صفحه 56 از 1004 نخست ... 6465354555657585966106156556 ... آخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 10036

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

من یکی از مخالفان قوانین جدید بازار پایه بودم وقتی قطعی شد قبل از اعمال قوانین از بازار پایه خارج شدم چون مطمئن شدم قصد سازمان تخریب و پایین کشیدن قیمت‌های سهام این بازار دارن
    و گفتم این بازی از اینجا شروع شده و به بقیه بازار ها هم سرایت خواهد کرد
    امروز دیدم علیرقم صحبت‌ها از حمایت بازار باز هم بازار در اواخر وقت شروع به نزول کرد
    من هیچ تلاشی در جمع کردن کلیه صفهای فروش ندیدم فقط شاخص کل مثبت شد و شاخص هم وزن لحظه به لحظه منفی تر شد
    این نشان داد موج قوانین جدید حالا داره دامن نمادهاي کوچک بازارهای دیگر را می‌گیرد و خواسته یا ناخواسته قصد بر افت قیمتی در نمادهایی دیده می‌شود که طی یکسال گذشته رشدهای زیادی کردن تفکری در این مهم هست چرا که واقعا رشد برخی از نمادهای بازار اصلی و فرعی و فرابورس از قائده و قانون و علم و منطق فراتر بوده و عقلانی نیست
    پس از اینکه سهمی صف فروشش جمع نمی‌شود نباید تعجب کرد
    به نظر سازمان اینبار قصد هدایت نقدینگی به سهامهای شاخص ساز را دارد و بعد از تخریب سهام کوچک این اتفاق خواهد افتاد
    ولی در نهایت پس از رشد نمادهاي بزرگ این پول کجا خواهد رفت؟؟
    به نظر من به هرجایی خواهد رفت جز بازار سرمایه
    پس مسئولین از این رویه در پیش گرفته حذر کنند که عاقبت کار خطرناک است
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    اگر برآیند معاملات یک ماه گذشته شما با ضرر همراه شده حتما به خارج شدن از بازار فکر کنید
    و یا حداقل 50 درصد از سرمایه را خارج کنید
    این بازار با کسی تعارف نخواهد کرد
    یکماه پیش در شاخص 290 هزار بود که این مطلب زدم
    امروز برآیند معاملات 80 درصد حرفه ای های بازار هم یا سود اندک بوده و یا با ضرر اندک همراه شدن
    اصرار به معامله کردن گاهی بزرگترین اشتباه هر معامله گر است
    در بازار منفی ضرر نکردن یعنی سود کردن
    پس فکر نکنیم از بقیه زرنگ تر هستیم
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شاخص هم وزن و هدف 82600
    آبدیت نمودار شاخص هم وزن نشون میده که سهم توانست سقف کانالی را بشکنه که هدفش 117 هزار بوده
    اما فعلا برگشته و این دفعه اگر از 83800 واحد برگرده میشه امیدوار بود که به محدود سقف 117 هزار برسه
    در صورت شکسته شدن 83800 دلار حمایت اول میشه 78 هزار اگر عمل نکنه حمایتهای بعدی شاخص 61 هزار و 55 هزار واحد
    خدا خواست و ما توانستیم

