دوستان عزیز و ممنون از اظهار محبتتون
    حیف که تولد بورسی با روزهای بد بازار متقارن شد...

خدا رو شکر که اغلب دوستان دید مثبتی به بورسی دارند، اما واقعیت اینه که بورسی به لطف حضور شما بورسی شده و اگه گاهی شاهد نوشته های دور از انتظار بودیم (یا هستیم)، کاربران و دوستان خوبمون اجازه ندادند (و اجازه نمیدند) جو اینجا و نوشته ها به سمت جنجالی شدن پیش بره...

زمانی که فرابورس بعد از دو سه سال فعالیت (دقیقا یادم نیست) از دسترس خارج شد، فکر کردم که اجازه نداریم محیطی ایجاد کنیم و عده ای رو وابسته و بعد به تنهایی در مورد سرنوشتش تصمیم بگیریم...
    صادقانه میگم که بودن بورسی امروز روز به بودن من نوعی وابسته نیست (همونطور که در این چند سال شاهدش بودید) و تا وقتی که اعضای این خانواده دور هم باشند بورسی فعال خواهد بود حتی اگه من نوعی نباشم...(تمهید لازم برای تمدید سالیانه دومین و هاست و ... اندیشیده شده)

منکر کم و کاستی ها نیستیم... اگه پیشنهاد و انتقادی دارید حتما برای بهتر شدن خونه ای که با هم ساختیم به ما انتقال بدید.

از همه اونایی که تو ارسال اول این تاپیک باید ازشون اسم میبردم اما بدلیل زیاد بودن اسامی از قلم افتادند عذرخواهی می کنم.

و باز هم از همه دوستانی که زمانی اینجا مینوشتند و الان کمتر فعالیت دارند دعوت میکنم در کنار ما باشند، و از شمایی که فعال هستید خواهش میکنم در جذب کاربران خوب و تحلیلگری که جاشون تو بورسی خالیه ما رو یاری کنید.

به امید بازگشت روزهای خوب بورس
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

13. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Mohsen Mehrvarz آواتار ها
    تشکر شده 26,109 بار در 1,692 ارسال

سلام و درود
    علیرضا جان منم به نوبه خودم از نحوه مدیریت این فروم از جنابعالی و سایر مدیران تشکر و قدردانی میکنم
    تحلیلگران عزیزی که نام بردی و هر ساله تو نمایشگاههای بورس زیارتشون میکردیم ، عمدتا تو کوران رونق در سالهای 91 و 92 در کنار ما بودند ولی این چندسال کسادی بازار ، حجم فعالیت همه فروم هارو کاهش داده
    همچنین رونق نرم افزارهای ارتباطی مجازی هم مزید بر علت هست ....

اما
    اما صفا و صمیمیت فروم ، باعث میشه ما که با این فضا حال میکنیم ، بمونیم و از بقیه دوستان یاد بگیریم
    این دو سه هفته نوسان بازارم بگذره ایشا... موج بعدی فروم شلوغتر میشه

آرزمند سلامتی و شادی همه دوستان عزیز

15. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید Mohsen Mehrvarz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mir48 آواتار ها
    تشکر شده 493 بار در 141 ارسال

هر چند یه مقدار دیر شد اما من هم به نوبه خودم سالروز تولد بورسی رو به همه دوستان تبریک عرض میکنم و از فضای خوب ایجاد شده توسط مسئولین عزیز و کاربران خوبش کمال تشکر را دارم.
    سلامت و بهروز باشید

17. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mir48 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)