صفحه 300 از 1002 نخست ... 200250290297298299300301302303310350400800 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,991 به 3,000 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    من یه تحلیلی 7/7/99 روی شاخص کل انجام دادم که فقط روی لب تاب خودم برای خودم گذاشتم و امیدوار بودم هیچ وقت محقق نشه
    ولی الان که هر چی بازار جلو تر میره میبینم این تحلیل داره بیشتر به حقیقت نزدیک میشه
    این تحلیل را برای دوستان قرار میدم انشالله کمکی بشه برای گرفتن تصمیم درست در بازار
    این تحلیل فقط یک احتمال است که ما از صمیم قلب امیدواریم هیچگاه محقق نشود

آبدیت این تحلیل نگاه کردم کف 1.417م با کمی تغییر شده 1.4 میلیون واحد که همزمان به روند صعودی هم برخورد میکنه
    از آخر وقت بازار امروز نشانه هایی از واکنش فردای بازار به این سطح حمایتی دیده شد
    فردا در کلیت بازار روزی پرعرضه خواهیم داشت که اگر دوام آورد یک برگشت موقتی 3-4 روزه تا سطح 1.54 میلیون واحد در بازار خواهیم داشت
    در صورت شکسته شدن این سطح هدف 1.59 میلیون واحد خواهیم داشت
    ویرایش توسط تمام : 2020/10/20 در ساعت 16:18
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 17,051 بار در 4,408 ارسال

پول ها داره از طلا و خودرو و مسکن و ارز آزاد میشه راهی جز بورس ندارند،

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید پروواز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در معاملات فردا وارد صفهای فروش نشید و سعی کنید از فروش در پشت صفهای فروش پرهیز کنید چون در بسیاری از نمادها فرصت فروش در قیمتهای بالاتر و صفر تابلو و حتی مثبت و صف خرید فراهم خواهد شد
    و در معاملات فردا سعی کنید هیجانی نشید و وارد صفهای خرید نشوید خرید از روی هیجان بازار فردا خطرناک است خصوصا که در صف خرید خرید زده باشید
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سرانه خرید حقیقی ها 99/7/29

(در شروع رالی دفعه قبلی بازار سرانه های خرید کدهای حقیقی در نمادها مهم بازار بین 80 تا150 میلیون تومان برای هر کد بود

سهمی بخرید که سرانه خوبی داره و حداقل سرانه خریدش بالای 50 میلیون تومان باشه)

سرانه خریدها

فولاد 5.5 میلیون تومان
    فملی 11 میلیون تومان
    کاوه 75 میلیون تومان
    فخوز 21 میلیون تومان
    شگویا 26 میلیون تومان
    پترول 17 میلیون تومان
    تاپیکو 16 میلیون تومان
    وبصادر 31 میلیون تومان
    وتجارت 12 میلیون تومان
    وبملت 31 میلیون تومان
    وغدیر 7 میلیون تومان
    کگل 12 میلیون تومان
    کچاد 15 میلیون تومان
    خودرو 32 میلیون تومان
    خساپا 4 میلیون تومان
    خگستر 13 میلیون تومان
    شبندر 5 میلیون تومان
    شپنا 8 میلیون تومان
    ولساپا 29 میلیون تومان

...
    در روند صعودی
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 20 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از ضعف خریدار داشته و ادامه روند صعودی را با مشکل مواجه خواهد کرد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 30 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از شروع ضعف در خریداران بوده و میتواند این مقدار به زیر 20 میلیون تنزل یاید
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بین 30 تا 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از دو دلی بازیگران بزرگ برای ورود یا خروج از سهم را دارد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از قدرت خریدار داشته و میتواند به روند صعودی ادامه دهد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 100 میلیون تومان تثبیت کردد نشان از قدرت بسیار زیاد خریدار داشته و حرکت صعودی سهم به صورت شارپ بوده و میتواند یکی از بیشترین بازدهی ها بازار را ثبت نماید
    خدا خواست و ما توانستیم

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

رزم‌حسینی: طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو در آینده نزدیک اعلام خواهد شد
    وزیر صمت از طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد خبر داد.

رزم‌حسینی: طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو در آینده نزدیک اعلام خواهد شد
    به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت امروز (سه‌شنبه 29مهر) پس از حضور در کمیسیو.ن صنایع در گفت‌وگویی اظهار داشت: در این نشست مقرر شد که بین وزارت صمت و کمیسیون صنایع کمیته‌ای تشکیل شده و درباره موضوعات مشخص مانند خودرو مسائل را بررسی کنیم.

