صفحه 261 از 1004 نخست ... 161211251258259260261262263264271311361761 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,601 به 2,610 از 10036

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

سرانه خرید حقیقی ها 99/7/5

(در شروع رالی دفعه قبلی بازار سرانه های خرید کدهای حقیقی در نمادها مهم بازار بین 80 تا150 میلیون تومان برای هر کد بود

سهمی بخرید که سرانه خوبی داره و حداقل سرانه خریدش بالای 50 میلیون تومان باشه)

سرانه خریدها

فولاد 15 میلیون تومان
    فملی 14 میلیون تومان
    کاوه 43 میلیون تومان
    فخوز 25 میلیون تومان
    شگویا 22 میلیون تومان
    پترول 103 میلیون تومان
    تاپیکو 341 میلیون تومان
    دی 222 میلیون تومان
    وتجارت 12 میلیون تومان
    وبملت 20 میلیون تومان
    وغدیر 16 میلیون تومان
    کگل 19 میلیون تومان
    کچاد 33 میلیون تومان
    خودرو 10 میلیون تومان
    خساپا 9 میلیون تومان
    شبندر 17 میلیون تومان
    شپنا 14 میلیون تومان

...
    در روند صعودی
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 20 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از ضعف خریدار داشته و ادامه روند صعودی را با مشکل مواجه خواهد کرد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 30 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از شروع ضعف در خریداران بوده و میتواند این مقدار به زیر 20 میلیون تنزل یاید
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بین 30 تا 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از دو دلی بازیگران بزرگ برای ورود یا خروج از سهم را دارد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از قدرت خریدار داشته و میتواند به روند صعودی ادامه دهد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 100 میلیون تومان تثبیت کردد نشان از قدرت بسیار زیاد خریدار داشته و حرکت صعودی سهم به صورت شارپ بوده و میتواند یکی از بیشترین بازدهی ها بازار را ثبت نماید
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    سرانه خرید حقیقی ها 99/7/5

(در شروع رالی دفعه قبلی بازار سرانه های خرید کدهای حقیقی در نمادها مهم بازار بین 80 تا150 میلیون تومان برای هر کد بود

سهمی بخرید که سرانه خوبی داره و حداقل سرانه خریدش بالای 50 میلیون تومان باشه)

سرانه خریدها

فولاد 15 میلیون تومان
    فملی 14 میلیون تومان
    کاوه 43 میلیون تومان
    فخوز 25 میلیون تومان
    شگویا 22 میلیون تومان
    پترول 103 میلیون تومان
    تاپیکو 341 میلیون تومان
    دی 222 میلیون تومان
    وتجارت 12 میلیون تومان
    وبملت 20 میلیون تومان
    وغدیر 16 میلیون تومان
    کگل 19 میلیون تومان
    کچاد 33 میلیون تومان
    خودرو 10 میلیون تومان
    خساپا 9 میلیون تومان
    شبندر 17 میلیون تومان
    شپنا 14 میلیون تومان

...
    در روند صعودی
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 20 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از ضعف خریدار داشته و ادامه روند صعودی را با مشکل مواجه خواهد کرد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی نتوانست روی 30 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از شروع ضعف در خریداران بوده و میتواند این مقدار به زیر 20 میلیون تنزل یاید
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بین 30 تا 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از دو دلی بازیگران بزرگ برای ورود یا خروج از سهم را دارد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 50 میلیون تومان تثبیت گردد نشان از قدرت خریدار داشته و میتواند به روند صعودی ادامه دهد
    -اگر سرانه خرید سهمی طی 3 روز متوالی بیشتر از 100 میلیون تومان تثبیت کردد نشان از قدرت بسیار زیاد خریدار داشته و حرکت صعودی سهم به صورت شارپ بوده و میتواند یکی از بیشترین بازدهی ها بازار را ثبت نماید
    سرانه خرید بانک دی خوب بوده میشه گفت عالی بوده بنظر میرسه دلیلش اصلاح قیمتی مناسب سهم و مهتر در پیش بود افزایش سرمایه 3700درصدیه که همین روزا باید بیاد به کدال

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    خرید سنگین دلار و سکه فعلا باید از سهام دوری کرد تا دلار ۶۰هزاری
    شما امروز دلار 29200 خریدید و ما کاوه 2500 تومانی و کچاد و شگویا ببینیم آخر مهر ماه بازدهی کدام یکی بیشتر خواهد بود
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

