صفحه 160 از 1002 نخست ... 60110150157158159160161162163170210260660 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,591 به 1,600 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    جناب تمام شیفت کردید رو ثفارس دیگه حرفی از شبندر نمی زنید آیا همچنان با شبندر هستید؟
    درصد اصلی پرتفوی من شبندر است بعد شپنا بعد ثفارس
    من این گروه را زمانی معرفی کردم که هیچ کس فکرشم نمیکرد این گروه رشد کنه
    الان دارم میبینم همون محاسبات منو دارن به اسم خودشون دست به دست میکنن و جز افتخارات خودشون معرفی میکنن من خنده ام میگیره
    کار ما این نیست که سهمی را زمانی معرفی کنیم که همه افتادن دنبالش
    الان دیگه بازار خودش در مورد شبندر و شپنا حرف میزنه نیازی نیست من بیام چیزی از اینها بگم
    سه شنبه قبلی ثفارس از صف فروش جمع میکردیم و کسی جرات خرید نداشت
    از هفته بعدی ثفارس باز می افته تو دهن بازار و کانالها و سایتها اینم جز افتخارات خودشون لحاظ میکنن
    و اونجا دیگه نیازی نیست من ازش چیزی بگم
    هدف در این بازار سود کردن است نه اسم و رسم درآوردن
    ...
    دیشب یه بنده خدایی با 50 هزار ممبر تماس گرفته بود در مورد پالایشی ها تبلیغ میکرد و میگفت بخر و دقیقا نمودار های من و محاسبات من برای افزایش سرمایه و ارزش جایگزینی را برای خودم تشریح میکرد آخرش به من گفت برو کمی بررسی کن تا روش محاسبه ارزش جایگزینی و ..... یاد بگیری
    عجب حکایتی شده
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

بنده قصدم جسارت نبود اما خب هر از چند صباحی ازش بگید بد نیست برای دلگرمی سهامداراش و من از همون قیمت 1100 طبق تحلیل شما خریدم و از شما هم بسیار بابت معرفی این سهم سپاسگزارم

3. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 847 بار در 134 ارسال

با سلام
    اگر قرار بر افزایش سرمایه باشد ، شپنا و شبندر چند درصد افزایش خواهند داشت ؟
    ممنون

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید شهراد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    شاخص گروه انبوه سازی
    در کانال میانمدتی 2 ساله توانسته سقف کانال شکسته و به آن پولبک بزند به نظر باید منتظر رشد دسته جمعی سهام این گروه به مقدار حدودا 160 درصد باشیم
    عدد فعلی شاخص 9098 واحد هدف 24 هزار واحد

شاخص انبوه سازی درون کانال نزولی کوتاه مدت یکساله قرار گرفته است که هدف آن هم هدف کانال دو ساله را تایید و عدد 24 هزار واحد را نشان میدهد
    به نظر من از هفته بعدی حتی در صورتی که شاخص کل اصلاح مجدد را آغاز نماید این گروه میتونه محل مناسبی برای کسب بازدهی مناسب از بازار باشه

سقف شاخص انبوه سازی شکسته شد
    این گروه به لیدری ثفارس رشد خوبی در کوتاه مدت خواهد کرد
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

7. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

راز لیست سهامدارن عمده و رشد سهم

یکی از نگرانی های همیشگی سهامداران قدیمی در بازار وجود شناوری زیاد یک سهم بوده ولی در زیر به بررسی سهامی خواهیم پرداخت که نگرانی تبدیل به محقق شدن رویای سهامدارن شده است
    اولین سهم قثابت است که چند سال پیش لیست سهامدران عمده شرکت کاملا خالی شد یعنی حتی یک سهامدار یک درصدی هم در لیست عمده وجود نداشت که در آن زمان عمده ها درمحدود قیمت 100 تومان فروختند و خیلی ها صداشون درآمد که چرا این کار انجام شده و شرکت نمیتوان بدون سهامدار عمده باشد و بعد ها دو شرکت حقوقی حدود 20% از سهام شرکت را از بازار جمع آوری کردند
    نتیجه این شد که قیمت سهام این شرکت طی دوسال تقریبا 95 برابر شد
    ....
    شرکت دوم نماد سبزوا است
    این شرکت هم لیست سهامدارن عمده خالی دارد و تنها یک حقوقی 2% از سهام شرکت را داراست
    ارزش سهام این شرکت طی 1.5 سال گذشته تقریبا 75 برابر شده است
    ....
    شرکت سوم نماد ثفارس است
    لیست سهامداران این شرکت نیز تقریبا به تازگی خالی شده است و احتمالا بزرگترین سهامدارن این شرکت یعنی فرهنگیان هم با 2.5درصد سهام به زودی از سهم خارج خواهد شد
    قیمت سهم طی 2 سال گذشته 11 برابر شده است
    حالا سوال اینجاست که آیا بعد از بیرون کردن فرهنگیان از سهم تحول مشابهی مانند قثابت و سبزوار از لحاظ قیمتی برای ثفارس هم اتفاق خواهد افتاد؟؟

