صفحه 436 از 1004 نخست ... 336386426433434435436437438439446486536936 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,351 به 4,360 از 10034

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو عادی ذوالقرنین آواتار ها
    تشکر شده 1,025 بار در 257 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

تو اکثر سهام بزرگ همون کد حقوقیهای باز بیشترین فروش رو داشتن بنظرم همشون پول لازمن و این مثبت شاخص کاملا فرمایشی بوده ...

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ذوالقرنین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

امروز چون کدهای حقوقی ها بسته شده بود و بعضی کدهای حقیقی بزرگ که در نمادهاي بزرگ سهامدار بودن هم یا بسته شده بود یا باهاشون تماس گرفته بودن و با تهدید از فروش منصرفشون کرده بودن
    پس سرانه خریدهای حقیقی های امروز را هم فاقد ارزش میدونیم و بررسی نمیکنیم
    انشالله شنبه در صورتی که اجازه بدن بازار از حالت فشار و تهدید و بگیر و ببند خارج بشه میتونیم مجددا سرانه ها را بررسی کنیم
    در صورتی که این روش عجیب امروز مجددا ادامه دار بشه بهتره کلا غید تحلیل و بررسی را زد و فقط کنار نشست تا بازار حالت عادی پیدا کنه
    یک اصل کلی در اقتصاد همیشه بوده و هست و اون اینکه هر وقت کاری را با زور و فشار و فحش و کتک انجام بدن نتیجه ای به شددت خطرناک خواهد داشت
    انشالله که حرکت امروز در هفته آینده تکرار نشه
    ویرایش توسط تمام : 2021/01/20 در ساعت 19:49
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 457 بار در 139 ارسال

با سلام...

جناب تمام کسعدی متعادل شد برای خرید خوبه هنوز ؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید naser57 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط naser57 نمایش پست ها
    با سلام...

جناب تمام کسعدی متعادل شد برای خرید خوبه هنوز ؟
    تا زمانی که نوسانگیر کثیف توی سهم هست سهمو خراب میکنه
    یه گروه مثل کفتار روی این سهم نوسان روزانه میگیرن اگر خارج بشن خوبه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,267 بار در 2,302 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    امروز کدهای حقیقی ها بزرگ و حقوقی ها بزرگ را بستن تا نتونن بفروشن
    نمیدونم بگم خوبه یا بد ولی چیزی که هست اینکه با این روش فعلا بازار مثبت کردن
    ولی با زور
    تا انجا که من خبر دارم هیچ کدی را نبستند نه حقیقی نه حقوقی !! هیچ جا نیز چنی بحثی کسی مطرح نکرده جز شما در این تالار!!!

کدهای بزرگ همه فعال بوده در شتران 7تاحقوقی 10میلیون فروخته 50هزار سهم نیز یه حقوقی خریده!! در شبندر 2حقوقی 10میلیون سهم!! فروختند! 3 حقوقی 3میلیون سهم خریده!! در شپنا همینطور در وپارس 6حقوقی 25میلیون سهم فروختند و هیچ سهمی نخریدند در خودرو 11حقوقی 42میلیون سهم فروختند و خرید انها 27میلیون سهم بوده!!
    به نسبت خریدارها و فروشندههای حقیقی بازار نیز توجه کنیم باز کدهای بزرگ فعال و فروشنده بودند

اما خریدارها کلیت بازار بودند و حرفه ای ها حالا شاید واسه نوسان خریده باشند و بعد همین کف نیز بشکند یه بحث دیگه هست علت کاهش حجم معاملات این بوده که صفها رو ندادند
    شنبه نیمه دوم و یکشنبه حجم معاملات زیاد میشود پس بیاییم بگوییم یکشنبه کدها باز شده!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کدها بسته باشند باید حداقل دوهفته بازار حجم نخورد و برای دوهفته کدها بسته باشد یا نه؟؟؟ مگه شهر هرت هست که کدهای بزرگ را ببندند بازار تابع قانون تجارت هست و قانون تجارت نیز طرفدار همین کدهای بزرگ!!!