وی افزود: خودرو یکی از موضوعات مهم و بسیار مورد توجه مردم است و آنها علاقمند هستند از خودروی باکیفیت استفاده کنند؛ این در حالی است که ما شاهد رقابت در بازار خودرو نیستیم و بازار خودرو در انحصار دو شرکت دولتی است ضمن اینکه ما شاهد هستیم کیفیت خودروها پایین بوده و قیمت‌ها هم مناسب نیست.

وزیر صمت تصریح کرد: ما در این موضوع با کمیسیون صنایع مجلس در حال همکاری هستیم و کارهای خوبی را در این باره شروع کرده‌ایم. ضمن اینکه به نقاط مشترک خوبی هم رسیده‌ایم که در آینده نزدیک طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو مطرح خواهد شد.

رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: امیدوارم با این طرح شاهد وضعیت بهتری در بازار خودرو باشیم و وضعیت نابه‌سامان فعلی برطرف شود. اما باید به سمت و سویی حرکت کنیم که بازار خودرو رقابتی شده و شرکت‌هایی که در حوزه خودروسازی توانمند هستند به این موضوع ورود کرده و انحصار شکسته شود.

وی تصریح کرد: موضوع دیگری که در کمیسیون صنایع در این باره با نمایندگان بحث کردیم حوزه فولاد است؛ ما به اندازه کافی فولاد در کشور تولید می‌کنیم اما متأسفانه در چند ماه گذشته دلالان و واسطه‌گران که در بازار هستند موجب افزایش قیمت آن شده‌اند.

وزیر صمت افزود: سیاست وزارت صمت تقویت تولید است و ما براساس طرح مشترکی که با کمیسیون صنایع دنبال کرده‌ایم اما تاکنون نهایی نشده بنا هرچه زودتر اجرای این طرح را شروع کنیم و می‌کوشیم در جهت حذف دلالان اقدام کنیم؛ وزارت صمت مدافع تولید و افزایش آن است.

رزم‌حسینی گفت: متأسفانه فاصله قیمت درب کارخانه فولاد تا بازار بالا است که سود آن به جیب دلالان می‌رود. هما‌ن‌هایی که بخشی از نقدینگی کشور را به حوزه‌های سکه و دلار می‌برند به حوزه فولاد هم آمده‌اند اما قطعاً تلاش خواهیم کرد با حذف دلالان و مدیریت بازار و مداخله در آن این حوزه را ساماندهی کنیم.

وی اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع به صورت مفصل در این باره بحث کردیم که فکر می‌کنم در آینده نزدیک قیمت فولاد متعادل شود و قطعاً در قیمت بقیه کالاها تأثیرگذار خواهد بود.

وزیر صمت درباره تأمین کالاهای اساسی گفت: واقعیت آن است که وزارت جهاد کشاورزی مسئول تأمین محصولات کشاورزی طبق قانون است و با هماهنگی که با وزیر جهاد داشته‌ایم این موضوع را دنبال خواهیم کرد که وظایف مربوط به این وزارتخانه از جمله مدیریت بازار، مدیریت تأمین و توزیع آن به آنها واگذار شود. البته ما هم به آنها کمک خواهیم کرد.

وی افزود: هماهنگی بسیار خوبی با رئیس کل بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برای تهاتر کالا داریم و قرار است با هماهنگی لازم و تعیین راهبردهای مشترک و تعریف اقدامات لازم در این باره گام‌هایی را برداریم ضمن اینکه فردا (چهارشنبه) قرار است میزبان آنها باشیم.

رزم‌حسینی گفت: هماهنگی بسیار خوبی در حوزه واردات و صادرات بین دولت به وجود آمده است که در همین راستا مشکلات واردکنندگان و صادرکنندگان حل خواهد شد و می‌کوشیم مشکلات واردات کالاهای اساسی و مواد اولیه تولیدی کارخانجات را به دلیل اولویت کشور در حوزه تولید رفع کنیم که در این راستا تصمیمات لازم اتخاذ شده و در نشست فردا نهایی خواهد شد.

وی افزود: نشست مشترکی هم با حضور وزیر نفت در وزارت صمت خواهیم داشت که در آن نشست هم درباره تهاتر کالا و رونق در صادرات تصمیم‌گیری لازم صورت خواهد گرفت و می‌کوشیم مشکلات برخی واحدهای تولیدی برای تأمین مواد اولیه را برطرف کنیم.

