صفحه 308 از 1002 نخست ... 208258298305306307308309310311318358408808 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,071 به 3,080 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    به تازه واردها شدیدا اخطار میدم گول این فرومها رو نخورن فقط واس بدبخت کردن ملت اومدن اینجا مطلب بزنن و همشون نماینده حقوقی هستن و جوری حرف میرنن و چهارتا نقاشی میکشن که همه باور کنن تا فردا هم باهاشون حرف بزنی از رو نمیرن چون حقوق گرفتن اینجا ملتو گمراه کنن ازما گفتن بربد مطالبشونو بخونید همچی میاد دستتون ....بهترین دوست فقط روند و تابلوی معاملات به حرف هیچ احدی گوش ندید حتی من....دیگه جواب مافیا رو نخواهم داد چون فایده نداره اینا حرفه ای تر از اونی هستن که فکرشو میکنید
    بذار مدیریت دوباره Ban ات نکنه .

تازه از زندانی بودن آزاد شدی

آخه تا چه حد آدم میتونه وقیح باشه؟

الان دیگه کف کف قیمتهاست

نوین با پی بر ای 4.6

بساما با پی بر ای 5.1

ونوین با پی بر ای 4.9

وسکاب با پی بر ای 3.3

و خیلی سهمهای دیگه فقط و فقط کف قیمتند

اتفاقا مشکل از تو هست که داری سهامداران رو میترسونی و میگی باید از بازار خارج شن

تا زمانی که نفروشید ضرری شناسایی نشده

به زودی بر میگرده حالا 10 درصد پایینتر

بنده خذا سهامدارانی که گول امثال شما ها رو می خورند

الان دیگه فرصت فروش نیست

شاید قبلا بود

اما الان دیگه هر فروشی اشتباهه

نظر دادن هر فردی مشکلی نیست

اینکه یکی تو تاپیک امروز چه کردید می نویسه خگستر خریدم مشکلیه مگه ؟

اصلا باید تو اون تاپیک پس چه چیزی نوشت؟

خدا شفات بده

گرچه سالهاست نداده ! و بعید می دونم هم که بده

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

بازار بازم فرصت خروج داد گول مافیا نخورید با هزار ایدی میان از خودشون دفاع میکنن اینجا حرف حق بزنی مسدود میشی تازه واردها مواظب باشید بدجایی اومدید سرمایه گذاری کنید ....ازماگفتن

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

همین هایی که میگن اینجا کفشه ۵۰درصد بالاتر هم میگفتن کفه برید سابقشونو ببینید اینا فقط اومدن ملتو نابود کنن

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال منیب آواتار ها
    تشکر شده 8,671 بار در 2,239 ارسال

گزارشات تعدادی فولادی معدنی پتروشیمی بیمه لاستیکی داروخوب بودهروقت صف فروششان جمع شدوصف خریدشدندبازاردرست شده جمع کردن گروه حلبی سازوپالابشگاهی که همه درسودهستندوگزارش افتضاح دادن دردی ازبازاردوانمی کند

قالیباف هامونی صحرایی خدابخش بایدمحاکمه شوند

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید منیب از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط منیب نمایش پست ها
    گزارشات تعدادی فولادی معدنی پتروشیمی بیمه لاستیکی داروخوب بودهروقت صف فروششان جمع شدوصف خریدشدندبازاردرست شده جمع کردن گروه حلبی سازوپالابشگاهی که همه درسودهستندوگزارش افتضاح دادن دردی ازبازاردوانمی کند

قالیباف هامونی صحرایی خدابخش بایدمحاکمه شوند
    خداروشکر یکی حرف دل مارو زد الان مافیا حمله میکنن اینجا نمیزارن حرف حق بزنی ...برید پیج مهناز صادقی ببینید همه ملتو بدبخت کرده و هنوزم میگه بخرید....تمام کنالها و پیجها و سازمانیها باید محاکمه شوند اما بی عدالتی بیداد میکنه خدا میدونه چندین نفر بی خانمان شدن فقط بخاطر جودادنهای همین مافیا....و از این بدتر هم خواهد شد هنوز تازه واردها نمیدونن این بازار بیرحم تر از اونی هست که فکرشو میکنن ....اینو فقط قدیمها میدونن که نقد کردن دارن میخندن ...

