صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نتایج از شماره 21 تا 24 از مجموع 24

موضوع: آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

ستاره دار(1) mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,895
    تشکر شده 33,035 بار در 10,069 ارسال

پاسخ : آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

اکنون داشتم مسابقات را برگزار می‌کردم... یادم آمد که چند سال پیش چندین سال بود که جناب هامد مسابقات را برگزار می‌کردند... ایشان را نمی‌شناسم ولی جا دارد اینجا از زحمات ایشان تشکر کنم
    به خصوص اکنون یادم می‌آید که ایشان مشغله داشتند و شب‌ها نتایج مسابقات را اعلام می‌کردند و احتمالا دستی هم این کار را انجام می‌دادند!

هر جا که هستند و در هر موقعیتی که هستند برای ایشان آرزوی تندرستی و شادکامی و پیروزی دارم.

بد نیست به مناسبت نهمین سال فعالیت بورسی یادی بکنیم از دیگر عزیزان حاضر و غایب...

دیروز داشتم جستار دارایی بچه‌های بورسی و درآمدشان را مطالعه می‌کردم...
    بگذارید یادی کنم از جناب meysam_sh_2020 (درست گفتم؟) از نوشته‌های ایشان خوشم می‌آید... روحیه‌ی خوبی پشت نوشته‌های ایشان هست... یکی از کسانی هست که هر گاه آمد در مسابقه به مدت کوتاهی ستاره‌های زیادی کسب کرد و رفت... چند وقت پیش دیدم در سایت همسایه انگار مطلب می‌زد... امیدوارم دوباره به بورسی برگردد و احساس می‌کنم جای ایشان در کنار دیگر تحلیلگران عزیزی که در انجمن داریم خالی است.

اگر شد از دیگر عزیزان هم به تدریج یک یادی بکنیم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    10,895

از جمع حاضر می‌خواستم یادی کنم از دو دوست عزیزم که تقریبا در تمام زمانی که در این انجمن بودم با من همراه بودند و همواره از حضور گرم و صمیمی‌شان لذت می‌بردم... جناب آباد (Abad) و جناب علیرضا (iligal) ... هر کسی معمولا در هر محفلی دوست و همراهانی دارد... این دو عزیز هم از آغاز فعالیت ما در انجمن به خصوص در جستار کارگاه بسیار همراه ما بودند و گرمای حضورشان را می‌شد از پشت این فضای مجازی به خوبی احساس کرد و واقعا که بنده بخشی از فعالیتم را مدیون همراهی این دو عزیز هستم و به ایشان احساس دین می‌کنم. امیدوارم خدا عوض خیرشان دهد...

از بین غایب‌ها هم دوست دارم یادی بکنم از جناب
    محمد حسین! (خودم نه‌ها!) صاحب دو آیدی m.hosein و mohammad.hosein... برادر بزرگوارم که «دلی» دین‌دار بود و عاشق دین و ائمه‌اطهار ... و کلا نوشته‌هایش از سر دل بود...

(از
    امام‌قلی‌خان هم یادی بکنیم؟ که نمی‌دانم آخر سر شیرش را خورد یا زالو‌صفت‌ها ریختند سرش استادش کردند؟ امام‌قلی دوستت داریم... عزرائیل را هم جوابش کن... )

پی‌نوشت: وقت نمی‌کنم وگرنه دوست دارم در این جستار از همه‌ی عزیزانی که در خاطر دارم و از ایشان خاطره دارم یک بار یادی بکنم... چه عزیزان حاضر و چه عزیزان غایب...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    ارسال
    1,324
    تشکر شده 3,804 بار در 1,169 ارسال

محمد حسین خان سلام
    خوشحال می باشم که هنوز گوش هایت پشمالو نگشته است و زن نگرفته ای.برو که خدا با تو بود در این سالها.وگرنه حالا داشتی زبانم لال واریانس سکه را روی نمودار میگرفتی که مهریه بدهی.عزرائیل ور افتاده با من قهر نموده رفته است.از بی چشم و رویی و اینکه کار ازش بر نیامده گاهی می آید یک نیشگونی میگیرد می رود. استادش نمودند یعنی چه؟ این لغت ها را شما جوانان ساخته اید ما سر در نمی آوریم.
    با تشکر
    تولد بورسی هم تبریک می گویم به همه بچه های خوش ذات که اینجا زحمت می کشند و وجود پیر و مردنی من را تحمل می نمایند. مثل علیرضا جمالی خان که آقا می باشد. مثل ایلیگال خان و خود محمدحسین خان و مهدی 1400 خان و وحید بیست خان و کاپیتان نمو خان و ایمینگ خان و نوسان خان و دی
    گران که الان در خاطرم نمی باشند.
    باز هم تشکر
    میروم بخوابم
    یاد و خاطره احمدخان عزیزم گرامی باد.مرگ بر زالوصفتان
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    10,895

اگر نمی‌توانم از همه‌ی عزیزانی که در خاطرم خاطره دارند یک‌باره یادی بکنم... خوب... هر روز می‌توان از یکی دو عزیز یاد کرد... (به مرور هم نام‌های جدید به ذهن آدم می‌آید... چقدر خوب... نام‌هایی که گاهی آدم می‌بیند مدت‌هاست از خاطرش رفته بود...)

از میان جمع حاضر دوست دارم یادی کنم از جناب
    سجاد orumbourse عزیز. که انصافا جزء تحلیلگران بسیار نیرومند ایران هستند. و مهمتر اینکه از ابتدایی که من یادم می‌آید در انجمن حضور بسیار عالی‌ای داشتند و جستار ایشان همواره یکی از گرمترین گردهم‌آیی‌های این انجمن بوده... خدا قوت... ان‌شاءالله همواره پیروز و سربلند باشی.

اما از میان جمع غایب! تقریبا غایب! (نیمه غایب!) می‌خواهم از چند عزیز با هم یاد کنم... (همین نیم ساعت پیش به ذهنم رسید... کلی من از این چند نفر خاطره دارم و چیز آموخته‌ام...)
    دوستان جستار :
    آیا تا آخر سال با نوسان میتوان 70%سود کرد ؟

اول از همه برادر بسیار بسیار بسیار عزیزم جناب"heydar" (به قول جناب اکبری، جناب خوش‌تیپ) و نیز دیگر همراهان آن جستار جناب ائلچیو جناب محمد American Sniperو بالاخص دوست گرامی‌مان جناب zorbaبسیار بسیار عزیز (مقداری هم dr.boursy و mahzad در آن جستار حضور داشتند که بد نیست همین‌جا از این دو عزیز هم یادی بکنیم.)

این عزیزان هنوز هم هستند ولی دیگر آن شور و حال جستار آیا می‌توان فلان‌قدر سود کرد () نیست... کاش حیدر عزیز دوباره آستین همت را بالا بزنند و دوباره در آن جستار شاهد آن رونق همیشگی باشیم... (سهام خوبی هم معرفی می‌شد در آن جستار!)
    «محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •