صفحه 21 از 21 نخست ... 1118192021
نمایش نتایج: از 201 به 208 از 208

موضوع: analysis of the orumbourse

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : analysis of the orumbourse

نقل قول نوشته اصلی توسط اسد-ص نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز تایپک آنالیز اروم بورس اجازه اظهار نظر به کسی نمیدهد. ضمن اینکه نظر گروه هماهنگ شده خودشان را مینویسد بدون تحلیل بنیادی یا تکنیکال بدگویی از بعضی سهام وبادکردن سهام خودشان
    نقل قول نوشته اصلی توسط طیب واقعی نمایش پست ها
    بسم االله الرحن الرحیم

بله درست میفرمائید شما دقیقآ حرف دل بنده و خیلی های دیگر از اعضای این تالار را میزنید تا الان هم که تحلیل درست درمونی از ایشان مشاهده نگردیده! جز فیل شدن حرفهای تحلیل نماشون و ضرر و زیان زدن به افرادی که به هوای حرف ایشان خرید کردند بر خلاف جناب بابک 52 و یا کیانوش پارسا و توسکا و... عده ای دیگر از اساتید محترم این تالار وزین که با تحلیل و استدلال محکم یک سهم را تحلیل و برسی میکنند
    .
    .
    .
    پست های گذشته جواب روشنی به یاوه گویی هایی این یه نفر با سه تا ایدی هست.توجه کنید گفتم سه تا ایدی نه دو تا ایدی.جرات داری با ایدی اصلی بیا.من ترک هستم و اهل مبارزه،با من رو در رو بجنگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    کفرای 445 تومنی باز هم ترسی نداره هر چند ما از 380 تومن یا زیر اون بارها اشاره به ارزندگی سهم داشتیم.
    بخرید بندازید یه گوشه ای بمونه .بالا بره در میان مدت و بلند مدت اهداف بالای 700-800 تومنی داره پایین بیاد فوق فوقش 20 تومن.
    با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه ،سهامداری میان مدت و بلند مدت برای کفرا حتی در این قیمت ها هم میتونه مناسب باشه.
    کفرای 445 تومنی ،قیمت فعلی 1210 تومن البته تا 1385 تومن هم بالا رفته
    .
    .
    یکی از سهم هایی که بنظرم آینده خوبی میتونه داشته باشه ،همین تاپیکوست.
    من حداقل 250 تومن رو هم براش میبینم.
    اگر دید میان مدت داشته باشید و با نوسانات ده بیست تومنی کاری نداشته باشید سود خواهید کرد.
    قیمت فعلی 153 تومن.
    حد ضرر 125 تومن.
    تاپیکوی 153 تومنی که تا 283 تومن صعود کرد.
    .
    .
    .
    واحیا رو هم بنظرمن میتونه برای میان مدت گزینه خوبی باشه.
    بنظر میاد واحیا مقاومت خیلی مهم 800 تومن رو شکسته و این منفی اخیر میتونه پولبکی به اون بوده باشه،الان هم روی 840 تومن قرار داره.
    من فکر میکنم این سهم اهداف بالای 1500 تومن در سر داره.
    حد ضرر واحیا شکست پرحجم 670 تومن میتونه باشه.
    واحیای 800 تومنی که تا 3720 تومن هم بالا رفت.
    .
    .
    کچاد قیمت فعلی 1613 ریال.
    از نظر من کچاد یا در انتهای ریز موج های نزولی چهارم هست یا در ابتدای موج صعودی متوسط پنجم.
    در صورت شروع موج صعودی 5 ،هدف شکستن سقف 500 تومن در بلند مدت خواهد بود.
    شکست 230 تومن یعنی سهم در موج 5 صعودی می باشد.
    حد ضرر 143 تومن.
    کچاد 161 تومنی که تا 634 تومن بالا اومد سود نقدی هم داد
    .
    .
    بهپاک هم ریزش زیادی داشته از 850 تومن اومده به 360 تومن الان قیمت پایانیش 360 تومنه.
    بنظرم بتونه یه نوسان مثبت ده درصدی بکنه ولی برای تشکیل یه موج صعودی قوی نیاز به کف سازی و الگو سازی داره.
    بهپاک 360 تومن یکه تا 800 تومن بالا اومد.
    .
    .
    [QUOTE=orumbourse;737338]وتوکا واقعا قیمت کمی داره.الان 98 تومن قیمتش هست ،حمایت خیلی قویی روی 91 تومن داره بنظرم خرید پله ای از همین قیمت ها بد نباشه.