وقتی نمیتوانیم حمایت بازار و شاخص و دلار و سهام و.... را پیدا کنیم نباید سعی در غرض ورزی و شایعه پراکنی با سهامداران کنیم

قصد جسارت نداشتم امیدوارم بدل نگیرید واقعیت همین هست که یک حمایت برای شاخص و دلار تشکیل شده و شما رو حمایت چون همچنان سیگنال فروش دادید حالا هم با این صحبتها فایده ندارد و البته هیچ اشکالی هم نداشت چون قرار نیست همه تحلیلگرها همه حمایتها و مقاومتها را دقیق متوجه شوند

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad137 نمایش پست ها
    تا انجا که من خبر دارم هیچ کدی را نبستند نه حقیقی نه حقوقی !! هیچ جا نیز چنی بحثی کسی مطرح نکرده جز شما در این تالار!!!

کدهای بزرگ همه فعال بوده در شتران 7تاحقوقی 10میلیون فروخته 50هزار سهم نیز یه حقوقی خریده!! در شبندر 2حقوقی 10میلیون سهم!! فروختند! 3 حقوقی 3میلیون سهم خریده!! در شپنا همینطور در وپارس 6حقوقی 25میلیون سهم فروختند و هیچ سهمی نخریدند در خودرو 11حقوقی 42میلیون سهم فروختند و خرید انها 27میلیون سهم بوده!!
    به نسبت خریدارها و فروشندههای حقیقی بازار نیز توجه کنیم باز کدهای بزرگ فعال و فروشنده بودند

اما خریدارها کلیت بازار بودند و حرفه ای ها حالا شاید واسه نوسان خریده باشند و بعد همین کف نیز بشکند یه بحث دیگه هست علت کاهش حجم معاملات این بوده که صفها رو ندادند
    شنبه نیمه دوم و یکشنبه حجم معاملات زیاد میشود پس بیاییم بگوییم یکشنبه کدها باز شده!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کدها بسته باشند باید حداقل دوهفته بازار حجم نخورد و برای دوهفته کدها بسته باشد یا نه؟؟؟ مگه شهر هرت هست که کدهای بزرگ را ببندند بازار تابع قانون تجارت هست و قانون تجارت نیز طرفدار همین کدهای بزرگ!!!

وقتی نمیتوانیم حمایت بازار و شاخص و دلار و سهام و.... را پیدا کنیم نباید سعی در غرض ورزی و شایعه پراکنی با سهامداران کنیم

قصد جسارت نداشتم امیدوارم بدل نگیرید واقعیت همین هست که یک حمایت برای شاخص و دلار تشکیل شده و شما رو حمایت چون همچنان سیگنال فروش دادید حالا هم با این صحبتها فایده ندارد و البته هیچ اشکالی هم نداشت چون قرار نیست همه تحلیلگرها همه حمایتها و مقاومتها را دقیق متوجه شوند
    چون شما اطلاع نداری دلیل نمیشه درست نباشه
    شما این آمار فروشی حقوقی که آوردی را با فروش حقوقی ها در روزهای دیگه مقایسه کن تا متوجه بشی
    حقیقت دیگه حال و حوصله توضیح دادن ندارم ولی
    همین امروز 2 تا از کدهای من بستن دیروز ظهر با یکی از کدهای دوستمون تماس گرفتن که چرا خساپا فروختی و اگر مجدد تکرار کنی کدت مسدود میکنیم
    در ضمن من سیگنال فروشی در این قیمتها ندادم بلکه فقط مثبت بازار را فرصت خرید ندیدم
    اگر به آخرین کامنت من در کانالم در شب گذشته رجوع کنی متوجه میشی که نگاه شما اشتباه است @boursArchitect
    در هر حال اگر بازار برگرده بنده اصراری به مقاومت ندارم حتما با تمام توان به بازار ورود میکنم
    ما هرلحظه آمادگی تغییر و هم جهت شدن با بازار را داریم
    ویرایش توسط تمام : 2021/01/20 در ساعت 20:03
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,466 بار در 1,718 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    امروز چون کدهای حقوقی ها بسته شده بود و بعضی کدهای حقیقی بزرگ که در نمادهاي بزرگ سهامدار بودن هم یا بسته شده بود یا باهاشون تماس گرفته بودن و با تهدید از فروش منصرفشون کرده بودن
    پس سرانه خریدهای حقیقی های امروز را هم فاقد ارزش میدونیم و بررسی نمیکنیم
    انشالله شنبه در صورتی که اجازه بدن بازار از حالت فشار و تهدید و بگیر و ببند خارج بشه میتونیم مجددا سرانه ها را بررسی کنیم
    در صورتی که این روش عجیب امروز مجددا ادامه دار بشه بهتره کلا غید تحلیل و بررسی را زد و فقط کنار نشست تا بازار حالت عادی پیدا کنه
    یک اصل کلی در اقتصاد همیشه بوده و هست و اون اینکه هر وقت کاری را با زور و فشار و فحش و کتک انجام بدن نتیجه ای به شددت خطرناک خواهد داشت
    انشالله که حرکت امروز در هفته آینده تکرار نشه
    اون حقوقی و حقیقی که سایپا خودرو رو زیر ۲۰۰ میفروشه فولاد رو زیر ۱۰۰۰ شستا رو زیر ۲۰۰۰ و ....میفروشه باید کلا کدش رو بسوزونند!!!

