صفحه 60 از 1002 نخست ... 10505758596061626370110160560 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    موج شماری 100 ساله قیمت دلار:

با بررسی های تاریخی و جمع آوری اطلاعات این نمودار ایجاد شد
    چون دیتایی از قیمت دلار قبل از سال 1300 پیدا نکردیم پس موج شماری از این سال به بعد تقدیم میگردد
    موج 1 از سال 1300 و با قیمت 13 ریال شروع و در سال 1330 و با قیمت 130 ریال خاتمه پیدا کرد
    موج 2 از همان سال شروع و تا سال 1357 و در قیمت 7 تومان خاتمه پیدا کرد
    موج 3 از سال 57 و با قیمت 7 تومان شروع و تا سال 1397 ادامه پیدا کرد در سال 1366 و قیمت 150 ریز موجها را ایجاد کرد یک اصلاح تا 120 تومان و مجدد تا سال 77_78 به 900 رسید و بعد اصلاح تا 700 و مجدد تا سال 1392 و در قیمت 3600-3800 تومان رشد کرده سپس اصلاح تا 3100 تومان و مجدد رشد نهایی تا 19000 تومان در تابستان سال 97 انجام و در نهایت اتمام موج 3 بزرگ بوده است
    موج 4 از 19000 تومان تا 9800 تومان تکمیل شد
    اصلاح قیمت‌ها در موج 3 همیشه در حد 20 درصد بوده است
    ولی موج 2 و موج 4 اصلاحی در حد 45تا50 درصد داشتیم
    که به واسطه بزرگ بودن این اصلاح ها ما آنها را امواج اصلی اصلاحی در موج 2و موج4 در نظر گرفتیم
    و اکنون باید منتظر شکل گیری موج 5 بزرگ باشیم
    موج 1 جهش 10 برابری داشته و حدودا 30 سال طول کشیده
    موج 2 حدودا 27 سال طول کشید
    موج 3 جهش عجیب 2700 برابری داشته و حدودا 40 سال طول کشید
    در دههای اخیر اینقدر سرعت جریانات و اتفاقات سیاسی و اجتماعی سریع شده که من به شخصه انتظار بازه های زمانی بیشتر از 10 سال را برای تکمیل امواج ندارم
    موج 4 از لحاظ زمانی باید بین بین 5 تا 10 سال طول بکشه هر چند با سرعتی که تغییرات خاور میانه داره این موج میتونه یکی دو ساله هم خاتمه پیدا کنه بعد از شروع رشد مجدد باید موج 5 بزرگ در بازه زمانی 10 ساله تکمیل بشه و تا محدوده 100 هزار تومان هم افزایش داشته باشه
    البته اگر این موج هم 2-3 ساله تکمیل شد جای تعجب نخواهد داشت
    قبلا در همین کانال علل بنیادی و مقایسه ای رسیدن قیمت دلار به 100 هزار تومان را توضیح دادیم
    در ضمن بی ارزش شدن پول ملی عاملی برای تسریع در اجرایی شدن حدف صفرهای پول ملی است و قطعا تا این فشار بر دولت و مجلس زیاد نشود اقدامی در زمینه حدف صفرها نخواهند کرد

سلام...
    احتمال داره در آینده نزدیک که همه ازش بیخبریم به دلیل ملاحظات سیاسی اقتصادی ودستخوش شدن تغییرات کلان ارزهای دیگه یا.....جای دلار را بگیرن...
    یا دلار ، دلاره

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    سلام...
    احتمال داره در آینده نزدیک که همه ازش بیخبریم به دلیل ملاحظات سیاسی اقتصادی ودستخوش شدن تغییرات کلان ارزهای دیگه یا.....جای دلار را بگیرن...
    یا دلار ، دلاره
    شاید 100 سال دیگه سلطه دلار از دنیا دور بشه ولی قطعا تا 10،20 سال آینده دلار دلار خواهد بود مگر اینکه جنگهای داخلی آمریکا را نابود کنه یا تجزیه بشه یا....
    در کل به نظر میاد سلطه دلار به مرور کمتر خواهد شد و ارزش آن در برابر دیگر ارزها کم خواهد شد البته نه در برابر ریال ایران
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

موج شماری 100 ساله قیمت دلار:

