صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

اکنون داشتم مسابقات را برگزار می‌کردم... یادم آمد که چند سال پیش چندین سال بود که جناب هامد مسابقات را برگزار می‌کردند... ایشان را نمی‌شناسم ولی جا دارد اینجا از زحمات ایشان تشکر کنم
    به خصوص اکنون یادم می‌آید که ایشان مشغله داشتند و شب‌ها نتایج مسابقات را اعلام می‌کردند و احتمالا دستی هم این کار را انجام می‌دادند!

هر جا که هستند و در هر موقعیتی که هستند برای ایشان آرزوی تندرستی و شادکامی و پیروزی دارم.

بد نیست به مناسبت نهمین سال فعالیت بورسی یادی بکنیم از دیگر عزیزان حاضر و غایب...

دیروز داشتم جستار دارایی بچه‌های بورسی و درآمدشان را مطالعه می‌کردم...
    بگذارید یادی کنم از جناب meysam_sh_2020 (درست گفتم؟) از نوشته‌های ایشان خوشم می‌آید... روحیه‌ی خوبی پشت نوشته‌های ایشان هست... یکی از کسانی هست که هر گاه آمد در مسابقه به مدت کوتاهی ستاره‌های زیادی کسب کرد و رفت... چند وقت پیش دیدم در سایت همسایه انگار مطلب می‌زد... امیدوارم دوباره به بورسی برگردد و احساس می‌کنم جای ایشان در کنار دیگر تحلیلگران عزیزی که در انجمن داریم خالی است.

اگر شد از دیگر عزیزان هم به تدریج یک یادی بکنیم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

از جمع حاضر می‌خواستم یادی کنم از دو دوست عزیزم که تقریبا در تمام زمانی که در این انجمن بودم با من همراه بودند و همواره از حضور گرم و صمیمی‌شان لذت می‌بردم... جناب آباد (Abad) و جناب علیرضا (iligal) ... هر کسی معمولا در هر محفلی دوست و همراهانی دارد... این دو عزیز هم از آغاز فعالیت ما در انجمن به خصوص در جستار کارگاه بسیار همراه ما بودند و گرمای حضورشان را می‌شد از پشت این فضای مجازی به خوبی احساس کرد و واقعا که بنده بخشی از فعالیتم را مدیون همراهی این دو عزیز هستم و به ایشان احساس دین می‌کنم. امیدوارم خدا عوض خیرشان دهد...

از بین غایب‌ها هم دوست دارم یادی بکنم از جناب
    محمد حسین! (خودم نه‌ها!) صاحب دو آیدی m.hosein و mohammad.hosein... برادر بزرگوارم که «دلی» دین‌دار بود و عاشق دین و ائمه‌اطهار ... و کلا نوشته‌هایش از سر دل بود...

(از
    امام‌قلی‌خان هم یادی بکنیم؟ که نمی‌دانم آخر سر شیرش را خورد یا زالو‌صفت‌ها ریختند سرش استادش کردند؟ امام‌قلی دوستت داریم... عزرائیل را هم جوابش کن... )

پی‌نوشت: وقت نمی‌کنم وگرنه دوست دارم در این جستار از همه‌ی عزیزانی که در خاطر دارم و از ایشان خاطره دارم یک بار یادی بکنم... چه عزیزان حاضر و چه عزیزان غایب...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

محمد حسین خان سلام
    خوشحال می باشم که هنوز گوش هایت پشمالو نگشته است و زن نگرفته ای.برو که خدا با تو بود در این سالها.وگرنه حالا داشتی زبانم لال واریانس سکه را روی نمودار میگرفتی که مهریه بدهی.عزرائیل ور افتاده با من قهر نموده رفته است.از بی چشم و رویی و اینکه کار ازش بر نیامده گاهی می آید یک نیشگونی میگیرد می رود. استادش نمودند یعنی چه؟ این لغت ها را شما جوانان ساخته اید ما سر در نمی آوریم.
    با تشکر
    تولد بورسی هم تبریک می گویم به همه بچه های خوش ذات که اینجا زحمت می کشند و وجود پیر و مردنی من را تحمل می نمایند. مثل علیرضا جمالی خان که آقا می باشد. مثل ایلیگال خان و خود محمدحسین خان و مهدی 1400 خان و وحید بیست خان و کاپیتان نمو خان و ایمینگ خان و نوسان خان و دی
    گران که الان در خاطرم نمی باشند.
    باز هم تشکر
    میروم بخوابم
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

اگر نمی‌توانم از همه‌ی عزیزانی که در خاطرم خاطره دارند یک‌باره یادی بکنم... خوب... هر روز می‌توان از یکی دو عزیز یاد کرد... (به مرور هم نام‌های جدید به ذهن آدم می‌آید... چقدر خوب... نام‌هایی که گاهی آدم می‌بیند مدت‌هاست از خاطرش رفته بود...)