حالا رسیدیم به اون قسمت از داستان که میگن از ما اصرار و از اونها انکار
    تازه شروع داستان ثفارس است
    شرکت هرچقدرم تکذیبیه بده بازار گول نمیخوره
    خدا خواست و ما توانستیم

9. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در حال خرید ثفارس هستیم
    خدا خواست و ما توانستیم

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ثفارس(نمودار هفته ای)
    در نمودار بلند مدت 16 ساله سهم بعد از نزدیک شدن به سقف کانال بلند مدتی اصلاح قیمتی را از 2400 تومان تا محدوده 1500 تومان (حدودا 36%) انجام داده و انتظار میرود مجدد به سمت سقف کانال در محدود 3155 تومان حرکت نماید سهم در محدوده 730 تومان کانالی صعودی دیگری را شکسته بوده که هدف آن در محدوده 4130 تومان هنوز پابرجاست

در نمودار روزانه و یکساله سهم در حال ساخت الگوی پرچم است
    مقاومتهای سهم محدوده 2060 تومان و 2400 تومان را نشان میدهد در صورت عبور موفق از محدوده 2400 تومان میتوان انتظار داشت الگوی پرچم با هدفی بزرگ ایجاد شود
    کاهش حجم معاملات از 2400 تومان تا 1500 تومان نشان از کاهش قدرت فروش و اتمام روند اصلاحی دارد و برای برگشت پرقدرت انتظار میرود معاملات روز شنبه پرحجم و بین 100-200 میلیون باشد
    اهداف سهم پس از فتح سقف قبلی اعلام و نمودار آبدیت خواهد شد

امیدوارم امروز حجم معامله ثفارس بیشتر از 100 میلیون بشه
    خدا خواست و ما توانستیم

13. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط شهراد نمایش پست ها
    با سلام
    اگر قرار بر افزایش سرمایه باشد ، شپنا و شبندر چند درصد افزایش خواهند داشت ؟
    ممنون
    من یکبار حساب کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که هر چقدر شپنا افزایش سرمایه بده شبندر مقدار بیشتری اعلام خواهد کرد
    محاسبات من در صفحات قبل موجود است
    خدا خواست و ما توانستیم

15. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جنگ روی تابلو برای خرید سهام ثفارس به خاطر چیست؟؟
    نماد ثفارس به عنوان لیدر گروه ساختمانی چند وقتی است با خرید و فروشهای سنگین همراه است و به طور مشخص خریدار با رنجهای منفی و ایجاد صف های فروش سعی در تخریب و پایین کشیدن سهم کرده ولی طی دو روز گذشته خریداران جدیدی وارد میدان شده و هر مقدار فروشنده برای سهم آمده است روی تابلو خریداری کرده و یک سهامدار حقیقی نیز به لیست عمده ها افزوده شده و در حال خرید است
    شرکت تقریبا سهامدار عمده ندارد و اگر کسی بتواند 25% از سهام شرکت را جمع آوری نماید میتواند مالکیت شرکت را تصاحب کند
    شرکتی که تقریبا تمام پروژه های آن به مرحله نهایی رسیده است حال تبدیل به گوشتی قربانی شده که هر کس سعی در تصاحبش دارد
    و فقط بخشی از دارایی های قابل فروش شرکت ارزشی معادل 5 هزار میلیارد تومان دارد
    ارزش روز کل شرکت 3340 میلیارد تومان است و خریدار با هزینه 835 میلیارد تومان میتواند صاحب شرکتی بزرگ و باپروژه های آماده بهره برداری شود(لقمه آماده)
    ولی دلیل دیگر ارزشمندی چیست
    فرض کنید شما هیئت مدیره و مدیرعامل راتعیین کنید و بتوانید پروژه های شرکت را با تخفیف مثلا 20 درصدی خریداری کنید آنگاه تخفیف شما رقمی بیشتر از 1000 میلیارد تومان میشود
    یعنی 25% سهام شرکت برای شما مجانی تمام خواهد شد

خدا خواست و ما توانستیم

17. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

من هم به توصیه شما شبندر رو خریدم و از اشتباه نکنم ۱۱۰۰ تومن هم دارم و خیلی ازتون ممنونم فقط سوالی که دارم خود شما تو چه قیمتی و تا چه زمانی با سهم هستید جناب تمام ؟
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

19. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)