صفحه 303 از 1004 نخست ... 203253293300301302303304305306313353403803 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,021 به 3,030 از 10034

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 1,270 بار در 297 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    شاخص سازها اکثرا دلاری هستن واسه همین یه سهمی را مثال زدم که هم 100 درصد صادراتی و دلاری باشه و هم وقتی بررسی میکنیم به کسی برنخوره و کسی ناراحت نشه
    سلام ، آخه ریشمک اصلا مناسب نیست برای این هدف ، سهم چندین ماه هست که فروشش بخاطر تحریم ها متوقف شده و عملا دو فصل هست که فروشی نزده ، هیچ شاخص سازی این شرایط رو نداره که چندین ماه فروشش صفر شده باشه
    Using Tapatalk

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید cliff از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط cliff نمایش پست ها
    سلام ، آخه ریشمک اصلا مناسب نیست برای این هدف ، سهم چندین ماه هست که فروشش بخاطر تحریم ها متوقف شده و عملا دو فصل هست که فروشی نزده ، هیچ شاخص سازی این شرایط رو نداره که چندین ماه فروشش صفر شده باشه
    با این تحریم ها اگر برای اونها هم این اتفاق افتاد چی میشه؟
    شما ببنید که ریشمک با فروشی بسیار ناچیز در برابر غول‌های صادراتی کشور مثل فملی و کاوه و پارس و نوری و... الان نمیتونه پول‌های خودش وارد کشور کنه و یا بفروشه
    بعد اگر فشار های آمریکا بیشتر از این بشه چطور باید چند میلیارد دلار را وارد کشور کنن
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز باز یه نامه بدون شماره و سربرگ و تاریخ داره تو تلگرام منتشر میشه که سقف قیمت برای فولاد برداشته شده
    انشالله که درسته باشه
    ولی بازم تمام احتمالات را در نظر بگیرید
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۹) دیباج آواتار ها
    تشکر شده 8,194 بار در 840 ارسال

تهاتر نفت در برابر کالاهای اساسی هموم نفت در برابر غذا است
    که همه را به یاد عراق زمان صدام میندازه
    ولی یک فرق عمده خواهد داشت
    صادرات ما فقط نفت نیست ما حدود 40 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داریم که صدام نداشت
    الان مشکل اصلی کشور اینکه فروش نفت صفر شده
    و دولت مجبوره برای تامین کالاهای اساسی ارز صادرات غیر نفتی را خرج کنه
    ولی اگر بتونه نفت بده و کالاهای اساسی وارد کنه و اجازه بده مملکت با ارزهای غیر نفتی بچرخه اوضاع میتونه خیلی بهتر میشه
    این بحث تهاتر نفت که خیلی ها از الان ازش ترسیدن و میتونه روی بازار هم تاثیر منفی داشته باشه اونقدر هم بد نیست
    باید نیمه پر لیوان را هم دید
    البته صدام شیخ و بنیاد و ... هم نداشت

عضو فعال
    تشکر شده 1,270 بار در 297 ارسال

با این تحریم ها اگر برای اونها هم این اتفاق افتاد چی میشه؟
    شما ببنید که ریشمک با فروشی بسیار ناچیز در برابر غول‌های صادراتی کشور مثل فملی و کاوه و پارس و نوری و... الان نمیتونه پول‌های خودش وارد کشور کنه و یا بفروشه
    بعد اگر فشار های آمریکا بیشتر از این بشه چطور باید چند میلیارد دلار را وارد کشور کنن
    تو بازار شیرین بیان انحصار هست در سطح جهانی اما فولاد و مس و ... هزاران مشتری خرد و کلان وجود دارند ، مقداری بعیده در دنیای واقعی ، سری قبل که تحریم‌های سازمان ملل هم بود فروش فلزی پترویی ها نهایت مقداری کم شد که با بالا رفتن دلار کاور شد
    Using Tapatalk

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید cliff از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

امروز باز یه نامه بدون شماره و سربرگ و تاریخ داره تو تلگرام منتشر میشه که سقف قیمت برای فولاد برداشته شده
    انشالله که درسته باشه
    ولی بازم تمام احتمالات را در نظر بگیرید

فولاد ایران
    خبر بسیار خوب ... در شیوه نامه جدید توزیع شده توسط صمت ... سقف قیمت فولاد در بورس_کالا حذف شده و عملا اجازه رقابت به خریداران تا قیمتهای بین المللی داده میشود

سقف رقابت قبلا 20% تعیین شده بود که به معنی رانت 20%-30% برخی مشتریان خاص بود
    این موضوع محرک بازار سهام و اقبال مجدد سرمایه گذاران بورس به حوزه کامودیتی در معاملات فردا خواهد شد