از میان جمع حاضر دوست دارم یادی کنم از جناب
    سجاد orumbourse عزیز. که انصافا جزء تحلیلگران بسیار نیرومند ایران هستند. و مهمتر اینکه از ابتدایی که من یادم می‌آید در انجمن حضور بسیار عالی‌ای داشتند و جستار ایشان همواره یکی از گرمترین گردهم‌آیی‌های این انجمن بوده... خدا قوت... ان‌شاءالله همواره پیروز و سربلند باشی.

اما از میان جمع غایب! تقریبا غایب! (نیمه غایب!) می‌خواهم از چند عزیز با هم یاد کنم... (همین نیم ساعت پیش به ذهنم رسید... کلی من از این چند نفر خاطره دارم و چیز آموخته‌ام...)
    دوستان جستار :
    آیا تا آخر سال با نوسان میتوان 70%سود کرد ؟

اول از همه برادر بسیار بسیار بسیار عزیزم جناب"heydar" (به قول جناب اکبری، جناب خوش‌تیپ) و نیز دیگر همراهان آن جستار جناب ائلچیو جناب محمد American Sniperو بالاخص دوست گرامی‌مان جناب zorbaبسیار بسیار عزیز (مقداری هم dr.boursy و mahzad در آن جستار حضور داشتند که بد نیست همین‌جا از این دو عزیز هم یادی بکنیم.)

این عزیزان هنوز هم هستند ولی دیگر آن شور و حال جستار آیا می‌توان فلان‌قدر سود کرد () نیست... کاش حیدر عزیز دوباره آستین همت را بالا بزنند و دوباره در آن جستار شاهد آن رونق همیشگی باشیم... (سهام خوبی هم معرفی می‌شد در آن جستار!)
    «محمد حسین» هستم.

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    اگر نمی‌توانم از همه‌ی عزیزانی که در خاطرم خاطره دارند یک‌باره یادی بکنم... خوب... هر روز می‌توان از یکی دو عزیز یاد کرد... (به مرور هم نام‌های جدید به ذهن آدم می‌آید... چقدر خوب... نام‌هایی که گاهی آدم می‌بیند مدت‌هاست از خاطرش رفته بود...)

از میان جمع حاضر دوست دارم یادی کنم از جناب
    سجاد orumbourse عزیز. که انصافا جزء تحلیلگران بسیار نیرومند ایران هستند. و مهمتر اینکه از ابتدایی که من یادم می‌آید در انجمن حضور بسیار عالی‌ای داشتند و جستار ایشان همواره یکی از گرمترین گردهم‌آیی‌های این انجمن بوده... خدا قوت... ان‌شاءالله همواره پیروز و سربلند باشی.

اما از میان جمع غایب! تقریبا غایب! (نیمه غایب!) می‌خواهم از چند عزیز با هم یاد کنم... (همین نیم ساعت پیش به ذهنم رسید... کلی من از این چند نفر خاطره دارم و چیز آموخته‌ام...)
    دوستان جستار :
    آیا تا آخر سال با نوسان میتوان 70%سود کرد ؟

اول از همه برادر بسیار بسیار بسیار عزیزم جناب"heydar" (به قول جناب اکبری، جناب خوش‌تیپ) و نیز دیگر همراهان آن جستار جناب ائلچیو جناب محمد American Sniperو بالاخص دوست گرامی‌مان جناب zorbaبسیار بسیار عزیز (مقداری هم dr.boursy و mahzad در آن جستار حضور داشتند که بد نیست همین‌جا از این دو عزیز هم یادی بکنیم.)

این عزیزان هنوز هم هستند ولی دیگر آن شور و حال جستار آیا می‌توان فلان‌قدر سود کرد () نیست... کاش حیدر عزیز دوباره آستین همت را بالا بزنند و دوباره در آن جستار شاهد آن رونق همیشگی باشیم... (سهام خوبی هم معرفی می‌شد در آن جستار!)
    بنده هم 8 سالگی فروم بورسی تبریک میگم اون اوایل تقریبا تو تمام فروم ها سرک میکشیدم ولی فقط محیط اینجا رو دوستانه و صادقانه دیدم و اینجا زوم بودم .
    محمد حسین جان والا راستش این تایپیک همیشه تو ذهنم هست چون یه کار گروهی نسبتا قوی شکل گرفت و سال 93 که بدترین سال بورسی بود توانستیم با سود خارج بشیم با اینکه به هدف 70 دقیق نرسید ولی اون سال بالای سود بانکی هم عالی بود که شد . راستش یک نفره حال نمیده باید با مشارکت افراد باشه که بشه فعالیت جدی داشت اگر امادگی وجود دارد، ما همیشه هستیم درسته فعالیت کم شده ولی از نوشته های شما و دیگر دوستان استفاده میکنیم همیشه و خواننده فروم هستم

