صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

موضوع: آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال

آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

شنبه اول آبان ۸۹، ساعت ۱ بامداد بورسی آپ شد و ...
    امروز ۸ سال از اون زمان گذشته و بورسی که اومده بود تا برای اونایی که تو خلق و شکل گرفتنش زحمت کشیده و می کشند، موندگار باشه نهمین سال فعالیتش رو شروع میکنه...

تو این هشت سال دوستان زیادی برای سایت زحمت کشیدند و به گسترش و شناخته شدنش کمک کردند، که بعضیاشون مثل دوست عزیزم جناب گرگین خان (۴امین عضو ثبت شده بورسی) هنوز فعالند و خیلیای دیگه نه:
    مارال صفا، آمن خادمی، (حجت)، holy، analyst، بابک پناهی، baradaran، پرریسک، حامد، iced earth، محسن نظری، مصطفی مصری پور، مهران، یاسر شریعت، کیوان، سعید درخشان، naruto، ناهید، hector، meysam-sh-2020، موی عاقل، طیب، behnam، کاشف، heydar، مخبرالدوله و...

وخیلیای دیگه که لطفشون همچنان شامل بورسی هست و خیلی ها از مطالب و نوشته هاشون بهره میبرن:
    Orumbourse، شفاف سازی، محسن مهرورز عزیز، احسان، علیرضا، آریو ، mey،negarminavi، محمد۶۶، abad، نوام چامسکی، navasan، بابک۵۲، zorba، کیوان، کیانوش، احد، ایرج اکبری، امام قلی خان و... و روح خشنی که بعد از چند سال امروز برگشته...
    ببخشید که اسامی خیلی زیاده و مطمینا خیلیا از قلم افتادند ...

و البته مدیران سایت که انصافا نقش مهمی در نقش گرفتن جو دوستانه و ادبیات مناسب در سایت داشتند: مجید، وحید، احسان، کاپیتان،نمو، محمدحسین، علیرضا، مهدی و...

بورسی اومده که به یمن حضور شما دوستان عزیز موندگار باشه، والبته که برای بازگشتن به روزهای خوبش به کمک همه اعضا نیاز داره...

امیدوارم با یاری شما شاهد جمع تر شدن جمعمون باشیم و از دوستان عزیزمون که کمتر فعالند یا ازمون دلخورند دعوت میکنم باز بهمون ملحق بشن تا ان شاالله در کنار هم کاستی ها و عیوبمون رو رفع کنیم و محیط تحلیلی و البته دوستانه تری رو شکل بدیم که بتونه به تصمیم گیری هامون تو بورس کمک کنه...

باز هم از همه تشکر میکنم و شروع نهمین سال فعالیت بورسی رو تبریک میگم
    به امید روزهای بهتر، در کنار هم
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,000 بار در 1,903 ارسال

پاسخ : آغاز نهمین سال فعالیت بورسی مبارک!

با سلام و احترام

امیدوارم بورسی همانند قبل روند رشد و بهبود را ادامه دهد.

از تمامی دوستان و همکاران محترم که در ایجاد و رشد بورسی تلاش های زیاد داشته اند و با به اشتراک گذاری نظرات و تحلیل ها و اخبار بازار سرمایه موچب گسترش دامنه ی اطلاعات اعضا شده اند تشکر میکنم و برای همه ی اعضا ارزوی موفقیت دارم.

ویرایش توسط Ali : 2018/10/25 در ساعت 14:17

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با سلام و احترام

بنده هم تبریک عرض می کنم

امیدوارم که وبسایت بورسی هر روز بهتر از روزهای قبل باشد

ضمنا" از تک تک افرادی که بدون هیچ چشمداشتی در این وبسایت زحمت می کشند حالا چه تحلیل ارائه می دهند و چه مدیریت می فرمایند کمال تشکر و امتنان را دارم

به امید سر بلندی ایران عزیزمان و سلامتی تک تک عزیزان
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

منم به سهم خودم تبریک میگم به همه دوستان بورسی و مدیریت محترم

فرصت خوبیه اینجا که از تلاشهای مدیریت و بقیه دوستان فعال در بورسی در این سالها تشکر کنم

من خودم تو این مدتی که در بورسی فعال بودم بسیار استفاده کردم از مطالب و راهنماییهای دوستان

امیدوارم همفکری و همراهی همه دوستان باعث پیشرفت بیشتر بورسی در آینده بشه

عضو فعال mokhlas آواتار ها
    تشکر شده 1,431 بار در 279 ارسال

باسلام و احترام
    بنده هم به نوبه خودم از زحمات تمامي دوستان سپاسگزارم و اميدوارم همگي در تمامي مراحل زندگيشون موفق و پيروز باشند.وانشاالله عاقبت امر به خير شود.
    باتشكر و احترام مجدد
    هيچ ثروتي چون عقل، و هيچ فقري چون ناداني نيست. هيچ ارثي چون ادب، و هيچ پشتيباني چون مشورت نيست. حضرت علی(ع)