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

هتک حرمت رئیس جمهور حرف غلطی بود؛ این روش آمریکایی‌هاست/ دولت بسته‌های حمایتی برای آسیب‌دیدگان کرونا در نظر بگیرد
    حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد شدید و صریح از اقدام برخی‌ در برخورد با دولت و رئیس‌جمهور و هتک حرمت ایشان، گفتند: هتک حرمت حرام است و انتقاد با هتک حرمت تفاوت دارد؛ ضمن اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به همکاری و اتحاد و انسجام نیاز دارد.
    ....
    انشالله با این حمایت رهبری از دولت و رییس جمهوری بازار کمی به تعادل برسد
    با توجه به شکسته شدن سطح 1.4 میلیون واحد بهتره تا انتخابات آمریکا از شاخص سازها دوری کنید
    البته با توجه به نموداری که قبلا از شاخص کل در این تاپیک گذاشتم میشه انتظار داشت دوشنبه و سه شنبه بازار یه برگشت موقتی داشته باشه
    همانطور که قبلا در بازار شدیدا گاو گفته بودم که تمام بازار نمیتونه با هم رشد کنه الان هم در بازار شدیدا خرسی میگم این بازار نمیتونه تماما منفی باشه
    و به زودی بعضی گروهها راه خودشون از بازار جدا میکنن
    سهامی که به قیمت دلار و تحریم ارتباطی نداشته باشن
    ویرایش توسط تمام : 2020/10/24 در ساعت 14:54
    خدا خواست و ما توانستیم

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز بازار واقعا خرابی داشتیم که در این بین بعضی سهام در گروه بیمه به شددت مورد اقبال بازار قرار گرفته بود و با حجمهای سنگین مواجه شدن و در آخر هم با صفهای سنگین خرید بسته شدن
    این گروه یه زودی بررسی میکنیم
    خدا خواست و ما توانستیم

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شاخص گروه بیمه
    این شاخص روند صعودی 3 ساله خود را روبه پایین شکسته پس میشه نتیجه گرفت روند کلی گروه نزولی است
    اما با توجه به پولبک در آر اس آی برگشت چند روزه در شاخص بعید نیست در صورت برگشت در گروه هر سهمی خریدنی نیست فقط سهامی که پی به ای پایین و زیر 5 دارن توصیه به نگهداری میشه
    در صورتی که گروه بخواد نوسان بده در سهامی که رشد زیاد داشتن انتظار رشد نداریم و احتمالا متعادل میشن و برگشت شاخص مطابق سناریو ترسیم شده بر دوش چند سهم از این گروه خواهد بود
    که در ادامه تلاش میکنیم این چند سهم را معرفی کنیم

خدا خواست و ما توانستیم

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دیباج نمایش پست ها
    البته صدام شیخ و بنیاد و ... هم نداشت
    سلام ، چند ثانیه ذهنم هنگ کرد رو بنیاد و...
    صدام هم حزب بعث داشت و 3 تا داماد (که هر سه هم برادر بودن ) ، بدل صدام تعریف می کرده ، زمان جنگ کویت ،جرج بوش پدر کل بغداد و تاسییساتش رو با بمب افکن می کوبید و می خواستن از کویت عقب نشینی کنن ، دومادش و فرمانده هان حزب بعث تمام دارایی مغازه های کویت تا حتی اسپیلت خونه ها را هم باز می کردن و می بردن عراق ، البته بصورت صوری 3 تا از افسرها را که ی تابوت پر از طلاهای ی طلا فروشی رو غارت کرده بودن اعدام کرده بودن که بگن آره ما دزد نیسیم! خلاصه تا چند سال تو بازار عراق پر بوده از اجناس سرقت شده از کویت

صدام که اون موقع ضعیف شده بود ، بحث قیام شیعیان کربلا پیش اومد ، امریکای جهان خوار که حکومت اسلامی شیعه ای دوم در منطقه هراس داشت چراغ سبز داد به صدام ، صدام ریخت یک به یک ملت خودشو .... کرد (ی سری جنایات در حد جنایات بوسنی و صرب ها و....) (در زمان حمله امریکا به مردمش گفته بود جلو امریکایی ها بایستید ، منتها ملتش عکس صدام جر داده بودن ، صدام هم ازشون کینه گرفته بوده)

تفاوت اصلی بنظرم اینه که بقول حاج قاسم ما ملت امام حسین هسیم ، دست امام زمان از مشکلات و بحران ها و بن بست ها نجاتمون داده (اینکه آب رو به روی زن و کودکان یاران امام حسین بستن ، قطعا تقصیر امام حسین نبوده ، از ظلم و حقارت دشمن بوده )
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)