وزیر صمت گفت: در حوزه معادن هم به قولی که داده بودم عمل کردم؛ معادن محبوسی که آمار وزارت صمت بیش از 13 هزار معدن مجوزدار که یا فعالیت خود را آغاز کرده و یا هنوز این کار را انجام نداده‌اند داریم. این در حالی است که برخی از این معادن 10-15 سال است که گرفتار عده‌ای خاص شده‌اند و نظام نتوانسته از آنها بهره‌برداری لازم را داشته باشد.

رزم‌حسینی تصریح کرد: به دارندگان مجوز معادن ابلاغ کرده‌ایم که سه ماه فرصت دارند تا معادن را فعال کنند و اگر این کار را انجام ندهند طبق قانون وزارت صمت این اختیار را دارد که مجوز این معادن را باطل کرده و معادن را به مزایده بگذارد و در این راستا معادن را در اختیار افرادی که اهلیت دارند قرار داده تا از آن استفاده کنند تا فرصت‌های شغلی جدیدی برای کشور ایجاد شود.

وی درباره التهاب در بازار لوازم خانگی عنوان کرد: ما در حوزه لوازم خانگی با فعالیت برخی شرکت‌های خارجی در سال‌های گذشته در بازار مواجه بودیم و آنها از کشورمان رفته‌اند. البته فرصت خوبی برای کشور ایجاد شده است تا واحدهایی که لوازم خانگی ایرانی تولید می‌کنند را فعال کرده و میزان تولیدات را افزایش دهیم.

وزیر صمت با بیان اینکه برخی از واحدهای تولید لوازم خانگی ایرانی مشکلاتی دارند، گفت: ان‌شاءالله سیاست جدیدی را در این باره اعلام خواهیم کرد که به صورت اعتباری به این واحدهای تولیدی مواد اولیه تولیدی مانند فولاد را برسانیم و قیمت‌ آنها هم به نرخ کارخانه و بورس است.

رزم‌حسینی ادامه داد: این حمایت قطعاً تأثیر لازم را در کاهش قیمت لوازم خانگی خواهد گذاشت چرا که در حال حاضر اختلاف قیمتی بین کارخانه و بازار به دلیل واسطه‌گری و دلالی وجود دارد؛ هر چند از ابتدای سال در حوزه لوازم خانگی رشد خوبی داشته‌ایم ولی کافی نیست چرا که تقاضا وجود دارد و امیدوارم در این حوزه شاهد افزایش تولید لوازم خانگی باشیم.
    خدا خواست و ما توانستیم

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به گفته های وزیر صمت دقت کنید
    به نظر من برنامه ریزی دولت برای ماههای آینده روی حفظ قیمتهای فعلی خودرویی ها و کاهش قیمت فولادی ها و مواد پایه است
    به نظر من به زودی قیمتهای پتروشیمی را هم دستوری میکنن حتی ممکنه روی لوازم خانگی هم به شددت نرخهای دستوری را اعمال کنن
    کشور ما به شددت به سمت کوپنی شدن پیش میره
    مثلا برای خودرویی که همین الان هم در بازار مصرف کننده خریداری نداره نمیتونن اجازه بدن رشد زیادی داشته باشه
    به نظر من قیمت خودرو نهایتا 30 درصد دیگه اجازه رشد پیدا میکنه و بعدش با کوپنی کردن ماشین تقاضای اصلی ماشین را از بین میبرن و احتمالا چنان لیزینگ خودرو را زیاد میکنن تا هرکس دلش خواست بتونه خودرو کوپنی بخره
    کلیت بازار در حال تغییرات بنیادی است
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

سرانه خرید حقیقی ها 99/7/29

(در شروع رالی دفعه قبلی بازار سرانه های خرید کدهای حقیقی در نمادها مهم بازار بین 80 تا150 میلیون تومان برای هر کد بود

سهمی بخرید که سرانه خوبی داره و حداقل سرانه خریدش بالای 50 میلیون تومان باشه)