وتوکای 98 تومنی که تا 215 تومن بالا اومد.
    .
    .
    قمرو در واچ باشه.الان قیمتش 446 تومنه.امروز فشار خرید خوبی داشت.
    شکست 500 تومن یعنی سهم وارد روند صعودی شده.مقاومت خیلی قوی حوالی 550 تومن داره ولی بالای 500 تومن بیاد گاماس گاماس برای شکست 550 تومن خواهد رفت.
    با شکست 550 تومن یه الگوی بی ریخت فنجان تشکیل میده با هدف 950 تومن.
    حد ضرر این سهم 380 تومن.
    قمره 446 تومنی که تا 798 تومن بالا اومد.
    .
    .
    "فاسمین" سهمی که باید نگاه ویژه ای بهش داشت.
    در شرایط فعلی بنظر من فاسمین میتونه بزودی روند صعودی بخودش بگیره،الان درگیر مقاومت 410 تومن می باشد که بنظر میاد احتمال شکستنش بیشتر باشه.
    معتقدم با شکستن این مقاومت فاسمین میتونه هدفی بالای 550 تومن و حدود 800 تومن داشته باشه.
    550 تومن یه مقاومت مهم برای سهم می باشد ولی چنانچه به اونجا برسه در طی یه نوسان و اصلاح مختصری بنظرم بتونه بشکندش و بسمت اهداف بالاتر بره.
    قیمت فعلی فاسمین 410 تومن.حد ضرر این سهم 350 تومن در شرایط فعلی می باشد.
    فاسمین 410 تومنی که تا 1130 تومن بالا اومد و سود نقدی مجمع هم داد
    .
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/02/17 در ساعت 23:05
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

چکاپا سهم بدی نیست الان قیمتش 380 تومنه ولی بنظر میاد در منفی هنوز فروشنده داره. محدوده 360 تا 365 تومن مماس با خط روند صعودی یک و نیم ساله سهم می باشد و حمایت قویی هست.نباید این خط روند رو بشکنه ،شکست این خط ممکنه باعث خروج نوسانگیرها و افزایش فشار فروش بشه.اگه این خط روند شکسته بشه احتمال اومدن قیمت به محدوده 310 تا 320 تومن زیاده.
    من نظرم اینه که چکاپا چه از 360 تومن و چه از 320 تومن برگرده و وارد روند صعودی بشه ،در میان مدت و بلند مدت اهداف بالای 700 تومن حوالی 780 تومن میتونه داشته باشه.
    چکاپا 380 تومنی که تا 856 تومن بالا اومد.
    .
    .
    فولاژ جز سهام فولادی هست که رشدی نداشته الان قیمتش 150 تومنه.در واچتون باشه.شاید کمی پایینتر هم بیاد مثلا 130 تومن البته شاید.
    اگه قصد خرید دارید بنظرم پله ای خوب باشه ولی باید بدونید که روی این سهم باید صبور بود تا سود کرد.

فولاژ 150 تومنی که تا 387 تومن بالا اومد.

.
    .
    درود

من موافق نگهداری کتوکا هستم.الان درگیر مقاومت های متعددی هست ولی من فکر میکنم هر چقدر که زمان میگذره بنفع سهامداران باشه.مقاومت بسیار مهمی در 385 تومن داره اون رو بشکنه قطع به یقین میره برای شکستن 430 تومن.من فکر میکنم این سهم توانایی صعود تا 540 تومن هم داره.
    الان روی 333 تومن معامله میشه مشکل این سهم اینه که زیاد نوسان میکنه ولی معمولا اینگونه سهام فنرشون یهویی آزاد میشه.
    حد ضرر این سهم 260 تومنه.
    کتوکای 333 تومنی که تا 805 تومن هم بالا اومد.
    .
    .
    انرژی 3 خوبه.
    الان صف خریده روی 4892 ریال از 3 هزار تومن اومده بود تا 320 تومن،فکر کنم وقتشه دیگه بره بالا.
    چیزی از بنیادیش نمیدونم هر کی میخره باید روی بنیادیش مطالعه کنه و البته درصد سبد و حد ضرر حتما رعایت شه.