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شمواد
    وقتی شمواد 1100 تومان بوده یکی از دوستان خواست براش تحلیل کنم یه نگاهی به نمودار انداختم گفتم نمودارش قشنگ شده میتونه تا 3000-2800 رشد کنه ولی هیچ دلیل بنیادی براش نمیبینم که رشد کنه جز تکنیکال و همون موقع بهش گفتم بنیادی 800 تومان هم براش خیلی زیاده سهم چند ماه پیش 80 تومان بوده ( البته اون موقع اخبار بنیادی خوبی نداشت که بعدا شرایط خوب شده ظاهرا ولی دیگه بررسی نکردم)
    ماشالله دارو دسته سفته باز زدن زیرش وتا 10 هزار تومان بالا کشیدنش
    حالا ببینید چه بلایی سر بیچاره هایی آمده که در 10 هزار تومان خانه و ماشین فروختن با قرض و وام این سهمو خریدن
    تا امروز 70 درصد ضرر کردن که قطعا تا سالها قابل جبران نیست
    ولی مشکل اینجاست که این آخر ماجرا نیست و کف سهم معلوم نیست
    قصد از یادآوری این بود که بگم به خودتون رحم کنید هر سهمی که رشدهای زیادی کرده را براحتی نخرید طمع نکنید از خودتون بپرسید مثلا سهمی که 100 تومان بوده الان شده 800 تومان و براش دارن تارگت 1500 میدن ارزش خرید داره ؟؟
    قطعا برای شما که تازه بخوای بخری نداره چون اگر هم بشه 1500 تومان شما حدود 90 درصد سود میکنی ولی همش در طمع و در کف رشد 800 درصدی سهم هستی در 1500 تومان این سهم 15 برابر میشه ولی برای شما 1.9 برابر میشه
    پس نخرید سهامی که بنیادی نداره و رشد زیادی کرده

شمواد در حال حاضر در حال تحول است و بنیادی شرکت شرایط مناسب تری دارد و قصد ما تخریب این سهم نیست فقط خواستیم نمونه ای از سهام شارپی را مثال بزنیم

ویرایش توسط تمام : 2019/10/19 در ساعت 16:37
    خدا خواست و ما توانستیم

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

افت محسوس حجم معاملات تا این لحظه پیام خوبی برای بازار نیست
    خدا خواست و ما توانستیم

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حفاری
    در نمودار هفته ای سهم تشکیل الگوی سروشونه معکوس داده و با عبور از 650 تومان با حجم بالایی خط گردن را شکسته است هدف این الگو محدود 1700 تومان است
    در موج شماری سهم وارد موج 3 از 3 بزرگ شده که هدف این موج می‌تواند محدود 1500 تومان تا 1700 باشد
    مقاومت اولیه سهم 670 تومان و سقف کانال بلند مدتی است
    هدف این کانال بزرگ می‌تواند هدف موج 5 بزرگ برای سهم در محدوده 3500 تومان باشد
    حد ضرر را 485 در نظر بگیرید
    حد ضرر اعلام شده ما شکسته شده اگر فردا و پس فردا نتواند این حمایت را پس بگیرد خروج از سهم بهتر است در صورت پس گرفتن این حمایت این تحلیل هنوز هم معتبر خواهد بود
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ونیرو
    اگر سهم کف 174 تومان را از دست بدهد اولین حمایت سهم 151 تومان خواهد بود حمایت بعدی سهم 133 تومان است
    در بدترین حالت سهم میتواند کف کانال 120 تومان را لمس نماید
    برای سهمی گه طی 2 سال گذشته و از شاخص 80 هزار فقط پول در افزایش سرمایه جذب کرده و تقریبا رشدی نداشته نمیتونم قیمت پایین در نظر بگیریم
    و از نظر من یک روزی این عقب ماندگی بزرگ را جبران خواهد کرد

خدا خواست و ما توانستیم

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دزهراوی
    کف کانال در650 تومان است و دوشنبه لمس خواهد شد
    انتظار میره دوشنبه پرحجم معامله شده و به سمت سقف کانال حرکت نماید

خدا خواست و ما توانستیم

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بعد از افت سنگین در گروه دارویی وجمع آوری صف های فروش لیدرهای این گروه مثل والبر ، ددام،دبالک و... میشه برای دوشنبه انتظار برگشتی در حدود 15% را برای کل گروه داشت
    شاخص گروه هم درگیر با روند صعودی شده است که میتواند واکنش نشان داده و یک رشد از 37هزار واحد تا 42500 واحد را تجربه نماید

خدا خواست و ما توانستیم

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مطابق پیش بینی گروه دارویی خوب برگشت زدنو از منفی 5 به مثبت 5 رسیدن
    صف فروش دتوزیع هم دامی برای فروشنده است و ممکنه همون بازی دزهراوی و بقیه گروه دارویی را براش بچینن یعنی بعد از ساعت 12.3 از منفی 5 تا مثبت 5 جمعش کنن
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)