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

بنده هم پویایی و پایداری بورسی رو تبریک میگم
    بورسی بهترین جا برای یک تریدر بوده و هست چرا که ماشاء الله همه کوله باری از تجربه دارند
    هر زمانی که کمکی از دستم ساخته باشه در خدمت دوستان هستم
    اتفاقا چند وقتی که نبودم و تا اومدم جای خالی بعضی دوستان مثل جناب heydar و بقیه دوستان اون تاپیک رو احساس کردم
    جای خانم rajabnejad هم خیلی خالیه و ظاهرا خیلی وقته نیستن
    مهد اکثر تحلیلگران بازار بورسی بوده و زمانی در بورسی کاربر بودن
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    بنده هم 8 سالگی فروم بورسی تبریک میگم اون اوایل تقریبا تو تمام فروم ها سرک میکشیدم ولی فقط محیط اینجا رو دوستانه و صادقانه دیدم و اینجا زوم بودم .
    محمد حسین جان والا راستش این تایپیک همیشه تو ذهنم هست چون یه کار گروهی نسبتا قوی شکل گرفت و سال 93 که بدترین سال بورسی بود توانستیم با سود خارج بشیم با اینکه به هدف 70 دقیق نرسید ولی اون سال بالای سود بانکی هم عالی بود که شد . راستش یک نفره حال نمیده باید با مشارکت افراد باشه که بشه فعالیت جدی داشت اگر امادگی وجود دارد، ما همیشه هستیم درسته فعالیت کم شده ولی از نوشته های شما و دیگر دوستان استفاده میکنیم همیشه و خواننده فروم هستم
    حیدر جان، باور کن که خیلی ارادت داریم. (نمی‌دانم چرا... ولی کلا قلبم با شماست... انگار داداشمی...) در مورد آن جستار با صفا و پر خاطره... من می‌گویم شما همت بکن و یک جستار جدید بزن... بعد اندک اندک جمع مستان می‌رسند... و ان‌شاءالله دوباره شاهد همان پویایی و کارایی و صمیمیت خواهیم بود... البته دروغ چرا... من خودم نیستم... من کلا (متاسفانه) روحیه‌ام یک جوری است که کار گروهی بلد نیستم... خیلی هم دوست دارم‌ها... ولی نمی‌توانم... کلا تک‌رو و تک‌پر هستم... اما همین که می‌بینم یک جمع بورسی موفق (هم از دید بورسی و هم از دید رفاقتی) گرد هم آمده‌اند واقعا لذت می‌برم. دم همه‌تان گرم.

اکنون که این را گفتم یاد گروه مهربان افتادم. آنها هم یک گروه‌مانندی تشکیل داده بودند... البته من آنها را به خاطر ندارم چون آن زمان (آن ماه‌هایی) که من داشتم فعالیت‌های جدی‌ام را در این انجمن آغاز می‌کردم مصادف شده بود با رفتن آنها... رفتن آنها و جناب سید یاسر شریعت (درست گفتم؟) و جناب بهنام و چند تن دیگر از عزیزان که با افت شدید سال ۹۲ خیلی‌هایشان از بورسی رفتند... (احتمالا یک سری‌شان کلا از بورس رفته باشند... جناب شریعت که در آخرین نوشته‌هایشان یادم است می‌گفتن می‌خواهند بروند تو کار تولید...
    یاد همه‌ی این عزیزان گرامی.

پی‌نوشت: حیدر جان اگر خواستی جستار نو بزنی و نام درصد برایش بگذاری... من می‌گویم بگذار ۲۰۰ درصد... چون امسال وضع خیلی خوب است و احتمالا تا آخر سال خیلی از کاربران (نیمه‌حرفه‌ای) بتوانند ۲۰۰ درصد را در کارنامه خودشان ثبت کنند... حتی با نفت ۴۵ دلاری... (چون یک تورم بالای ۲۵۰ درصدی داشته‌ایم که اثرش هنوز روی بازار سرمایه نیامده!)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/11/17 در ساعت 23:10
    «محمد حسین» هستم.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گرگین خان آواتار ها
    تشکر شده 8,162 بار در 1,073 ارسال

اگر بگم صمیمی ترین و اخلاق مدارانه ترین فروم بورسی و رسانه اقتصادی همین فروم بورسی است سخن به گزاف نگفته ام.
    محیط اینجا شبیه به فضای توییتر است که از هجو گویی و افراط و تعصب خبری نیست
    هر چه هست علم و تحلیل و دانش افزایی است .
    خدا قوت و دست مریزاد به علیرضا جمالی و مدیران فروم بورسی .

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید گرگین خان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)