فردا انرژی 3 با مقاومت 1400 تومن روبرو میشه.با این قدرت روندی که من میبینم قطعا باز هم اهداف بالایی داره ولی احتمال اینکه روی مقاومت ها عرضه هایی باشه و سهم اصلاحی هر چند اندک هم داشته باشه،زیاده.بنظر من انرزی 3 میتونه 2000 تومن رو هم ببینه ولی در برخی مقاومت ها از جمله 1400 تومن ممکنه اصلاحی داشته باشه.
    انرژی 3 در 489 تومن که تا 8300 تومن بالا اومد.
    .
    .
    لبوتان روی 460 تومن مقاومت فوق العاده قویی داره ولی این مقاومت با این روندی که من میبینم ممکنه بشکنه البته شاید با اندک اصلاح و خیز دوباره ای این کار صورت بگیره.
    البته سه ماه قبل من انتظار شکستنش رو داشتم ولی نشکست .

ولی اگر بشکنه چه فردا و چه با اندک اصلاحی و خیز دوباره ای برای شکستن این مقاومت،بنظر من حداقل تا 750 تومن توان صعود داره.
    لبوتان 400 تومنی که تا 1020 تومن بالا اومد.
    .
    .
    کگل هم بنظرم در موج 5 میتونه باشه با هدف 700 تومن.
    حد ضرر 2500 ریال.قیمت فعلی 2965 ریال.
    کگل 296 تومنی که تا 880 تومن بالا اومد و سود نقدی هم داد.
    .
    .
    این سهم در واچ باشه.
    شپارس در حال واکنش به مقاومت خیلی مهم محدوده 250 تا 260 تومن می باشد.
    سه ساله روند اصلاحی و منفیی رو نسبت به موج قبل صعودی داره طی میکنه، احتمال اینکه در روزها و هفته های اینده این مقاومت رو بشکنه ،بالاست.
    در صورت شکست مقاومت مذکور و اومدن به بالای 280 تومن فشار فروش کمتر و فشار خرید افزایش خواهد یافت.
    هدف بالای 350 تومن حداقل 500 تومن میتونه باشه حد ضرر 200 تومن قیمت فعلی 240 تومن.

شپارس 240 تومنی که تا 430 تومن هم بالا اومد.

.
    .
    دیدم یکی از کانال های تلگرامی فزرین رو تبلیغ میکنه،بنظر من هم قیمت نازلی داره 495 تومن برای فزرین قیمت نازل و کم ریسکی هست.
    حد ضرر 470 تومن.
    شکست 565 تومن یعنی سهم از اصلاح خارج شده.
    فزرین 495 تومنی که تا 1260 تومن بالا اومد و سود نقدی داد
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اینا فقط تا صفحه 12 تایپک قبلی هست.بخوام اون تایپک رو تا آخر برم 30-40 تا تحلیل درست سهم با حداقل صعود 70 درصدی هر کدام خواهد بود.
    پس اونی که میگی تحلیل درست و درمونی نداره ،خجالت بکش.

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال اسد-ص آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 292 ارسال

درباره سهامی که نداری چرا نظر میدی درثانی چرا از دخالت شما درسهامی که نداری ونظر اشتباه میدی انتقاد میشه میگی اینجا ننویس اگر راست میگی من چندتا آیدی دارم مدیر سایت باید تایید کنه ضمنا نظر شما اشتباه بود من آن را نقد کردم با کسی هم مشکل ندارم هم اینکه میگی من ترکم مشکل داری بلاخره هر کسی اهل جایی هست
    ویرایش توسط اسد-ص : 2019/02/17 در ساعت 23:50

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اسد-ص از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط اسد-ص نمایش پست ها
    درباره سهامی که نداری چرا نظر میدی درثانی چرا از دخالت شما درسهامی که نداری ونظر میدی انتقاد میشه میگی اینجا ننویس اگر راست میگی من چندتا آیدی دارم مدیر سایت باید تایید کنه
    خدایا گیر عجب آدمی افتادیم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

با سلام

اول عذرخواهی میکنم از جناب اروم بورس عزیز میدونم دوست ندارند در تاپیکشون مطلب نوشته بشه...