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,270 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TARGET نمایش پست ها
    اون حقوقی و حقیقی که سایپا خودرو رو زیر ۲۰۰ میفروشه فولاد رو زیر ۱۰۰۰ شستا رو زیر ۲۰۰۰ و ....میفروشه باید کلا کدش رو بسوزونند!!!
    خودرو : زیان انباشته ۲۵هزار و هشتصد و هشتاد و سه میلیارد تومن !!! برای درک بزرگی این عدد اگر این زیان رو بین مردم کره زمین تقسیم کنیم ( جمعیت زمبن ۸ میلیارد نفر )به هر نفر ۳۲۳۵ تومن زیان میرسه ! زیان هر سهم ۸۵ تومان ، ۹ ماه هم بیشتر از آخرین تجدید ارزیابی زمین و ماشین آلات و سرمایه گذاری ها و ... نمیگذره ، اگه جلوی کدهای حقوقی رو نگیرن حاضرن نصف قیمت تابلو همه سهام رو بفروشن ، درسته همه دارن نوسان میگیرن ولی گاهی اوقات باید حواسمون باشه کجای کاریم
    Using Tapatalk

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید cliff از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,466 بار در 1,718 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط cliff نمایش پست ها
    خودرو : زیان انباشته ۲۵هزار و هشتصد و هشتاد و سه میلیارد تومن !!! برای درک بزرگی این عدد اگر این زیان رو بین مردم کره زمین تقسیم کنیم ( جمعیت زمبن ۸ میلیارد نفر )به هر نفر ۳۲۳۵ تومن زیان میرسه ! زیان هر سهم ۸۵ تومان ، ۹ ماه هم بیشتر از آخرین تجدید ارزیابی زمین و ماشین آلات و سرمایه گذاری ها و ... نمیگذره ، اگه جلوی کدهای حقوقی رو نگیرن حاضرن نصف قیمت تابلو همه سهام رو بفروشن ، درسته همه دارن نوسان میگیرن ولی گاهی اوقات باید حواسمون باشه کجای کاریم
    الان فولادی که تا ۲۶۰۰ رفته بود و الان ۱۱۰۰ عست آیا بیشتر از ۵۰ تومان در سال تقسیم میکنه؟؟؟ تو زمان ۲۵۰۰ تومانیش میشه ۲ درصد کل قیمت سهام ! تقسیم سود سالانه!!! یا الان میشه ۴ درصد سودی که در سال میسازه رو تقسیم میکنه!!!! معادل ۲ و ۵ درصد نوسان روزانه!!!
    این سود چه ارزشی داره؟؟؟

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شاخص کل
    کف محکم قبلی که شکسته شده بود 1.211 میلیون واحد بود و شنبه به این عدد میرسه اگر دوام بیاره و بیاد رو این عدد تثبیت بشه بازار میتونه تا محدود 1.455 میلیون واحد رشد کنه
    در غیر اینصورت مثبت شنبه میشه تکمیل پولبک به این عدد و در این صورت اولین حمایت شاخص کل 1.05 میلیون واحد و بعد 913 هزار واحد خواهد بود

خدا خواست و ما توانستیم

20. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)