صفحه 211 از 1002 نخست ... 111161201208209210211212213214221261311711 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,101 به 2,110 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

اخابر
    به نظر من هدف 5000 تومان را تاچ میکنه

خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

کاری که دارادوم امروز با بورس کرد، نیترات آمونیوم با بیروت نکرد
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    کاری که دارادوم امروز با بورس کرد، نیترات آمونیوم با بیروت نکرد
    خیلی وقتها نباید به اخبار و شایعات توجه کرد
    و فقط باید به اعداد و ارقام و نمودارها ایمان داشت
    ولی متاسفانه بعضی دوستان در همین تاپیک ناراحت میشدن اگر ما چیزی میگفتیم
    مگر نه بنده در گروه دوستانی که دارم مواردی را عنوان کردم که واقعا کارساز شد
    هرچند آنجا هم از دست ما ناراحت شدن و حتی تا نیم ساعت اول بازار با تماس های مکرر ناراحتی خودشون از فروش به توصیه شدید بنده اعلام میکردن
    الان چند ساعت شده هیچ کدوم تماس نمیگیرن حالا یا از خجالته یا اینکه باز رفتن مجدد خریدن
    به هر حال وظیفه من در گروه خصوصی که داریم را انجام داده ام
    در این گروه هم اگر بعضی کاربران رعایت ادب و احترام میکردند حتما نکات دیشب و امروز را اعلام میکردم
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    دلار خیلی شل کرده امروز تا 2090 هم معامله شده
    خبری هست ولی کسی نمیدونه چیه
    دولت ریسک بزرگی کرده اگر خبر دندون گیری نداشته باشه اینبار نمیتونه 26 تومان جلوی دلار بگیره
    اما فردا بازار هم ممکنه ریزی بشه پس در خریدهای صف خریدی دقت کنید
    به نظر من فعلا از خرید سهام عدالت هم اجتناب کنید بهتره
    اما در خصوص بازار
    بازگشایی اخابر تا حدود زیادی تونست ضرب منفی شاخص کل بگیره
    الان ناظر میترسه شستا را باز کنه چون میدونه باز بشه اینم صف فروش سنگین میشه
    کلا باید چند وقتی از از سهام دولتی و شاخص ساز و سهام عدالتی دوری کرد
    چند روزی اگر شاخص منفی بشه تمام ملت برای فروش سهام عدالت توی کارگزاری ها و بانکها صف میکشن
    البته شاید دولت برای حفظ آبروی خودشم که شده یه فکر به حال بازار بکنه و فردا و پس فردا صف های فروش جمع کنه و محدودیت سقف فروش بزاره تا بتونه جلوی فروش را بگیره
    دولت با کنسل کردن فروش صندوق ها ممکنه برای این گروهها صفهای فروش میلیارد بجا بزاره
    این برای تمام بازار خطرناک خواهد بود
    انشالله دولت یه فکری برای بازار بکنه
    تاثیر منفی این صف های فروش روی تمام بازار خواهد بود
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال

فردا شستا باز میشه
    و با توجه به رشد سنگین در کوتاه مدت و صفهای فروش سهام دولتی در معاملات امروز به نظر شستا هم با عدم اقبال بازار مواجه خواهد شد و لیدری را باید به سهم دیگه بده
    به نظر من اخابر و وخارزم مستعد لیدر شدن در بازار هستند
    این دو تا نه سهام دولتی هستن و نه قراره تو صندوقی باشن و از رشد سنگین سهام بازار خیلی عقب هستن
    وقتی اخابر بسته شد شستا 1500 بود الان شستا 6000 تومان شده و اخابر تازه شده 2900 تومان
    به نظر من وخارزم و اخابر باید در واچ لیست همه باشه حداقل برای یکماه آینده
    خدا خواست و ما توانستیم

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,428 بار در 4,805 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    فردا شستا باز میشه
    و با توجه به رشد سنگین در کوتاه مدت و صفهای فروش سهام دولتی در معاملات امروز به نظر شستا هم با عدم اقبال بازار مواجه خواهد شد و لیدری را باید به سهم دیگه بده
    به نظر من اخابر و وخارزم مستعد لیدر شدن در بازار هستند
    این دو تا نه سهام دولتی هستن و نه قراره تو صندوقی باشن و از رشد سنگین سهام بازار خیلی عقب هستن
    وقتی اخابر بسته شد شستا 1500 بود الان شستا 6000 تومان شده و اخابر تازه شده 2900 تومان
    به نظر من وخارزم و اخابر باید در واچ لیست همه باشه حداقل برای یکماه آینده
    بازار ایران تحلیل بردار نیست.یه روز ارزش دارایی های سهم ملاک قرار می گیره و یک روز فروش و سود سازی.دولت که می خواست سهام خودش رو به ملت بندازه ،شروع کرد به باد کردن سهم هایی مثل وتجارت و وبصادر با این توجیه که این ها املاک و دارایی های زیادی دارند (نگاه کنید به وتجارت ....وتجارت با 10.000میلیارد تومان زیان انباشته طی تنها 4 ماه از 76 تومان به 433 تومان رسید 470% افزایش)
    و وقتی دارا یکم رو به صورت نصف و نیمه فروخت و سود خودش رو کرد و قیمت سهم رو تا سی هزارتومان برد بالا ،بعد ولش کرد.ارزش روز دارایی های دارایکم 31000 تومان شد اما قیمتش شد 19000تومان به همین راحتی.پالایشگاهی ها رو همین طور باد کرد تا دارا دوم رو به خلق الله بندازه.حالاشپنا مونده و سهامدار و صف فروش 233 میلیونی!!
    الان شستا هم از این بازی مستثنی نیست.با این تفاوت که این یکی همه متفق القول هستند که دارایی های فراوان داره و حداقل زیان ده هم نیست و از طرفی دستش در جیب طبقه کارگری هست که در تمام طول عمرشون حتی یک بار در در تعیین هیات مدیره نقشی نداشته .....فردا سیاست دولت فخیمه اقتضا کنه ،شستا رو هم با چند صد میلیون صف خرید برای چهارشنبه تحویل ملت خواهد داد و اگر اقتضا نکنه ،حالا حالاها در صف فروش قفل خواهدبود.به قولی آقای شاطری از کاربران همین سایت،کارخانه پول سوزی دولت را افتتاح شده باید انگاشت. D