تو تاپیک جو بازار هم در این مورد نوشتم...درخواست من از دو بزرگوار اینه که بهم کمک کنیم...حرفهای متقابل و به چالش کشیدن همدیگه مناسب نیست...

نمیدونم کمک میکنه یا نه اما جناب اروم بورس تحلیلها خیلی خوبی داشتند و دارند و از جناب اسد-ص خواهش میکنم جانب انصاف رو رعایت بفرمایند...

در کل به نظرم متمرکز باشیم روی کمک به همدیگر و انتشار حس خوب با هم بودن ...

انشاالله فضای صمیمی را در سایت پیش از پیش شاهد باشیم...

حقیر را از اینکه جسارت کردم میبخشید.

یا علی
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    با سلام

اول عذرخواهی میکنم از جناب اروم بورس عزیز میدونم دوست ندارند در تاپیکشون مطلب نوشته بشه...

تو تاپیک جو بازار هم در این مورد نوشتم...درخواست من از دو بزرگوار اینه که بهم کمک کنیم...حرفهای متقابل و به چالش کشیدن همدیگه مناسب نیست...

نمیدونم کمک میکنه یا نه اما جناب اروم بورس تحلیلها خیلی خوبی داشتند و دارند و از جناب اسد-ص خواهش میکنم جانب انصاف رو رعایت بفرمایند...

در کل به نظرم متمرکز باشیم روی کمک به همدیگر و انتشار حس خوب با هم بودن ...

انشاالله فضای صمیمی را در سایت پیش از پیش شاهد باشیم...

حقیر را از اینکه جسارت کردم میبخشید.

یا علی
    درود بر شما

خب وقتی ما یه مقرارتی برای تایپک گذاشتیم و ایشون رعایت نمیکنه اون وقت چطوری تمرکز کنیم ؟
    ایشون گیر داده که باید بنویسم و شما هم حق ندارید در مورد سهم من نظر بدید،از نظر شما اینا منطقیه؟!
    البته من حدس میزنم ایشون کی باشه ولی خب بازم تحمل میکنم.
    ماشالله این سایت هم که مدیر نداره تا به ایشون بگه مشکلت دقیقا چیه؟
    خوبه نظرم در مورد وسکاب زیادی هم بد نبود ولی ای کاش یه نظر مرگبار روش میدادم ولی الان دیگه نمیتونم عوضش کنم چون حرفم ،حرفه.

14. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

درود بر شما

خب وقتی ما یه مقرارتی برای تایپک گذاشتیم و ایشون رعایت نمیکنه اون وقت چطوری تمرکز کنیم ؟
    ایشون گیر داده که باید بنویسم و شما هم حق ندارید در مورد سهم من نظر بدید،از نظر شما اینا منطقیه؟!
    البته من حدس میزنم ایشون کی باشه ولی خب بازم تحمل میکنم.
    ماشالله این سایت هم که مدیر نداره تا به ایشون بگه مشکلت دقیقا چیه؟
    خوبه نظرم در مورد وسکاب زیادی هم بد نبود ولی ای کاش یه نظر مرگبار روش میدادم ولی الان دیگه نمیتونم عوضش کنم چون حرفم ،حرفه.

با سلام مجدد

بازم ببخشید دارم تو تاپیک شما می نویسم... به نظر من هر کسی حق داره تاپیکشو هر جور میخواد اداره کنه و این حق شماست که برای تاپیکتون مقررات بگذارید...

هر کسی هم حق داره با ادای احترام به دیگری نظرش رو بگه طبعا شما هم حق دارید نظر خودتونو بگید...

در کل نظر من اینه صلوات بفرستیم و بهم کمک کنیم...

بازم ببخشید جسارت شد...

موفق باشید
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 21 از 21 نخست ... 1118192021

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)