صفحه 218 از 355 نخست ... 118168208215216217218219220221228268318 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,171 به 2,180 از 3544

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 3,598 بار در 462 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

دوستای عزیز الان وقت این حرفا و دنبال مقصر گشتن نیست هرکسی هر سهمی داره اگه تا الانش هم مونده حتما یه دلیلی داشته و حد ضرر هم برا خودش مشخص کرده و اینکه من یادم نمیاد کسی به زور گفته باشن سهمی رو بخر و اینکه هرکسی دوس داره دید خودش به سهمی که داره رو نشون بده خب این که بد نیست ولی در کل من مخالف سم پاشی هستم حالا هرکی میخواد باشه یه زمانی خیلی از دوستان تو نمودار ها از لحاظ تکنیکالی وقتی سهمی مثل شبندر و یا شپنا تو قیمت های ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ بودن هدف های ۹۰۰۰ الی ۱۱۰۰۰ رو نشون میدادن فقط برام جای سوال این هستش که چرا همون دوستان دیگه مخالف این سهام هستن این برا من غیر قابل درک هستش
    موفقیت های بزرگ حاصل تلاش های کوچک روزانست

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 40,559 بار در 7,505 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    دوستای عزیز الان وقت این حرفا و دنبال مقصر گشتن نیست هرکسی هر سهمی داره اگه تا الانش هم مونده حتما یه دلیلی داشته و حد ضرر هم برا خودش مشخص کرده و اینکه من یادم نمیاد کسی به زور گفته باشن سهمی رو بخر و اینکه هرکسی دوس داره دید خودش به سهمی که داره رو نشون بده خب این که بد نیست ولی در کل من مخالف سم پاشی هستم حالا هرکی میخواد باشه یه زمانی خیلی از دوستان تو نمودار ها از لحاظ تکنیکالی وقتی سهمی مثل شبندر و یا شپنا تو قیمت های ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ بودن هدف های ۹۰۰۰ الی ۱۱۰۰۰ رو نشون میدادن فقط برام جای سوال این هستش که چرا همون دوستان دیگه مخالف این سهام هستن این برا من غیر قابل درک هستش
    من وقتی شبندر 1000 تومان بود هدف 9000 تومان دادن
    ولی هیچ وقت برای شپنا هدفی بیشتر از 5 تومان ندادم
    لطفا اگر جایی گفتم همینجا بیارید
    برای شپنا به هدفم رسیده و برای شبندر هم 6000 تومان از جایی که معرفی شده فرقی با 9000 تومان نداره
    از نظر تکنیکالی میتونه برسه ولی اختلاف 6000 تا 9000 تومان فقط 50 درصد است که من دیگه صلاح نمیدونستم برای گرفتن این 50 درصد کسی خودش خسته کنه
    خدا خواست و ما توانستیم

4. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نمیدونم چرا همه اون 50 درصد میبینن ولی 600درصد سود را نمیبینن گاهی انصاف داشتن هم خوبه
    خدا خواست و ما توانستیم

6. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 122 بار در 23 ارسال

سلام.بفرما جناب تمام، خدمت شما
    موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
    به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو گزارش منتشر شده در پایگاه خبری کدال مبنی بر اطلاعات تکميلي در مورد افزايش سرمايه شرکت به استحضار می رساند پيرو اطلاعيه هاي قبلي در خصوص افزايش سرمايه شرکت به استحضار مي رساند که افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي هاي ثابت (بجز زمين ورزشگاه شهرصنعتي اراک ) به ميزان 6.746 درصد (طبق گزارش مرکز کارشناسان رسمي قوه قضائيه) و افزايش سرمايه از محل آورده نقدي سهامداران به ميزان 400 درصد مورد تصويب هيات مديره قرار گرفته است. و گزارش توجيهي افزايش سرمايه از هر دو محل فوق در حال انجام و به محض آماده شدن در سامانه کدال اطلاع رساني خواهد شد.
    بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید m-ha از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط m-ha نمایش پست ها
    سلام.بفرما جناب تمام، خدمت شما
    موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
    به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو گزارش منتشر شده در پایگاه خبری کدال مبنی بر اطلاعات تکميلي در مورد افزايش سرمايه شرکت به استحضار می رساند پيرو اطلاعيه هاي قبلي در خصوص افزايش سرمايه شرکت به استحضار مي رساند که افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي هاي ثابت (بجز زمين ورزشگاه شهرصنعتي اراک ) به ميزان 6.746 درصد (طبق گزارش مرکز کارشناسان رسمي قوه قضائيه) و افزايش سرمايه از محل آورده نقدي سهامداران به ميزان 400 درصد مورد تصويب هيات مديره قرار گرفته است. و گزارش توجيهي افزايش سرمايه از هر دو محل فوق در حال انجام و به محض آماده شدن در سامانه کدال اطلاع رساني خواهد شد.
    بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود
    خدارو شکر شرمند دوستان نشدیم
    انشالله که سود خوبی به همه خواهد‌
    ما انتظار داشتیم سهم حدود 3400 درصد افزایش سرمایه بده ولی 7000 درصد واقعا سورپراز بود
    خدا خواست و ما توانستیم

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شنیده ها از جلسات متعدد در وزارت اقتصاد با مشارکت حقوقی ها و برخی بانک ها در جهت کمک به بازار حکایت دارد.
    بتا سهم
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    شنیده ها از جلسات متعدد در وزارت اقتصاد با مشارکت حقوقی ها و برخی بانک ها در جهت کمک به بازار حکایت دارد.
    بتا سهم
    زمزمه هایی هست که فردا صفهای فروش فولاد و بانکی ها و اخابر فملی و انشالله پالایشی ها را جمع کنند و به تعادل برسونن
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو جدید
    تشکر شده 44 بار در 10 ارسال

جناب تمام با تشکر از زحماتی که اینجا متحمل میشوید رفتار و منش شما نمونه کامل یک حرفه ای بااخلاق بازار برای من هست و امیدوارم روزی به این نقطه برسم

15. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد نمایش پست ها
    جناب تمام با تشکر از زحماتی که اینجا متحمل میشوید رفتار و منش شما نمونه کامل یک حرفه ای بااخلاق بازار برای من هست و امیدوارم روزی به این نقطه برسم
    نظر لطف شماست
    من امیدوارم به زودی این روزهای سیاه و تاریک بازار تمام بشه تا مجدد لب خندان را روی لب همه عزیزان مشاهده کنیم
    خدا خواست و ما توانستیم

17. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خدا خواست و ما توانستیم

19. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

بوک مارک ها