صفحه 354 از 1002 نخست ... 254304344351352353354355356357364404454854 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,531 به 3,540 از 10019

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    اینم از صف فروش شستا که تمام بازار به زیر کشید و صفوف خرید را به صف فروش کشاند مثل شپنا و شتران
    باید فردا صف فروش شستا را جمع کنن
    مگر نه هم صف فروش روزهای بعدی سنگین تر میشه و هم موجب تشکیل صفهای فروش سنگین در لیدرهای بازار میشه
    متاسفانه بازار ما الان 1ساله که این رو‌ش گله ای یا همه صف فروش یا همه صف خرید را رها نکرده
    جمع شدن صف فروش فردای شستا کار سختی نیست به نظرم ولی همت حقوقی ها را میطلبد که جمع کنند و نگهش دارند مجدد صف فروش نشود
    مگه چقدر میخواد صف ببنده ؟ فقط یه مشکل پیش میاد که میره زیر بازگشائی و انگیزه خرید حقیقی ها را کاهش میده که اهاااا دیدید گفتیم بالا باز شد و اینطور مسائل

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

فردا بازار با نوسانات شدید همراه خواهد بود
    فعلا بازی افتاده دست سهام کوچیک
    ببینیم این کوچیکها تا کجا بالا میرن
    دوست عزیز شما بیشتر تمرکز و تحلیلتون رو شاخص سازها و بزرگان است . بزرگان امروز وا دادند و مطابق با کامنت سرانه خودتون ، سرانه خریدها جالب نیست . شاید فعلا شاخص را نا توان در عبور از 1400 بدونیم و پس گیری 1.377 که گفتید کار ساده نباشه . فلزی که یک سایه سنگین و داستان افتاد سرشون و زودتر وا دادند . پالایشی ها شاید هنوز بخاطر صندوق بشه امیدوارشون بود که اونم قطعی نیست . پتروئی جالب نیست . خودرو و بانک هم یه جورائی بوی سقف میدهند فعلا تا بعد ،
    بهتره کوچک ها را تحلیل کنید . چون اسم کوچک ها را بردید ، در کوچک ها نظر و برنامه ای دارد ؟ که فارغ از شاخص مثبت و منفی و حتی در صورت احتمال ریزش مجدد به سمت 1200 ، بتونند خودی نشان دهند ؟
    ثشاهد را چطور می بینید ؟ اوراق تبعی هم در پیش داره
    مداران را میشه فعلا همون 2000 را کف فعلی بدونیم ؟ به نظر خشک خشک است . سهم بد معامله و کم حجم و چقری است ولی اگر استارت زد راحت 20% را حداقل رو شاخشه

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,462 بار در 1,716 ارسال

نفت داره ۵۰ دلار میشه
    سایه شوم جنگ از سر این سرزمین برداشته میشه
    دلار و ملک و سکه رکود مطلق
    بورسهای جهانی بشدت مثبت، داوجونز رفت بالای ۳۰ هزار، مس بالای ۷۲۰۰
    داریم بر میگردیم به برجام نه با دلار ۴۰۰۰ بلکه دلار ۲۵۰۰۰
    بورس باید منفجر شه چه مرگتونه تو فروم ها اینقدر منفی مینویسید؟؟؟
    همه جا این دلال های بی شرم نفوذ کردند و بورس به مثابه حوی زیبا و جوانی برای پیرعجوزه خود میبینند و سم پاشی میکنند

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

فردا بازار با نوسانات شدید همراه خواهد بود
    فعلا بازی افتاده دست سهام کوچیک
    ببینیم این کوچیکها تا کجا بالا میرن
    شما که نقدی من تعجب میکنم از این همه کامنت فردختی برو بسلامت این همه کامنت گذاشتن معنیش اینکه میخوای سهامدارو گیج کنی ....وگرنه مثل من یبار میگی فروختم و میری پی کارت نه صبحوتا شب اینجا کامنت های مختلف بزاری

عضو فعال
    تشکر شده 1,241 بار در 319 ارسال

یکی از بهترین تاپیک های فروم‌که داره تحلیل ارایه میده و واقعا کمک کننده هست این تاپیک هست. دوستانی که از خودشون حرفی برای گفتن ندارن و البته توانایی و شاید جرات ارایه تحلیل هم ندارند حداقل سکوت پیشه کنند .

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    شما که نقدی من تعجب میکنم از این همه کامنت فردختی برو بسلامت این همه کامنت گذاشتن معنیش اینکه میخوای سهامدارو گیج کنی ....وگرنه مثل من یبار میگی فروختم و میری پی کارت نه صبحوتا شب اینجا کامنت های مختلف بزاری
    پسر جان من الانم 75 درصد سهم هستم من مثل شما یک مرتبه جو گیر نمیشم تمام سرمایه ام رو دلار کنم و همه جا جار بزنم که سهام نخرید و فقط دلار بخرید بعد یک مرتبه باز بیام تمام زمین و زمان به هم بدوزم که ملت بقیه دروغ میگن فقط سهام شاخص ساز بخرید
    شستا 20درصد از پرتفوی من بود که فروخته شد
    من هنوزم 5درصد از دارایی هام سکه و دلار است که هیچ وقت تو زندگی این 5 درصد را دستش نزدم
    ولی عمده سکه هام 16.2 میلیون فروختم و اینجا هم اعلام کردم
    اگر بدونم بقیه هم مثل شما نمی‌خوان من اینجا مطلبم بزنم(هرچند که اینجا تاپیک اختصاصی بنده است) دیگه منم اصراری ندارم وقتم اینجا بزارم
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

10. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,361 بار در 541 ارسال

خیلی مفید هستین برای ما
    من که خیلی یاد میگیرم
    سپاس

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Deutschland از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ذوالقرنین آواتار ها
    تشکر شده 1,025 بار در 257 ارسال

کارت بیسته جناب تمام ایشاا.. سلامتی خودت و خانواده ....به تحلیلهاتون ادامه بدید تلمذ می کنیم.. دعا بدرقه شما........... نظر و تجربه من هم اینه که سود درشت تو سهام کوچک هست فعلا یه عده باهوش قانون 20-80 از رونق دوباره که با ورود پول اتفاق افتاده تو سهام ده درصدی دشت خودشون رو میگیرن تا زمانی که دولت بخواهد واقعا بازار رو به سمت بالا با اطمینان حرکت دهد ... این بدین معنی نیست که شاخص سازها بریزن بلکه سو سو زنان نوسان و درجا دارن تا اون تلنگر زده بشه ...........من با تجربه 20 ساله خودم رو سرزنش می کنم وقتی که زشگزا .. قشیر ...تلیسه و .... در ده روز بالای 50 % میدن و من کماکان به اسم بنیادی رو پترول درجا و یا منفی هستم چرا که یک سردو گرم چشیده و آبدیده باید توانایی دیدن تمام زوایای تاریک بازار سرمایه رو داشته باشه در یک آن باید هم سهام شاخص ساز در دیدت باشد و در همان لحظه سهام غذایی و سیمانی و دارویی و .....و قذرت سوییچ و پرش و مانور روی همه رو با پذیرش ریسک داشته باشی ............ الان کلیت بازار داره میگه شاخص هم وزن مثبت و شاخص کل منفی و این بنظر تا مدت کوتاهی ادامه داشته باشه که باید پرش کرد رو سهام کوچک
    ویرایش توسط ذوالقرنین : 2020/11/25 در ساعت 04:05

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ذوالقرنین از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

پسر جان من الانم 75 درصد سهم هستم من مثل شما یک مرتبه جو گیر نمیشم تمام سرمایه ام رو دلار کنم و همه جا جار بزنم که سهام نخرید و فقط دلار بخرید بعد یک مرتبه باز بیام تمام زمین و زمان به هم بدوزم که ملت بقیه دروغ میگن فقط سهام شاخص ساز بخرید
    شستا 20درصد از پرتفوی من بود که فروخته شد
    من هنوزم 5درصد از دارایی هام سکه و دلار است که هیچ وقت تو زندگی این 5 درصد را دستش نزدم
    ولی عمده سکه هام 16.2 میلیون فروختم و اینجا هم اعلام کردم
    اگر بدونم بقیه هم مثل شما نمی‌خوان من اینجا مطلبم بزنم(هرچند که اینجا تاپیک اختصاصی بنده است) دیگه منم اصراری ندارم وقتم اینجا بزارم
    اولا که من از شاخص ۲میلیونی همرو نقد کردم گذاشتم سپرده بانک.... و فقط با ده درصد هربار خرید میزنم و.....شما اگه واقعا دلسوزی لطف کن ۷۵درصد سهامتو بیا اینجا بگو و هدف قیمتی هم بگو.... والا من از روزی که مطالبتو میخونم فقط میگی فردامثبته فردا منفیه فردا اول وقت منفیه بعد مثبت میشه..... یه تریدرموفق اینقدر فردا فردا نمیکنه‌.....یخورده بلند مدت فکر میکنه و میاد میگه فلان سهم یکساله بکجا میره....نه همش صبح تا شب بگه فردا فردا.....کسی که سهامداره اینقدر به فردا نگاه نمیکنه و دیدش بلند مدته.....دوستان برید کامنتهاشو بخونید متوجه میشید که فقط در مورد امروز و فردا حرف میزنه....یعنی یارو مگه سهام خریده واس فردا؟

Banned

تو هیجان این بازار پیش بینی سخته
    بزارید ببنیم فردا بازار کدوم طرفی غش میکنه بعد
    اینم از صف فروش شستا که تمام بازار به زیر کشید و صفوف خرید را به صف فروش کشاند مثل شپنا و شتران
    باید فردا صف فروش شستا را جمع کنن
    مگر نه هم صف فروش روزهای بعدی سنگین تر میشه و هم موجب تشکیل صفهای فروش سنگین در لیدرهای بازار میشه
    متاسفانه بازار ما الان 1ساله که این رو‌ش گله ای یا همه صف فروش یا همه صف خرید را رها نکرده
    واس نمونه دوتا از پستاش اوردم بالا همش میگه امروز فردا .....مگه شستا سهم امروز و فرداست که همرو گیج کردی؟شستا یارو خریده واس بلند مدت نه واس دو روز.....این نشون میده فقط اومدی ملتو گیج کنی .....

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)