صفحه 214 از 1004 نخست ... 114164204211212213214215216217224264314714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,131 به 2,140 از 10036

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

مجوز تشکیل دارا دوم در اسرع وقت صادر می شود

محسن خدابخش مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس:
    ?سازمان بورس و اوراق بهادار آمادگی دارد تا در صورت تصمیم گیری در زمینه تشکیل دارا دوم در اسرع وقت مجوزهای لازم را صادر کند.
    ?سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان فراهم کننده بستر تشکیل این صندوق ها همیشه آمادگی خود را اعلام کرده است و در این خصوص هیچ مشکلی وجود ندارد.
    ?سودآوری، دارایی و برنامه‌های آتی شرکت ها از جمله مهمترین این موارد هستند، بنابراین تشکیل یا عدم تشکیل ETF جدید (دارا دوم) روی قیمت سهام شرکت های داخل آن اثری ندارد.
    ?بر این اساس واکنش کنونی بازار در این خصوص از نظر مباحث مالی و بنیادی مورد قبول نیست و سهامداران هم باید در انجام معاملات خود به این موضوع دقت کنند و درگیر هیجانات نشوند
    @BourseNews
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 94 بار در 16 ارسال

etf دوم اولین چهارشنبه شهریورماه

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hadimomeni از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

ولی خودمونیم عجب شیره ای سر ملت مالیدن دیدن قیمت به اون چیزی که میخواستن نرسید یه شایعه وتکذیب راه انداختن سهم رو ارزون تر از مردم خریدن تا دو شهریور گرون تر میفروشن به خلق الله
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین حیاتی نمایش پست ها
    ولی خودمونیم عجب شیره ای سر ملت مالیدن دیدن قیمت به اون چیزی که میخواستن نرسید یه شایعه وتکذیب راه انداختن سهم رو ارزون تر از مردم خریدن تا دو شهریور گرون تر میفروشن به خلق الله
    امروز شبندر 6 میلیون/شپنا 12 میلیون/شتران 5 میلیون/شبریز هم زیر 1 میلیون حجم خورده.............شما به این می گویید خرید ارزان یا قاپیدن از دست سهامداران!

این دولت یا بی نهایت زرنگ هست یا بی نهایت خِنگ......یعنی نمیدانستند با لغو صندوق بازار منفی میشود!...........حال که منفی شده.....دوباره وعده بازگرداندن صندوق را میدهند!

از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    امروز شبندر 6 میلیون/شپنا 12 میلیون/شتران 5 میلیون/شبریز هم زیر 1 میلیون حجم خورده.............شما به این می گویید خرید ارزان یا قاپیدن از دست سهامداران!

این دولت یا بی نهایت زرنگ هست یا بی نهایت خِنگ......یعنی نمیدانستند با لغو صندوق بازار منفی میشود!...........حال که منفی شده.....دوباره وعده بازگرداندن صندوق را میدهند!

به بازار فردا باید نگریست
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

خدارو شکر تا این لحظه صندوق قراره عرضه بشه
    ولی هنوزم روی حرفم هستم و صفهای فروش را فرصت خرید نمیدونم
    مگر اینکه کسی بخواد نوسان بگیره که این نوسان را هم موافق نبودم ولی به خاطر مصاحبه وزیر اقتصاد شاید بشه نوسان هم گرفت
    ولی احتیاط الویت اول باشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها

دقيقا چیزی که خطرناک بود همین بود
    قطعا نزدیکان وزیر از مصاحبه ساعت 13 باخبر بودند ولی چرا صفهای فروش جمع نکردن؟؟؟
    یعنی پول نداشتن که قطعا دارن زیادم دارن
    پس هنوزم بازار را رویایی نمیبینیم
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,334 بار در 847 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    دقيقا چیزی که خطرناک بود همین بود
    قطعا نزدیکان وزیر از مصاحبه ساعت 13 باخبر بودند ولی چرا صفهای فروش جمع نکردن؟؟؟
    یعنی پول نداشتن که قطعا دارن زیادم دارن
    پس هنوزم بازار را رویایی نمیبینیم