سرانه خریدها

فولاد 5.5 میلیون تومان
    فملی 11 میلیون تومان
    کاوه 75 میلیون تومان
    فخوز 21 میلیون تومان
    شگویا 26 میلیون تومان
    پترول 17 میلیون تومان
    تاپیکو 16 میلیون تومان
    وبصادر 31 میلیون تومان
    وتجارت 12 میلیون تومان
    وبملت 31 میلیون تومان
    وغدیر 7 میلیون تومان
    کگل 12 میلیون تومان
    کچاد 15 میلیون تومان
    خودرو 32 میلیون تومان
    خساپا 4 میلیون تومان
    خگستر 13 میلیون تومان
    شبندر 5 میلیون تومان
    شپنا 8 میلیون تومان
    ولساپا 29 میلیون تومان

...
    در روند صعودی
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 20 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از ضعف خریدار داشته و ادامه روند صعودی را با مشکل مواجه خواهد کرد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 30 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از شروع ضعف در خریداران بوده و میتواند این مقدار به زیر 20 میلیون تنزل یاید
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بین 30 تا 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از دو دلی بازیگران بزرگ برای ورود یا خروج از سهم را دارد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از قدرت خریدار داشته و میتواند به روند صعودی ادامه دهد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 100 میلیون تومان تثبیت کردد نشان از قدرت بسیار زیاد خریدار داشته و حرکت صعودی سهم به صورت شارپ بوده و میتواند یکی از بیشترین بازدهی ها بازار را ثبت نماید
    اومدم بگم اقای تمام اون سرانه هارو بی زحمت قرار بدین

دیدم خودتون قرار دادین ممنون

خودرو چه دلبری میکنه اون وسط

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز در آخر بازار حجم خوبی در خودرو خریدن البته خساپا و خگستر حتی حجم مبنا را پر نکردن
    فردا اگر عاقل باشن خودرو را از منفی 5 باز میکنن و با بقیه گروهش میبرن به سمت تعادل
    اگر بازی خالی کردن باشه که اول وقت صف خرید تو خودرو میزارن و بعدش میفروشن و ممکنه سهم صف فروشم بکنن
    و این برای بازاری که فردا روی حمایت قرار گرفته خیلی خطرناک میشه
    کلا چون چشم بازار به خودرو هست پس باید درست توی این سهم بازی کنن
    گند کاری تو خودرو میتونه منجر به تخریب کل بازار بشه
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دیروز 16.2 میلیون
    امروز 15.7 صبح فروختم یکساعت پیشم 15.2 بقیه اش فروختم
    فعلا ریال نگه میدارم
    امروز 90 درصد از موجودی سکه ای که داشتم تبدیل به ریال کردم
    خودرو مازاد دارم که 20 درصد زیر قیمت بازار میفروشم الان 2 هفته است مشتری نمیاد
    آپارتمان که میگن متری 30 میلیون را متری 25 فروشنده ام خریداری نیست
    به املاک گفتم متری 20 بفروشم میگه بازار خراب نکن
    ولی مجبور بشم قبل از انتخابات آمریکا اینم متری 20 میدم
    چه سکه ای فروختیم خدارو شکر
    ولی تو ماشین و ملک بدجور گیر کردیم
    ولی راضیم که ماشین و آپارتمان من نصف قیمت بشه
    انشالله بشه سود نخواستم فقط ببینم مردم میتونن بخرن منم از خوشحالی مردم خوشحال میشم
    انشالله ملک و ماشین نصف قیمت بشن انشالله
    خدا خواست و ما توانستیم

18. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در معاملات فردا وارد صفهای فروش نشید و سعی کنید از فروش در پشت صفهای فروش پرهیز کنید چون در بسیاری از نمادها فرصت فروش در قیمتهای بالاتر و صفر تابلو و حتی مثبت و صف خرید فراهم خواهد شد
    و در معاملات فردا سعی کنید هیجانی نشید و وارد صفهای خرید نشوید خرید از روی هیجان بازار فردا خطرناک است خصوصا که در صف خرید خرید زده باشید
    انشالله به توصیه اول ما عمل کرده باشید و در صف فروش سهمی نفروخته باشید
    ولی برای توصیه دوم
    امروز اگر صفهای خرید کم جون باشه(که تا این لحظه هست) باید مراقب بود چون هر لحظه ممکنه بازار این صفهای خرید را به چشم فرصت فروش ببینه
    پس قبل از رفتن توی صف خرید ریسک اینو قبول کنید که الان در صف خرید میخرید و ممکنه شنبه مجبور باشید در صف فروش سرخطی بزنید
    پس بی پروا وارد هر صف خریدی نشید
    خدا خواست و ما توانستیم

20. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)