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 812 بار در 203 ارسال

نتیجه میگیریم شما اخابر و وخارزم دارید احسنت بر این تحلیل وخارزم کی لیدر بازار بوده دومین بارش بوده باشه

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mrouzbehi نمایش پست ها
    نتیجه میگیریم شما اخابر و وخارزم دارید احسنت بر این تحلیل وخارزم کی لیدر بازار بوده دومین بارش بوده باشه
    شما خیلی زرنگی
    خدا رو شکر که بنده سهامی که میخرم رسما اعلام می‌کنم مگر نه شما کارت سخت میشد
    بله بنده وخارزم خریدم
    ولی برای اخابر نقدینگی نداشتم مگر نه میخریدم شما نگران نبا‌ش.
    زمانی شپنا و شبندر هم لیدر نبودن و بنده در همین تاپیک لیدری اینها را اعلام کردم و بعدها برای همه روشن شد
    امروز هم وخارزم سنگین ترین حجم تاریخی خودش را زده
    منتظر میمونم تا ببینم بازار میتونه این سهمو به عنوان یکی از لیدرهای جدید قبول کنه یا نه
    انشالله که انتخاب درستی کرده باشم
    خدا خواست و ما توانستیم

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    بازار ایران تحلیل بردار نیست.یه روز ارزش دارایی های سهم ملاک قرار می گیره و یک روز فروش و سود سازی.دولت که می خواست سهام خودش رو به ملت بندازه ،شروع کرد به باد کردن سهم هایی مثل وتجارت و وبصادر با این توجیه که این ها املاک و دارایی های زیادی دارند (نگاه کنید به وتجارت ....وتجارت با 10.000میلیارد تومان زیان انباشته طی تنها 4 ماه از 76 تومان به 433 تومان رسید 470% افزایش)
    و وقتی دارا یکم رو به صورت نصف و نیمه فروخت و سود خودش رو کرد و قیمت سهم رو تا سی هزارتومان برد بالا ،بعد ولش کرد.ارزش روز دارایی های دارایکم 31000 تومان شد اما قیمتش شد 19000تومان به همین راحتی.پالایشگاهی ها رو همین طور باد کرد تا دارا دوم رو به خلق الله بندازه.حالاشپنا مونده و سهامدار و صف فروش 233 میلیونی!!
    الان شستا هم از این بازی مستثنی نیست.با این تفاوت که این یکی همه متفق القول هستند که دارایی های فراوان داره و حداقل زیان ده هم نیست و از طرفی دستش در جیب طبقه کارگری هست که در تمام طول عمرشون حتی یک بار در در تعیین هیات مدیره نقشی نداشته .....فردا سیاست دولت فخیمه اقتضا کنه ،شستا رو هم با چند صد میلیون صف خرید برای چهارشنبه تحویل ملت خواهد داد و اگر اقتضا نکنه ،حالا حالاها در صف فروش قفل خواهدبود.به قولی آقای شاطری از کاربران همین سایت،کارخانه پول سوزی دولت را افتتاح شده باید انگاشت. D
    این کارخانه پول سوزی که فرمودید قبلا افتتاح شده بوده فقط دو سالی بود که خاموش شده بود
    و ممکنه دولت مجدد بخواد روشنش کنه
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز کسی هوس نوسان گیری به سرش نزنه
    مراقب باشید که صفهای فروشی را جمع نکنید که توش گیر میکنید
    اگر از صف فروشی خرید کردید حتما قبلش تحقیق کنید و به خاطر نوسان نخرید چون اگر توش گیر کردید تحملش سختر میشه
    امروز از صف فروش سهم خریدین حتما به خاطر بنیادی قابل قبول و متناسب با قیمت سهم باشه
    به این کلمه تناسب دقت کنید
    ما الان سهم بنیادی کم نداریم ولی بازم با قیمتی که دارن به تناسب بنیادی سهم بازم خیلی خیلی و زیادی گران هستند
    پس باید به دقت سهم انتخاب کرد
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)