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    به نظر من بازار فردا منفی خواهد بود ولی نه منفی سنگین و از اواخر بازار باید منتظر برگشت بازار باشیم و انتظار دارم از پس فردا بازار برای چند روزی مثبت بشه
    آخر وقت خیلی از صفهای فروش شاخص سازها را برداشتن و ممکنه یه مثبتی در بازار بزنه
    اما توجه کنید اگر قرار باشه دلار نزولی باشه این برگشت میتونه در سهام غیر دلاری باشه نه سهام دلاری
    امروز خودرو هم صفش جمع شد ولی بازم باید دقت کرد بازار لحظه ای رصد کنید فعلا خریدن و انداختن کنار هیچ سهمی منطقی نیست
    باید لحظه به لحظه بازار رصد بشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از الان برای فردای خودرو صف خرید چیدن
    اگر کسی فکر میکنه خودرو میخواد برگرده میتونه الان دستور خرید برای فردا بزاره
    و اگر فردا در مچینگ اول دید که صف خرید جونی نداره میتونه کنسل کنه
    حسن اینکار اینکه هیچ هزینه ای نداره و خوبیش اینکه اگر خودرو فردا صف خرید میلیاردی داشت میتونه بدون سرخطی زدن اوایل صف باشه
    ----
    اما دقت کنید که یه وقت این برگشت پولبک به زیر خط روند صعودی نباشه و شما توش گیر نکنید
    اگر پولبک باشه ممکنه کف قبلی را بشکنه ولی اگر بیاد روی خط روند میتونه در گام اول تا 390 رشد کنه

خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

وقتی صندوقهای طلا دارن زیر ناو خودشون معامله میشن
    یعنی بازار انتظار افت بیشتر از طلا و دلار داره
    الان یک هفته است که صندوق طلا ، عیار ، زر و گوهر بین 5 تا 10 درصد زیر ناو دارن معامله میشه
    این نشون میده بازار طلا هم افت بیشتر قیمت دلار و طلا را قبول داره
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید خزایی آواتار ها
    تشکر شده 3,529 بار در 1,098 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    خداروشکر یکی حرف دل مارو زد الان مافیا حمله میکنن اینجا نمیزارن حرف حق بزنی ...برید پیج مهناز صادقی ببینید همه ملتو بدبخت کرده و هنوزم میگه بخرید....تمام کنالها و پیجها و سازمانیها باید محاکمه شوند اما بی عدالتی بیداد میکنه خدا میدونه چندین نفر بی خانمان شدن فقط بخاطر جودادنهای همین مافیا....و از این بدتر هم خواهد شد هنوز تازه واردها نمیدونن این بازار بیرحم تر از اونی هست که فکرشو میکنن ....اینو فقط قدیمها میدونن که نقد کردن دارن میخندن ...
    برادر حرفت صحیحه..... وقتی بازار روند نزولی داره،خب مشخصا احتمال منفی خوردن شاخص بیشتر از مثبت هست.... و دقیقا میشه گفت بازار هیچ کفی نخواهد داشت..... ولی این بین نمیشه سیاه و سفید به قضیه نگاه کرد.... یا انگ مافیا و آدم اجیر شده حقوقی به کسی زد....

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید خزایی نمایش پست ها
    برادر حرفت صحیحه..... وقتی بازار روند نزولی داره،خب مشخصا احتمال منفی خوردن شاخص بیشتر از مثبت هست.... و دقیقا میشه گفت بازار هیچ کفی نخواهد داشت..... ولی این بین نمیشه سیاه و سفید به قضیه نگاه کرد.... یا انگ مافیا و آدم اجیر شده حقوقی به کسی زد....
    دوست عزیز اینا همه قدیمی هستن بالای بیست سال سابقه دارن یعنی نمیدونن تا وقتی همه صفهای فروش جمع نشه بازار بالا نداره؟با بچه دارن حرف نمیزنن که...هر وقت هیچ صف فروشی تو بازار نبود اونم به مدت یک ماه اره خودم میام اولین نفر خرید میزنم....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)