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

-----------9 شاخه گل تقدیم هم دوستان ----- ---- ---- ----------------
    ویرایش توسط Abad : 2018/10/23 در ساعت 08:27
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    شنبه اول آبان ۸۹، ساعت ۱ بامداد بورسی آپ شد و ...
    امروز ۸ سال از اون زمان گذشته و بورسی که اومده بود تا برای اونایی که تو خلق و شکل گرفتنش زحمت کشیده و می کشند، موندگار باشه نهمین سال فعالیتش رو شروع میکنه...

تو این هشت سال دوستان زیادی برای سایت زحمت کشیدند و به گسترش و شناخته شدنش کمک کردند، که بعضیاشون مثل دوست عزیزم جناب گرگین خان (۴امین عضو ثبت شده بورسی) هنوز فعالند و خیلیای دیگه نه:
    مارال صفا، آمن خادمی، (حجت)، holy، analyst، بابک پناهی، baradaran، پرریسک، حامد، iced earth، محسن نظری، مصطفی مصری پور، مهران، یاسر شریعت، کیوان، سعید درخشان، naruto، ناهید، hector، meysam-sh-2020، موی عاقل، طیب، behnam، کاشف، heydar، مخبرالدوله و...

وخیلیای دیگه که لطفشون همچنان شامل بورسی هست و خیلی ها از مطالب و نوشته هاشون بهره میبرن:
    Orumbourse، شفاف سازی، محسن مهرورز عزیز، احسان، علیرضا، آریو ، mey،negarminavi، محمد۶۶، abad، نوام چامسکی، navasan، بابک۵۲، zorba، کیوان، کیانوش، احد، ایرج اکبری، امام قلی خان و... و روح خشنی که بعد از چند سال امروز برگشته...
    ببخشید که اسامی خیلی زیاده و مطمینا خیلیا از قلم افتادند ...

و البته مدیران سایت که انصافا نقش مهمی در نقش گرفتن جو دوستانه و ادبیات مناسب در سایت داشتند: مجید، وحید، احسان، کاپیتان،نمو، محمدحسین، علیرضا، مهدی و...

بورسی اومده که به یمن حضور شما دوستان عزیز موندگار باشه، والبته که برای بازگشتن به روزهای خوبش به کمک همه اعضا نیاز داره...

امیدوارم با یاری شما شاهد جمع تر شدن جمعمون باشیم و از دوستان عزیزمون که کمتر فعالند یا ازمون دلخورند دعوت میکنم باز بهمون ملحق بشن تا ان شاالله در کنار هم کاستی ها و عیوبمون رو رفع کنیم و محیط تحلیلی و البته دوستانه تری رو شکل بدیم که بتونه به تصمیم گیری هامون تو بورس کمک کنه...

باز هم از همه تشکر میکنم و شروع نهمین سال فعالیت بورسی رو تبریک میگم
    به امید روزهای بهتر، در کنار هم

سلام خدمت جناب جمالی عزیز و دیگر دوستان عزیز و کاربران محترمی که این چند ساله در کنارشون بودیم و لحظات تلخ و شیرینی رو سپری کردیم امیدوارم که روز به روز و در کنار هم باعث افزایش اطلاعات بورسی همه اعضا بشیم و دعای خیر دوستان بدرقه راهمون بشه و تشکر میکنم به نوبه خودم از همه مدیران این سایت و دوستانه که اینجا رو مثه خونه خودشون میدونن و اگه روزی اینجا سر نزن یا مطلبی ارسال نکنن روزشون روز نمیشه من به شخصه خودم تا دسترسی پیدا میکنم به اینترنت اولین سایتی رو که باز میکنم همین سایت بورسی هست و اگه روزی قطع باشه انگار چیزی گم کردم و دل نگران میشم

در آخر میخواستم سوالی بپرسم ببینم دسترسی به بهنام دارید یا نه و از ایشون بخواین دوباره در سایت حاضر بشن تا از حضور ایشون بهره مند بشیم !!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

تبریک به موسسان وزحمت کشانش وبه امید بهترتر شدنش

9. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

تبریک عرض میکنم به همه و خسته نباشید میگم به مدیران محترم این سایت.

در پناه خداوند متعال موفق باشید
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

11. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kh25 آواتار ها
    تشکر شده 3,688 بار در 679 ارسال

13. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید kh25 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)