صفحه 445 از 1002 نخست ... 345395435442443444445446447448455495545945 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,441 به 4,450 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    به خاک و خون کشیدن بازار رو اصلا دیگه حوصله ای نمونده

این چند روز کل بازار رو خلاصه کرذن در بالا بردن صندوق پالایش

هیچ روند خاصی هم تو گروه پالایشی به جز همین مورد ، حداقل تا الان نیست.

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Mehrsana آواتار ها
    تشکر شده 3,836 بار در 987 ارسال

حال آدم از این بارار بهم میخوره... همه شدن نوسانگیر ... جایی برای تحلیل و خرید و فروش بر مبنای ارزش سهام وجود ندارد... در سهام ارزنده هم حقوقیها و بازیگران سهم بجای حمایت مشغول نوسانگیری و خسته کردن سهامداران هستند. شاید بهترین کار در شرایط فعلی، بستن پرتفو حداقل برای چند ماه آینده باشد...

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrsana نمایش پست ها
    حال آدم از این بارار بهم میخوره... همه شدن نوسانگیر ... جایی برای تحلیل و خرید و فروش بر مبنای ارزش سهام وجود ندارد... در سهام ارزنده هم حقوقیها و بازیگران سهم بجای حمایت مشغول نوسانگیری و خسته کردن سهامداران هستند. شاید بهترین کار در شرایط فعلی، بستن پرتفو حداقل برای چند ماه آینده باشد...
    از اون بهتر این که ریال کنیم بذاریم تو جیب که اختیارش هم دست خودمون باشه، خواستیم آتیش بزنیم هم به اختیار خودمون بزنیم نه یه مشت غارتگر

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید aavin2010 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

حقیقتا باید بگم امروز حالم از این سیستم فاسد بهم خورد
    امروز با تمام تلاشی که انجام شد ولی متاسفانه آخرین روزنه امید بازار که پالایشی ها بودن هم کور شد
    این بازی و جنگ قدرت مادامی که برنده ای نداشته باشه فقط موجب لح شدن حقیقی های بازار است
    جنگی که در پشت پرده میکنن و اثراتش روی تابلو بازار ما رویت میشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    امروز با تمام تلاشی که انجام شد ولی متاسفانه آخرین روزنه امید بازار که پالایشی ها بودن هم کور شد
    این بازی و جنگ قدرت مادامی که برنده ای نداشته باشه فقط موجب لح شدن حقیقی های بازار است
    نظرتون برا فردا چیه بنظرتون امیدی هست یا دیگه تمومه من اینو متوجه شدم که اگه میخوای تو این بازار دوم بیاری باید سیاست مدار خوبی باشی نه تحلیل گر تا حالا انقدر اعصابم خورد نشده بود یه جورایی خستم کرده
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,378 بار در 9,283 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    درود
    بازار درمثبت ها تبعیتی از گروه پالایش نداشت .. ادامه دار بودن رشد فعلی این گروه ریسک ریزش سنگین دیگری برای بازار داشت
    گروه پالایش کمی بیش از سایر بزرگان بازار ریزش زد ودربرگشت اخیر هم قوی تر بود
    اما هیچ دلیل بنیادی برای ادامه دار بودن روند این گروه وجود نداشت ..هرچند شانس نوسان مثبت وجود داره مجدد
    کاملا مشخص بود رشداین گروه صرفا تحریک موقت تقاضا از سمت کدهای واسط برای از بین بردن اعتراضات بود
    ویرایش توسط mohsen ho : 2021/01/26 در ساعت 20:28

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد سودی نمایش پست ها
    نظرتون برا فردا چیه بنظرتون امیدی هست یا دیگه تمومه من اینو متوجه شدم که اگه میخوای تو این بازار دوم بیاری باید سیاست مدار خوبی باشی نه تحلیل گر تا حالا انقدر اعصابم خورد نشده بود یه جورایی خستم کرده
    همین امروز که رئیس جدید سازمان بورس مشخص شد چندتا نماینده مجلس اعتراض کردن که چرا این آدم انتخاب شده
    من تا زمانی که جنگ پشت پرده تمام نشه وارد 98 درصد از سهام بازار نمیشم و اون 2 درصد هم اگر سهم پروژه ای خوب پیدا شد میخرم در غیر اینصورت هر معامله ای با ضرر همراه میشه
    مگر اینکه جنگ قدرت پشت پرده تمام بشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

