صفحه 266 از 1002 نخست ... 166216256263264265266267268269276316366766 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,651 به 2,660 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

میانگین سرانه خرید لیدرهای بازار امروز حدود 27 میلیون تومان بوده
    به نظر من برگشت قطعی بازار زمانی است که میانگین سرانه خرید بیاد روی 40 میلیون تومان
    در این صورت میشه گفت پولهای درشت به بازار برگشته
    در بازار امروز فقط تاپیکو و کاوه سرانه خوبی داشتند که خوب صفهای خرید خوبی هم زدند و انتظار دارم این رشد ادامه دار باشه
    ولی خودرو و خساپا یا شپنا و شبندر با این سرانه خرید جایی نمیتونن برن
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

امروز نیمی از نقدینگیمو وسپهر ۱۱۸۰خریدم قدرت خریدار عالی بود همه رو پیاده کردن راحت تا ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰هزار میره بالا... دلیل خریدم فقط بخاطر رشد کم و بازیگر قوی سهم هستش که قدرت زیادی داره و خیلی حرفه ای هستش ...اول وقت شل میکنه یه عده پیاده بشن بعد میزنه زیرش صف میکنه..‌‌..تا وقتی این بازی ادامه داره سهامداری میکنم تعصبم ندارم ...وقت فروشو هم اعلام میکنم

3. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    امروز نیمی از نقدینگیمو وسپهر ۱۱۸۰خریدم قدرت خریدار عالی بود همه رو پیاده کردن راحت تا ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰هزار میره بالا... دلیل خریدم فقط بخاطر رشد کم و بازیگر قوی سهم هستش که قدرت زیادی داره و خیلی حرفه ای هستش ...اول وقت شل میکنه یه عده پیاده بشن بعد میزنه زیرش صف میکنه..‌‌..تا وقتی این بازی ادامه داره سهامداری میکنم تعصبم ندارم ...وقت فروشو هم اعلام میکنم
    سرانه خرید هر کد حقیقی در وسپهر 11 میلیون تومان بوده
    انشالله موفق باشید
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

5. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

جناب تمام سرانه خرید شبندر 20 میلیون بوده که از فولاد و فملی خیلی بهتره پس چرا در ردیف خودرو قرارش دادید؟

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    جناب تمام سرانه خرید شبندر 20 میلیون بوده که از فولاد و فملی خیلی بهتره پس چرا در ردیف خودرو قرارش دادید؟
    شبندر و شپنا با هم حرکت میکنن اگر یکی بیاد بالا اون یکی صف فروش بشه باهم زمین میخورن
    مثل خودرو و خساپا
    اگر خودرو صف خرید بشه و خساپا صف فروش بشه در نهایت خودرو را هم به زیر میکشه
    خدا خواست و ما توانستیم

9. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

.....
    ویرایش توسط arman36 : 2020/09/29 در ساعت 18:58

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    سرانه خرید هر کد حقیقی در وسپهر 11 میلیون تومان بوده
    انشالله موفق باشید
    فردا ببینم مثل خودرو ۲۹۰تومنی که خریدم شل کرد میدم بره ...قدرت خریدار مهمه
    تعصب نداریم به هیچ سهمی

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز در بورس کالا شمش ۱۱ میلیون تومان معامله شد با توجه به اینکه نرخ شمش صادراتی ما ۴۰۵ دلار است یعنی دلار ۲۷ هزار تومانی. خوب با شمش ۴۰۵ دلاری و نرخ دلار ۲۷ تومانی و ورق گرم ۵۰۰ دلاری فولادیها در یک سال کامل حدودا چقدر سود میسازند؟

کاوه: با فرض تولید ۱.۸۵ میلیون تن شمش در حدود ۳۶۰ تومان سود خواهد ساخت یعنی پی بر ای حدود ۶ (سال بعد باز هم افزایش تولید خواهد داشت)

فولاد: با فرض ورق ۱۳۵۰۰ برای یک سال کامل در حدود ۳۳۰ سود خواهد داشت یعنی پی بر ای۵.۸

فخوز: با فرض تولید ۳.۸ میلیون تن در حدود ۷۵۰ سود خواهد داشت یعنی پی بر ای حدود ۵.۵

ذوب: اگر از این سلف فروشی دست بردارد (چون داره محصول سه ماه دیگه رو با نرخهای فعلی پیش فروش میکنه ولی مواد اولیه بر اساس متوسط سه ماهه تعیین میشه و تو شرایط فعلی حاشیه سودش میفته)
    ذوب در شرایط نرمال و این نرخهای شمش دلار تپانایی سود ۸۵ تومانی را دارد یعنی پی برای ۵.۸. اگر تیم عملیاتی درست کار کند ذوب توان زنده شدن را دارد

هرمز: در حدود ۲۳۰ توانایی سود سازی دارد یعنی پی برای در حدود ۶

ارفع: در حدود ۲۶۰ تومان سود خواهد ساخت یعنی پی بر ای حدود ۷

فخاس: با توجه به طرحهای توسعه ای که در بخش مواد اولیه دارد حاشیه سود به مرور زمان بهتر خواهد شد ولی برای سال بعد سود حدود ۳۸۰ و پی بر ای بالای ۱۳

فسازان: با توجه به اینکه مواد اولیه شرکت ترکیبی از قراضه و اهن اسفنجی است براورد سود با نسبتهای متفاوت از این مواد دستخوش تغییر خواهد بود از طرفی تولید شرکت هم با طرحهای جدید افزایش خواهد یافت با فرض تولید ۲۰۰ هزار تنی و حاشیه سود ۱۵ درصدی توان سودسازی ۵۰۰ تومانی را خواهد داشت

@Fact_haghighat
    خدا خواست و ما توانستیم

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

کاوه با ظرفیت کامل 2.4 میلیون و مفروضات بالا میتونه 470 تومان سود بسازه و این یعنی پی به ای تحلیلی این سهم الان 4.5 است بعید میدونم سهمی در بازار فعلی همچین پی به ای پایین داشته با‌شه
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,113 بار در 566 ارسال

درود بر جناب تمام.

از آنجائیکه بعد از سالها اینک تصمیم گرفتم که گاها" مطالبی را مجددا" در این فاروم منعکس نمایم لذا ابتدا سعی بر این داشتم که چندین تاپیک را مطالعه نمایم و تاپیک شما نیز بسیار مفید است و از این بابت به شما نیز تبریک عرض میکنم خصوصا" با انتخاب سهمی چون کاوه.

بنده نیز چندین ماه است که کاوه را در گوشه سبد انداخته ام و بازگشائی ناجوانمردانه دیروز این سهم آن هم بواسطه اطلاعیه افشا از گروه "الف" باعث شد که باز هم به تعداد قبلی ها بیفزایم.

اما اگر ناراحت نشوید یه تذکر دوستانه و خودی خدمتتان عرض کنم که نوشتن زیادی راجع به یک سهم نمیتونه خیلی مفید فایده قرار گیرد ضمن اینکه همه ما به این موضوع واقف هستیم که بازار یکطرف و فاروم های بورسی مختلف هم یکطرف.

به قول معروف در خانه اگر کَس است یک حرف بس است. اگر هم که کَسی نباشه هر چه بگوئیم فایده ای نخواهد داشت.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آريانا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)