امروز یه بررسی بیشتر قانون جدید بازار نگاهی داشتیم بیشتر ابعاد این کار سازمان مشخص شده
    فقط سوالی که برای ما مطرح میشه اینکه سازمان که این همه قوانیین جدید خلق میکنه نمیتونه دامنه نوسان 2 درصدی کنه؟؟
    یا نمیتونه دامنه نوسان برداره تا بازار تصمیم نهایی بگیره؟؟
    سازمان دستش بازه ولی به نظر میاد بازی سیاسی توی بورس در جریانه
    چرا باید چند دقیقه قبل بازار این قانون الاع بشه تا بازار ندونه چیکار باید انجام بده؟؟
    واقعا سازمان کاری جز ایجاد شک و شبهه نداره؟؟
    دقیقا فقط شما بدرستی و بجا این نکترو گوشزد کردید الباقی دوستان این حسو دارند که توهمه توطئه هست ماجرا... برای رسیدن به چرایی باید معکوس فکر کرد از انتها به ابتدا... سوالاتی مثل اینگه الگو تریدی که مدتهاست برقرار و در واقع اصلاح اتومات (رفتار مشابه در 80 درصد سهم ها در چیدنه صف و...) را رقم زده به تشخیص کدخدا متوقف میشود... که بوقتش دوباره در جریان بیفتد... یا اینکه صحنه ی جنگ سیاسی دو حزب به بازار مالی کشیده شده(شدتی بی سابقه) و یکی برای زمین زدن دیگری همه چیز را فدا میکند... قوانین هست ولی در کلاه مانده که شعبده ای جدید رو کنند هر سری کارت بازی زیاد است ولی دست آخر هم مانده هنوز... احتمال زیاد بعد از این دوره دولت اتفاقاته جالب و تاثیر گذاری در ساختار سیاسی می افته...
    ویرایش توسط CHESTER.2020 : 2020/09/27 در ساعت 04:51
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اینم نتیجه جلوگیری از نوسانگیری روزانه
    92% بازار قرمز
    خدا خواست و ما توانستیم

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

شما امروز دلار 29200 خریدید و ما کاوه 2500 تومانی و کچاد و شگویا ببینیم آخر مهر ماه بازدهی کدام یکی بیشتر خواهد بود
    فعلا هرکی سهام نگه داشته روزی ۵درصد داره اب میشه پولش تعصب تا کجا....جالبه همه هم میان تشکر میزنن واس همینه میگن ۹۵درصد تو بورس همیشه ضرر میدن ...

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

فعلا هرکی سهام نگه داشته روزی ۵درصد داره اب میشه پولش تعصب تا کجا....جالبه همه هم میان تشکر میزنن واس همینه میگن ۹۵درصد تو بورس همیشه ضرر میدن ...
    درود...
    حالا شما جزو 5 درصدی میباشید!
    یادتان هست روزی که شپنا 4 هزار بود تحلیل از سهم گذاشته بودم....گفتی 1000 درصد که بالا رفت میایی توی صف خرید شپنا؟......دو روز بعد به کارگزاری فحش میدادی چرا آنلاینش بالا نمیاد....میخواستی بفروشی.....
    خودتان را کنترل کنید....حفظ تعادل بدک نیست....
    استاددددددددددددددد آرمان
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

14. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    درود...
    حالا شما جزو 5 درصدی میباشید!
    یادتان هست روزی که شپنا 4 هزار بود تحلیل از سهم گذاشته بودم....گفتی 1000 درصد که بالا رفت میایی توی صف خرید شپنا؟......دو روز بعد به کارگزاری فحش میدادی چرا آنلاینش بالا نمیاد....میخواستی بفروشی.....
    خودتان را کنترل کنید....حفظ تعادل بدک نیست....
    استاددددددددددددددد آرمان
    دوست عزیز شپنا و شتران رو ۵هزار یک ماه فرصت فروش دادن و منم خالی کردم تعصب به هیچی ندارم....
    الانم ببینم بازار به تعادل رسید و روند صعودی شد شک نکن فول سهم میشم البته نه اینکه بازار دو روز مثبت بشه بگم صعودی شده....بازار اگه یک ماه صف فروشی نداشت و اکثر سهمها به تعادل رسیدن میشه به بازار اعتماد کرد.... اینو تجربه ۲۰ساله ن میگه.... چون من شپنا رو ۴هزار بوق زدم یعنی ازدواج کردم باهاش؟یا همین چند روز پیش خودرو ۲۹۰خریدم یعنی ازدواج کردم؟نه گلم اینجا بورسه و بازار بی رحمی هستش به محض اینکه احساس خطر کنم دگمه اینترو میزنم ‌..... حتما برو اموزش ببین تا حرفه ای بشی... هرموقع هم کسی گفت من این سهمو خزیدم دلیل نمیشه ازدواج کنه باهاش ممکنه با یه نوسان بفروشه.... با روند دوست باش حرف هیچ احدی گوش نده بهترین دوستت تابلوی معاملاته.....اینم تجربه ۲۰من به شما روزخوش