عضو فعال

طی روزهای گذشته دعواهای سیاسی مجددا به اوج خودشون رسید
    روحانی به مجلس، مجلس به دولت، قوه قضایی به جهرمی، روحانی به قوه قضائیه و.....
    خلاصه این کش مکش های سیاسی تمامی نداره
    چهارشنبه در نیم ساعت پایانی که صف خرید شپنا در حال کم شدن بود بتاسهم شایعه ای برای جلسه سران قوا از خودش خلق کرد که میخوان تخفیف خوراک پالایشی ها را افزایش بدن بعد در کمال تعجب صف خرید شپنا در حال عرضه بود و مجدد با تبلیغات زیاد و حمایت کسانی که خریده بودن پشت صف خرید را مقداری تقویت کردن تا صف خرید در دقایق آخر نریزد
    بعد از تايم بازار هم مشخص شد که اصلا بحث افزایش تخفیف که مطرح نبوده هیچ تازه مصوبه زدن که قیمت انرژی را برای تمام صنایع چند برابر هم بکنن
    این قبیل شایعات که بتا سهم خلق کرد و بعدش خودش به نحوی تکذیب کرد تاثیر مخرب‌تری خواهد داشت هنوز هم از جلسه سران قوا خبری نیست!!!
    جدایی از شایعات که زیاد در فضای مجازی تایید و تکذیب میشه
    باید گفت دولتی ها با تبلیغات، تمام تلاش خودشون میکنن تا یه خبر مثبت برای بازار بسازن ولی تفنگ اینها فشنگ نداره
    دیروز خبر کشف معدن طلا در زیر مجموعه شستا مخابره کردن ولی کاش نمیکردن چرا که این معدن اصلا ارزش و صرفه اقتصادی برای بهره برداری نداره
    من بازار فردا و احتمالا تمام هفته آتی را پر نوسان میبینم که هر صف خریدی که امروز هست ممکنه فردا صف فروش باشه و برعکس
    اگر کسی اهل نوسانگیری هست در بازار بمونه در غیر اینصورت احتیاط کنید
    شدیدا توصیه میکنم هیچ سهمی را در صف خرید نخرید
    هر سهمی خرید کردید یه جوری بخرید که اگر بازار ریخت بتونید با سربه سری خارج بشید یا با ضرر کمتر خارج بشید
    مثلا هیچ سهم را که پایانی پر نکرده در صف خرید نخرید
    کلا بازار این روزها به هیچ عنوان طبیعی نیست از روی تابلو خوانی و نسبت‌ها و قدرت خریدار و تحلیل تکنیکال و فندیمتال و.... نمیشه تصمیم درست گرفت
    ممکنه همان سهمی که شما به خاطر سرانه قوی میخرید فردا صف فروش باشد و برعکس.
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال

کم کم تعداد سهام زیر 200 تومان در بازار زیاد میشه
    ثامید
    بکهنوج
    فبستم
    و احتمالا بعدی یکی از خودریی ها خواهد بود
    و بعدی از گروه بانکی است
    این برای کلیت بازار یک زنگ خطر محسوب میشه
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال

با توجه به اینکه بحث افزایش شدید قیمت انرژی صنایع را همه فهمیدن و کانالهای تلگرامی هم سعی در تلطیف اون دارن پس اگر بازار فردا در منفی و شاید با صفهای فروش آغاز شد تعجب نکنید چون درسته که میگن تاثیر روی سودش خیلی زیاد نیست و کلی عدد و رقم در آوردن ولی این اعداد ارقام را کسی بهش توجهی نمیکنه خصوصا که قالب تازه واردها کلا بلد نیستن این تحلیل‌ها را مطالعه کرده و متوجه بشن
    ولی به نظرم قبل از اینکه مال خودتون را فردا آتیش کش کنید و سرخطی صف فروش بزنید کمی تعقل و تفکر کنید به نظر من فردا حتی اگر جو بازار خراب باشه بازم فروش در منفی 5 به صلاح نیست و قیمت‌های بالاتر هم میشه فروخت
    بازم تایید میکنم در حین گرم کردن انگشتان مبارک برای سرخطی زدن فردا کمی هم تفکر کنید
    خدا خواست و ما توانستیم

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)