براي من هم اين نكته جاي سوال بود
    اما بعد متوجه شدم ظاهرا علت امر اختلاف نظر دو وزرات خانه نفت و اقتصاد بوده و اين بازيها فشار وزارت اقتصاد بود به وزير نفت براي پذيرش صندوق و به نظر ميرسه اين فشار بي تاثير نبود و درنهايت آقاي زنگنه عليرغم ميلش راضي به عرضه صندوق شد .
    اما اونهايي كه به حلقه قدرت نزديك تر بودند با اطمينان از صف ها بيرون آمدند ولي ملت صف نشين هنوز اطمينان كافي براي خروج از صف نداشتند . به هرحال رفت و آمد بين وزرا و اخبار آنها تا بعد از تايم بازار هم ادامه داشت .

اما به نظرم امروز براي قضاوت زود است . بهتر است بازار فردا را بنگيرم و ببينيم نتيجه بالاخره چه خواهد شد . اگر ورق واقعا به نفع اين سهم ها برگشته باشد بازار فردا نشان خواهد داد .

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    براي من هم اين نكته جاي سوال بود
    اما بعد متوجه شدم ظاهرا علت امر اختلاف نظر دو وزرات خانه نفت و اقتصاد بوده و اين بازيها فشار وزارت اقتصاد بود به وزير نفت براي پذيرش صندوق و به نظر ميرسه اين فشار بي تاثير نبود و درنهايت آقاي زنگنه عليرغم ميلش راضي به عرضه صندوق شد .
    اما اونهايي كه به حلقه قدرت نزديك تر بودند با اطمينان از صف ها بيرون آمدند ولي ملت صف نشين هنوز اطمينان كافي براي خروج از صف نداشتند . به هرحال رفت و آمد بين وزرا و اخبار آنها تا بعد از تايم بازار هم ادامه داشت .

اما به نظرم امروز براي قضاوت زود است . بهتر است بازار فردا را بنگيرم و ببينيم نتيجه بالاخره چه خواهد شد . اگر ورق واقعا به نفع اين سهم ها برگشته باشد بازار فردا نشان خواهد داد .
    اون حلقه قدرت که نوشته بودید را من قرمز کردم
    چون خیلی نکته مهمی است
    ایا این حلقه قدرت پول کافی برای جمع کردن صفهای فروش نداشته؟؟
    قطعا داشتن ولی صف فروش جمع نکرد
    ولی چیزی که مهمتره مطلب شماست که اینها خودشون تو صف فروش بودن این یعنی دنبال راهی بودن تا خالی کنن
    و بهترین راه تدارک مصاحبه وزیر در صدا و سیمان بوده
    الان لابی های قدرت در بورس به شددت قدرتمند شده
    نمونه اش چند روز پیش که ثشاهد عرضه شد از ظهر در خیلی از خبرگزاری های رسمی شروع به تبلیغات این سهم کردم و نتیجه هم داشت و این سهم مجدد صف خرید شده
    حالا ابعاد پالایشی ها خیلی بزرگتره پس رفتن سراغ وزیر
    انشالله که این خبر فرصت فروش برای خودشون نباشه
    ولی دیگه این اعتمادی که از بازار گرفتن به راحتی برنمیگرده
    اینجور سهامها را فقط کدهای تازه وارد در این قیمتها میخریدن و سهامداران قدیمی تمایلی به خرید در این قیمتها ندارن
    حالا فردا کاری به صف فروشنده نداریم که بفروشن یا نفروشن
    سوال اینکه ایا خریداری میاد برای این گروه ها یا نه
    در هر حال بازار فردا قطعا یکی از پرنوسان ترین بازارهای ماههای اخبر بازار خواهد بود
    منتظر هستیم تا نتیجه معلوم شود
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    اخابر
    به نظر من هدف 5000 تومان را تاچ میکنه

امروز اخابر بی حاشیه معامله شد
    خیلی اساسی رنج زدن و صف خرید سنگین خوبی هم بست در بازار خرابی مثل امروز واقعا محکم و دندان شکن معامله کرد
    این سهم نشون داد که کاری به صندوق و بقیه بازار نداره و فقط میخواد عقب ماندگی خودش به نسبت بازار را جبران کنه
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)