با بررسی های تاریخی و جمع آوری اطلاعات این نمودار ایجاد شد
    چون دیتایی از قیمت دلار قبل از سال 1300 پیدا نکردیم پس موج شماری از این سال به بعد تقدیم میگردد
    موج 1 از سال 1300 و با قیمت 13 ریال شروع و در سال 1330 و با قیمت 130 ریال خاتمه پیدا کرد
    موج 2 از همان سال شروع و تا سال 1357 و در قیمت 7 تومان خاتمه پیدا کرد
    موج 3 از سال 57 و با قیمت 7 تومان شروع و تا سال 1397 ادامه پیدا کرد در سال 1366 و قیمت 150 ریز موجها را ایجاد کرد یک اصلاح تا 120 تومان و مجدد تا سال 77_78 به 900 رسید و بعد اصلاح تا 700 و مجدد تا سال 1392 و در قیمت 3600-3800 تومان رشد کرده سپس اصلاح تا 3100 تومان و مجدد رشد نهایی تا 19000 تومان در تابستان سال 97 انجام و در نهایت اتمام موج 3 بزرگ بوده است
    موج 4 از 19000 تومان تا 9800 تومان تکمیل شد
    اصلاح قیمت‌ها در موج 3 همیشه در حد 20 درصد بوده است
    ولی موج 2 و موج 4 اصلاحی در حد 45تا50 درصد داشتیم
    که به واسطه بزرگ بودن این اصلاح ها ما آنها را امواج اصلی اصلاحی در موج 2و موج4 در نظر گرفتیم
    و اکنون باید منتظر شکل گیری موج 5 بزرگ باشیم
    موج 1 جهش 10 برابری داشته و حدودا 30 سال طول کشیده
    موج 2 حدودا 27 سال طول کشید
    موج 3 جهش عجیب 2700 برابری داشته و حدودا 40 سال طول کشید
    در دههای اخیر اینقدر سرعت جریانات و اتفاقات سیاسی و اجتماعی سریع شده که من به شخصه انتظار بازه های زمانی بیشتر از 10 سال را برای تکمیل امواج ندارم
    موج 4 از لحاظ زمانی باید بین بین 5 تا 10 سال طول بکشه هر چند با سرعتی که تغییرات خاور میانه داره این موج میتونه یکی دو ساله هم خاتمه پیدا کنه بعد از شروع رشد مجدد باید موج 5 بزرگ در بازه زمانی 10 ساله تکمیل بشه و تا محدوده 100 هزار تومان هم افزایش داشته باشه
    البته اگر این موج هم 2-3 ساله تکمیل شد جای تعجب نخواهد داشت
    قبلا در همین کانال علل بنیادی و مقایسه ای رسیدن قیمت دلار به 100 هزار تومان را توضیح دادیم
    در ضمن بی ارزش شدن پول ملی عاملی برای تسریع در اجرایی شدن حدف صفرهای پول ملی است و قطعا تا این فشار بر دولت و مجلس زیاد نشود اقدامی در زمینه حدف صفرها نخواهند کرد

حذف صفرها از ریال ایران کاری رو درست نمیکنه
    بدتر بیماری اقتصاد ایران رو مخفی میکنه
    تنها تا جاییکه مردم قدرت خرید داشته باشند تورم میتونه جلو بره

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حرکات تعمدی کدهای مشکوک و اصرار آنها به ثبت منفی 5 در معاملات روزانه و منفی کردن سهم در لحظات پایانی دتوزیع خبر از بازی بزرگی دارد
    ولی حوصله می‌خواهد من توصیه میکنم 5درصد از سبد را به وتوزیع اختصاص بدید تا در واچ لیست قرار بگیره هر وقت قصد حرکت کرد سنگین تر وارد بشید
    در نماد دتوزیع امیدواریم بازیگر بازار تحریک کنه تا صف خرید عرضه بشه و خرید دوستان جا مانده تکمیل شود
    خیلی خوبه که دتوزیع با حجم بالا در کف ایجاد شده حرکت کنه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

در نماد دتوزیع امیدواریم بازیگر بازار تحریک کنه تا صف خرید عرضه بشه و خرید دوستان جا مانده تکمیل شود
    خیلی خوبه که دتوزیع با حجم بالا در کف ایجاد شده حرکت کنه
    سلام. من میخوام اضافه کنم. نرم تو صف خرید؟؟؟ صبر کنم؟؟؟
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    سلام. من میخوام اضافه کنم. نرم تو صف خرید؟؟؟ صبر کنم؟؟؟
    شاید باید بری
    چون صفش عرضه نشد و ممکنه سنگین تر بشه
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از عرضه اولیه هاییکه 65 تا دارن تقریبا اونهایی که فروشنده بودن خارج شدن و اکثرا کسانی ماندن که فروشنده نیستن و برای بلند مدتی خریدن
    به نظر من روزانه بین 5 تا10 هزار کد فروشنده باشن که میشه روزی 320 هزار تا 650 هزار عدد فروش و همین مقدار هم بازار میفروشه و وقتی سقف رد کنیم دیگه از اون مقداری که بازار فروشنده هست هم خبری نخواهد بود
    خدا خواست و ما توانستیم

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز احتمالا بازار منفی خواهد بود پس مراقب باشید در هیجان بازار تک سهامهای ارزشمند خودتون را از دست ندید
    فروش اول وقت در این گونه سهامها اشتباه است چون به راحتی در میانه بازار مجدد صف خرید خواهند شد
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ما امروز هم خریدار توزیع 2950 تومانی و 3000 تومانی و 3050 تومانی بودیم و فعلا سهامدار خواهیم بود تا ببینیم ما کار درستی کردیم یا فروشنده گان محترم
    هدف ما برای فروش پله ای دتوزیع 4200 تومان و 5000 تومان و محدود 6000 تومان خواهد بود
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ما امروز هم خریدار توزیع 2950 تومانی و 3000 تومانی و 3050 تومانی بودیم و فعلا سهامدار خواهیم بود تا ببینیم ما کار درستی کردیم یا فروشنده گان محترم
    هدف ما برای فروش پله ای دتوزیع 4200 تومان و 5000 تومان و محدود 6000 تومان خواهد بود
    در خصوص معاملات دتوزیع باید صادقانه بگم غیر از صف خرید چند روز پیش نکته مثبتی در معاملات دیده نمیشه
    و تنها نکته مثبت سهم محدود کردن نوسان روزانه سهم بین 1.5 درصد مثبت و منفی است و این مورد در صورت ادامه دار شدن موجب خروج نوسانگیران و ورود سهامدار (و نه سفته باز) و خروج عرضه اولیه ها خواهد شد
    و در این بین اگر گروه خوبی وارد سهم شود رشد ثانویه خوبی را تجربه خواهد کرد
    در هر حال بنده فعلا سهامدار می‌مانم
    و در آخر عرض کنم به شایعات در مورد این سهم توجه نکنید اینکه یکی بگه من تو شرکتم و امروز میره فردا رشد میکنه و...
    اصلا توجه نکنید اگر میخرید فقط خودتون تحلیل کنید و با نگاه حداقل 3 ماهه بخرید
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)