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

دوست عزیز شپنا و شتران رو ۵هزار یک ماه فرصت فروش دادن و منم خالی کردم تعصب به هیچی ندارم....
    الانم ببینم بازار به تعادل رسید و روند صعودی شد شک نکن فول سهم میشم البته نه اینکه بازار دو روز مثبت بشه بگم صعودی شده....بازار اگه یک ماه صف فروشی نداشت و اکثر سهمها به تعادل رسیدن میشه به بازار اعتماد کرد.... اینو تجربه ۲۰ساله ن میگه.... چون من شپنا رو ۴هزار بوق زدم یعنی ازدواج کردم باهاش؟یا همین چند روز پیش خودرو ۲۹۰خریدم یعنی ازدواج کردم؟نه گلم اینجا بورسه و بازار بی رحمی هستش به محض اینکه احساس خطر کنم دگمه اینترو میزنم ‌..... حتما برو اموزش ببین تا حرفه ای بشی... هرموقع هم کسی گفت من این سهمو خزیدم دلیل نمیشه ازدواج کنه باهاش ممکنه با یه نوسان بفروشه.... با روند دوست باش حرف هیچ احدی گوش نده بهترین دوستت تابلوی معاملاته.....اینم تجربه ۲۰من به شما روزخوش
    با من از تجربه تان صحبت نکنید....کسی که تجربه 20 ساله دارد می بایست تعادل داشته باشه.....نوشته هاتون نشان از بی تجربه بودن و آماتور بودنتان هست......
    جدا وقتی گفتی شپنا هزار درصد بالاتر میری توی صف خریدش..آن هم شپنای 37 هزار تومانی فکر کردی نوشتی یا بدون فکر نوشته بودی؟....از تارگت شپنای 37 هزار تومانی معلومه خیلی تجربه داری....تجربه بیست ساله تان را بگذارید جلوی آینه بشه 40 سال....بعد بیا تجربه تان را به رخ بکش.....
    چون خیلی آماتور و بی تعادل میباشید..از ادامه بحث معذورم....نه اینکه فکر کنی کم میارم بلکه به این خاطر که خیلی آماتور و بی تجربه هستی...بحث کردن با شما اتلاف وقت هست....
    بدرود...
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    با من از تجربه تان صحبت نکنید....کسی که تجربه 20 ساله دارد می بایست تعادل داشته باشه.....نوشته هاتون نشان از بی تجربه بودن و آماتور بودنتان هست......
    جدا وقتی گفتی شپنا هزار درصد بالاتر میری توی صف خریدش..آن هم شپنای 37 هزار تومانی فکر کردی نوشتی یا بدون فکر نوشته بودی؟....از تارگت شپنای 37 هزار تومانی معلومه خیلی تجربه داری....تجربه بیست ساله تان را بگذارید جلوی آینه بشه 40 سال....بعد بیا تجربه تان را به رخ بکش.....
    چون خیلی آماتور و بی تعادل میباشید..از ادامه بحث معذورم....نه اینکه فکر کنی کم میارم بلکه به این خاطر که خیلی آماتور و بی تجربه هستی...بحث کردن با شما اتلاف وقت هست....
    بدرود...
    باشه استاد من اماتور و بی تجربه شما استاد بورس عاقلان داننن....فعلا که بنده شتران و شپنا و خودرو تو قله خالی کردم و یه سود خفن کردم و رفتم تو دلار و سکه..‌‌..
    الان من میگم دلار تا ۶۰ میره حتی صدهزار دلیل نمیشه حتما تا اونجا نگه دارمش.‌.. هرجایی ببیینم روند نزولی شده و زور بالا رفتن نداره مثل شپنا و شتران ۵تومنی و خودروی ۷۵۰تومنی خالی میکنم گلم.... شما هم سعی کن اینقدر منم منم نکنی چون بازار سیلی بزرگی خواهد زد ....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 19 مهمان ها)

1. Javad Paye،
  2. سرمایه گذار